Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1152
30 серпня голова районної ради Сергій Фесун взяв участь у  конференції педагогічних працівників Старокостянтинівського району
Традиційне зібрання педагогів Старокостянтинівщини має на меті проаналізувати всі проблеми минулого року та визначити пріоритетні напрямки розвитку освітньої галузі на майбутній рік, врахувавши усе позитивне, що було зроблено.

Виступаючи перед вчителями Сергій Фесун подякував їм за самовіддану працю на освітянській ниві та нагородив найкращих Подяками районної ради.

"Розвиток освітянської галузі є одним із пріоритетних в діяльності районної ради. Практично, на кожній з 33-х сесій ради розглядались питання щодо покращення фінансування та матеріального забезпечення   закладів освіти району. Їх обговорення завжди ґрунтувались на демократичних засадах, заслуховувались всі думки, слушні та конструктивні пропозиції депутатів брались до уваги при підготовці рішень ради. - сказав у своєму виступі Сергій Фесун. - За період роботи районної ради 5 скликання, каденція якої добігає свого завершення було прийнято близько 20 освітянських програм.

Так, для підсилення ролі вчителя в учбовому процесі та вихованні підростаючого покоління,  забезпечення у сільській місцевості регулярного безоплатного підвезення до місця навчання і додому учнів та педагогічних працівників,  з метою  раціонального використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості сесіями районної ради були прийняті районні  програми “Вчитель” та “Шкільний автобус”.

Виконання програми “Інформаційні та комунікаційні технології в освіті Старокостянтинівського району” забезпечило  позитивну динаміку розширення та зміцнення бази електронних засобів інформації в районі. .  Практично кожна школа оснащена комп’ютерними класами.

За останні п’ять років вжито ряд заходів щодо зміцнення матеріальної бази галузі. Модернізовано газові котельні у Сахновецькій, Самчиківській, Великочернятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, замінено котли в Пашковецькій та Вишнопільській школах. У Веснянській, Сковородківській, Воронковецькій, Великомацевицькій, Іршиківській та Решнівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведені роботи по переведенню котелень з твердого палива на газ.

У Миролюбненській ЗОШ повністю відремонтований харчоблок, проведено капітальний ремонт покрівлі Великочернятинської ЗОШ.

На виконання Програми енергозбереження у навчальних закладах району понад 300 вікон замінено на металопластикові.

Веснянська, Воронковецька, Великомацевицька, Іршиківська, Губчанська, Миролюбненська, Решнівецька та Радковецька школи облаштовані внутрішніми туалетами.

Відновлено роботу Ладигівського, Миролюбненського, Іршиківського, Сербинівського, Вишнопільського, Великочернятинського дитячих дошкільних закладів.

Надзвичайно актуальним залишається питання оздоровлення дітей шкільного віку.  Цій меті підпорядковане виконання Програм відпочинку та оздоровлення дітей Старокостянтинівського району на період до 2008 року та на 2009-2013 роки.

Саме на її виконання, районною радою був створений дитячий оздоровчий комплекс “Калинівка”. На оновлення матеріальної бази якого було освоєно близько 500 тис.грн. Щоліта вже три роки поспіль в таборі відпочиває понад 300 дітей шкільного віку."
27 серпня 2010 року голова районної ради Сергій Фесун взяв участь у виїзному розширеному засідані колегії районної державної адмінстрації на базі Великочернятинської сільської ради.

На порядок денний  було винесено наступні питання:

1. Про готовність закладів освіти району до нового навчального року.

2. Про організаторську роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації в ході жнив 2010 року та підготовки до проведення комплексу осінньо-польових робіт.
23 серпня - День Державного Прапора України. Цьогоріч синьо-жовтий стяг замайорів біля Будинку рад. О 10.30 ранку відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора України за участю заступника голови районної ради Анатолія Пасічника та першого заступника голови райдержадміністрації Івана Овчара.
Відзначення Дня незалежності України продовжилось у Будинку рад, де відбулись урочисті збори.

Присутніх у залі представників установ, організацій та сіл району напередодні свята привітали заступник голови районної ради Анатолій Пасічник і голова райдержадміністрації Ігор Люшенко.

За вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, утвердження української державності на урочистостях було вручено  нагороди видатним старокостянтитнівцям.

Після урочистої частини для всіх присутніх відбувся святковий концерт.
Відзначення дев’ятнадцятої річниці Незалежності України на Старокостянтинівщині розпочалось  21 серпня. Саме сьогодні відбулось відкриття районної Дошки Пошани "Гордість нашого району". Дипломи та цінні подарунки особам, занесеним на Дошку Пошани, в урочистій обстановці вручили заступник голови районної ради Анатолій Пасічник та голова райдержадміністрації Ігор Люшенко.

У своїй вітальній промові Анатолій Пасічник привітав талановитих, працелюбних людей Старокостянтинівського краю.

"Святкування незалежності ми розглядаємо як привід для того, щоб ще раз відверто і вимогливо оцінити пройдене, намітити перспективи подальшого розвитку.- зазначив Анатолій Панасович.-
Рік за роком жителі Старокостянтинівщини роблять свій вагомий внесок у розбудову молодої держави та рідного краю. Нині наш район теж значно зміцнів і оновився зусиллями його мешканців – селян і робітників, вчителів і митців, усіх, кому не байдужа доля рідної землі, його майбутнє.

Я хочу подякувати всім вам за вашу самовіддану працю, за підтримку один одного, за активне розуміння нашої спільної мети
."

За значний особистий внесок у соціально-економічний  та культурний розвиток району  заступник голови районної ради вручив посвідчення  та пам'ятний знак "Почесний громадянин Старокостянтинівського району" Івану Семеновичу Білану.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено