Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2150
В приведені території району у відповідний санітарний стан взяли участь працівники районної ради, районної державної адміністрації, установ та організацій міста та району.
Сьогодні, 30 березня, голова районної ради взяв участь у розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний колегії були винесені такі питання:

1. Про організаторську роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації в питаннях підготовки і проведення комплексу весняно-польових робіт.

2. Про стан реалізації на території району Закону України "Про благоустрій населених пунктів".

3. Про виконання Указу Президента України від 20.03.2008 року №244/2008-р "Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні" в частині створення умов для здобуття дітьми якісної дошкільної освіти.

4. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 29.09.2010 року №282/2010-р "Про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій".

5. Про стан погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати

6. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2011 року.
Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду.
Старокостянтинівською районною радою було оголошено конкурс на право оренди 14 об'єктів нерухомого майна (нежитлових приміщень).

На розгляд членів комісії було подано 5 заяв щодо бажання орендувати приміщення. В результаті розгляду було вирішено надати в оренду та укласти відповідні договори на 5 приміщень. 1 заявнику було відмовлено.
З метою покращення соціально-економічного розвитку територіальної громади Коржівської сільської ради 29 березня в селах Коржівка та Махаринці були проведені сходи сіл, в яких взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

Про стан використання земельних ресурсів на території сільської ради усім присутнім доповів начальник управління Держкомзему в Старокостянтинівському районі Олександр Возний та головний спеціаліст з юридичного забезпечення відділу правового забезпечення, врегулювання відносин власності, функціонування аграрного ринку та дорадництва управління агропромислового розвитку Тетяна Остапчук.

Про шляхи покращення роботи з поповнення сільського бюджету проінформувала заступник начальника, начальник відділу оподаткування фізичних осіб Старокостянтинівської ОДПІ Тетяна Рожик.

На запитання жителів сіл щодо розрахунку за реалізоване молоко, рівень заготівельних цін на цей вид молочної продукції відповів заступник директора ДП "Старокостянтинівський молочний завод" Борис Поліщук.
25 березня голова районної ради Іван Овчар взяв участь у нараді з головами районних рад та міськими головами під головуванням голови обласної ради Миколи Дерикота.

Основними питаннями порядку денного були:

1. Про стан та основні проблеми соціально-економічного розвитку районів і міст області, шляхи їх вирішення.

2. Про укладання угоди між обласною радою та районними, міськими(міст обласного значення) радами.

3. Про участь територіальних громад області у другій фазі Проекту ЄС ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" на 2011-2014 роки.
З метою надання методично-консультативної допомоги 24 березня робоча група районної ради в складі керуючого справами С.Гречковського, завідувача організаційного відділу С.Ткачук та завідувача юридичного відділу О.Нечепоренко відвідала Волице-Керекешинську сільську раду.

Працівниками районної ради була приділена увага виконанню вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування» при прийнятті рішень ради та розпоряджень сільського голови, формуванню і веденню кадрової документації та організації діловодства в цілому.

Члени робочої групи відвідали Волице-Керекешинську ЗОШ І-ІІ ст., фельдшерсько-акушерський пункт, сільську бібліотеку та клуб.

Сільському голові Г. Мельничук були надані відповідні рекомендації по усуненю виявлених недоліків.
З нагоди Всеукраїнського дня робітників культури і аматорів народного мистецтва, сьогодні в кінокультурному центрі  відбулися урочистості, участь в яких взяв заступник голови районної ради Іван Катревич.

"Багата і різноманітна творчість нашого краю, зворушливі, мелодійні, з глибоких чистих джерел пісні, неповторні вокально-хорові, музичні твори у виконанні музичних колективів, неперевершені художні полотна – це чисті джерела нашої талановитої Старокостянтинівщини.

Саме ви, шановні, забезпечуєте яскраве розмаїте життя нашого краю, творчо і натхненно працюєте в клубах, бібліотеках, музеях, художніх колективах. В складних умовах реформування соціально-економічної сфери нашої держави зберігаєте високий творчий потенціал, здійснюєте цікаві мистецькі акції
," - зазначив у своєму виступі Іван Іванович.- "В нашому районі та за його межами знають і цінують здобутки професійних та аматорських колективів, окремих майстрів народного мистецтва. Це, зокрема: муніципальний фольклорно-етнографічний ансамбль імені Володимира Ножки (керівник Людмила Ножка), народний гурт "Берегиня" (керівник Олег Круторогий), народний ансамбль "Відлуння" Пашковецького будинку культури (керівник Ніна Бойместрук), ансамбль народної музики районного центру культури (керівник Юлія Крутевич), народний хор ветеранів війни і праці "Подоляни" (керівник Володимир Куклюк), Самчиківська дитяча художня школа народного традиційного мистецтва на чолі з Віктором Раковським, Староостропільська дитяча музична школа (керівник Валентина Прокоф'єва) та багато інших."

Кращі представники культурної ниви нашого краю були нагороджені Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками. А для всіх присутніх приємним дарунком став святковий концерт талановитих митців Старокостянтинівщини.
Згідно Постанови Верховної Ради України від 3 березня 2011 року №3115-VI у зв'язку  з достроковим припиненням повноважень Веснянського сільського  голови   Заграя   В.В. (Веснянська   сільська   рада Старокостянтинівського  району Хмельницької області) та відповідно до пункту  30  частини  першої  статті  85   Конституції   України, частини третьої статті 14, частин першої та п'ятої статті 15,статей 60,61 Закону України "Про  вибори  депутатів Верховної   Ради  Автономної  Республіки  Крим,  місцевих  рад  та сільських,  селищних,  міських голів" призначено позачергові  вибори  Веснянського сільського голови (Веснянська сільська рада Старокостянтинівського району Хмельницької області) на неділю 15 травня 2011 року.
11 березня під головуванням голови районної ради Івана Овчара відбулося засідання четвертої сесії районної ради. На розгляд депутатів було винесено більше двадцяти проектів рішень.

У ході голосування депутати  затвердили внесення змін до показників районого бюджету на 2011 рік та звіт про виконання районного бюджету на 2010 рік, звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району за 2010 рік та програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік.

Проекти рішень були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій, тому всі зауваження і пропозиції були враховані більшістю депутатів.

Щирокообговорюване питання щодо оптимізації мережі медичних закладів району одноголосно було знято з порядку денного четвертої сесії та направлене на доопрацювання.

А депутатський запит депутата Олени Фурсової з цього питання отримав підтримку всіх депутатів і був направлений на розгляд голови районної державної адміністрації та постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
У рамках підготовки до четвертої сесії районної ради, 9-10 березня 2011 року відбулися засідання постійних комісій районної ради.

Депутати розглянули проект рішення районноїради про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2010 рік та рекомендували внести його на розгляд сесії районної ради.

Чимало запитань виникло у членів комісій до начальника фінансового управління райдержадміністрації під час розгляду змін до районного бюджету на 2011 рік.

Жваве обговорення викликали звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району за 2011 рік та прийняття відповідної програми на 2001 рік.

Комісії також розглянули ряд питань, що стосуються виконання інших районних програм, висловили щодо них свої зауваження та пропозиції.

Багато критики викликали проекти рішень щодо розгляду листів відділу освіти райдержадміністрації та центральної районної лікарні.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Березень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено