Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2216
28 липня 2011 року голова районної ради І.Овчар прийняв участь у розширеному засіданні колегії райдержадміністрації під головуванням заступника голови адміністрації М.Вовколупа.

На порядок денний виносилось питання про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за І півріччя 2011 року.

По даному питанню звітували заступники голови райдержадміністрації М.Вовколуп та В.Ліщук.

Микола Вовколуп  у виступі відзначив, що за показниками соціально-економічного розвитку за січень–травень 2011 року, а саме: реального сектору, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, державних фінансів та фінансових результатів діяльності підприємств, соціального сектору, споживчого ринку, сфери екології район посів 6 місце в області.

Також він зосередив увагу на необхідності забезпечення своєчасного збирання зернових та технічних культур урожаю 2011 року.

Проаналізовано стан справ у тваринництві. Особливо наголошено на необхідності збільшувати поголів’я ВРХ. Відмічено кращі господарства, що ведуть діяльність у цьому напрямку - це: ФГ "Династія", ТОВ "Новий шлях", ФГ "Верховина".

Особливу увагу звернуто на залучення інвестицій в економіку району так як наш район відмічено серед кращих в області за цим показником.

За рахунок коштів районного бюджету профінансовано будівництво другої черги міжселищного газопроводу середнього тиску до села Костянець.

Відновлено мережі вуличного освітлення у населених пунктах району: Решнівка, Чорна, Грибенинка та Попівці загальною протяжністю 4,3 км.

По питаннях гуманітарного напрямку доповідав заступник голови адміністрації Володимир Ліщук.

Він повністю окреслив стан справ по управлінню праці та соціального захисту населення, зокрема говорилося про реалізацію Стратегії подолання бідності, про адресну державну підтримку малозабезпеченого та соціально незахищеного населення. Він відзначив, що особлива увага сьогодні акцентується на створенні сприятливих умов життєдіяльності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та одиноких пристарілих.

Також проаналізовано роботу відділів освіти та культури району, діяльність центральної районної лікарні.

Підсумовуючи показники роботи за І півріччя  Іван Овчар наголосив, що Старокостянтинівщина залишається стабільним регіоном, яка займає одне із перших місць по соціально-економічному розвитку території в області. Особливу увагу слід приділити не тільки промисловому виробництву, по якому в нас позитивні результати, а й розвитку та стабільності ситуації в соціальній сфері.

Наголошено на оптимізації мережі в освітянській галузі, охороні здоров'я та культурі.

Відмічено, що недостатньо уваги приділяється сільськими радами по використанню наявних коштів та виконанню соціально-значимих пріоритетних напрямків, визначених кожною територіальною громадою.

Більше уваги слід приділити роботі медичних закладів на селі, про що було наголошено головному лікарю ЦРЛ Горді І.З.

Як завдання на наступне півріччя забезпечити досягнуті позитивні результати у промисловому виробництві та сільському господарстві та функціонування всіх закладів соціальної сфери.
На розгляд депутатів пропонуються такі питання:

- про депутатські запити;

- про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік;

- про цільову програму забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку  інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки;

- про районну програму забезпечення власним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  у  Старокостянтинівському районі на 2011-2013 роки;

- про програму розвитку земельних відносин у  Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки;

- про виконання програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2008-2010 роки;

- про програму запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2011-2013 роки;

- про внесення змін до програми підтримки малого підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2011-2012 роки;

- про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району";

- про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2011 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2011 року;

- про направлення депутатських запитів;

- інші питання.
26 липня заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у селекторній нараді під головуванням міністра аграрної політики та продовольства України Присяжнюка М.В. з питань проведення в регіонах широкомаштабної інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи.
26 липня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Вадима Гаврішка відбулося розширене засідання колегії обласної державної адміністрації. На порядок денний були винесені наступні питання:

про підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2011 року;

про роботу промислових підприємств області у І півріччі 2011 року;

про оснащення підприємств-виробників теплової енергії, надавачів послуг з централізованого тепло- і водопостачання та багатоквартирних будинків засобами обліку і регулювання води та теплової енергії;

про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади області у ІІ кварталі 2011 року;

про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

В роботі колегії взяв участь голова районної ради Іван Овчар.
Сьогодні в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації були проведені загальні збори Асоціації сільськогосподарських товаровиробників. До порядку денного були внесено ряд актуальних питань, а саме: проведення жнив в агроформуваннях району, розрахунки за оренду земельних та майнових паїв і сплата прибуткового податку.

Голова районної ради Іван Овчар проінформував усіх присутніх про стан проведення жнивових робіт на території району.
Станом на 21.07.2011 року в районі уже завершено обмолот озимого ячменю на площі 1144 га, урожайність становить 36,4 ц/га.

Триває збирання озимого ріпаку, урожай зібрано на площі 8,75 тис.га , урожайність 20 ц/га.

Продовжується збирання гороху. Уже обмолочено понад 500 га, урожайність 20 ц/га.

Частина господарств приступили до обмолоту основної продовольчої культури – озимої пшениці. Її посіви в районі становлять 15,991 тис.га , на сьогодні уже обмолочено 3714 га, намолочено  15,599 тис.тонн зерна при середній урожайності 42 ц/га.

Разом з тим, Іван Васильович наголосив про необхідність вчасно розраховуватись за оренду земельних та майнових паїв.

Також на зборах виступив заступник голови адміністрації з питань агропромислового комплексу, податкових надходжень та праці Василь Томаля та голова Асоціації сільськогосподарських товаровиробників Василь Гальома.
За І півріччя  2011 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) з врахуванням міжбюджетних трансфертів в сумі 62 995 171 грн., з них власних надходжень – 7 129 367 грн. до відповідного періоду минулого року зростання на 19.7%, або 1 175 075 грн.

Дотації вирівнювання  з державного  бюджету одержано 28 113 700 грн.,  з районного бюджету надана дотація сільським бюджетам  в сумі  3 455 562 грн., інша додаткова дотація – 172 437 грн.
 
Крім того, за звітний період з державного бюджету надійшло субвенції   15 595 303 грн.;  субвенції  на  проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів – 8 117 585 грн., субвенції  на  проведення видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів – 51 400 грн.,  інша субвенція – 23 559 грн.
 
В структурі доходів загального фонду бюджету району  податок з доходів фізичних осіб становить 52.8%, а тому він є основним бюджетно-утворюючим показником надходжень місцевих бюджетів, за  1 півріччя  2011 року до  бюджету району надійшло 3 763 177 грн., по сільських бюджетах району надходження складають  1 254 395 грн., по районному бюджету – 2 508 782 грн., темп приросту  складає 12.2%, або в сумі 410 126 грн.
 
Темпи приросту із 30 сільських рад, не забезпечили 5 сільських рад району,  а саме: Великомацевицька – на 41.7%, Вербородинська – 5/1%, Волице-Керекешинська – 22.4%., Губчанська – 56.5%,   Стецьківська – 18.8%.
        
Від економічно-активних сільськогосподарських та промислових підприємств надходження складають 675 401 грн., а саме: СТОВ "Енселко Агро"257 921 грн., ПП «Гетьман»22 189 грн., ПП "ДК" Енсел 1"33 741 грн.; ТОВ "Старокостянтинів Агро"63 699 грн.;  ВАТ «Спецкар'єр»  - 166 224 грн., СГК ім. Щорса  - 131 627 грн.,  та інші.  
 
Другим важливим  джерелом доходів є  плата за землю,  надходження  якої  в поточному році  становлять  2 773 293 грн.,  темп приросту складає 55.1%, або в сумі 984 747 грн.
 
Від здачі в оренду сільськими радами земель запасу та земель резерву до бюджетів Рад базових рівнів надійшло орендної плати від юридичних та фізичних осіб (60% )  - 2 686 752 грн. 
          
Станом на 1.07.2011 року укладено (за оперативними  даними) 112 додаткових угод на продовження договорів оренди термін дії яких закінчився у поточному році, з них: 9 угод по договорах оренди водного фонду, на збільшення ставок орендної плати 58, що дасть можливість отримати додаткові надходження 485.1 тис.грн.
 
З 85 договорів оренди земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, що закінчились з початку 2011 року50 переукладено, на 18 договорів є розпорядження, документи в стадії оформлення, на 17 договорів - готується розпорядження Голови РДА про продовження, орендна плата надходить.
 
По фіксованому сільськогосподарському податку фактично надійшло 165 492 грн., при плані 85 600 грн., виконання – 193,3% тис. грн., темп приросту  на 35 527 грн., або – 27.3%, збільшились суми сплат за рахунок збільшення орендованих площ, а саме:

Самчинецька с/р – ТОВ "Стіомі-Холдінг" в 2011 році сплата складає  4 109 грн., на звітній період 2010 року сплата – 3 821 грн., Губчанська та Сербінівська сільські ради -  ТОВ "Агро Стар 2006", в 2011 сплата складає 18 733 грн., 12 142 грн. за відповідний період минулого року відповідно 921 грн., та 3 198 грн
 
По державному миту фактичні  надходження складають 47 569 грн.,  по адмінштрафах - складають 4 169 грн., Інших надходжень до бюджету району  надійшло 12 664 грн.
 
До спеціального фонду району фактичні надходження з трансфертами складають 2 745 211 грн.,  без трансфертів надійшло спеціального фонду в сумі 1 931 411 грн., з них: власних надходжень бюджетних установ – 1 618 144 грн.,  податків на власність – 71 287 грн., екологічного податку – 10 852 грн., інші надходжень до фондів охорони навколишнього природного середовища – 5 413 грн., до бюджету розвитку надійшло єдиного податку в сумі 205 927 грн.
 
Видаткова частина зведеного бюджету району
 
За І півріччя  2011 року проведено видатків з загального фонду з місцевих бюджетів на суму 65579,0 тис. грн.

На утримання установ соціально – культурної сфери за І півріччя 2011 року використано 40950,2 тис. грн., з них:
 - на освіту  - 22440,6 тис. грн.
 - на охорону здоров’я –  15158,3 тис. грн.
 - на культуру – 3080,6 тис. грн.
 - на фізичну культуру і спорт – 270,7 тис. грн.

 Значну питому вагу у видатках загального фонду (без урахування субвенції з державного бюджету) складають видатки на оплату праці – 72,8% (36543,9 тис. грн.); на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 8,3 % (4192,8 тис. грн.).
 
Протягом І півріччя 2011 року використано субвенції з державного бюджету на виконання державних програм та заходів соціального захисту населення в сумі 15217,2 тис. грн., що становить 100 % до сум, які надійшли з державного бюджету, з них:
 - на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям 11411,2 тис. грн.;
 - на надання пільг ветеранам війни та праці, житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу – 2786,4 тис. грн.;
 - на надання пільг ветеранам війни та праці з послуг зв'язку та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 177,9 тис. грн.;
 - на надання пільг ветеранам війни та праці, житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу – 841,7 тис. грн.;
 
Протягом І півріччя 2011 року за рахунок субвенції з державного бюджету проведено виплати на утримання дітей – сиріт в прийомних сім'ях на суму -  27,0 тис. грн.
Крім цього,  використано субвенції з обласного бюджету :
 - на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  в сумі  2,5 тис. грн.;
 - на компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування – 4,1 тис. грн.;
 - на компенсаційні виплати на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 8,2 тис. грн.;
 - на поховання учасників бойових дій – 6,7 тис. грн.;
 
За І півріччя 2011 року перераховано сільським бюджетам дотації вирівнювання на суму 3455,6 тис. грн.
Сьогодні голова районної ради Іван Овчар взяв участь у семінарі для сільськогосподарських товаровиробників області та презентації  агротехніки фірми "Ростсільмаш", які відбулися на території Вишнопільської сільської ради.

У ході заходу відбулось відкриття філії фірми "Ростсільмаш". Проведено екскурсію по підприємству, презентовано сучасну, потужну агротехніку, зокрема зернозбиральні та кормозбиральні комбайни,  оприскувачі та трактори. Враховуючи те, що Старокостянтинівський район сільськогосподарський, фірма "Ростсільмаш" має широке поле для діяльності, надаючи багатий вибір агротехніки для наших фермерів та сільгоспвиробників із сусідніх районів.
Минулого тижня заступник голови районної ради Іван Катревич відвідав сходи сіл Коржівської та Вишнопільської сільських рад.

На порядок денний було винесено низку актуальних питань, та найгостріше сьогодні стоять теми земельної реформи та ціни на молоко.

Ще на початку липня голова районної ради Іван Овчар та голова райдержадміністрації Ігор Люшенко ініціювали зустріч представника одного із молокопереробних підприємств області - ТОВ “Білогір’ямолокопродукт" з нашими сільськими головами, який окреслив умови співпраці з підприємством та запропонував ціну на молоко – 2,1 грн. за літр, тоді як сьогодні заготівельники платять – 1,8 грн.

На зустрічах із селянами Іван Іванович чітко дав роз'яснення про позитивні сторони такої співпраці, але люди повинні самі визначитись кому здавати молоко.

Аспекти закону про ринок землі сільським жителям проаналізував начальник управління Держкомзему у Старокостянтинівському районі Олександр Возний.
На виконання вимог Податкового кодексу України, ст. ст. 25, 26  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільські ради вирішили встановити на території сільських рад  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Рішеннями сільських рад затверджено ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за 1 кв. метр житлової площі об’єкта житлової нерухомості:

для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500кв. метрів в розмірі 1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

для квартир, житлова площа яких  перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких  перевищує 500кв. метрів в розмірі 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

База оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи-платника податку, зменшується :

- для квартири – на 120 кв. метрів;

- для житлового будинку – на 250 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за базовий податковий (звітний) період і застосовується до об’єкта житлової нерухомості, у якій фізична особа - платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або за вибором такого платника до будь-якого іншого об’єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.
 
1. Рішення шостої сесії Баглаївської сільської ради від 05.07.2011 №2
 
2. Рішення сьомої сесії Березненської  сільської ради  від 23.06.2011 №2
 
3. Рішення сьомої сесії Великомацевицької сільської ради  від 21.06.2011 №3
 
4. Рішення восьмої сесії Великочернятинської сільської ради  від 20.06.2011 №2
 
5. Рішення сьомої сесії Вербородинської сільської ради від 11.07.2011  №1(проект)
 
6. Рішення дев'ятої сесії Веснянської сільської ради  від 14.07.2011 №2(проект)
 
7. Рішення дев'ятої сесії Вишнопільської сільської ради від 24.06.2011 №2 
 
8. Рішення сьомої сесії Волице-керекешинської сільської ради  від 24.06.2011 №5
 
9. Рішення восьмої сесії Григорівської сільської ради від 12.07.2011 №4 (проект)
 
10. Рішення сьомої сесії Губчанської сільської ради  від 21.06.2011 №6
 
11. Рішення шостої сесії Ілляшівської сільської ради  від 24.06.2011 №2
 
12. Рішення восьмої сесії Іршиківської сільської ради від 15.06.2011 №2
 
13. Рішення восьмої сесії Капустинської сільської ради  від 05.07.2011 №5
 
14. Рішення дев'ятої сесії Коржівської сільської ради від 21.06.2011 №2
 
15. Рішення  дев'ятої сесії Ладигівської сільської ради  від 17.06.2011 №3 
 
16. Рішення сьомої сесії Миролюбненської сільської ради від 07.07.2011 №1(проект)
 
17. Рішення п'ятої сесії Немиренецької сільської ради  від 06.07.2011 №5
 
18. Рішення шостої сесії Огіївської сільської ради від 30.06.2011  №4
 
19. Рішення шостої сесії Пашковецької сільської ради від 14.07.2011 №2(проект)
 
20. Рішення шостої сесії Пеньківської сільської ради від 23.06.2011 №2
 
21. Рішення шостої сесії Радковецької сільської ради від 13.07.2011 №3(проект)
 
22. Рішення шостої сесії Решнівецької сільської ради від 20.06.2011 №2 
 
23. Рішення сьомої сесії Самчинецької сільської ради  від 13.07.2011 №3(проект)
 
24. Рішення восьмої сесії Самчиківської сільської ради  від 01.07.2011 №2
 
25. Рішення сьомої сесії Сахновецької сільської ради  від 05.07.2011 №2
 
26. Рішення шостої сесії Сербинівської сільської ради  від 06.07.2011 №4
 
27. Рішення восьмої Сковородківської сільської ради  від 21.06.2011 №3
 
28. Рішення восьмої сесії Староостропільська сільська рада  від 12.07.2011 №4(проект)
 
29. Рішення дев'ятої сесії Стецьківської сільської ради  від 20.06.2011 №9
 
30. Рішення сьомої сесії Чорнянської сільської ради  від 24.06.2011 №2
 
Дані рішення набувають чинності з 1 січня 2012 року.
Про це йшлося на регіональному семінарі – презентації Проекту, що відбувся 5 липня 2011 року за участі голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи, голови Хмельницької обласної ради Миколи Дерикота, міжнародного менеджера проекту МРГ Джейсінга Саха та на якому був присутній голова районної ради Іван Овчар.
 
Під час заходу було підписано угоду про партнерство між облдержадміністрацією, облрадою та Програмою розвитку ООН.
 
На семінарі було представлено план дій щодо впровадження Проекту в області. Окрему увагу було приділено поясненню підходу, що покладений в основу всього проекту, а саме "Розвиток, орієнтований на громаду". Він передбачає, що місцеві громади, органи виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для сталого розвитку свого села, селища чи міста. Проект матиме бюджет 17,1 млн.євро ( з яких 98,4% - внесок ПРООН) триватиме 4 роки та діятиме в усіх областях України та Автономній республіці Крим.
 
Під час семінару було оголошено про початок конкурсного відбору районів на участь у проекті. Райони матимуть змогу подати заявки на участь у Проекті протягом наступних двох тижнів Близько 60% найуспішніших пілотних районів першої фази проекту отримають можливість продовжити співпрацю.
 
Проект передбачає укладання партнерських угод з 200 районами та 900 місцевими радами.

У цих районах громади матимуть нагоду визначити ініціативи націлені на покращення умов життя їх мешканців. Затверджені мікро-проекти отримають спів фінансування від Проекту та з місцевих бюджетів. Учасниками проекти можуть стати села, селища та малі міста з населенням до 10 тис. осіб.
 
Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" має на меті сприяти сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через підтримку та спів фінансування  громадських ініціатив у всіх регіонах України. Пріоритетними сферами для підтримки громадських ініціатив є:

- охорона здоров'я (підтримка мережі фельдшерсько-акушерських пунктів);

- енергетика(енергозберігаючи заходи, збільшення використання відновних джерел енергії тощо);

- навколишнє середовище(утилізація відходів, знешкодження запасів пестицидів тощо);

- комунальне водопостачання;

- підтримка малого бізнесу ( розвиток сільськогосподарських/обслуговуючих кооперативів).
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Липень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено