Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 470
27 листопада, біля кіно-культурного центру відбувся урочистий мітинг, присвяченний 20-ій річниці Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України, участь у якому взяв заступник голови районної ради Іван Катревич.

До учасників зібрання з вітальним словом звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, а кращі представники художніх колективів району подарували присутнім гарний концерт.

Всеукраїнський референдум щодо проголошення незалежності України відбувся 1 грудня 1991 року. На референдум було винесено одне питання: "Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?" Текст Акту проголошення незалежності України, що був прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991 року, було наведено у виборчому бюлетені. Право брати участь у референдумі мали 37 885,6 тисячі громадян, прізвища яких виборчі комісії внесли до списків для таємного голосування. У голосуванні взяло участь 31 891,7 тисячі громадян, тобто 84,2 відсотка від загальної кількості включених до списків. На запитання бюлетеня позитивно відповіли 28 804,1 тисячі громадян, або 90,3 відсотка. Позитивну відповідь дало населення всіх областей України, незалежно від їх національного складу.
26 листопада, в День пам’яті жертв Голодомору, у Старокостянтинівському районі пройшли жалобні заходи. Заступник голови районної ради Іван Катревич разом із заступниками голови районної державної адміністрації Володимиром Ліщуком та Василем Томаля, керівниками установ та організацій, духовенством та сотнями небайдужих старокостянтинівців, зі свічками у руках скорботною колоною пройшли до Пантеону невинно убієнним у роки Голодомору.

 Учасники церемонії вшанували померлих від голоду хвилиною мовчання і поклали вінки та квіти до монумента.
Сьогодні заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у роботі розширенного засідання колегії, яке провів  заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп. 

 На порядок денний засідання колегії було винесено такі питання:

1. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.05.2011 року № 163/2011-р "Про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни бюджетними установами та організаціями району".

2. Про підсумки організаторської роботи виконкомів сільських рад району щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.
23 листопада робоча група районної ради в складі керуючого справами районної ради Сергія Гречковського, завідувача організаційним відділом Світлани Ткачук та завідувача юридичного відділу Оксани Нечепоренко здійснила черговий виїзд по наданню методично-консультативної допомоги. 

Цього разу працівники районної ради побували у Стецьківській сільській раді, де ознайомилися з роботою новообраного сільського голови Василя Кирилюка  та секретаря сільської ради Людмили Красноголовець по виконанню своїх повноважень з питань соціально-культурного розвитку територій населенних пунктів, а також з веденням документообігу та діловодства в сільській раді.

Відмічено позитивні зрушення в наведенні благоустрою населенних пунктів на підвідомчій території. За кошти сільського бюджету проведені ямкові ремонти доріг в селах Стецьки, Прохорівка, Дубина. Відремонтовано криниці в с.Стецьки, огорожено кладовище в с.Костянець, проведено заміну вікон на металопластикові в приміщені сільської ради.

Значну допомогу у цьому надає комунальне підприємство "Обрій" (керівник Євгеній Одарченко), роботу якого було відновлено з ініціативи сільського голови. Власними силами підприємства відремонтовано обладнання і налагоджено виробництво продукції з деревини, створено 3 робочих місця.

Також члени робочої групи відвідали Стецьківську ЗОШ І-ІІІ ст., фельдшерсько-акушерський пункт, сільський будинок культури, бібліотеку, музей етнографії з унікальними експонатами.
Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації та передачі в оренду

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву на участь у конкурсі за встановленною формою; копію установленого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі  яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії їх кваліфікаційних документів; копію сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформацію претендента (щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів з незалежної оцінки майна, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним тощо); пропозиції щодо вартості виконання робіт; калькуляцію витрат, пов'язаних з виконанням робіт. 

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті з описом документів. 

Конкурс відбудеться 26 грудня 2011  року о 10.00 год в приміщенні Будинку рад за адресою: вул.К.Острозького, 70, каб.7, м. Старокостянтинів Хмельницької області.

Конкурсні пропозиції приймаються до 19 грудня 2011  року включно.

За додатковою інформацією звертатися в Старокостянтинівську районну раду , тел. (03854) 3-23-87
22 листопада заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у роботі розширенного засідання колегії обласної державної адміністрації. На порядок денний було внесено такі питання:
1. Про стан безпеки дорожнього руху.
2. Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади області у ІІІ кварталі 2011 року.
3. Про стан та проблеми мистецької освіти в області.
4. Про результати роботи підприємств державного сектору економіки за ІІІ квартал 2011 року, органом управління яких є обласна державна адміністрація.
17 листопада, напередодні професійного свята працівників сільського господарства,  Старокостянтинівщина вшанувала хліборобів свого регіону. Заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь в урочистостях, які відбулися сьогодні в кіно-культурному центрі.

На свято завітав також заступник голови обласної ради Василь Осадчий, який від щирого серця подякував та низько вклонився усім аграріям району за вміння працювати та любов до хліба, побажав міцного здоров'я, натхнення та щедрих врожаїв - "Нехай не переводиться селянський рід в Україні, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою".

На завершення виступу Василь Петрович виконав приємну місію, вручивши обласні грамоти та відзнаки кращим представникам сільськогосподарської галузі.

Заступник голови районної ради Іван Катревич від імені депутатського корпусу району та від себе особисто привітав хліборобів та учасників зібрання з професійним святом. У вітальному слові він сказав: "Попри труднощі, які завжди мають місце в аграрному секторі, господарства району вперше за роки незалежності зібрали рекордний врожай зернових культур та зайняли лідируючу позицію в області, досягли високої врожайності цукрових буряків. Вдалося стабілізувати галузь тваринництва, збільшити виробництво м'яса та молока".

Іван Іванович зазначив, що пріоритетним напрямком роботи районної ради нинішнього скликання є соціальний розвиток села. А саме, поліпшення транспортного, побутового та медичного обслуговування. Звичайно, не всі проблеми вдається вирішити одразу. Але спільними зусиллями районної ради, районної державної адміністрації, депутатів-аграріїв, і за підтримки селян, робиться усе можливе, щоб зберегти наше село для майбутніх поколінь.

Заступник голови районної ради відзначив і ветеранів сільськогосподарсьвого виробництва, які в різні часи внесли свій вклад у розвиток агропромислової галузі Старокостянтинівщини.
На завершення вітального слова Іван Іванович побажав аграріям району щедрих врожаїв, втілення планів і задумів на благо розквіту рідного краю.

Кращим представникам галузі заступник голови районної ради Іван Катревич та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко вручили Почесні відзнаки, а творчі колективи району подарували усім гостям і запрошеним гарний концерт.

16 листопада, Україна відзначає День працівників радіо, телебачення і зв'язку.

З цієї нагоди привітати колективи районної телерадіокомпанії, Центру поштового зв'язку та Центру  електрозв'язку завітав керуючий справами районної ради Сергій Гречковський. Сергій Іванович  від імені голови районної  ради Івана Овчара  привітав усіх присутніх із професійним святом. 

" Ми, споживачі вашої праці, знаємо про ваші здобутки, чуємо і бачимо їх і, поважаючи ваш труд, бажаємо від вас ще якіснішого, найдійнішого і сучаснішого зв'язку в усьому розмаїтті його послуг. Ми розуміємо, що за кожною послугою стоять люди, які високим професіоналізмом наполегливо виконують завдання, спрямовані на удосконалення потреб населення," - зазначив у своєму виступі Сергій Гречковький. - "Висловлюю впевненість, що ви і надалі, працюючи в цій важливій сфері, щоденно будете виявляти високий професіоналізм, патріотизм та порядність, сприяти росту духовності наших людей, подоланню теперішних негараздів і послідовному утвердженню державності."

Завершуючи свій виступ Сергій Гречковський подякував за сумлінну працю та побажав нових успіхів. Кращі працівники були нагороджені грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.
З метою надання методично-консультативної допомоги новообраним голові та секретарю 15 листопада  робоча група районної ради в складі  керуючого справами районної ради Сергія Гречковського, завідувача організаційним відділом  Світлани Ткачук та завідувача юридичного відділу Оксани Нечепоренко здійснили виїзд до Миролюбненської сільської ради.

Члени робоч групи звернули увагу на дотримання вимог законодавства щодо ведення діловодства, кадрової роботи та роботи із зверненнями громадян. Сільському голові Катренюку І.О. і секретарю сільської ради Романюк Н.В. були надані практичні рекомендації для покращення цієї роботи.

Поряд з цим предметом уваги працівників районної ради була робота соціально-культурних закладів, зокрема Миролюбненської та Підгірнянської ЗОШ, дитячих садків сіл Верхняки та Миролюбне, Підгірнянської дільничої лікарні та закладів культури сільської ради.

Було відмічено позитивні зрушення в питаннях ремонту та облаштування цих закладів.
Сьогодні, 11 листопада, відбулося  засідання комісії для підведення підсумків районного трудового суперництва за високоефективну працю на збиранні зернових урожаю 2011 року, участь у якому взяв член комісії, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський. 

Комісією розглянуто матеріали щодо відзначення кращих комбайнерів на збиранні зернових урожаю 2011 року, наданих агроформуваннями району, та визначено переможців трудового суперництва, які будуть нагороджені  Почесними грамотами та грошовими преміями на  святкуванні Дня працівників сільського господарства України.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Листопад 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено