Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 221
Теле- та радіоведуча, працівниця ДП "Старокостянтинівська районна ТРК", письменниця, поетеса, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ст. Оксана Радушинська – другий рік поспіль перемагає у міжнародному конкурсі "Коронація слова"!

Нещодавно у Києві відбулося "коронування" сучасних авторів, котрі пишуть романи, кіносценарії, п’єси, та пісенну лірику. Саме в номінації "Пісенна лірика для дітей" наша землячка стала дипломантом конкурсу за твір "Грибочок-господарик" для дітей дошкільного віку.

Приємно, що Оксана Радушинська – єдина представниця Хмельницької області, чий літературний хист оцінили на цьогорічній "Коронації слова", відзначивши її роботу з-поміж величезної кількості надісланих рукописів. Нагадаємо, що згідно з умовами конкурсу, оцінювання рукописів відбувається анонімно, тобто ніхто з експертів та членів журі "Коронації слова" не знає прізвища автора аж до моменту його оголошення під час церемонії вшанування переможців.
Минулого року Оксана вже посіла найвищу сходинку номінації "Романи. Для дітей 9-12 років", отримавши першу премію конкурсу.
У Державному історико-культурному заповіднику "Меджибіж" відбулося вручення найбільш авторитетної громадської премії Хмельниччини "Скарби землі Болохівської", ініціаторами заснування котрої стали знаний подільський письменник Броніслав Грищук та громадський і політичний діяч Віталій Олуйко.

Цього року премію вручали вшосте і, як зазначили організатори, відтепер церемонії нагородження відбуватимуться щоразу на території пам’яток культури та історії, древніх споруд і визначних місць, котрими направду багатий Хмельницький край.

За роки існування премія "Скарби землі Болохівської" стала своєрідним індикатором духовного розвитку краю і не випадково нею відзначають діяльність лише тих патріотів, котрі роблять дійсний внесок у відродження, охорону та популяризацію культурної спадщини Подільсько-Волинського регіону. Лауреатами цієї унікальної премії ставали професори та наукові співробітники, голови релігійних організацій, молодіжних громад, творчих осередків, директори музеїв та заповідників, журналісти, археологи.

Одним із цьогорічних лауреатів став заступник директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», кандидат історичних наук Анатолій Трембіцький.

Знаковим є те, що роботи низки митців красного письменства також були відзначені "Скарбами землі Болохівської" – директор Хмельницького обласного літературного музею Василь Горбатюк; поет, прозаїк Микола Мачківський; письменник та журналіст Петро Маліш удостоювалися премії за свої літературні доробки відповідного тематичного спрямування.

Цього року п’ять видань хмельницьких авторів отримали спеціальні відзнаки премії, а когорту книг-лауреатів поповнила збірка легенд, бувальщин та переповідок "Легендами багатий край". Літераторка, журналістка Оксана Радушинська та журналіст Сергій Грищук стали лауреатами премії, а ще раніше – авторами ідеї та упорядниками такого унікального для цього куточка Хмельниччини видання, підготували книгу до друку, залучивши до процесу зібрання легенд небайдужих земляків, і в результаті вдалося відшукати близько сотні зразків усної народної творчості про Старокостянтинівський край.

Важливо, що чотири десятки співавторів книги писали легенди про свої населені пункти із посиланням на першоджерело – переважно на бабусь-прадідусів, котрі народилися на початку минулого чи наприкінці позаминулого століть, проте їх перекази не загубилися, дійшовши до наших днів. Оздоблена унікальним Самчиківським розписом, наснажена родинними фольклорними оберегами, книга стала справжнім подарунком для освітніх та культурних закладів району і своєрідною берегинею народної пам’яті та культури.

Відтак кожен із краян, хто не лишився байдужим до заклику поділитися частинкою «домашніх» легенд, може вкотре пишатися своїм вчинком і своїм краєм, таким багатим на минувшину. Книга «Легендами багатий край» стала частиною таємничих "Скарбів землі Болохівської".

Оксана Радушинська

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Червень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено