Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 416
  • 31 серпня 2012 року | Переглядів: 1 207
31 серпня в сесійній залі Будинку рад відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації  Ігоря Люшенка.

У роботі колегії взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

На порядку денному розширеного засідання колегії районної державної адміністрації розглядались наступні питання:

1.Про проведену в районі роботу щодо недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати та підвищення рівня оплати праці.

2.Про стан підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти району до нового навчального року.

3.Про здійснення виконавчим комітетом Веснянської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  • 29 серпня 2012 року | Переглядів: 1 201
29 серпня у Будинку Рад відбулася щорічна конференція педагогічних працівників району.  
З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Іван Овчар. Кращі освітяни були нагороджені почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації та цінними подарунками.
В рамках підготовки до нового навчального року в районі проводяться заходи по зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів. Розроблено проектно-кошторисну документацію на утеплення фасадів, горищного перекриття, заміни вікон, дверей у Воронковецькій, Сахновецькій, Радковецькій, В.Чернятинській, Пашковецькій, Немиринецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, В. Мацевицькому НВК.
Протягом 2011–2012 навчального року  зміцнено матеріальну та навчальну базу дошкільних навчальних закладів. Проведено поточні  ремонти у ДНЗ "Сонечко" с.Сковородки,  ДНЗ "Дзвіночок"  с.В.Чернятин,  ДНЗ "Малятко" с.Ладиги .
Завершуються роботи щодо  облаштування внутрішніх санвузлів у Бутовецькій, Коржівській, Стецьківській, Ілляшівській, Левківській, Сковородківській ЗОШ, Поповецькому НВК.
  • 28 серпня 2012 року | Переглядів: 1 180
28 серпня  голова районної ради Іван Овчар взяв участь  у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке відбулося під головуванням Василя Ядухи.

На порядок денний були внесені наступні питання:
1. Про хід виконання розпоряд­же­н­ня голови облдержадміністрації від 26.04.2012 «Про підсумки проходження опалю­ва­льного сезону 2011/2012 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального го­сподар­ства до роботи в зимових умовах 2012/2013 років».
2. Про стан підготовки матеріа­ль­но-технічної бази закладів освіти області до нового навчального року.
3. Про стан виконавської дисциплі­ни в обласній державній адміні­страції у ІІ кварталі 2012 року.
  • 24 серпня 2012 року | Переглядів: 1 239
24 серпня делегація від Старокостянтинівщини, яку очолив керуючий справами Старокостянтинівської районної ради Сергій Гречковський, взяла участь в урочистостях з нагоди 21-ої річниці незалежності України, що відбулися у Національному палаці мистецтв «Україна», м. Київ.
Загальнодержавні урочистості відкрив Президент України Віктор Янукович. У своєму виступі підводячи підсумки проведеної роботи та окресливши подальші завдання курсу модернізації країни, Глава держави наголосив: "Політика перетворень, яку ми зараз здійснюємо - це наш вільний вибір. Ми не виконуємо зовнішні директиви, не намагаємось щось копіювати і необґрунтовано насаджувати в Україні. Курс на оновлення – це вияв прагнення самого українського народу. Ми хочемо бути модерною нацією. Жити в економічно-розвиненій, впливовій, демократичній і правовій державі. Сьогодні оновлення – це і є наша національна ідея. Вона об’єднує нас незалежно від віросповідання і культурних вподобань, від місця проживання або роботи. Тому я впевнений в успіху обраного курсу реформ".
Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю українських виконавців.
  • 24 серпня 2012 року | Переглядів: 1 298
24 серпня в місті Хмельницькому відбулися урочистості з нагоди 21-ої річниці незалежності України. На Майдані Незалежності були присутні представники усіх міст і районів області. Делегацію Старокостянтинівського району очолили голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.
В рамках святкування урочистостей було відкриття обласної Дошки Пошани "Кращі люди Хмельниччини", яка вмістила фотографії п’ятдесяти шести кращих представників науки і мистецтва, сільськогосподарського та промислового виробництва, спорту, освіти та медицини, правоохоронних органів та збройних сил, а також восьми трудових колективів. Приємно відмітити, що серед найкращих людей Хмельниччини є Самчиківський сільський голова Олександр Вовколуп та начальник Старокостянтинівського РВ ТУ МНС Олег Борикін.
Далі розгорнуло роботу виставкове містечко "Музей під відкритим небом", обласна виставка творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Барви Хмельниччини", виробів народних умільців та досягнень сільськогосподарського виробництва.
В цей же час кращі фольклорні колективи районів області дарували святковий настрій подолянам.
У другій половині дня святкова програма продовжилась в обласній філармонії, де відбулись урочисті збори з нагоди Дня Незалежності України. До присутніх з вітальним словом звернулися голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха та голова обласної ради Микола Дерикот, які вручили державні нагороди найкращим представникам Хмельниччини.
Маю велику честь та приємність від усього серця вітати вас із 21-ю річницею  Незалежності України.

Це найбільше національне свято наповнює наші серця серпневими кольорами неба й зернового лану – барвами української землі, що символізують свободу й працелюбність нашого народу.

24 серпня 1991 року Верховна Рада України, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН, продовжуючи тисячолітні традиції вітчизняного державотворення, урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної Української держави.

Нам вистачило сили та єдності зробити цей незворотний крок. Віковічна мрія бути господарями свого життя нарешті здійснилася. Ми маємо свою державу – самостійну, суверенну, демократичну. І я пишаюся нацією, до якої маю честь належати.

Головним підсумком  років незалежності попри всі труднощі, гострі та багатогранні життєві проблеми перехідного періоду є те, що Україна відбулася остаточно і безповоротно. Вона живе, існує не тільки у зовнішній атрибутиці, а повноцінно і повнокровно, в усіх властивих суверенним державам вимірах і параметрах.

Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, славетного і водночас трагічного, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу.

Величезний проміжок часу – від хронік Київської Русі і до сьогодні – засвідчив єдине: прагнення мати власну державу непереможне. Наші предки пройшли науку честі і гідності, рівності і демократії.

І сьогодні, спираючись на власні сили, ми робимо крок за кроком на шляху реформування виробничих відносин, політичного входження в європейські та світові міжнародні структури, в інтересах економічного зростання та покращення добробуту людей.

   Разом з тим на сучасному етапі Держава Україна гостро потребує кардинальних змін у економіці, соціальній сфері, політичній системі. Цього ж прагнуть українці, щоб мати гідне життя і достойні перспективи. На досягнення цієї мети спрямовані конкретні дії Президента України Віктора Януковича, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, а також спільна  діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району.

Святкування незалежності ми розглядаємо як привід для того, щоб ще раз відверто і вимогливо оцінити пройдене, намітити перспективи подальшого розвитку.

Рік за роком жителі Старокостянтинівщини роблять свій вагомий внесок у розбудову молодої держави та рідного краю. Нині наш район теж значно зміцнів і оновився зусиллями його мешканців – селян і робітників, вчителів і митців, усіх, кому не байдужа доля рідної землі, його майбутнє.

Я хочу подякувати всім вам за вашу самовіддану працю, за підтримку один одного, за активне розуміння нашої спільної мети.
Адже нині нам особливо потрібні не критичний запал, а мудрість і виваженість, розумний компроміс у послідовній і активній роботі по розбудові нашої держави, кропіткій і злагодженій співпраці усіх гілок влади в ім’я нинішніх і прийдешніх поколінь, в ім’я України.

Дорогі друзі!
Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам, якого ми славного роду нащадки. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане. Головне – бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. Разом ми можемо все. Про що і говорить наша історія.

Дозвольте мені від імені депутатського корпусу районної ради,  від себе особисто ще раз щиросердечно  привітати  вас  з Днем Незалежності України.

Від усього серця бажаю вам святкового настрою, миру, злагоди та душевної величі, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращу долю нашого народу!

Зі святом вас, шановні друзі!

Слава Україні!
 
 
Відзначення Дня незалежності України продовжилось у Будинку рад, де відбулись урочисті збори.

Присутніх у залі представників установ, організацій та сіл району напередодні свята привітав голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.

За значний особистий внесок у соціально-економічний  та культурний розвиток району  голова районної ради Іван Овчар спільно із головою райдержавдміністрації Ігорем Люшенко вручили посвідчення  та пам'ятний знак "Почесний громадянин Старокостянтинівського району" Нурушу Гейдаровичу Захрабову.
 
Виконуючи приємну місію, керівництво району  вручили Грамоти та Подяки Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації, районної ради та райдержадміністрації кращим представникам району.

 Святковий настрій учасникам урочистого зібрання створили артисти муніципального-фольклорного ансамблю ім.В.Ножки  та інші самобутні колективи краю.

Сьогодні на Старокостянтинівщині відбулися урочистості до Дня Державного прапора України та Дня незалежності України.

Розпочалися вони урочистою церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано голові районної ради Івану Овчару та голові районної державної адміністрації Ігорю Люшенко.

Сьогодні, як і щорічно, у рамках святкування Дня Незалежності України старокостянтинівці вшанували  найдостойніших із  земляків, чиї портрети по праву зайняли почесне місце на районній Дошці Пошани.

Виступаючи на урочистому відкритті районної Дошки Пошани «Гордість нашого району», Іван Васильович зазначив:" Відкриваючи Дошку пошани, ми ще раз пересвідчуємося, що окрасою не лише, району, а й всієї України є наші люди. Перед нами без перебільшення цвіт Старокостянтинівщини, його виробнича, мистецька, гуманітарна еліта – ті люди, які прославляють наш район, роблять конкретні справи для того, щоб будувати міцну європейську країну, розбудовувати наш край".

 Голова районної ради запевнив присутніх, що Старокостянтинівщина не просто сіє, збирає, виробляє, а й орієнтується на нові структурні зміни, які є насущною вимогою. За останні роки Старокостянтинівський район домігся того, що землі сільськогосподарського призначення використовуються повністю. І на цих землях сіються  високорентабельні культури та використовуються сучасні технології виробництва.
 
Так минулого року  на полях району було зібрано понад 200 тисяч тонн зернових, що дало змогу зайняти перше місце в області по валовому збору зерна. Вже на сьогодні хлібороби району зібрали 121,2 тис. тонн  добірного зерна і є всі перспективи перевищити минулорічні показники та знову бути на лідируючих позиціях.
 
За словами Івана Васильовича зараз усі зусилля спрямовані на завершення жнив, на підготовку та проведення комплексу осінньо-польових робіт, вживаються заходи по покращенню матеріально-технічної бази закладів освіти, культури та здоров'я. Вирішуються нагальні проблеми соціально-економічного розвитку територіальних громад району.

На завершення виступу Іван Овчар привітав присутніх із Днем незалежності та побажав усім  подальших звершень і здобутків в ім’я процвітаючої Старокостянтинівщини та  всієї України.

 Дипломи та цінні подарунки особам, занесеним на Дошку Пошани, в урочистій обстановці вручили голова районної ради Іван Овчар та голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, а гарним музичним супроводом до урочистих заходів були композиції у виконанні самодіяльного хору ветеранів "Подоляни".


 
Саме у цьому переконанні голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, які здійснили робочу поїздку до центральної районної лікарні.

У даний час на території лікарні відбувається капітальний ремонт хірургічного корпусу, а саме зовнішнє утеплення приміщення, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі. Загальний обсяг фінансування становить близько 6 млн.грн, зараз освоюють перший транш - 2, 86 млн.грн. Гроші на виконання цих робіт виділені Урядом згідно Кіотського протоколу.

Одночасно завершується реконструкція реанімаційного відділення. З обласного та районного бюджетів було виділено 300 тис.грн. на завершення ремонту.

Керівництво району переконалося, що роботи йдуть повним ходом та найближчим часом жителі району та міста зможуть проходити лікування у комфортних умовах.
20 серпня 2012 року під керівництвом голови районної державної адміністрації  Ігоря Люшенка відбулася розширена нарада із сільськими головами району.
 
В нараді взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

На нараді говорилося про підготовку до виборів, зокрема про формування виборчих комісій, облаштування виборчих дільниць у відповідності до визначених норм. Також було обговорено план заходів на відзначення 21-ї річниці незалежності України.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено