Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 199
Сьогодні, 29 липня, голова районної ради Іван Овчар спільно із першим заступником голови районної державної адміністрації Миколою Вовколупом здійснили робочу поїздку на територію Самчиківської сільської ради.

В першу чергу вони відвідали дитячий садочок "Капітошка", який потребує термінового  капітального ремонту покрівлі. Внаслідок зимових снігопадів частина даху обвалилася та є ймовірність його повної руйнації.  Наразі вже виготовлена проектно-кошторисна документація та експертиза об'єкту, на що витрачено понад 3 тис.грн.  коштів із сільського бюджету.

Самчиківський сільський голова Олександр Вовколуп повідомив, що, на жаль, сільська рада немає достатніх коштів на проведення ремонту, адже вартість ремонтних робіт сягає майже 260 тис.грн.  Не залишився осторонь проблеми громади й депутат районної ради Віктор Молдован, який звернувся із відповідним депутатським запитом до сесії районної ради, яка відбулася 26 липня 2013 року.

На даний час голова районної ради Іван Овчар тримає на постійному контролі це проблемне питання та упевнений, що до початку зимового періоду  дитячий садочок матиме нову покрівлю.

Ще один об'єкт, який не залишився осторонь уваги керівництва, це Самчиківська школа образотворчого мистецтва, де вже  тривають ремонтні роботи. На проведення реконструкції бувшого приміщення аптеки під заклад культури сесією районної ради з районного бюджету було виділено 90 тис.грн. На сьогоднішній день там вже проведено внутрішній ремонт, а саме відремонтовано за сучасними євростандартами стіни, підлогу, стелю, замінено електропроводку тощо. 

Іван Васильович та Микола Іванович ознайомилися із ходом проведених робіт та їх якісним виконанням, обговорили із будівельниками проблемні питання, що виникли під час ремонту.

Як зазначив Іван Овчар, районна  влада комплексно підходить до вирішення проблем дітей та намагається по максимуму забезпечити якісне отримання будь-якої освіти на селі.
26 липня відбулося пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Іван Овчар. В роботі пленарного засідання взяли участь 49 депутатів.

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради Іван Овчар  поінформував присутніх про кадрові зміни, що відбулися у міжсесійний період у районі. А саме: головою районної державної адміністрації призначено Олександра Островського,  Ігоря Люшенко призначено начальником регіонального відділення Фонду Державного майна України у Хмельницькій області,  Старокостянтинівське відділення Красилівської МРДПІ очолив Юрій Нахілко.

Ключовим серед  питань порядку денного сесії, безумовно, був щорічний звіт голови районної ради. Він коротко зупинився на окремих аспектах своєї роботи та роботи районної ради за 2012 рік та І півріччя 2013 року, відзначивши, що районна рада протягом звітного періоду працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень. У своєму виступі Іван Васильович висловив слова вдячності районній державній адміністрації та депутатському корпусу за ділову співпрацю і взаєморозуміння щодо вирішення проблем регіону.

На завершення звіту Іван Овчар  наголосив, що сила рад усіх рівнів у їх єдності та взаємній підтримці. Лише спільними зусиллями, у повній довірі один до одного можливо досягти позитивних результатів у подальшому соціально-еономічному розвитку  нашого району. Щорічний звіт голови районної  ради депутатами взятий до відома.

Численні запитання викликав проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік. Григорій Горда, начальник управління фінансів районної державної адміністрації, детально роз'яснив депутатам усі пункти вищезазначеного рішення.

Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало дві нових районних  програми: програму розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки та програму подальшого вдосконалення соціальної роботи  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі  на 2013-2017 роки.

Рішенням ради внесено зміни  до програми розвитку малого та середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки, які передбачають виділення коштів на створення центру адміністративних послуг.  Було взято до відома районними обранцями інформацію про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки.

Два питання сесії районної ради стосувалися організаційних аспектів управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, зокрема це - затвердження Порядку списання безнадійної та простроченої заборгованості з орендної плати за майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського  району та  затвердження  Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу.

Також депутатами одноголосно було підтримано кандидатуру Василишина Андрія Володимировича на звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району".

Василишин Андрій Володимирович народився 24 квітня 1933 року в селі Веснянка Старокостянтинівського району Хмельницької області в родині колгоспників.
З січня 1950 року по жовтень 1952 року працював зоотехніком  колгоспів Старокостянтинівського району та інкубаторної станції Хмельницької області, шофером автотранспортної контори м.Старокостянтинів.
З жовтня 1952 року по грудень 1954 року – солдат, курсант Авіашколи авіації далекої дії Збройних Сил СРСР.
З грудня 1954 року по вересень 1957 року – старший стрілець, командир вогнепального устаткування літака авіаполку авіації далекої дії.
З вересня 1957 року по вересень 1959 року – курсант Київської спеціальної школи міліції МВС СРСР.
З вересня 1959 року по липень 1963 року оперуповноважений відділу боротьби з розкраданням державної власності Управління міліції Києва.
З липня 1963 року по лютий 1964 року – слідчий Управління охорони громадського порядку м.Києва.
З лютого 1964 року по березень 1970 року – слідчий, старший слідчий, старший слідчий в особливо важливих справ слідчого управління МВС УРСР.
В 1966 році закінчив юридичний факультет Київського університету імені Т.Г.Шевченка.
З березня 1970 року по лютий 1972 року – заступник начальника слідчого відділу УВС Київського облвиконкому.
З лютого 1972 року по квітень 1974 року – начальник відділу дізнання МВС УРСР.
З квітня 1974 року по березень 1982 року начальник управління внутрішніх справ Чернівецького облвиконкому.
З березня 1982 року по липень 1985 року – начальник УВС Київського облвиконкому.
З липня 1985 року по липень 1990 року – заступник Міністра внутрішніх справ УРСР, начальник УВС Київського міськвиконкому.
З 26 липня 1990 року по 21 серпня 1994 року – Міністр внутрішніх справ УРСР, Міністр внутрішніх справ України.
З липня 1994 року по квітень 1995 року – радник Міністра внутрішніх справ України.
11 червня 2005 на II конгресі Української секції Міжнародної поліцейської асоціації в Києві обраний президентом УС МПА.
Нагороджений двома орденами Червоної Зірки, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України, багатьма медалями та відомчими відзнаками МВС України, а також церковними нагородами, серед яких Орден Святого мученика Трифона (РПЦ).
Заслужений працівник Міністерства Внутрішніх Справ, заслужений юрист України, почесний професор Національної академії внутрішніх справ України. Президент Всеукраїнського фонду правоохоронних органів, Збройних Сил і військових формувань "Україна" (з жовтня 1997). Радник Міністерства внутрішніх справ України (з жовтня 2001). Брав участь у розробці багатьох законодавчих та нормативно-правових актів. Одружений, має сина.


Приділили депутати увагу й питанню щодо виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року, до якого було внесено ряд пропозицій та зауважень.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції депутатів Віктора Молдована щодо виділення коштів на капітальний ремонт покрівлі ДНЗ "Капітошка" с.Самчики та  Олени Фурсової стосовно діяльності Підгірнянської дільничої лікарні.

В цілому сімнадцятою сесією районної ради шостого скликання розглянуто 11 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

У пленарному засіданні сімнадцятої сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Островський, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

25 липня відбулось засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Островського.

Участь в роботі колегії взяли голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної ради Іван Катревич.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про стан і тенденції соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за І півріччя 2013 року.
2. Про стан роботи зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району.
3. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

Під головуванням Івана Овчара  24 липня відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної  ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій  узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного сімнадцятої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати позитивно розглянули близько десятка заяв, які стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування,  у зв'язку із скрутним матеріальним становищем тощо.

Члени президії сформували порядок денний сесії для розгляду на пленарному засіданні, яке розпочне свою роботу 26 липня 2013 року о 10 годині в сесійній залі Будинку рад.
Сьогодні, 24 липня,  відбулося засідання постійної комісії районної  ради з питань планування, бюджету та фінансів, яка продовжила роботу по розгляду пропозицій порядку денного сімнадцятої сесії районної ради.

Під час засідання члени бюджетної комісії розглянули всі запропоновані на розгляд питання. До окремих проектів рішень було внесено пропозиції з подальшим їх врахуванням і винесенням на засідання сесії районної ради.

Депутати детально ознайомилися із кожним запропонованим проектом рішення, приділивши особливу увагу профільному питанню - внесенню змін до районного бюджету на 2013 рік.

Ряд питань виникло у членів комісії до щорічного звіту голови районної ради та проекту програми подальшого вдосконалення соціальної роботи  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі  на 2013-2017 роки.

Жвавим обговоренням вирізнялося питання внесення змін до програми розвитку малого та середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки. Зміни, що вносяться, передбачають виділення коштів на створення центру адміністративних послуг. Начальник відділу економічного розвитку та підприємництва районної державної адміністрації Оксана Ковальковська детально ознайомила присутніх із законодавством, згідно якого утворюється центр та вимогами, яких необхідно дотримуватися в ході його створення.

Також члени комісії розглянули проекти Порядку списання безнадійної та простроченої заборгованості з орендної плати за майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського  району; Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу; плану роботи районної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року.

28 липня — День хрещення Київської Русі. Це прославляє собою подію, що трапилася багато століть.

Сама історична подія відбулася у 988 році. Вона стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі. Хрещення пов'язують із ім'ям князя Володимира Великого, якого церква визнала святим рівноапостольним.

23 липня, напередодні відзначення цієї знаменної ювілейної події, у приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбулися урочисті заходи та концерт духової музики.

В урочистих заходах взяли участь голова обласної ради Микола Дерикот, голова облдержадміністрації Василь Ядуха, керівництво міста, делегації з усіх регіонів області, представники релігійних конфесій тощо.

З нагоди свята голова облдержадміністрації області вручив нашим землякам ювілейні медалі «1025 років Хрещення Київської Русі».

У фойє філармонії була розміщена виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Документальні матеріали з фондів Державного архіву Хмельницької області, Хмельницької обласної універсальної бібліотеки ім. М.Островського та музею «Правослов`я Поділля».
 

    За матеріалами Хмельницької обласно ради 
http://oblrada.km.ua

Cьогодні, 23 липня, голова районної ради Іван Овчар взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів Василь Ядуха.

Перед початком роботи голова облдержадміністрації оголосив про ряд кадрових призначень та вручив державні нагороди хмельничанам.

Далі члени колегії приступили до розгляду питань порядку денного. Зокрема, заслухали інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку за І півріччя 2013 року та обговорили перспективи залучення інвестицій в економіку Білогірського району.

У роботі засідання колегії взяли участь голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, голови райдержадміністрацій та начальники управлінь, установ і організацій області.
Сьогодні, 22 липня, депутати районної ради розпочали розгляд питань, які винесено на розгляд чергової сесії районної  ради. Проведення пленарного засідання сесії заплановано на 26 липня цього року.

Першими своє засідання провели постійні комісії з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики;   з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва та   з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Іван Овчар та його заступник Іван Катревич.

Ключовими серед  питань порядку денного, які винесені на обговорення депутатів, є щорічний звіт голови районної ради та внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

 Крім того, планується затвердження депутатами районної ради двох районних програм – програму розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки та програму подальшого вдосконалення соціальної роботи  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі  на 2013-2017 роки.

До програми розвитку малого та середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки сесією передбачається внести зміни.

Також, як і щороку до Дня незалежності України, депутати роглянули кандидатуру для присвоєння звання "Почесного громадянина Старокостянтинівського району".

Сесією планується схвалити рішення про затвердження Порядку списання безнадійної та простроченої заборгованості з орендної плати за майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського  району;  про затвердження  Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу;  про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року.


*****************************************

У другій половині дня продовжили свою роботу депутати постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

 У ході роботи засідання члени комісій розглянули увесь перелік питань порядку денного, які винесені на розгляд чергової сесії районної ради, а саме заслухали інформацію  про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки та розглянули проекти програм на наступні роки, ознайомилися із щорічним звітом голови районної ради та підтримали внесення змін до районного бюджету на 2013 рік тощо.

Реформа місцевого самоврядування є необхідною та довгоочікуваною для України. Необхідно припинити дублювання повноважень, функцій та завдань органів місцевого самоврядування різних рівнів, – наголосив Президент України – Віктор Федорович Янукович на засіданні Ради регіонів, що відбулося 21 березня 2013 року.
 
І сьогодні, 16 липня,  саме на це увагу учасників круглого столу звернули голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський, розпочинаючи захід, присвячений обговоренню основних положень проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні із головами сільських рад, окремими керівниками сільськогосподарських підприємств та  управлінь і відділів райдержадміністрації.
 
Можливість місцевих громад самим визначати, які повноваження залишати за собою та повною мірою розпоряджатися ресурсами, які знаходяться на території – все це є одним із ключових принципів Концепції реформування місцевого самоврядування. У результаті реформи місцевого самоврядування має з’явитися активна громада, яка буде здатна ставити питання розвитку територій, знаходити шляхи їх розв’язання самостійно або через кооперацію із сусідами.
 
Як повідомив голова районної ради, після підготовчого етапу з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування, який розрахований до 2015 року, буде другий етап впровадження,який визначатиме напрями, механізми, терміни формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
 
"Надання послуг, організаційні й виконавчі функції мають здійснювати посадовці, яким довіряють і які користуються авторитетом у людей, досвідчені, відповідальні професіонали своєї справи, які вміють знаходити правильні рішення, не боятися освоювати нові методи і практики. А також депутати районної та сільських рад, які повною мірою усвідомлюють свою відповідальність перед виборцями і здатні працювати на користь громад, чиї інтереси представляють", - зазначив Іван Овчар.

Учасники обговорення дійшли висновку, що в Концепції не визначено яким чином на нижній рівень влади будуть надані повноваження для поліпшення якості адміністративних та соціальних послуг. Загальні збори громадян не надають послуги населенню, послуги надаються посадовими особами місцевого самоврядування. Але на сьогодні у сільській місцевості є дефіцит фахівців з відповідною освітою для роботи в місцевих радах та низький рівень оплати їх оплати праці.

Таким чином, всі присутні погодилися, що реформування необхідно проводити комплексно, послідовно вносити зміни до діючого законодавства щодо повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.
 
 
  • 12 липня 2013 року | Переглядів: 1 070
22 липня 2013 року
11.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти. 
(Голова комісії – Кучерук С.С.)

 
24 липня 2013 року
10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
 
13.00 год.
- президія районної ради
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Липень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено