Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1285
Від імені президії районної ради, всього депутатського корпусу та від себе особисто щиро радий вітати вас з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

Упродовж віків ці свята традиційно об’єднані зворушливою атмосферою добрих відчуттів, сповнені душевним теплом та життєдайними істинами. В ці дні ми осмислюємо пройдене і плануємо майбутнє.

Рік, який відходить в історію, був бурхливим і багатим на події. Він уже став частиною нашої історії і ми можемо говорити про нього у минулому часі, але він запам’ятається у тих подіях, які сталися, у тих мріях і планах, які втілилися у життя. Попереду нас чекає чимало справ та випробувань.Тож маємо залишити у минулому році будь-які ілюзії про те, що хтось зробить все за нас. Лишеспільними зусиллями та прийняттям виважених рішень ми здолаємо всі перешкоди на нашому шляху, задля покращення життя на рідній Старокостянтинівщині.

Впевнений що наступний рік стане помітним кроком у напрямку поліпшення інфраструктури наших населених пунктів та добробуту кожного їх жителя. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його щонайкращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом у щоденній діяльності як влади, так і громадськості.

Тож нехай ніколи не зраджує вас життєвий оптимізм, а доля віддячує добром, привітністю, здійсненням сподівань, повагою оточуючих та любов'ю близьких. Хай теплом і розумінням повняться серця й будуть щирими взаємини з друзями та колегами.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Нехай Новий 2014 рік стане для вас і ваших рідних роком добрих змін, а для України – роком зміцнення і утвердження державності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання! Бажаю Вам новорічних див і бадьорого настрою. Хай колядники засіють у вашому домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім’ї, близьких та друзів!

Щасливого Нового року, світлих Різдвяних свят!

Голова районної ради І.Овчар

26 грудня голова районної ради Іван Овчар взяв участь у  розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:
1. Про роботу щодо виконання на території району Закону України "Про попередження насильства в сім’ї".
2. Звіт директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про стан виконання в районі Закону України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю".
3. Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України.
4. Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2014року.
25 грудня  відбулася двадцята сесія районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 50 депутатів. Провів сесію голова районної ради Іван Овчар.

У пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Островський, депутат обласної ради Микола Гнатюк, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь районної державної адміністрації, установ і організацій району.

Під час затвердження порядку денного позачергової сесії депутатом районної ради Оленою Фурсовою була внесена пропозиція включити до порядку питання "Про перевірку діяльності закладів освіти Старокостянтинівського району", яким доручити провести дану перевірку постійній комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти. Майже одноголосно депутати підтримали внесену пропозицію.

Високою активністю районних обранців вирізнявся розгляд  внесення змін до районного бюджету на 2013 рік. Начальник управління фінансів РДА Григорій Горда  зауважив, що даним рішенням передбачено виділення додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на вирівнюваня фінансової забезпеченості місцевим бюджетам на виплату заробітної плати управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, центральній районній лікарні, районному відділу культури, національностей та релігій РДА.

Також  гостро постало питання виділення коштів на заробітну плату районному радіомовленню, редакції районної газети "Життя Старокостянтинівщини" та додаткової субвенції Коржівській сільській раді.

Чимало уваги  депутати приділили розгляду питання реформування галузі охорони здоров'я Старокостянтинівського району, про яке інформував заступник голови райдержадміністрації Володимир Ліщук. Районні обранці висловили багато різних думок і своє бачення оптимізаціїї мережі закладів медицини  та підтримали загальну думку повернутися ще раз до розгляду цього питання.

Розгляд блоку проектів рішень із затвердження районної програми та ходом виконання тих, які діють на даний час, пройшов без зауважень, всі вони були підтримані депутатами і прийняті як рішення ради.

Два питання порядку денного стосувались сфери управління об'єктами районної комунальної власності, а саме затведження Переліку даних об'єктів та усунення Старокостянтинівською районною радою порушень вимог Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Зі слів доповідача, заступника голови районної ради Івана Катревича, районною радою постійно проводиться роз'яснювальна робота серед боржників щодо своєчасності сплати орендної плати, щомісячно проводиться моніторинг договорів оренди по сплаті за оренду
комунального майна. Що ж стосується Переліку об'єктів районної комунальної власності, то на всі запитання депутатів були дані відповіді та роз'яснення.

Підтримали депутати рішення про перейменування загальноосвітніх навчальних закладів, затвердження їх статутів та призупинення функціонування Мартинівської і Верхняцької загальноосвітніх шкіл І ступеня в зв'язку з відсутністю учнівського контингенту.

Загалом двадцятою сесією Старокостянтинівської районної ради було прийнято 16 рішень.


24 грудня голова районної ради Іван Овчар взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, під головуванням голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи.

Під час роботи члени колегії розглянули низку актуальних питань. Зокрема, заслухали інформацію начальника інспекції з питань захисту прав споживачів в області Сергія Перепелиці про роботу протягом року.

Про стан погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працюючим в області доповіла присутнім на засіданні директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська.

Окрім того, члени колегії затвердили плани роботи обласної державної адміністрації на 2014 рік та на І квартал 2014 року.


В ході підготовки до позачергової двадцятої сесії районної ради сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти, під головуванням голови комісії Сергія Кучерука.

В роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

В зв'язку із тим, що минулої сесії депутати відхилили запропонований порядок денний і запропонували внести додатково ряд питань, що стосуються реформування галузі охорони здоров'я в районі та усунення порушень Старокостянтинівською районною радою щодо управління об'єктами районної комунальної власності, то всі ці питання планується заслухати на позачерговій сесії.

Члени постійної комісії обговорили  розроблені проекти рішень та внесли до них низку пропозицій і зауважень, які пропонують підтримати решті депутатів на пленарному засідані двадцятої(позачергової) сесії районної ради, яке відбудеться 25 грудня 2013 рок о 10 год.


Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцяту (позачергову) сесію  районної  ради шостого скликання з  24 грудня  2013  року.

2. Провести пленарне засідання  двадцятої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання 25 грудня  2013  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про депутатські запити;
-   про  внесення  змін  до  рішення  дев’ятнадцятої  сесії районної ради від 12.12.2013 року №1;
-   про хід реформування галузі охорони здоров'я в Старокостянтинівському районі;
-   про районну програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки;
-   про хід виконання програми з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 роки;
-   про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського  району;
-   про внесення змін до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки;
-   про хід виконання комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки;
-   про хід виконання програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів  Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки;
-   про хід виконання районної програми реалізації молодіжної політики до 2015 року;
-   про хід виконання районної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року;
-   про перейменування загальноосвітніх навчальних закладів та затвердження їх статутів в новій редакції;
-   про розгляд листа управління освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації;
-   інші питання.

3. Провести засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти 24 грудня 2013 року.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

 Голова районної ради І.Овчар

20 грудня відбулися урочистості з нагоди Дня енергетика. Із щирими вітаннями до  працівників Старокостянтинівського РЕМу виступили заступник голови районної ради Іван Катревич та заступник голови районної державної адміністрації  Олег Борикін.

Іван Іванович, вітаючи присутніх, зазначив, що від їх організованої, чіткої, самовідданої роботи залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів Старокостянтинівщини, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства в цілому.

"Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку та вимагає пильності, чітких знань й високого професіоналізму", - сказав Іван Катревич

Кращих фахівців Старокостянтинівського РЕМу було відзначено спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.

Міліціонер – не звання, а – життя. Його робота нелегка, наповнена ризиком, самопожертвою та небезпекою. Захист спокою громадян, їхньої безпеки, контроль за дотриманням конституційних прав та забезпечення виконання правових норм займають більшу частину життя правоохоронців.
Не дарма, щорічно у грудні, а саме 20 числа, в Україні відзначають професійне свято охоронців правопорядку – День міліції України. 20 грудня – дата символічна, бо саме тоді у 1990 році Верховна Рада України прийняла Закон України "Про міліцію".


Цьогоріч, з нагоди Дня міліції України, напередодні професійного свята, 19 грудня пройшли урочисті збори правоохоронців.

Засвідчив повагу до людей, які присвятили своє життя небезпечній і важкій роботі — підтримці правопорядку і спокою у державі і щиро привітав їх від імені депутатського корпусу районної ради із святом голова ради Іван Овчар.

"Сьогодні час згадати ветеранів міліції, всіх тих, хто віддав свої сили, розум, а іноді і життя справі захисту справедливості, законності та правопорядку, - зазначив Іван Васильович. - І нинішні працівники, і ветерани з честю несуть славне ім’я українського міліціонера. Зусилля працівників міліції направлені на захист прав і свобод людини та громадянина. Виконання покладених на органи внутрішніх справ завдань може бути успішним тільки при умові підтримки і розуміння з боку суспільства. Саме взаємодія міліції з нашими людьми є запорукою правопорядку."

Також Іван Овчар висловив переконання, що  завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції Старокостянтинівського району з честю виконуватимуть поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні, забезпечуватимуть мир та правопорядок заради спокою українського народу, майбутнього наших дітей та онуків.

Привітати та віддати шану співробітникам та ветеранам органів внутрішніх справ також прийшли: голова райдержадміністрації Олександр Островський, міський голова Микола Мельничук, міжрайонний прокурор Віталій Гриньків, голова Старокостянтинівського районного суду Олександр Сеньков, колишні керівники Старокостянтинівської міліції, ветерани і пенсіонери ОВС та інші.
19 грудня голова районної ради Іван Овчар взяв участь в урочистих заходах з нагоди 40-ї річниці з дня заснування Старокостянтинівського професійного ліцею.

За роки існування ліцею,   з його стін випустилось понад 10 тисяч спеціалістів. У 1973 році на той час професійно технічне училище мало лише 45 учнів, сьогодні ж тут налічується понад 400 учнів, які навчаються за 5 спеціальностями. Сьогодні у планах керівництва розширення переліку професій актуальних на сучасному ринку праці.

"Старокостянтинівський професійний ліцей впродовж всіх цих років був одним з основних осередків середньо-спеціальної освіти в нашому районі та місті, а її працівники – справжніми фахівцями своєї справи, -  зазначив під час вітального виступу Іван Васильович. - Ваша самовіддана праця суттєво впливає на підвищенню освітнього та інтелектуального рівня мешканців краю, які глибоко вдячні вам за компетентність і високий професіоналізм, за відкритість ваших сердець. Щира вдячність і шана вам за сумлінну працю, за те, що ви  сповна віддаєте прийдешнім поколінням  досвід попередників, любов і тепло своїх сердець."

Голова  ради виконав також приємну місію. Іван Овчар спільно із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним вручив Почесні грамоти і цінні подарунки кращим викладачам ліцею.


На виконання доручень Президента України Віктора Януковича зі спрощення доступу населення до адміністративних послуг за участі голови Хмельницької обласної державної адміністрації Ядухою Василем Степановичем 19 грудня відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації.

На відкритті ЦНАПу також були присутні голова районної ради Іван Овчар, голова райдержадміністрації Олександр Островський, заступники голів, керівники профільних управлінь, адміністративні послуги яких надаватимуться там, виконавчий апарат районної ради, структурні підрозділи райдержадміністрації, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці, представники силових структур.

Після перерізання традиційної стрічки директором ЦНАПу райдержадміністрації Юлією Стефанською, Василь Ядуха оглянув Центр і переконався, що по-європейськи облаштоване приміщення є доступним і зручним як для працівників, так і для відвідувачів. Тут створені усі умови для громадян похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями.

Центр надання адміністративних послуг за своєю природою – це офіс, який дозволяє громадянину або підприємцю отримати максимальну кількість послуг при мінімальній кількості відвідувань. Мета його створення – наближення адміністративних послуг до фізичних та юридичних осіб, які за ними звертаються. Працівники Центру якісно та швидко обслуговуватимуть жителів району за принципом "єдиного вікна", що забезпечить прозорість, відкритість та зрозумілість дій влади, виконання стандартних спрощених процедур для отримання бажаного результату.

Ознайомившись зі схемою роботи ЦНАПу Старокостянтинівської райдержадміністрації, Василь Степанович підкреслив: "Суб’єкт подачі документів надає їх державному адміністратору і надалі ніяким чином не піклується про їх проходження і розгляд, а лише приходить за результатом у визначений час. Все, що робиться, має бути спрямоване на забезпечення потреб людини. На цьому наголошує Президент України Віктор Янукович. Відтак, аби забезпечити доступні та зручні умови реалізації та захисту прав, свобод та законних інтересів громадян та суб’єктів господарювання щодо отримання адміністративних послуг, доручив органам влади відкрити до кінця року такі Центри в кожному місті і районному центрі. На сьогодні їх уже 9. Я вітаю жителів Старокостянтинівщини з цією подією. Оскільки, відкриття Центру надання адміністративних послуг дасть можливість спростити процедуру надання послуг населенню, підвищити їх якість, пришвидшити процес отримання необхідних дозвільних документів, а головне дозволить знизити рівень корумпованості."
 
 
 
 
 
 
 
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено