Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1163
  • 30 квітня 2014 року | Переглядів: 1 153
30 квітня під головуванням Івана Гончара відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії обласної ради. У засіданні взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.

На пленарному засідані чергової двадцять третьої сесії були також присутні заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, начальники управління та відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь обласної державної адміністрації, установ і організацій області, засобів масової інформації.
  • 28 квітня 2014 року | Переглядів: 2 127
Старокостянтинів віддавна вважався осередком військовиків — історія тамтешнього гарнізону налічує майже три століття. Однак в результаті непродуманої реформи Збройних сил України військові частини у Старокостянтинові постраждали від таких руйнівних процесів.

Тому нині, коли над Україною нависла реальна небезпека війни, районна та міська влада намагається максимально поліпшити побутове становище армійців. Активно долучаються до цього підприємствата організації, сільські ради Старокостянтинівськогорайону,— допомагають коштами, будівельними матеріалами.


Наразі  у бригаді тактичної авіації ім. Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України, яка дислокується у нашому місті, сільським головам були продемонстровані відремонтовані за рахунок добровільних внесків місцевих громад та спонсорських коштів і ведені в експлуатацію приміщення житлово-казарменого фонду військової частини.


За словами заступника командира частини з тилу підполковника Василя Фесуна від часу приведення частини у вищі ступені бойової готовності весь особовий склад днює і ночує на аеродромі. До того ж, штат особливого періоду через військові комісаріати було укомплектовано запасниками і резервістами льотно-підйомний склад авіаційних ескадрилій, військовослужбовців підрозділів забезпечення.

"Через це військовослужбовці зіткнулися з рядом проблем, пов’язаних із розміщенням особового складу на аеродромі," – зазначив Василь Никанорович.  - "Головним чином це було пов’язано з доукомплектуванням бригади особовим складом із запасу."


Завдяки злагодженій допомозі громади району та міста, сільським радам, підприємцям, меценатам було закуплено кілька сотень матраців, комплектів постільної білизни, подушок, завершено ремонт однієї казарми і тривають ремонтні роботи в іншій, де будуть облаштовані спальні приміщення для особового складу та робочі кабінети для офіцерів управління бригади, начальників підрозділів і служб.


Було проведено повну заміну вікон на пластикові пакети, підведено водопостачання, встановлено нове автономне опалення у котельнях.У міській лазні міста вояки миються безплатно, для них безкоштовно перуть постільну білизну. Харчуються краще, ніж передбачено відповідними нормами, адже продуктами щедро підсобили громади сільських ради району.

Відмобілізований особовий склад, який ще вчора проживав у польових наметах із буржуйками і туалетами на вулиці, вже переїхав до комфортних приміщень, де є усе необхідне, включаючи кімнати чергових, сушарки, спортивні куточки та приміщення для відпочинку і зберігання зброї особового складу.


Голова районної ради Олександр Коханюк, заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін та сільські голови особисто переконалися у тому, що військові Старокостянтинівщини готові захищати кордони своєї держави.
  • 25 квітня 2014 року | Переглядів: 1 564
25 квітня голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк взяли участь у заходах з нагоди чергової річниці Чорнобильської катастрофи. 28 років минуло з часу трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.


За
міжнародною шкалою оцінки подій її кваліфікують як аварію сьомого (найвищого) рівня, а у зв’язку із глобальним характером впливу на навколишнє середовище та здоров’я населення вона отримала статус "катастрофи світового масштабу".


Сьогодні на Старокостянтинівщини вшанували пам’ять загиблих внаслідок цієї катастрофи. У заходах взяли участь заступники голови райдержадміністрації, міський голова, депутати усіх рівнів, представники громадських організацій та політичних партій, учні шкіл міста, правоохоронці, громадськість.

  • 24 квітня 2014 року | Переглядів: 1 059
Згідно розпорядження Президента України №748/2014-рн головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Яснюка Михайла Борисовича.

Представити громаді Старокостянтинівського району нового очільника завітав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Прус.


Під час представлення голова районної ради Олександр Коханюк  висловив надію, що Михайло Яснюк налагодить плідну роботу та отримає дієву підтримку з боку сільських голів, депутатського корпусу, державних службовців та громадян району.

В свою чергу новий керівник Старокостянтинівщини подякував за високу довіру, яку висловило йому керівництво держави, призначивши на цей пост,  закликав до тісної співпраці та підтримки територіальні громади, громадськість та депутатів. А також  запевнив, що прагнутиме наполегливо працювати задля подальшого розвитку нашого краю, а його робота базуватиметься на принципах відкритості та прозорості.


24 квітня 2014 року заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

Участь в роботі колегіїї взяв голова районної ради Олександр Корханюк.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

 1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2013/2014 року та організацію підготовки об'єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року.
 2. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків у районі влітку 2014 року.
 3. Про роботу виконавчих комітетів сільських рад по забезпеченню благоустрою підвідомчих територій.
 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
  • 18 квітня 2014 року | Переглядів: 1 065
Прийміть щиросердечні вітання з найбільшим християнським святом – Воскресінням Христовим!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви та щоденну працю на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.

Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю Вам, Вашим родинам та всій Україні перебувати у Благодаті Воскреслого Господа та у пасхальній радості! Хай завжди перебувають під опікою Божою благородні почуття побратимства та людської душевної приязні!

Гарного Вам настрою, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів. Нехай радісна новина Світлого Христового Воскресіння пробудить у кожного найвищі почуття!

Христос Воскрес!


Голова районної ради О.Коханюк

  • 17 квітня 2014 року | Переглядів: 1 033
17 квітня під керівництвом першого заступника голови обласної ради Віктора Адамського відбулася селекторна нарада із головами районних та міських рад, участь у якій взяв голова районної ради Олександр Коханюк.

Основною метою зібрання було обговорення питань щодо організації та забезпечення  виборчого процесу, частину повноважень якого  покладено на органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Віктор Адамський повідомив, що ЦВК вже створені окружні виборчі комісії з виборів Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року. Відтак, в Хмельницькій області утворено 7 виборчих округів з центрами в м.Хмельницький (№ 190), смт Теофіполь (№ 191), м.Деражня (№ 192), м.Кам’янець-Подільський (№ 193), м.Дунаївці (№ 194), м.Славута (№ 195) і м.Старокостянтинів (№ 196).

Учасникам селекторної наради було наголошено на необхідності дотримання вимог в організації виборчого процесу, що регламентується рішеннями ЦВК. Також з метою недопущення виникнення пожеж на виборчих дільницях було акцентовано увагу на дотриманні умов пожежної та техногенної безпеки.

  • 14 квітня 2014 року | Переглядів: 1 177

Сьогодні, 14 квітня, у ході свого візиту пан Бо Флінт та пані Енн Вуд, які є довгостроковими спостерігачами місії ОБСЄ, зустрілися з головою районної ради Олександром Коханюком.

Їх цікавили питання організації виборів на місцях та участі у цьому процесі органів місцевого самоврядування. Голова районної ради запевнив гостей, що в районі робиться все можливе для того, щоб вибори відбулися організовано, ефективно й без надзвичайних ситуацій. Підготовка до цієї події триває згідно орієнтовного календарного плану основних організаційних заходів з підготовки дострокових президентських виборів, запропонованого Центральною виборчою комісією відповідно до Закону України "Про вибори Президента України".

Також спостерігачі ознайомилися з роботою відділу ведення Державного реєстру виборців Старокостянтинівської державної районної адміністрації.

Довгострокові спостерігачі місії будуть працювати у нашому районі аж до 25 травня. Крім того, місія ОБСЄ направить ще й короткострокових спостерігачів саме на день проведення виборів. Вони будуть слідкувати й за процесом підрахунку голосів.

  • 14 квітня 2014 року | Переглядів: 1 400
Почесна громадянка м.Старокостянтинова, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ст., письменниця, журналістка, диктор районного радіомовлення Оксана Радушинська організувала благодійний концерт для військовослужбовців Старокостянтинівської бригади тактичної авіації ім. П.Франка.

Запросила до участі в акції відомих хмельницьких артистів, з котрими дружить і співпрацює вже не один рік, людей, котрих переважно можна побачити або на обласних-всеукраїнських-міжнародних сценічних майданчиках, або в екранах телевізорів.

Народна артистка України Марія Ясіновська, заслужений артист України Степан Тимчишак, заслужений працівник культури України Борис Лободюк, заслужений діяч естрадного мистецтва України Іван Пустовий, лауреат "Слов’янського базару" Віктор Шайда, володарка гран-прі "Червоної Рути" Дарія Коневега, скрипаль Антон Вараниця, брати Павло та Олександр Дасюки, Богдана Ясінська, а також старокостянтинівці Наталя Кирилішина, Олег Круторогий і капітан Олександр Петрук виконали найкращі пісенні та інструментальні номери зі свого репертуару. Глядачі не просто бурхливо аплодували, а й підтанцьовували, підспівували артистам, а ще справжнім хором відгукувалися на наше патріотичне "Слава Україні!", котре лунало раз-по-раз та від співаків, а то – від військових. Розмаїта пісенно-музична палітра забезпечила гарний настрій і естетичне задоволення кожному з глядачів: пісенна класика, ретро-пісні, сучасні енергійні, ліричні і патріотичні твори, гра на електро-скрипці, сопілках, баяні, чуттєва поезія – усе це гармонійно переплелося, зігріваючи найщирішими емоціями холодний день Вербної неділі.

"До організації акції долучилася ціла низка людей, котрі активно підтримали запропоновану мною ідею і посприяли в її реалізації – розповідає Оксана Радушинська. – Найперше вдячна командиру військової частини Миколі Коваленку, котрий апріорі дозволив провести концерт на території летовища, і заступнику командира бригади по роботі з особовим складом підполковнику Миколі Старушику; міському голові Старокостянтинова Миколі Мельничуку за організацію транспортування хмельничан; депутату обласної ради полковнику Євгену Блискуну; пп. Андрію Поліщук, 42 ГБО (начальник Сергій Чеплаков); старокостянтинівському районному радіомовленню (директор Сергій Грищук). І звичайно – артистам. Вони усі, без вагань, погодилися співати для військовиків. Ніхто не нарікав на холодну погоду чи, можливо, відсутність якихось звичних для артистів зручностей. Більше того – щиро дякували за нагоду в отакий спосіб – своїм мистецтвом – долучитися до загальної справи підтримки нашої армії. Військовики також не залишилися в боргу – по завершенню концерту провели нам екскурсію аеродромом і нагодували смачним солдатським обідом".

Ксенія Граднова
Фото Петра Радушинського

 

 
  • 10 квітня 2014 року | Переглядів: 1 160
10 квітня відбулася двадцять четверта сесія районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 40 депутатів. Провів сесію голова районної ради Олександр Коханюк.

У пленарному засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський,  заступники голови районної державної адміністрації, міський голова, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни виконання депутатських запитів Сергія Фесуна та Сергія Мизернюка до повного їх вирішення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Надії Адамчук та Леоніда Слободянюка, які стосувались облаштування автобусної зупинки в с.Красносілка та подальшого використання приміщень Хмельницького обласного тубсанаторія, діяльність якого була призупинена.


Не було істотних зауважень у депутатів при розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – про звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік та внесення змін до  бюджету на 2014 рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда, основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність погашення кредиторської заборгованості, що утворилася станом на 01.01.2014 року в бюджетних установах району.

Чимало уваги  депутати приділили розгляду проектів рішень, у яких йшла мова про виконання районної програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району та прийняття аналогічної на нинішній рік. Також депутати розглянули та затвердили програму розвитку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" на 2014-2015 роки.


Під час звіту директора Остропільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Миколи Сорокаліта депутатом Сергієм Фесуном було підняте питання щодо вилучення у цього навчального закладу 15 га землі. Депутат вніс пропозицію утворити тимчасову контрольну комісію та вивчити питання законності використання земель комбінатом. Більшістю голосів депутати підтримали утворення такої комісії та обрали її головою ініціатора створення, Сергія Фесуна.

Досить бурхливим обговоренням вирізнялися питання, що стосувалися комунальної власності, а саме затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна та внесення змін до Переліку об'єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району. Своє бачення з цього питання  висловили міський голова Микола Мельничук та ряд депутатів.


В ході пленарного засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення щодо затвердження звіту про роботу тимчасової контрольної комісії по перевірці фінансово-господарської діяльності районної газети "Життя Старокостянтинівщини", внесення змін до складу президіїї та постійних комісій районної ради.

В кінці пленарного засідання районні обранці проголосували також за звернення до Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністраці] з проханням допомогти у вирішенні питання придбання флюорографа для центральної районної лікарні, що дасть можливість проводити якісну діагностику захворювань легеневої системи населення району.

Загалом двадцять четвертою сесію районної ради шостого скликання прийнято понад 20 рішень із різних сфер життєдіяльності району.Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Квітень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено