Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2181
  • 31 січня 2015 року | Переглядів: 941
31 січня в районній раді відбулось чергове засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського. В ході засідання комісії було обговорено питання про оголошення конкурсу на право оренди нежитлових приміщень спільної власності територіальних громад району та визначено перелік  відповідних об’єктів. 
  • 30 січня 2015 року | Переглядів: 1 126
29 січня  голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк взяв участь в координаційній нараді з питань правоохоронних органів.

Відкриваючи нараду заступник прокурора Хмельницької області, старший радник юстиції, Нагребецький Сергій Станіславович закликав присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять про загиблих в зоні АТО.  

В ході наради заслухано звіт Старокостянтинівського міжрайонного прокурора Олійника Олексія Леонідовича "Про стан злочинності у Старокостянтинівському районі та місті Старокостянтинів". У звіті він відмітив, що є позитивні напрацювання по відношенню до минулого року. Показник злочинності у Старокостянтинівському районі та місті Старокостянтинів нижчий від середньо обласного показника. У 2014 році не допущено скоєння тяжких злочинів. Особлива увага звертається на роботу із неповнолітніми правопорушниками. Олексій Леонідович особливо наголосив на необхідності проведення якісної  превентивної роботи. Також одним із пріоритетних завдань в діяльності правоохоронних органів на сьогодні він виокремив боротьбу з корупцією. Не менш важливим питанням залишається боротьба з ухилянням від сплати податків, легалізацією заробітних плат.   

Керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад коротко окреслили стан роботи, що проводиться з метою дотримання законності та правопорядку на підвідомчих територіях. Зокрема зазначено, що усі сільські ради району прийняли програми боротьби зі злочинністю, у деяких сільських радах активно діють громадські патрулі, що здійснюють нагляд за правопорядком.

Заступник прокурора Хмельницької області, старший радник юстиції, Нагребецький Сергій Станіславович наголосив, що мета сьогоднішньої координаційної ради в тому, щоб виробити спільний план дій, скоординувати діяльність правоохоронних органів та місцевої влади в напрямку боротьби зі злочинністю. "Сьогодні держава переживає складні часи, - зазначив він, - тому є ряд завдань, які необхідно ставити та виконувати першочергово". Він виокремив основні позиції, на які слід звернути особливу увагу сьогодні. А це: робота по забезпеченню обороноздатності підвідомчих територій, яка має координуватись з правоохоронними органами. Спільна робота має бути і в напрямку забезпечення мобілізації. Особливо необхідно контролювати ухиляння громадян від служби в Збройних Силах України за допомогою посадових осіб. Не менш важливим на сьогодні є питання публічності та прозорості роботи правоохоронних органів. Необхідно працювати так, щоб завойовувати довіру населення, відновлювати престиж професії. "Боротьба з корупцією у даний час має бути справжньою, - наголосив він. - Сьогодні держава вимагає від правоохоронців не показників, а конкретних дій".
 
За матеріалами Старокостянтинівської  РДА
http://staradm.net.ua/
  • 28 січня 2015 року | Переглядів: 1 169
28 січня під головуванням Олександра Коханюка відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії районної ради. У його роботі взяли участь 40 депутатів.

Перед початком планової роботи присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх загиблих в зоні АТО військовослужбовців, в тому числі і своїх земляків, а також мирних жителів, загиблих на блокпосту під Волновахою, в Донецьку, Маріуполі та інших містах нашої держави.


Із доповіддю з основного питання позачергової сесії "Про районний бюджет на 2015 рік" виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району, з огляду на теперішню ситуацію в державі, бюджет є оптимальним. Його обсяг на поточний рік становитиме понад 157 мільйонів гривень.Фінансовий ресурс місцевих бюджетів на 2015 рік сформовано з урахуванням змін, внесених до Податкового, Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин та Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік". Прогнозний показник надходжень до загального фонду районного бюджету на 2015 ріквизначено в сумі155 498,5 тис.  грн. та до спеціального фонду  -  2 358,7 тис.  грн.
 

Загальний обсяг видатків на 2015 рік, визначено у сумі   157857,2 тис. грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 155098,5 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету –  2758,7 тис. грн. за головними розпорядниками коштів районного бюджету.

Зокрема на утримання закладів та здійснення заходів, що фінансуються через управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації в районному бюджеті на 2015 рік передбачені видатки в сумі  52583,0 тис. грн.
 

Особливостями формування видатків районного бюджету на 2015 рік є врахування видатків на галузь “охорона здоров’я” у вигляді цільових коштів медичної субвенції обсяг якої розраховано відповідно до формули, передбаченої   ст.25 Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” в сумі 41039,4 тис. гривень.  Видатки районного бюджету по галузі „охорона здоров’я” визначені на 2015 рік в сумі 42885,6 тис. грн.
 
В процесі формування районного бюджету передбачені видатки на утримання:  районного центру соціальної служби для сім"ї, дітей та молоді, на виконання заходів районного центру соціальної служби для сім"ї, дітей та молоді, на соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді; районному територіальному центру соціальної допомоги на дому  тощо.


По відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації в районному бюджеті на 2015 рік передбачені видатки в сумі 3052,0 тис.грн.

Підтримавши пропозиції, що надійшли в ході розгляду питання на засіданнях постійних комісій районної ради, депутати майже одноголосно затвердили районний бюджет на 2015 рік.


Приділили депутати увагу й питанню внесення змін до програми підтримки Української армії на 2014-2015 роки. Ще під час обговорення цього питання на постійній комісії з питань планування, бюджету і фінансів депутатами Сергієм Фесуном та Ігорем Люшенко була внесена пропозиція збільшити фінансування заходів цієї програми на 2015 рік. Члени президії також підтримали цю пропозицію, тому депутатами було додатково виділено 50 тис.грн. на придбання найнеобхіднішого для військовослужбовців та мобілізованих, що відправляються у зону АТО.


Окрім цього депутати прийняли 7 рішень про затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.

Підтримали обранці і звернення до Старокостянтинівської міської ради та сільських рад району щодо встановлення пільг по сплаті земельного податку для органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ  і організацій, які утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.


У роботі пленарного засідання чергової двадцять дев’ятої позачергової сесії взяли участь депутат обласної ради Леонід Семенюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк та його заступники, сільські голови,завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 
  • 27 січня 2015 року | Переглядів: 917
Сьогодні, 27 січня, під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного двадцять дев'ятої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.
  • 27 січня 2015 року | Переглядів: 937
27 січня в рамках позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради проект головного фінансового документу району розглянули депутати профільної комісії з питань планування, бюджетута фінансів під головуванням Анатолія Пасічника та депутати комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освітина чолі із Сергієм Кучеруком. У роботі комісії взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.


Головною особливістю цьогорічного бюджету стало те, що він уперше був сформований на основі нового бюджетного та податкового законодавства. За словами начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди обсяг районного бюджету на поточний рік становитиме понад 157 мільйонів гривень.

Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2015 рік, з врахуванням видатків на надання кредитів, визначено у сумі   157857,2 тис. грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 155098,5 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету –  2758,7 тис. грн. за головними розпорядниками коштів районного бюджету. При плануванні видатків районного бюджету стовідсотково враховувались асигнування на виплату зарплати працівникам бюджетної сфери з врахуванням мінімальної заробітної плати.


Під час обговорення головного фінансового документу району у депутатів виникло чимало питань до головних розпорядників коштів, а саме начальника управління освіти, молоді і спорту, головного лікаря ЦРЛ тощо.

В ході розгляду питання внесення змін до програми підтримки Української армії депутатами Сергієм Фесуном, Ігорем Люшенко була внесена пропозиція збільшити видатки на виконання заходів цієї програми.


Також начальником Управління Держземагенства в Старокостянтинівському районі  Олександром Возним було ознайомлено членів комісій із заявами фізичних та юридичних осіб про затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.
  • 27 січня 2015 року | Переглядів: 952
27 січня 2015 року  в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1.  Про  розгляд  листа районного центру культури.
2. Про розгляд заяви адвоката Якимчук Н.П.
3. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №3-4 від 10 січня 2015 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.
4. Про  затвердження звіту про оцінку №141/14 вбудованого приміщення аптеки за адресою вул. І.Франка, 29, м.Старокостянтинів.
5. Про  затвердження звіту про оцінку №72/14 нежитлового приміщення за адресою вул. Пушкіна, 47, м.Старокостянтинів.


До конкурсної комісії надійшло ряд заява від громадян та організацій, по яких було прийнято відповідні рішення.

  • 26 січня 2015 року | Переглядів: 950
26 січня розпочалась позачергова двадцять дев’ята сесія районної ради. Найголовнішим питанням порядку денного став проект районного бюджету на 2015 рік, який депутатам пропонують затвердити на пленарному засіданні 28 січня.


Сьогодні під головуванням Дмитра Поліщука спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва;  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядуваннята  з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.

В роботі комісій взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.


Представляючи перед обранцями проект районного бюджету на 2015 рік начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда наголосив, що бюджет є збалансованим. Головний фінансовий документ сформований на базі змін до Бюджетного та Податкового кодексів, Закону України "Про державний бюджет України" та інших нормативних актів.


Також депутатам було запропоновано внести зміни до програми підтримки Української армії, а саме в частині заходів на виконання основних завдань програми.

Інші питання порядку денного стосувались затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб.
  • 23 січня 2015 року | Переглядів: 1 029
22 січня з нагоди річниці проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки  в Старокостянтинові відбувся Марш Єдності.

Урочисту ходу центральними вулицями міста очолювали керівники району та міста: голова районної ради Олександр Коханюк, заступники голови районної державної адміністрації Олег Борикін та Олег Омелянюк, міський голова Микола Мельничук, представники установ  та організація району і міста, учні шкіл, громадськість, ветерани. Долучилися до Маршу Єдності активісти та небайдужі старокостянтинівці.

«Цією ходою ми хочемо засвідчити єдність усього українського народу. Це нагадування усім, що ми готові до останнього боротися за мир в Україні. Наша сила в нашій єдності», - зазначив голова районної ради.


Учасники Маршу Єдності зробили зупинку біля пам’ятника  героям Небесної Сотні. Після цього патріотична хода вирушила до центральної районної лікарні, на території якої розміщено пам’ятний знак 47 старшинам  армії УНР, де учасники акції віддали данину пам’яті усім загиблим за цілісність України.

"Сьогодні, коли наша країна переживає складний період, коли її цілісність знаходиться під загрозою, поняття "соборність" та "неділимість" набули нового значення, загострилось їх розуміння. І як завжди в такі часи найкращі сини і дочки України стали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників, ціною власних життів захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Дух патріотизму об’єднав людей різних національностей", - наголосив Олександр Коханюк."Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки."

  • 17 січня 2015 року | Переглядів: 1 012
17 січня з метою  збереження, відродження народних традицій нашого краю відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено районний новорічно – різдвяний фестиваль "Зірка сяє в небесах!", в якому прийняли участь фольклорні колективи закладів культури Старокостянтинівського району. На свято завітали і представники влади: керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, голова райдержадміністрації Михайло Яснюк та його заступник Олег Омелянюк.


Розпочалося святкове дійство виставкою-ярмаркою виробів майстрів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та виступами сільських аматорських колективів.


Жителі міста та району мали змогу вже вкотре насолодитися багатством звичаїв  і традицій українського народу, розмаїттям колядок, щедрівок, відчути колорит та самобутність різних куточків регіону. Усі бажаючі також могли почастувати різдвяні страви.


Усе різнобарв'я народного вокального та хореографічного мистецтва продемонстрували і учасники новорічно-різдвяного фестивалю: аматорські колективи районного центру культури, сільських будинків культури та клубів, танцювальний колектив "Данс-ліцей",  муніціпальний  фольклорний ансамбль ім.В.Ножки та інші.

  • 14 січня 2015 року | Переглядів: 779

26 січня  2015 року

13.00 год.
-  комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 

27 січня  2015 року

11.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Пасічник А.П.)
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 
13.00 год
 - президія районної ради.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Січень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено