Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 373
  • 31 березня 2016 року | Переглядів: 1 014

30 березня 2016 року голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар в ході робочої поїздки по району відвідали Сахновецьку сільську раду та ознайомилися із ходом ремонтних робіт по реконструкції приміщення для ФАПу.

Аби мати достойний сільський ФАП, в селі Сахнівці вирішили капітально реконструювати приміщення у сільській раді та виділити частину з них на розміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Задум територіальної громади підтримало  керівництво компанії "Кернел" та профінансували згідно умов соціальної угоди 114 тис.грн. Сілька рада в свою чергу виділила 100 тис.грн. з сільського бюджету

За словами Сахновецького сільського голови Алли Яснюк приміщення, у якому до цього функціонував ФАП знаходиться  в аварійному стані, тому було прийнято рішення об’єднати під одним дахом сільську раду та ФАП. Після ремонту тут планується відкрити маніпуляційний та оглядовий кабінети, а також кімнату для прийому хворих.

Голова районної ради Михайло Яснюк зауважив, що медицина на селі – це первинна медицина і швидка допомога.

"Місцева влада повинна вирішувати, яким буде рівень цих послуг у вашому селі, як і де працюватиме ФАП чи амбулаторія. За створення умов для розвитку і підвищення якості послуги повинна відповідати місцева влада, тобто голова громади і місцеві депутати, вони мають на це ресурси і повноваження. І від того, як вони з цим завданням впораються, залежатиме, наскільки якісно оснащеною буде ваша амбулаторія чи ФАП. У місцевої влади повинна бути мотивація розвивати медицину на селі," – зазначив Михайло Борисович.

 

  • 30 березня 2016 року | Переглядів: 796

"Священний обов’язок, який потрібно виконувати владі різних рівнів незалежно від посад – піклуватися, пам’ятати, робити все для того, щоб віддати шану родинам загиблих в антитерористичній операції»  – саме цим керувався голова районної ради Михайло Яснюк під час чергової поїздки до сільських рад району.

Сьогодні голова ради спільно із заступником відвідали сім'ї Лавренчук (с.М.Вишнопіль) та Погончук (с.Решнівка), сини яких загинули під час виконання військових обов’язків  в зоні АТО.

В присутності сільських голів керівники районної ради передали матеріальну допомогу найближчим родичам загиблих та висловили слова вдячності і щирого співчуття батькам.

"Ми дуже вдячні вам за ваших синів. Ми всі перед вами у боргу і це найменше, що ми можемо для вас зробити" – зазначив Михайло Борисович

  • 29 березня 2016 року | Переглядів: 807

Сьогодні, 29 березня, під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Члени президії розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та прийняли відповідні рішення.

  • 24 березня 2016 року | Переглядів: 831

Рішенням сесії Старокостянтинівської районної ради від 03.03.2016 року було внесено зміни до Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги та передбачено надання такої допомоги сім’ям загиблих учасників АТО.

За ініціативи голови районної ради члени президії  визначили розмір разової допомоги кожній родині у сумі 5000 грн.

Отож, 24 березня голова ради Михайло  Яснюк та його заступник Іван Овчар відвідали родини Флерко (с.Деркачі), Яневич (с.Миролюбне), Рокіцьких (с.В.Мацевичі), Кашлакових (с.Пеньки).

«Хто б міг подумати, що в сучасному, цивілізованому світі нашим молодим хлопцям доведеться боротися за волю та незалежність своєї Батьківщини. І у ці непрості для країни часи депутатський корпус районної ради відшукує можливості підтримати вас», – зазначив Михайло Борисович.

Очільник району висловив слова співчуття та слова шани родинам загиблих: «Від імені усіх жителів району доземний уклін вам за ваших синів -  справжніх українців, які показали, як треба любити Батьківщину і на прикладі яких будуть виховуватись цілі покоління українців».

  • 18 березня 2016 року | Переглядів: 726

Сьогодні, 18 березня, в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.
На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 19-20 від 04.03.2016 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви ФОП Нагорного О.Л.

3. Про розгляд заяви ТОВ "Моноліт ЦМ".

4. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

5. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

 

  • 16 березня 2016 року | Переглядів: 972

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2016 року №16 внесено зміни до Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах. На виконання данної Постанови четвертою сесією Старокостянтинівської районної ради було прийнято рішення  від 03 березня 2016 року №24, за яке депутати проголосували таким чином: за-25, проти-0, утрималося-5.

Відповідно до цього рішення за рахунок освітньої субвенції обов’язково повинні бути забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням учні, яким згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" гарантується пільгове харчування, учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, учні з особливими освітніми потребами.

За ініціативою депутатів районної ради окрім цих категорій за рахунок коштів районного бюджету прийнято рішення забезпечити організацію безкоштовного гарячого харчування (в тому числі дієтичного) учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", учнів 5-11 класів, які знаходяться на обліку в тубдиспансері та потребують додаткового харчування, учнів 5-11 класів, які знаходяться на диспансерному обліку по захворювання на цукровий діабет та потребують дієтичного харчування, учнів 5-11 класів, батьки яких є учасниками бойових дій або загинули при виконанні службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції а також учнів 5-11 класів інших соціально незахищених категорій учнів (за потребою по рішенню педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу).

Харчування інших учнів буде здійснюватись за власні кошти. Також  з 03 березня 2016 року встановлено вартість харчування одного  учня зазначених категорій у загальноосвітніх навчальних закладах за рахунок коштів районного бюджету  – 8 грн. в день.

  • 14 березня 2016 року | Переглядів: 868

Сьогодні, 14 березня, відбулася робоча нарад під керівництвом голови районної ради Михайла Яснюка з представниками Держгеокадастру в Старокостянтинівському районі та  Центру надання адміністративних послуг РДА.

25 грудня 2015 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів "1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" затверджено новий Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Крім того, даною постановою КМУ також затведжено Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Порядок доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. 

Документ передбачає низку змін у реєстрації прав на нерухомість та бізнес, серед яких те, що єдиним підтвердженням права власності на нерухомість є внесення інформації в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Крім того, вносити зміни до реєстру зможуть нотаріуси та відповідні працівники в органах місцевого самоврядування.

Голова районної ради Михайло Яснюк зазначив про необхідність проведення розширенної наради-семінару із сільськими головами і секретарями та з фахівцями Держгеокадастру, міграційної служби і Центром надання адміністративних послуг з метою роз’яснення вимог прийнятих змін в законодавстві.

  • 9 березня 2016 року | Переглядів: 924

9 березня 2016  року, з нагоди Дня визволення міста Старокостянтинів від фашистських загарбників відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Слави.

Участь у вшануванні воїнів, які загинули визволяючи Старокостянтинів від ворога, взяли голова районної ради Михайло Яснюк, голова райдержадміністрації Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук, керівники  силових структур, депутати районної і міської  рад, ветерани, керівники підприємств, установ, організацій, представники політичних партій та громадськість.

Слава тим, хто віддав своє життя за нашу Батьківщину, за наше рідне місто!

  • 3 березня 2016 року | Переглядів: 956

З березня відбулося пленарне засідання четвертої сесії Старокостянтинівської районної ради сьомого скликання. під головуванням голови районної ради Михайл Яснюка. В її роботі взяли участь 29 депутатів.

Перед затвердженням порядку денного Михайло Яснюк поінформував присутніх на сесії із заявою депутатів про створення депутатської фракції ВО «Батьківщина» та обрання її головою Олександра Білобокого.

Крім того депутатом районної ради, головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Оленою Фурсовою було запропоновано внести питання "Про забезпечення харчування дітей 1-4 класів та учнів окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016 році. Більшість з присутніх депутатів підтримали цю пропозицію і врахували внесений проект у своїй подальшій роботі.

Одними з перших депутати розглянули  питання виконання районного бюджету за 2015 рік та внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Під час розгляду останнього з них на засіданнях постійних комісій надійшло ряд змін та доповнень, які знайшли одноголосну підтримку у депутатського корпусу. 
Також районні обранці заслухали проект  найголовнішої програми району, а саме соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2016 рік та проаналізували виконання аналогічної за 2015 рік.

Разом з тим депутати взяли до відома інформацію щодо виконання районних програм, термін дії яких завершився минулого року і відразу опрацювали проекти аналогічних нових програм: комплексну програму спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки; цільову програму забезпечення пожежної безпеки насе­лених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфра­структури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки; програму запобігання загибелі людей на водних об'єктах Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2016-2018 року; районну програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2016-2017 роки; районну комплексну програму соціального захисту населення на 2016-2018 роки; програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації на 2016 рік; районну програму правової освіти населення на 2016-2020 роки.

Без зауважень депутатський корпус затвердив план роботи районної ради на 2016 рік, положення про порядок відшкодування депутатам Старокостянтинівської районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю та вніс зміни до Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги.

Бурхливе обговорення у депутатів викликало питання забезпечення харчуванням дітей 1-4 класів та учнів окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016 році. Ініціатор питання та розробник проекту депутат Олена Фурсова переконана в необхідності прийняття такого рішення задля ефективного використання коштів районного бюджету на зазначені цілі. 25 депутатів з присутніх на пленарному засіданні підтримали цю пропозицію та прийняли відповідне рішення.

Також були детально обговорені шляхи реформування редакції районної газети "Життя Старокостянтинівщини" і затверджені нормативно-грошові оцінки землі для ведення фермерських господарств та для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

Загалом четвертою сесію районної ради сьомого скликання прийнято близько 30 рішень з різних сфер діяльності району.
У роботі пленарного засідання чергової четвертої  сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, його заступники, сільські голови,завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 

  • 1 березня 2016 року | Переглядів: 844

Сьогодні, 1 березня, під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного  четвертої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Березень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено