Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 472
  • 30 листопада 2016 року | Переглядів: 610

Відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 01.11.2016 № 469-од «Про підсумки обласного фестивалю оркестрів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів», який відбувся 20 жовтня 2016 року у місті Хмельницькому, та листа Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 17.11.2016  року №515 у номінації «Оркестри народних інструментів» дипломом ІІІ-го ступеня був нагороджений оркестр народних інструментів Старокостянтинівського районного центру дитячої творчості (керівник Нижник Олександр Олексійович)

Щиро вітаємо переможців і бажаємо колективу впевненості, цілеспрямованості  та творчого зростання!

 

  • 29 листопада 2016 року | Переглядів: 787

На виконання рішенням сьомої сесії районної ради від 27.10.2016 року "Про направлення депутатського запиту Площинської Л.Д." члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Олена Фурсова, Лариса Площинська, Назар Летюк відвідали Державний історико-культурний заповідник "Самчики".

Директор заповідника Богдан Пажимський детально роз’яснив депутатам ситуацію, що склалася. Зокрема для утримання території пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Самчиківський" та пам’ятки архітектури та містобудування національного значення "Садиба Самчики" Державний історико-культурний заповідник надає репрезентаційні  зали палацу та свою територію для приватних урочистостей. Вартість цієї послуги, згідно прейскуранту платних послуг, складає 600 грн. за 1 год.

Як змогли переконатися члени комісії в приміщеннях заповідника весільний інвентар не зберігається. Богдан Олександрович зазначив, що доставка обладнання для обслуговування весільних кортежів здійснюється лише в день виконання замовлення та розташовується так, щоб не перешкоджати туристичному огляду пам'яток заповідника відвідувачами.

Окрім того, за словами директора закладу, адміністрація державного історико-культурного заповідника "Самчики" не несе відповідальності за залучення молодятами приватних осіб до оформлення їхньої церемонії і в жодному разі не створює монополію окремих приватних підприємців.

Підсумовуючи отриману інформацію,  депутатами було вирішено, що голова комісії Олена Фурсова проінформує членів постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти на її повторному засіданні.

  • 28 листопада 2016 року | Переглядів: 670

28 листопада під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій розглянули 13 заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем, та виділили на їх вирішення майже 12 тис.грн.

  • 26 листопада 2016 року | Переглядів: 771

26 листопада 2016 року в місті Старокостянтинів проведено Скорботну ходу до Пантеону невинно убієнним у роки Голодомору за участю заступника голови районної ради Івана Овчара,  голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна, міського голови Миколи Мельничука, делегацій представників колективів, підприємств, установ та організацій району, релігійних конфесій, учнівської молоді, громадськості міста.

Біля пам’ятного знаку відбувся мітинг-реквієм, учасники якого, в глибокій шані та у молитві за душі жертв Голодомору, пом’янули невинно убієнних хвилиною мовчання, поклали до пам’ятного знаку живі квіти, поставили поминальні лампадки.

 

  • 25 листопада 2016 року | Переглядів: 866

З метою ретельного розгляду колективного звернення батьків Левківської ЗОШ І-ІІст. щодо неякісного харчування учнів початкових класів, сьогодні, 25 листопада, члени постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Лариса Площинська, Назар Летюк на чолі з головою комісії Оленою Фурсовою здійснили виїзд до цього навчального закладу.

За словами директора школи Світлана Кулинич наразі в школі харчується близько 80 учнів, з них 37 – за рахунок коштів районного бюджету. Багато продуктів харчування, а саме картоплю, буряки, моркву, вирощують на присадибній ділянці та допомагають батьки дітей. Посильну спонсорську допомогу надає керівник фермерського господарства Ігор Василевський. Проте інші централізовано купує відділ освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації.

Як відмітила голова комісії Олена Фурсова порівняно із минулим роком ситуація із закупкою продуктів покращилась, але все-одно забезпечення м’ясом залишається не на рівні. Зокрема не рідко м'ясо свинини або філе куряче, яке передбачено перспективним меню, замінюють на дешеві курячі чевертини, а це, звичайно ж, суттєво впливає на якість страви та її корисність. Окрім того чаю немає в жодній накладній та купляється за власні кошти, хоча у меню він передбачений.

Разом з тим члени комісії перевірили вагу приготовлених страв та їх відповідність до зазначеного на сьогодні меню. Деякі страви не відповідали заявленій вазі. Депутати звернули на це увагу керівництва школи та безпосередньо кухаря, яка готувала страви.

Аналізуючи побачене  члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти, наголосили про необхідність ретельнішого контролю за харчуванням школярів, адже більшість з них, це діти з малозабезпечених сімей або пільгових категорій, для яких повноцінне харчування вкрай важливе і саме задля цього було прийняте рішення районної ради від 27.10.2016 року "Про забезпечення харчуванням дітей 1-4 класів та учнів окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016-2017 навчальному році" та виділено відповідні кошти із розрахунку 9,5 грн. на одну дитину на добу.

Наступний об’єкт, який відвідали депутати районної ради - терапевтичне відділення центральної районної лікарні №4 с.Старий Остропіль. В цьому лікувальному закладі члени комісії теж ознайомилися із організацією харчування хворих. В цілому всі приготовлені страви відповідали передбаченому на сьогодні меню. Як розказали хворі, з якими спілкувалися депутати, харчування у лікарні не погане. Проте м'ясних страв майже не буває, зрідка готують рибу.

 

Багато нарікань Олена Фурсова, Лариса Площинська та Назар Летюк почули, як від медичного персоналу, так від пацієнтів, з приводу низького температурного режиму у палатах. Хворі змушені одягати безліч верхнього одягу та вкриватися декількома ковдрами аби зігрітися – батареї ледь теплі.

"Так не повинно бути, адже це всі хворі літні люди, які більшість часу лежать та не можуть багато рухатися",  - зазначила депутат районної ради Лариса Площинська. -"Керівництву лікарні необхідно негайно звернути увагу на налагодження повноцінної роботи опалювальної системи."

Підсумовуючи результати робочої поїздки голова комісії Олена Фурсова відмітила значну соціальну значимість таких контрольних перевірок використання бюджетних коштів на об’єктах освіти, охорони здоров'я, оскільки не дарма кажуть, що"копійка гривну береже" і депутати зобов’язані працювати на благо та задля тих людей, які довірили представляти їх інтереси в органах влади.

  • 25 листопада 2016 року | Переглядів: 616

25 листопада в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 89-90 від 04.11.2016 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви ФОП Чупракової С.В.

3. Про розгляд заяви ФОП Дерейчук І.Ю.

4. Про розгляд заяви ФОП Шупрудька С.П.

5. Про розгляд заяви ФОП Монастирської А.Г.

6. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 24 листопада 2016 року | Переглядів: 672

4 листопада голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь в роботі розширеного засідання колегії райдержадміністрації.

Перед початком роботи колегії голова райдержадміністрації Сергій Фесун привітав директора товариства “Старокостянтинівцукор”, депутата Хмельницької обласної ради Олександра Співака із отриманням державної нагороди від Президента України – ордену “За заслуги” ІІІ ступеня та побажав подальшої плідної праці на благо України.

На порядку денному розширеного засідання колегії райдержадміністрації розглянуто наступні питання:

1. Про організацію повноцінного харчування хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Старокостянтинівській центральній районній лікарні.

2. Про стан функціонування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на території Старокостянтинівського району.

3. Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.

4. Про здійснення виконавчим комітетом Решнівецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

5. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2016 року.

  • 21 листопада 2016 року | Переглядів: 854

21 листопада під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання восьмої позачергової сесії районної ради, у роботі якого взяли участь 30 депутатів.

Перед початком роботи сесії голова ради привітав присутніх з днем Гідності і Свободи та побажав усім мирного неба над головою, єдності, благополуччя та добробуту.

Підстава проведення позачергового засідання – лист Старокостянтинівської районної державної адміністрації, у якому зазначено, що  у зв’язку з підтвердженням діагнозу на африканську чуму свиней, яку було виявлено у ТОВ "Подільський бекон" с.Воронківці та для забезпечення ліквідації вогнища інфекції і досягнення контрольованої епізоотичної ситуації по африканській чумі свиней на території району, пропонується винести на розгляд сесії питання "Про внесення змін до програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2018 роки" та "Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік".

У своєму виступі по першому питанню заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк зазначив, що африканська чума свиней – контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Для людини вірус АЧС небезпеки не несе. Захворювання передається при прямому контакті хворих тварин і здорових, через продукти зі свинини, кліщами й механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини від захворювання немає. Майже все поголів`я хворих свиней гине. Вірус знищується виключно шляхом нагрівання до високих температур.

Наразі на території зони захисту с.Воронківці нових випадків захворювання свиней не виявлено. Для виконання плану заходів із недопущення розповсюдження вірусу, працює оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, проводяться  технічні заходи, робоча група здійснюють моніторинг в радіусі 3-х км зони захисту(подвірний обхід, клінічні огляди, перепис поголів’я свиней).

Для контролю перевезення тваринницької продукції та живих тварин на виїзді із зони захисту  розгорнуто ветеринарно-поліцейський пост із дезбар’єром, на якому організовано цілодобове чергування спеціалістів ветеринарної медицини, ДСНС, поліції та залучено дезінфекційну техніку. Загальна обробка техніки здійснюється шляхом проїзду по створеному дезбар’єру.

Також в умовах карантину заборонена торгівля тваринами і продуктами тваринного походження на ринках (згідно інструкції щодо боротьби з Африканською чумою свиней, затвердженою Міністерством аграрної політики та продовольства, наказ № 81 від 05.03.2014 року).

Зі змінами, що пропонуються внести до районного бюджету на поточний рік, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

Григорій Олесандрович проінформував депутатів районної ради, що на виконання заходів програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2018 роки передбачено виділити 300 тис.грн.

Разом з тим з державного бюджету надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1536,2, зокрема на  капітальний ремонт покрівлі з утепленням горищного перекриття корпусу № 2 Бутовецької ЗОШ І-ІІ ст., 692,5 тис.грн. на капітальний ремонт пологового відділення Старокостянтинівської центральної районної лікарні та на  субвенцію Староостропільській сільській раді в сумі 373,6 тис.грн. на будівництво артезіанської свердловини для господарчо-питного водопостачання населення по вул. Польовій у селі Старий Остропіль.

Запропоновані проекти з даних питань без змін та доповнень були підтримані більшістю депутатів.

В пленарному засіданні шостої сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району.

  • 21 листопада 2016 року | Переглядів: 639

21 листопада 2016 року відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Гідності і Свободи з метою вшанування патріотизму і мужності наших співвітчизників, які з покоління в покоління стають на захист незалежності України.

У заході взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк, голова  райдержадміністрації Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук, представники установ, організацій, підприємств, релігійних конфесій, учнівська молодь, громадськість міста та району.

Біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих героїв, положили квіти та зазначили значимість тих подій та важливість продовжувати втілювати в життя ідеї тієї революції і сьогодні.

Гідний поваги народ  має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

  • 18 листопада 2016 року | Переглядів: 1 213

Розглянувши лист Старокостянтинівської районної державної адміністрації від 18.11.2016 року №46/1719-09/2016, керуючись частинами 7, 10 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати восьму (позачергову) сесію  районної  ради сьомого скликання   21 листопада 2016  року об 11.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

2. Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про внесення змін до програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2018 роки;

 - про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

3. На восьму (позачергову) сесію районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 Голова районної ради М.Яснюк

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Листопад 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено