Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1140
  • 26 травня 2017 року | Переглядів: 715

26 травня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 35-36 від 05.05.2017 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення за адресою: вул.Миру, 1/155.

3. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

  • 25 травня 2017 року | Переглядів: 713

25 травня під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяв голова районної ради Михайло Яснюк.

На початку колегії Олександр Олександрович виконав приємну місію та відзначив Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у розвиток Афганського руху, участь у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету України Кравчука Бориса Петровича – члена Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану, учасника антитерористичної операції та Суру Олександра Дмитровича – члена Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану, учасника антитерористичної операції.

Також голова адміністрації вручив Подяку Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі архівної справи Байдичу Володимиру Григоровичу – директору Державного архіву Хмельницької області.

З першим питанням про стан забезпечення підготовки кваліфікованих робітників та фахівців у професійно-технічних та вищих навчальних закладів області відповідно до вимог ринку праці виступив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля.

Про стан підготовки підприємств агропромислового комплексу області до збирання зернових культур у 2017 році доповів заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Конончук.

Підсумовуючи дане питання заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко додав, що збирання урожаю відповідальна пора, тому необхідно прикласти максимум зусиль, щоб хліб був вчасно зібраний та без додаткових витрат. Для цього головам райдержадміністрацій потрібно надавати практичну допомогу приватним підприємствам та малим фермерським господарствам щодо збирання врожаю.

За результатами колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення недоліків у роботі.

За матеріалами Хмельницької ОДА: http://www.adm-km.gov.ua

  • 22 травня 2017 року | Переглядів: 738

19 травня голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови районної ради Іван Овчар відвідали Самчиківську сільську раду. Головною метою робочої поїздки було питання ремонту Самчиківського закладу культури, який є пам’яткою архітектури, частиною ансамблю Державного історико-культурного заповідника  “Самчики”.

На зустрічі були присутні начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму райдержадміністрації Анжеліка Дмитрашко, Самчиківський сільський голова Володимир Мельничук та активісти села Самчики.

Приміщення закладу знаходиться в аварійному стані: дах потребує ремонту, в деяких приміщеннях прогнила підлога. Капітальний ремонт закладу культури планується провести за рахунок співфінансування з обласним бюджетом. На даний час замовником проекту з ремонту й заміни даху є управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.

Передбачається, що з обласного бюджету будуть виділені кошти на капітальний ремонт даху, а на поточний ремонт приміщень закладу культури кошти будуть виділені з районного та сільського бюджетів.

“Якщо школа для сільської громади – це майбутнє, то клуб – то його душа. Нам необхідно працювати, щоб зберегти та оновити ці осередки культури, центри живого спілкування. А щоб люди пішли до будинку культури, там має бути тепло і затишно” – зазначив Михайло Борисович.

Голова районної ради доручив начальнику відділу культури, національностей, релігій та туризму райдержадміністрації Анжеліці Дмитрашко та Самчиківському сільському голові Володимиру Мельничуку спільно розробити кошторис на вартість ремонтних робіт, щоб після виділення коштів з бюджетів майстри могли приступити до виконання робіт.

Також голова районної ради Михайло Яснюк спільно із своїм заступником Іваном Овчаром відвідали позаміський заклад відпочинку і оздоровлення "Калинівка" з метою ознайомитись з ходом підготовки до початку оздоровчої  кампанії.

На даний час в одному з корпусів проведено капітальний ремонт стін, стелі, підлоги; кладеться плитка в коридорі душових кімнат; проводиться ремонт та облаштування плиткою доріжок між корпусами та прибудинковими територіями.

Завершення ремонтних робіт планується до початку роботи першої зміни, тобто до середини червня.

 

  • 19 травня 2017 року | Переглядів: 558

18 травня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду (зустріч) представників молокопереробних підприємств, що проводять заготівлю молока на території району, з ініціативною групою від виробників молока та домогосподарств по питанню врегулювання цінової ситуації на ринку молока.

У нараді також взяв участь голова районної ради Михайло Яснюк, начальник держпродспоживслужби Леонід Слободенюк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Бурлаков. Від молокопереробних підприємств на зустріч прийшли: заступник генерального директора Старокостянтинівського молокозаводу Сергій Главацький, заступник директора Хмельницької маслосирбази – Міла Собко, заступник директора Першого національного аграрного кооперативу Юрій Потапчук. Від сільгоспвиробників району у зустрічі взяли участь Василь Гальома(СГК «Решнівецький») та Володимир Тарасюк (ФГ «Верховина»), а також ініціативна група від жителів сіл Сахнівці, Самчики, Коржівка.

В ході роботи було зазначено, що на сьогодні в районі утримується 6526 голів корів, в домогосподарствах які продають вироблене молоко для молокопереробних підприємств. В сільськогосподарських підприємствах району утримується 1052 голів корів, що на 19 голів більше до відповідного періоду минулого року, які також проводять реалізацію молока на молокопереробні підприємства. Виробництво молока станом на 01.05.2017 року склало 1607 тонн, що на 224 тонни, або на 16% більше до відповідного періоду минулого року. Надій молока на корову становить 1542 кг, що на 229 кг, або на 17% більше відповідного періоду минулого року. В районі зберігається тенденція до збільшення поголів’я корів, проте різке зниження ціни на молоко призведе до зниження поголів'я ВРХ.

Виробники молока наполягають на тому що заготівельна ціна на молоко має бути вищою, адже ціни на молочну продукцію в магазинах не значно знизилися у відповідності до зимових місяців. У свою чергу переробники відстоюють свою позицію: "Закупівельні ціни диктує нам цінова політика на ринку та рентабельність підприємств. В склад собівартості сировини входить ціна на пальне, затрачені ресурси, заробітна плата, вартість логістичних послуг тощо. Ми прораховуємо усі варіанти, але в збиток завод не може працювати!" - говорить Міла Собко заступник директора Хмельницької маслосирбази. В цілому, переробники пропонують ціну не вище 5 грн. за літр для населення. Представник підприємства Перший національний аграрний кооператив зазначив, що вони готові заключати договори і з ціною по 7 грн. за літр, проте ця ціна залежить від якості молока: чистота, фільтрація, охолодження, що фактично можуть забезпечити лише фермерські господарства.

27 квітня районна державна адміністрація звернулась до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо вжиття заходів контролю у відносинах між переробними підприємствами та виробниками молока в домогосподарствах району та віднайдення механізму регулювання цін на молоко і підняття їх до економічно обґрунтованих.

Наразі питання залишається відкритим.

За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації: http://staradm.gov.ua

  • 15 травня 2017 року | Переглядів: 919

Чарівна пісня, гарний танець, цікава театральна сценка, віртуозна гра на музичних інструментах…  – саме це основні продукти культурної галузі, якими в усі часи насолоджувалися глядачі. Кожен із нас погодиться з тим, що центром культурного дозвілля для жителів села є будинок культури. У стінах цього закладу молодь проводить більшість свого вільного часу, відпочиває та спілкуються з друзями.  Тому, будинки культури в населених пунктах району потрібні як ніколи.

13 травня  в селі Миролюбне  відбулася знаменна подія – відкриття відбудованого сільського будинку культури. Після капітального ремонту, жителі села мають чудовий оновлений заклад. Тут по-справжньому тепло, затишно, просторо і світло.  Підвісна сучасна стеля, нова підлога, сцена, її одяг, крісла – все витримано в приємній  кольоровій гаммі.  Було перекрито дах, зроблено ремонт у фойє, відремонтовано кімнати для гурткової та студійної роботи, оновлено фасад…

На новосілля храму культури завітала громада села Миролюбне. Радість св’ята розділили з місцевими жителями численні гості – голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступник голови РДА Олег Борикін, заступник голови районної ради Іван Овчар, начальник відділу  культури, національностей, релігій та туризму Анжеліка  Дмитрашко.

Вітаючи громаду села із радісною подією, голова райдержадміністрації  відзначив, що тепер у мешканців села з’явилася чудова можливість проводити своє дозвілля у гарно й добротно відремонтованому клубі: «Хочеться сподіватися, що такий прекрасний зал завжди буде наповнений українською піснею, словом і танцем. Нехай тут завжди вирує творче життя, щоб люди, які своїм вмінням і невтомною жагою примножують культурну спадщину нашого краю – були здоровими і щасливими. Без перебільшення сьогодні маємо визначну подію не лише для села, а й для всього району, оскільки це гарний приклад для наслідування. Переконаний, що відтепер життя в Миролюбному  ще більш пожвавиться, адже оновлений будинок культури стане не лише місцем для проведення концертів, зустрічей, а й гуртуватиме людей за їхніми інтересами, залучатиме дітей до виявлення своїх талантів і здібностей», — зазначив   Сергій Фесун.

Було цього дня ще чимало теплих і добрих слів вітань. За високий професіоналізм, активну життєву позицію та вагомий внесок у проведенні капітального ремонту сільського клубу грамотами райдержадміністрації та районної ради нагородили Миролюбненського  сільського голову Івана Катренюка.  

Слова щирої вдячності  миролюбненські культурники  висловили усім, хто дієво  долучився до ремонту приміщення, а саме  Володимиру Тарасюку (ФГ «Верховина»), Віктору Косюку  ( ФГ «Власник»),  Емануелю Вандербрюван («Ванден-Агро»), Олені Романенко (ТОВ «Енселко-Агро») і , нарешті,  людям, які  зробили це швидко, якісно і добротно – фірмі «Моноліт»  та Ігорю Москаленку.

За давньою традицією, як і годиться,  зустрічали гостей миролюбненці  запашним короваєм, а урочисте перерізання стрічки здійснили Сергій Фесун, Іван Овчар, Іван Катренюк, Анжеліка Дмитрашко.

Звичайно найбільшою окрасою свята став двогодинний святковий концерт за участю учасників аматорського мистецтва сіл Верхняки, Миролюбне, а саме,  місцевого жіночого  аматорського  колективу, вокаліста Тараса Бартвіцького,  аматорки сцени Ольги Савенчук, вихованців Миролюбненського  дитячого садочка. Зворушливі виступи не залишили байдужими жодного глядача. Це свято, якого вони   чекали із нетерпінням – щоб зустрітися всією громадою, поділитися своїми радощами, порадіти за інших. Згадали і за тих, хто сьогодні відстоює цілісність нашої держави на Сході.  І найголовнішим побажанням від усіх, хто мав слово на святі, було побажання миру.

Хочеться сподіватися, що такий прекрасний зал  наповниться  гомінкою піснею, завзятими танцями, цікавими заходами, незабутніми зустрічами. Нехай тут завжди вирує творче життя, щоб люди, які своєю творчістю і невтомною жагою примножують культурну скарбницю нашої держави – були здоровими і щасливими.

Саме тут, у храмі культури створюються умови сільській громаді для активної участі в художній самодіяльності та народній творчості. Віриться, що з часом на цій сцені засяють нові зірки культури, що будуть знані не тільки в нашому краї, а й в Україні в цілому.

Тетяна Омелянюк

  • 13 травня 2017 року | Переглядів: 801

Сьогодні, 13 травня, свій славний 99-річний ювілей зустрів Почесний громадянин Старокостянтинівського району та міста, учасник бойових дій, голова ради старійшин району та міста Захрабов Нуруш Гейдарович. З цією знаменною подією його привітали голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Вітаючи ювіляра  Михайло Яснюк подякував йому за неоціненний подвиг в роки Другої світової війни, багаторічну самовіддану працю в мирний час, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Гості побажали Нурушу Гейдаровичу міцного здоров'я, мирного неба над головою,  благополуччя, а ще зустріти 100-річний ювілей в колі рідних та друзів.

  • 13 травня 2017 року | Переглядів: 663

Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят –  Днем матері!

Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

У цей святковий день, дорогі матері, зичу всім вам міцного здоров’я, любові та витримки, щастя й благополуччя, миру та злагоди в родинах. Хай ваша праця і старання будуть завжди оцінені, нехай здоровими, щасливими та успішними зростають ваші діти. Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких.

А нашій неньці Україні зичу мирного неба й всебічного розвитку!

З повагою голова районної ради Михайло Яснюк

  • 12 травня 2017 року | Переглядів: 835

12 травня в Будинку Рад відбулося пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії районної ради, яке провів голова ради Михайло Яснюк. У роботі сесії прийняли участь 26 депутатів.

На розгляд депутатів було винесено три питання:

про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;

про делегування представників Старокостянтинівського району до Госпітальної ради Хмельницького госпітального округу;

про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Старокостянтинівського району.

По першому питанню начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда повідомив присутніх, що було направлено звернення до обласної державної адміністрації з проханням виділити кошти на капітальний ремонт ряду об’єктів соціально-культурного значення. Для виділення коштів з Фонду регіонального розвитку необхідно співфінансування з районного бюджету у розмірі 10 відсотків від загальної вартості об’єктів.

Депутати одноголосно прийняли рішення і виділили з районного бюджету кошти на:

- будівництво паливної зі встановленням твердопаливних котлів потужністю 0,172 Г/кал/год для опалення Поповецького НВК;

- капітальний ремонт (утеплення фасаду) будівлі районного центру культури ім. В.Ножки – 89,83 тис.грн.;

- реконструкцію будинку побуту під комунальний заклад “Дошкільний навчальний заклад “Капітошка” Веснянської сільської ради (архітектурно-будівельні рішення) – 142,86 тис.грн.

Виступаючи по другому питанню, заступник голови районної ради Іван Овчар повідомив присутніх, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року №932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів»  на території області буде створено три Госпітальних округи (Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівський). Відповідно до розподілу Старокостянтинівський район і м.Старокостянтинів будуть обслуговуватись Хмельницьким Госпітальним округом. Також розроблено положення, згідно якого створена Госпітальна рада. Для кожної громади є відповідне представництво членів Госпітальної ради.

За рішенням депутатського корпусу представниками від територіальної громади району стали голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

При розгляді третього питання заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін наголосив, що в районі будується багато об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету. На кожний об’єкт розробляється проектно-кошторисна документація, яка повинна пройти експертизу. Згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року №281 «Про порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» відповідний розрахунок повинен бути прийнятий органами місцевого самоврядування.

По закінченні сесії голова районної ради Михайло Яснюк привітав усіх присутніх жінок з наступаючим Днем Матері  і побажав їм міцного здоров’я, родинного тепла, любові та витримки, миру та злагоди в родинах.

У роботі пленарного засідання чергової сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.

  • 11 травня 2017 року | Переглядів: 685

11 травня о 12:00 на площі перед Будинком Рад відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу про скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

Під звуки Державного гімну та гімну Євросоюзу, право підняти прапори було надано голові районної ради Михайлу Яснюку та голові районної державної адміністрації Сергію Фесуну.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар, виконавчий апарат районної ради, керівники й колективи окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

  • 11 травня 2017 року | Переглядів: 633

У НКММК “Мистецький Арсенал” за участю Міністра культури України Євгена Нищука відбулася урочиста церемонія вручення Премії імені Бориса Возницького “За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи” 2017.

Третім лауреатом Премії імені Бориса Возницького став засновник та багаторічний директор Державного історико-культурного заповідника “Самчики”, Почесний громадянин Старокостянтинівського району  Олександр Пажимський.

Олександр Матвійович – відомий український музейник, краєзнавець, етнограф, історик і художник, його ім`я добре відоме серед істориків, краєзнавців, знавців палацово-паркового мистецтва, охоронців національної культурної спадщини, геральдистів, художників, етнографів, екологів. В мистецькому середовищі Олександр Пажимський відомий як майстер, що повернув славу знаменитому “Самчиківському розпису”, його твори  зберігаються в провідних музеях Києва, Львова, Запоріжжя, Канева, Сум, Хмельницького, а також в приватних музеях, збірках, колекціях України, США, Німеччини, Голландії, Англії, Канади. Він автор понад 100 наукових статей та розвідок, серед яких є й кілька монографій.

Олександр Пажимський зворушливо розповів про свою улюблену справу, якій присвятив життя: “На мій погляд палацово-паркове мистецтво є одним із найскладніших, феноменальних і найдивовижніших, які існують в музейній галузі, адже в цьому випадку синтезується природа  разом з багатьма видами мистецтв. Нажаль, поки що воно мало вивчене в Україні, проте в нашій країні надзвичайний потенціал та гідні  фахівці”.

Цьогоріч Експертна рада обрала переможця серед трьох номінантів, визначених із 16 претендентів. Окрім Олександра Пажимського, ними стали: Дмитро Кобалій, завідувач відділу охорони пам’яток історії, археології та природи Національного заповідника “Хортиця” (м. Запоріжжя) та Ярослава Ткачук, генеральний директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського (м. Коломия).

Довідково:

Премію імені Бориса Возницького “За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи” засновано НКММК “Мистецький Арсенал”, Львівською Національною галереєю мистецтв  ім. Б.Г. Возницького та Благодійним фондом “Мистецький Арсенал” у квітні 2013 року.

Премія є українською недержавною премією, якою відзначають осіб або колективи, що зробили вагомий внесок у розвиток музейної справи в Україні. Це є унікальна за своєю концепцією нагорода, покликана підкреслити соціальну значущість музейної діяльності, сприяти консолідації професійної спільноти та надати підтримку активним й талановитим музейним працівникам. Премія має на меті відзначити виняткові досягнення професіоналів музейної галузі, котрі стали основою етапних якісних змін у роботі окремих музеїв та у музейній справі України загалом. Вручення Премії відбувається раз на два роки, лауреату вручається диплом та грошова частина премії. Переможця Премії визначає Експертна рада, склад якої що два роки змінюється на третину. До неї разом з визнаними музейними фахівцями входять авторитетні  представники  громадськості.

 

За матеріалами Хмельницької обласної державної  адміністрації:

http://www.adm.km.ua

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено