Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1207
 • 31 березня 2018 року | Переглядів: 505

30 березня відбулося роширене засідання колегії районної державної адміністрації, в роботі якого взяв участь заступник голови районної ради Іван Овчар.

На порядку денному розширеного засідання колегії було розглянуто такі питання:

1. Про організаторську роботу управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації в питаннях проведення комплексу весняно-польових робіт.

2. Про стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі.

3. Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.

4. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року.

 • 30 березня 2018 року | Переглядів: 703

29 березня в  Старокостянтинівській дитячій музичній школі ім. М.Кондратюка відбулася презентація поетичної збірки  сатири і гумору Миколи Бондарчука «Презентація», видання якої стало можливим за сприяння та фінансової підтримки голови районної ради Михайла Яснюка, міського голови Миколи Мельничука й інших меценатів.
На рахунку автора-сатирика вже більше двадцяти виданих збірок з творами на різну тематику. Серед них є нариси про знаменитих людей, твори для дітей. Та більшість збірок з жанру сатири й гумору.

Його нова збірка «Презентація» з жанру сатири й гумору  складається із вибраних творів, включаючи сатирески та гуморески ще минулого століття, в яких автор, як завжди висміює вади нашого суспільства.

Чимало шанувальників творчості Миколи Бондарчука прийшли привітати письменника з його новою книгою, серед них ветерани, поети, музиканти, виконавці пісень, представники органів місцевої влади, всі, кому не байдужа його творчість.
В презентації взяв участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, який від імені голови районної ради, привітав  Миколу Бондарчука квітами та цінним подарунком та побажав йому нових успіхів та звершень на ниві сатири й гумору.

 • 30 березня 2018 року | Переглядів: 571

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту та Центру дитячої творчості з 14.03 по 30.03.2018 року у приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася районна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Захід проводився з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, пробудження у дітей поваги до національної спадщини.

Близько 100 творчих експонатів були представлені на виставці у 25 різноманітних техніках. Найбільш яскраві роботи представлені у техніках вироби з солоного тіста, природних матеріалів, декоративний розпис та народний живопис, орігамі, вироби з шкіри, м’яка іграшка. Разом з традиційними, знайомими усім, були представлені роботи виконані маловідомими техніками кінусайга, асамбляж, пейп-арт.

Кращі роботи юних митців Старокостянтинівщини візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

 • 28 березня 2018 року | Переглядів: 610

Шепетівське медичне училище запрошує майбутніх вступників на День відкритих дверей 30 березня та 20 квітня 2018 року о 12.00

 • 27 березня 2018 року | Переглядів: 651

Із початком проведення весняно-польових робіт в агропромисловому комплексі значно зростають обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, пов’язаних із посівною кампанією. Зокрема, зростає кількість осіб, що беруть участь у виробництві, утому числі за рахунок тимчасово залучених, збільшується кількість задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби тощо. Цей травмонебезпечний період у сільськогосподарському виробництві зумовлений максимальним напруженням, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтування безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.

Нерідко проводиться цілий комплекс робіт із застосуванням мінеральних добрив, гербіцидів, протруювачів, які використовуються при виконанні підживлення посівів, протравлення та перевезення насінного матеріалу, сівби, тобто це роботи із застосуванням отрутохімікатів.            

Виходячи з аналізу причин і обставин виробничого травматизму, ефективними заходами профілактики можуть стати: посилення трудової та виробничої дисципліни; належна організація проведення відповідних інструктажів, навчання та перевірка знань із питань охорони праці; проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників; забезпечення працівників відповідними засобами індивідуального захисту. Вище перелічені заходи не вимагають від керівників сільгосппідприємств значних фінансових, трудових та матеріальних витрат, утой же час сприятимуть збереженню життя і здоров’я працівників, зменшенню матеріальних та моральних збитків.

Більшість нещасних випадків на виробництві та професійні захворювання трапляються через особисту необережність і невиконання працівниками елементарних норм охорони праці. Тому закликаємо як працівників, так і роботодавців приділяти особливу увагу при виконанні робіт як самими працівниками, так і їх оточуючими, не допустити на робочих місцях нехтування нормами охорони праці.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо дотримання вимог техніки безпеки на весняно-польових роботах

 1. Закріпити машини та змінне обладнання за кожним механізатором, а за посівним агрегатом постійних сівачів (наказ, розпорядження, рішення).
 2. Заправляння тракторів та інших машин паливом і мастильними матеріалами в польових умовах проводити механізованим способом із дотриманням Правил пожежної безпеки в Україні.
 3. Розміщення машин, машинно-тракторних агрегатів, де проводяться сільськогосподарські роботи, повинно здійснюватися відповідно до технологічних карт і «Правил охорони праці в сільськогосподарському виробництві». На роботах, при виконанні яких задіяно два і більше працівника, необхідно призначити старших.
 4. Не допускати до керування тракторами і складними сільськогосподарськими машинами осіб молодше 17 років,а також осіб, які не мають документів на право керування ними і не пройшли інструктажу з техніки безпеки.
 5. Провести інструктажі з особами, зайнятими на польових роботах, навчити сівачів технології посіву з видаванням відповідних посвідчень.
 6. Не допускати до керування тракторами та іншими сільськогосподарськими машинами осіб, які перебуваютьу стадії сп’яніння.
 7. Проводити підготовку площ для роботи машинно-тракторних агрегатів, з цією метою забезпечити проведення таких робіт:

- прибрати на полях каміння та солому, засипати ями;

- встановити віхи біля великих каменів, ярів, ям та інших предметів,які можуть становити небезпеку при виконанні робіт;

- відбити контрольні борозни і смуги біля ярів, ставків, річок, меліоративних каналів тощо;

- відвести і відмітити місця для відпочинку;

- встановити віхи на дільницях поля з крутизною у 8-9 градусів.

 1. Скласти технологічні маршрутні карти руху машин при виконанні сільгоспробіт.
 2. Вимоги до технічного стану машин:

- забезпечити кожну машину справним інструментом;

- встановити захисне огородження на карданні, ланцюгові, пасові і зубчасті передачі;

- зробити попереджувальні написи;

- перевірити та ліквідувати підтікання палива, масла і води, забезпечитищільність з’єднання вихлопних колекторів;

- ліквідувати можливі несправності електрообладнання та електропроводки, забезпечити безвідмовну роботу гальм тракторів та тракторних причепів, справність сигналізації та освітлення.

 1. Сівалки та садильні машини повинні бути обладнані підніжками, перилами з боку спини сівача, захисними огорожами на зубчатих та ланцюгових передачах, пристосуваннями для очистки робочих органів і вирівнювання насіння та міндобрив у насіннєвому та туковисівальному ящиках.
 2. Посівні агрегати необхідно обладнати двосторонньою сигналізацією, не допускається одночасне обслуговування одним працівником двох або більше сівалок під час руху агрегату.
 3. Домогтися випусканняв поле технічносправних агрегатів та провести технологічне налагодження всіх посівних агрегатів за два тижні до виходу в поле (скласти відповідні акти).
 4. Заміну, очищення та регулювання робочих органів навісних машин та знарядь, які є в піднятому стані, слід проводити після вживання заходів, що запобігають їх самовільному опусканню.
 5. Не допускати до роботи з отрутохімікатами і на транспортних засобах осіб, які не пройшли медогляду та інструктажу з охорони праці і техніки безпеки.
 6. Забезпечити індивідуальними засобами захисту працівників, що працюють з отрутохімікатами, та встановити контроль за використанням засобів захисту при виконанні робіт.
 7. Механізаторів, які працюють у польових умовах, необхідно забезпечити аптечками, питною водою, гарячим харчуванням.

Старокостянтинівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій областізвертається до керівників підприємств та фермерських господарств вжити відповідні заходиз недопущення вказаних вище порушень у подальшому, адже з настанням літнього періоду інтенсивність роботи в полі значно збільшується, потребуючи постійної уваги щодо забезпечення безпечної організації праці.

 • 23 березня 2018 року | Переглядів: 515

23 березня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 17-18 від 02.03.2018 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про затвердження звітів про оцінку нежитлових приміщень.

3. Про розгляд заяви ФОП Гуменюк С.Ф.

4. Про розгляд заяви ПП "Земпроект".

 

 • 14 березня 2018 року | Переглядів: 687

Вагомий внесок у вирішення завдань соціального захисту людини праці на теренах Хмельницької області вносять робочі органи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області. Серед них Старокостянтинівське відділення, на обліку в якому станом на 01 січня 2018 року перебуває 4346 страхувальників, у тому числі: 1133 юридичні особи, 927 фізичних осіб, які використовують найману працю, 2261 фізична особа (особисто) та 25 відокремлених підрозділів.

Відділення опікується 593 потерпілими на виробництві та членами їх сімей (у тому числі 39 особами з території проведення АТО). Із загальної кількості потерпілих 549 мають стійку втрату працездатності, 28 є утриманцями загиблих на виробництві годувальників. На сьогодні всі потерпілі внаслідок нещасних випадків або професійних захворювань гарантовано отримують гідний соціальний захист. Зокрема, в повному обсязі і своєчасно здійснюються страхові виплати, надається комплекс медико-соціальних послуг, серед яких утримання в лікарні, реабілітаційному закладі або санаторії, забезпечення необхідними лікарськими засобами, протезами, ортопедичними виробами, спеціальним медичним, постійним, стороннім видами догляду та побутовим обслуговуванням, спеціальними засобами пересування тощо.

Протягом 2017 року страхувальниками подано до відділення 1934 заяви-розрахунки для фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам на загальну суму 13,9 млн гривень. Середній розмір денної допомоги по тимчасовій непрацездатності становив у звітному періоді 131,3 грн, середній розмір денної допомоги по вагітності та пологах – 125,2 гривень. Аналіз показників тимчасової непрацездатності за 2017 рік показав, що порівняно з попереднім роком кількість днів на 100 застрахованих осіб збільшилася на 35 і склала в цілому по відділенню 350 днів. У розрізі районів: Старокостянтинівський – 336 днів на 100 застрахованих осіб (+58), Полонський – 381 день на 100 застрахованих осіб (–4).

Важливим напрямом роботи відділення є організація роботи щодо забезпечення права застрахованих осіб та членів їх сімей на отримання реабілітаційного лікування, яке спрямоване на продовження тривалості активного та здорового способу життя працівників, відновлення їх працездатності та попередження інвалідності. Проводиться тісна співпраця з медичними закладами щодо направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування.

Загалом витрати відділення за 2017 рік склали 24,3 млн гривень. Найбільшу питому вагу в їх структурі займає матеріальне забезпечення (56 %) та страхові виплати потерпілим (33 %). Зокрема, допомога по тимчасовій непрацездатності становила 8842,8 тис. грн, або 36 %; на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей використано 6526 тис. грн (26 %); надано допомогу по вагітності і пологах у розмірі 4655 тис. грн (18 %); використано на медичну та соціальну допомогу 1141 тис. грн (4,5 %).

За даними фінансового звіту доходна частина бюджету відділення за 2017 рік виконана на 61,5 %. Протягом 2017 року проведено перевірки 142 страхувальників з питань дотримання законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. За результатами проведених перевірок винесено 64 рішення про повернення Фонду коштів та застосування фінансових санкцій на загальну суму 50,9 тис. гривень.

У той же час на доходний рахунок відділення надійшло 52,6 тис. грн, в тому числі: від надходження неправомірно витрачених коштів – 36,8 тис. грн; штрафних санкцій – 14,1 тис. грн; стягнення штрафів за адміністративні правопорушення із посадових осіб – 1,6 тис. гривень.

Велику увагу ми приділяємо виконанню ще одного завдання Фонду – профілактиці виробничого травматизму. Минулого року зареєстровано 15 страхових випадків, що сталися на підприємствах, установах та організаціях Старокостянтинівського та Полонського районів. У результаті постраждало 16 осіб, в тому числі одна людина загинула та зафіксовано один випадок смерті на підприємстві, не пов’язаний із виробництвом.

Для недопущення виробничого травматизму відділенням систематично надається практична допомога в опрацюванні та поширенні серед роботодавців положень, інструкцій з охорони праці, надаються консультації, проводяться наради та семінари. Оскільки аналіз причин нещасних випадків свідчить про те, що майже усі вони настали з організаційних причин, отже, на це можна і потрібно впливати.

Відділення працює, щоб здійснювати соціальний захист застрахованих громадян. Вони – основа нашої роботи, а їхня вдячність та впевненість у завтрашньому дні є найкращою оцінкою нашої роботи.

 

В. Василик, начальник Старокостянтинівського

відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

в Хмельницькій області

 • 9 березня 2018 року | Переглядів: 711

9 березня 2018  року, з нагоди Дня визволення міста Старокостянтинів від фашистських загарбників відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Слави.

Участь у вшануванні воїнів, які загинули визволяючи Старокостянтинів від ворога, взяли заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, міський голова Микола Мельничук, керівники  силових структур, депутати районної і міської  рад, ветерани, керівники підприємств, установ, організацій, представники політичних партій та громадськість.
Слава тим, хто віддав своє життя за нашу Батьківщину, за наше рідне місто!

 • 7 березня 2018 року | Переглядів: 562

Щиро вітаю Вас із святом весни, краси і молодості –  Міжнародним  днем  прав  жінок  і  миру!

Ви уособлюєте в собі тепло і ласку, виваженість і мудрість, терпіння і ніжність. Саме Ви своєю потужною енергією, силою і відповідальністю живите наше буття яскравими барвами. І саме Ваша небайдужа життєва позиція є справжньою запорукою звершень рідного краю, миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

Бажаю, щоб попри все Ви залишалися найкращими і найчарівнішими у світі, а ми, чоловіки, робили все для того, щоб Ви відчували святковий настрій кожного дня.

Хай посміхнеться Вам доля. Хай любов, віра і надія на краще майбутнє буде наснагою у Вашому житті.

Здоров’я Вам, Вашим родинам, миру, спокою і затишку в оселях, щасливих життєвих доріг.

 

З повагою голова районної ради                            Михайло Яснюк

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Березень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено