Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2156
 • 31 травня 2019 року | Переглядів: 283

31 травня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№37-38 від 10.05.2019 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району. 

2. Про розгляд заяви Бондар Л.С.

3. Про розгляд листа відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

 • 29 травня 2019 року | Переглядів: 375

Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019.

Дія документу розширена на всіх застрахованих (офіційно працевлаштованих) осіб, фізичних осіб-підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерських господарств, осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору та ін.

Відповідно до нового Порядку рішення щодо визнання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) пов’язаними чи не пов’язаними з виробництвом приймається комісією (спеціальною комісією) шляхом голосування простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів членів комісії голос голови комісії є вирішальним.

Також з 01 липня вступає у силу строк давності для розслідування нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, який становитиме три роки з дня їх настання. Водночас, у разі встановлення факту нещасного випадку рішенням суду, розслідування проводиться незалежно від дати їх настання.

Крім того, документом подовжено строки проведення розслідування нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) до 5 робочих днів (проти 3  днів у попередній редакції),  спеціального розслідування – до 15 робочих днів (проти 10 днів).

Зменшено кількість документів, які оформлюються за результатами роботи комісії з розслідування: складається акт за формою Н­?1/П (якщо нещасний випадок пов'язаний із виробництвом) або Н-1/НП (якщо не пов'язаний), акт за формою Н-5 скасовано.

Нагадую, система загальнообов’язкового державного соціального страхування передбачає матеріальне забезпечення, страхові виплати, надання медичних і соціальних послуг застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Застрахованою у Фонді є кожна фізична особа, яка сплачує (сплачувала) та /або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний внесок.

Фонд соціального страхування України здійснює виплати за листками непрацездатності, компенсуючи втрачений за період хвороби заробіток; надає допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами та допомогу на поховання; фінансує курс реабілітаційного лікування працюючим після перенесених захворювань і травм; фінансує щомісячні страхові виплати і надає одноразову допомогу потерпілим на виробництві та членам їх сімей; забезпечує потерпілих лікуванням в закладах охорони здоров’я та санаторно-курортним лікуванням, фінансує для них лікарські засоби і вироби медичного призначення тощо.

 

 Начальник

Старокостянтинівського відділення

УВД ФССУ у Хмельницькій області

В.Василик

 

 • 29 травня 2019 року | Переглядів: 284

4 червня 2019 року

10.00 год.

  - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

4 червня  2019 року

13.00 год.

- президія районної ради.

 • 28 травня 2019 року | Переглядів: 357

На сьогоднішній день профспілкові організації створюються, як правило, в організаціях з великим штатом працівників. Організаціям з меншою кількістю персоналу доцільно замість утворення профспілки обирати уповноважену особу, що фактично виконуватиме функції профспілки, а саме – реалізовуватиме контроль за дотриманням прав співробітників в тому числі у сфері безпеки праці. Це визначено ст.41,42 Закону України «Про охорону праці».

Правовий статус уповноваженого з питань охорони праці, обсяг прав, обов’язків, компетенції та відповідальності уповноваженого має бути чітко закріплений у нормативному акті організації  – «Положенні про діяльність уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці»  (далі – Положення).  В розробці проекту Положення приймають участь як роботодавець, так і трудовий колектив. Положення має бути складено на базі форми Типового положення, прийнятого Держгірпромнагляду 21.03.2007 року за наказом №56, з урахуванням особливостей діяльності самої організації. Остаточний проект Положення підлягає погодженню загальними зборами трудового колективу.

Обрання уповноваженого здійснюється шляхом відкритого голосування співробітників. Для затвердження кандидатури уповноваженого достатньо простої більшості голосів. Протягом місяця з моменту його обрання уповноважений повинен пройти навчальний курс та інструктажі в сфері безпеки праці.

У своїй діяльності уповноважений має керуватись законами України, підзаконними актами з питань охорони праці, установчим документом організації та відповідним Положенням. Основні обов’язки уповноваженого можливо об’єднати у наступні групи:

 - моніторинг впровадження нормативних актів України з питань безпеки праці в діяльності організації, установи, закладу;

 - перевірка відповідності прийнятих в організації правил вимогам законодавства;

 - контроль за дотриманням прав співробітників;

 - контроль за здійсненням документообороту та обліку з питань безпеки праці, правильністю оформлення внутрішніх документів (наприклад, актів розслідування комісії);

 - участь в розробці і погодженні колективної угоди, насамперед розділу «Охорона праці»;

 - розробка та вживання заходів спрямованих на покращення умов праці, захисту прав працівників, оптимізації виробничого процесу в частині мінімізації ризиків настання нещасних випадків та травматизму.

У разі настання збою у виробництві або спричинені шкоди здоров’ю чи життю співробітників уповноважений повинен негайно повідомити керівника робіт і надати першу медичну допомогу постраждалому.

Уповноважений зобов’язаний належним чином реалізовувати покладені на нього обов’язки та права. У випадку, якщо він не справлятиметься з його функціональними обов’язками, то за рішенням загальних зборів співробітників він може бути усунений з посади достроково.

Права уповноваженого до основних прав, що належать уповноваженому за посадою, відносяться такі:

 • перевірка стану безпеки умов праці на підприємстві, установі, організації, закладі, тощо;
 • доступ до виробничих приміщень та документів щодо охорони праці, які ведуться в організації;
 • у разі виявлення порушень прав співробітників – вимагати усунення порушення від відповідальних осіб, або за самостійним рішенням звернутись за допомогою до відповідного державного органу;
 • при надмірній ризиковості робіт – вимагати припинення робіт, що створюють загрозу для співробітників організації;
 • брати участь в засіданнях комісії з охорони праці (якщо така комісія створена в організації) тощо.

При здійсненні своїх повноважень уповноважений повинен враховувати інтереси і співробітників, і роботодавця. Слід пам’ятати, що від результатів роботи уповноваженого в значній мірі залежить ефективність і безпека виробничої діяльності організації. Безумовно, тільки спільними зусиллями роботодавців, контролюючих органів громадських організацій, робочих органів виконавчої дирекції Фонду можливо подолати наявні випадки байдужого і безвідповідального ставлення до безпечних умов праці, забезпечуючи збереження життя, здоров`я та працездатності громадян.

 

                                                                                      

Страховий експерт з охорони праці

Старокостянтинівського  відділення

    УВД ФССУ В Хмельницькій області 

В.Дехтярук

 • 21 травня 2019 року | Переглядів: 378

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати двадцять другу сесію районної ради сьомого скликання з 4 червня 2019 року.

2. Провести пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання 6 червня 2019 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік;

- про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік;

 - про щорічний звіт голови районної ради;

 - про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2018 рік;

 - про програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2019 рік;

 - про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки;

 - про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2019-2020 роки;

 - про районну комплексну програму соціального захисту населення на 2019-2020 роки;

 - про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки;

 - про виконання програми запобігання особливо небезпечним інфекційним  хворобам на 2014-2018 роки;

 - про програму запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2019-2023 роки;

 - про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Старокостянтинівського району за 2018 рік;

 - про реорганізацію Старокостянтинівської центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;

 - про встановлення кількості оздоровчих змін, їх тривалості та вартості путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;

 - про припинення діяльності закладів освіти Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області шляхом ліквідації;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

Голова районної ради М.Яснюк

 

 

 

 • 16 травня 2019 року | Переглядів: 390

На 16 травня згідно розпорядження голови районної ради Михайла Яснюка від 22 квітня 2019 року №39 "Про скликання двадцять другої сесії районної ради" було заплановано пленарне засідання чергової сесії районної ради. Але, на превеликий жаль, сесія була зірвана через неявку в повному складі депутатів фракції «Блок Петра Порошенка» (голова фракції – С.Фесун), «За конкретні справи» (голова фракції – С.Зарічний)  та депутатів від політичної партії «Відродження». Частина депутатів були відсутні через хворобу, деякі – перебували у відпустках та відрядженнях.

Через ігнорування депутатами своїх депутатських повноважень не були прийняті важливі рішення, які впливають на соціально-економічний розвиток району, а саме:

- фінансування важливих соціальних програм та функціонування закладів охорони здоров’я й освіти району;

- питання оздоровлення дітей та функціонування позаміського закладу оздоровлення й відпочинку "Калинівка";

- затвердження програми соціально-економічного розвитку району на 2019 рік та інші нагальні питання життєдіяльності району.

Дані питання будуть розглянуті на пленарному засіданні сесії районної ради найближчим часом.

 • 14 травня 2019 року | Переглядів: 272

14 травня під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови постійних комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій

Також депутати розглянули заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем, та виділили кошти на їх вирішення. Загалом було розподілено біля 16 тис.грн.

 • 14 травня 2019 року | Переглядів: 360

Відповідно до розпорядження голови районної ради, 16 травня цього року відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради. У ході підготовки до засідання сьогодні, 14 травня, депутати розпочали роботу у постійних комісіях. У роботі комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар.

Під головуванням Олександра Коваля  депутати розглянули пропозиції до порядку денного сесії, серед яких основними є: про щорічний звіт голови районної ради та про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

При розгляді проекту рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік депутатами були внесені зміни та пропозиції  до проекту з подальшим затвердженням його на сесії. Окрім того, народні обранці детально обговорили проекти рішень нових районних програм, що пропонуються прийняти на черговій сесії районної ради.

Також члени постійних комісій   заслухали інформації про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2018 рік та програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки.

Всього депутати детально розглянули понад десяток  питань порядку денного та погодили їх винести на розгляд двадцять другої сесії районної ради.

 • 11 травня 2019 року | Переглядів: 395

Дорогі жінки!

Прийміть мої сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки – Матері. Материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень. 

З дитинства кожен з нас несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, порадить у складному рішенні, надихне у безвихідну мить, пробачить і завжди любитиме.

Ви, дорогі матері, є основою формування міцної дружньої родини, де зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності.

Саме ваші уроки є головним дороговказом на життєвому шляху, даючи змогу дітям виростати здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї Батьківщини.

Дорогі жінки, шановні матері! Доземний вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.

Від щирого серця бажаю вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в щасливе завтра. Зичу, щоб тепло домашнього вогнища, виплекане вашими лагідними серцями і дбайливими руками, повсякчас зігрівало ваших рідних, щоб діти дарували вам ласку і повагу, а добро, яке ви невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей, нехай ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у вашому домі буде тепло, затишок, достаток і радість.

З повагою голова районної ради Михайло Яснюк

 • 10 травня 2019 року | Переглядів: 306

14 травня  2019 року

10.00 год.

  - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

14 травня  2019 року

13.00 год.

- президія районної ради.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено