Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2145
  • 31 січня 2020 року | Переглядів: 3 035

Розглянувши пропозицію дванадцяти депутатів районної ради від 31.01.2020 року та лист заступника голови районної державної адміністрації Гнатюк Л.Г. від 31.01.2020 року №46/184-14/2020, керуючись частиною 7 статті 46, частиною 6 статті 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцять шосту (позачергову) сесію районної ради сьомого скликання 03 лютого 2020 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про ситуацію, яка склалась у КНП "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" та скасування розпорядження голови районної ради від 16 грудня 2019 року №127 "Про призначення Фурсової О.В. виконуючим обов`язки директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня";

- про оголошення конкурсу та початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня".

2. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний двадцять шостої (позачергової) сесії районної ради.

3. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників силових структур району, представників засобів масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                                                 І.Овчар

  • 30 січня 2020 року | Переглядів: 238

29 січня перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Дмитро Бондар вручив спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу (САРМ-Л УАЗ-3163-013 Патріот). Також передано два тепловідбивні костюми рятувальникам 19 Державної пожежно-рятувальної частини м.Старокостянтинів для ефективного реагування на надзвичайні ситуації на території міста та району.

У заході з нагоди передачі автомобіля та обладнання взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, міський голова Микола Мельничук, депутат районної ради Олена Фурсова.

Цей надсучасний спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкового типу (САРМ-Л) призначений для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги.

ДСНСівці впевнені, що завдяки новому обладнанню здійснення аварійно-рятувальних робіт під час ДТП відбуватиметься набагато швидше, що допоможе значно зекономити дорогоцінний час для порятунку людського життя.

За матеріалами ГУ ДСНС України в Хмельницькій області:  https://km.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/21890.html

  • 29 січня 2020 року | Переглядів: 215

28 січня заступник голови районної ради Іван Овчар взяв участь у розширеному засідані колегії облдержадміністрації під керівництвом голови ОДА Дмитра Габінета.

Під час засідання у відеорежимі було розглянуто такі питання:

1. Про стан освоєння у 2019 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію проєктів соціально-економічного розвитку регіонів.

2. Про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей, зокрема дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, гуртожитків, закладів культури, охорони здоров'я та соціального захисту населення, розташованих на території області.

  • 28 січня 2020 року | Переглядів: 257

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати двадцять шосту  сесію  районної  ради  сьомого  скликання  з 18 лютого 2020 року.

2. Провести пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання 20 лютого 2020 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік;

- про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік;

- про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2019 рік;

- про програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2020 рік;

- про виконання районної програми "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

- про виконання районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

- Про виконання програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації на 2019 рік;

- про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Старокостянтинівського району за 2019 рік;

- про затвердження персонального складу конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня";

- про затвердження голови та секретаря конкурсної комісії;

- інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

Голова районної ради М.Яснюк

 

 

 

 

 

  • 24 січня 2020 року | Переглядів: 278

24 січня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№103-104 від 27.12.2019 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви ФОП Сторожука Ю.О.

3. Про розгляд заяви ФОП Монастирської А.Г.

4. Про розгляд заяви ФОП Куліковського М.В.

5. Про розгляд листа ТОВ "Лео Старк".

6. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

7. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

  • 23 січня 2020 року | Переглядів: 214

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 410 професійних захворювань, на які складено акти за формою П-4. Кількість встановлених профзахворювань серед українських працівників зросла на понад 28% порівняно з 2018 роком.

Основними причинами набуття професійних захворювань є недосконалість механізмів та робочого інструменту, недосконалість технологічного процесу та неефективність роботи засобів індивідуального захисту.

У разі встановлення професійного захворювання та відповідного висновку МСЕК Фонд фінансує застрахованим особам щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності; допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, одноразову допомогу в разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілого та ін.

Також потерпілі на виробництві мають право на: лікування за рахунок коштів Фонду в закладі охорони здоров’я, враховуючи оперативні втручання; забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення упродовж усього періоду до відновлення працездатності; подальшу медичну реабілітацію; санаторно-курортне лікування тощо.

  • 23 січня 2020 року | Переглядів: 251

22 січня на межі Чемеровецького району Хмельницької області та Гусятинського Тернопільської області чергову річницю Дня соборності України відзначили святковою ходою.

через річку Збруч між Чемеровецьким та Гусятинським районами

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: https://km-oblrada.gov.ua/u-den-sobornosti-ukraini-tradiciyno/
через річку Збруч між Чемеровецьким та Гусятинським районами

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: https://km-oblrada.gov.ua/u-den-sobornosti-ukraini-tradiciyno/

На мосту єднання через річку Збруч відбулася урочиста зустріч делегацій від двох областей, у якій взяли участь керівництво Хмельницької та Тернопільської областей, священики – представники різних релігійних конфесій, народні депутати України, громадськість.

Делегацію Старокостянтинівського району очолили керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін.

Після традиційного обміну короваями на мосту відбулось з’єднання синьо-жовтого Державного Стягу.

За матеріалами Хмельницької облради

https://km-oblrada.gov.ua/

Хмельницької ОДА

https://www.adm-km.gov.ua/

 

 

  • 22 січня 2020 року | Переглядів: 163

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. І нині, в умовах війни із сусідом-агресором, поняття Соборності наповнюється реальним змістом. Воно актуалізується як найвища цінність.

Урочисту ходу центральними вулицями міста очолювали керівники району та міста: заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, міський голова Микола Мельничук, представники установ  та організація району і міста, учні шкіл, громадськість, ветерани. Долучилися до Маршу Єдності активісти та небайдужі старокостянтинівці,  щоб відзначити знаменну подію – возз’єднання українських земель.

  • 21 січня 2020 року | Переглядів: 222

Зареєструватись можна тут ?? http://contest.legalaid.gov.ua

Усі деталі про конкурс - тут ??http://bit.ly/2v1P91G

Запрошуємо взяти участь у конкурсі!

 

  • 15 січня 2020 року | Переглядів: 236

Система безоплатної  правової допомоги стала і залишається  одним із найуспішніших соціальних проектів. Її ефективність визнана клієнтами, адвокатами, правозахисними інституціями, партнерами. Сьогодні це розгалужена мережа, що консультує у віддаленіших містах і селах, надає правову допомогу незахищеним  громадянам  у судах.

2019 рік  був  насичений  важливими подіями і новими проектами “Я МАЮ ПРАВО”, “ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО”, “Я МАЮ ПРАВО” ГОЛОСУ”; “МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ”, “ЧЕСНА ПЛАТІЖКА” “ЗАПОБІГАННЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ”.

 Після етапу стрімкого зростання і розширення, фокусом уваги стали якість та іновації. Просилена увага до питань захисту осіб простраждалих  від  домашнього  та  гендерно зумовленого насильства., відкрито для широкого загалу довідково-інформаційну платформу правових консультацій “WikiLegalAid” та ін.

За вказаний період Старокостянтинівським місцевим центром з надання  безоплатної вторинної правової допомоги зареєстровано 3825 звернень, з них 274 звернення суб'єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, 3551 звернення щодо отримання консультацій, складення документів правового характеру. Серед звернень 101 особа, що звернулися з метою доступу до електронних сервісів Мін‘юсту.

Працівниками Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготовлено та подано 120 позовних заяв до Старокостянтинівського районного суду. Здійснено представництв інтересів клієнтів в суді — 112.

Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги  з метою забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги, громадян які мають на неї конституційні права, розширення їх правового світогляду, забезпечення роз'яснення законодавства за 2019 рік проведено 261 правопросвітницький захід.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, щодо можливостей вирішення проблем у правовий спосіб, в 2019 році проведено 33 правопросвітницьких заходи, спрямованих на запобігання безробіттю для осіб, які шукають роботу та перебувають на обліку в Центрах зайнятості.

З метою обговорення результатів роботи з надання БПД, створення мережі параюристів та залучення нових стейкхолдерів для забезпечення консультування громадян відповідних територіальних громад проведено 83 робочих зустрічі з сільськими головами та головами територіальних громад.

З метою спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та задоволення потреб у правових послугах, зокрема для соціально вразливих суспільних груп (інвалідів, людей похилого віку або з обмеженими фізичними можливостями, одиноких осіб, ветеранів війни, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщених осіб, а також осіб, які проживають або перебувають у віддалених населених пунктах проведено 25 правопросвітницьких заходів.

За 2019 рік працівниками центру та бюро правової допомоги здійснено 84 виступи щодо висвітлення діяльності БПД в засобах масової інформації.

З метою консолідації зусиль спрямованих на співпрацю в частині забезпечення прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством, Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у 2019 році укладено  5 меморандумів про співпрацю.

З метою надання органам місцевого самоврядування, а також зацікавленим особам консультаційно-методичної допомоги з правових питань Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги  розроблено 14 методичних рекомендацій для  ОМС та громадян.

На виконання завдання річного плану щодо висвітлення кращих практик роботи адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, за матеріалами Старокостянтинівського місцевого центру висвітленно 12 успішних практик адвокатів та працівників місцевого центру.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, розширення можливостей надання їм як первинної, так і вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, у 2019 році здійснено 77 виїздів мобільних консультативних груп та забезпечено роботу 139 дистанційних пунктів консультування, під час роботи яких жителям надавалася безоплатна правова допомога на найпоширеніші правові питання: аліменти, їх оформлення, стягнення, зміна; спадкування за законом, захист від домашнього насильства; виплата індексації грошового забезпечення учасникам АТО, земельна ділянка/пай, виділення, поділ на частки; нарахування пенсій, перерахунок, індексація тощо.

 Для надання  безоплатної  правової  допомоги звертайтесь за адресою:

 31100 Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.Миру,36

тел.(03854) 4-54-75

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Січень 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено