Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1210
  • 28 квітня 2020 року | Переглядів: 407

24 квітня 2020 року на 65-му році пішов із життя, колишній голова Старокостянтинівської районної ради, голова районної державної адміністрації,   депутат районної ради попередніх скликань

ТОВСТИГА Володимир Васильович.

Невблаганна смерть передчасно вихопила із життя людину, яку знали і поважали не тільки на території району, а й далеко за його межами.

Народився Володимир Васильович 16 жовтня 1955 року в селі Миролюбне Старокостянтинівського району в сім’ї колгоспників. Успішно закінчив Українську сільськогосподарську  академію, після чого працював головним економістом колгоспу ім.Ілліча с. Миролюбне.

У липні 1985 року був призначений на посаду заступника начальника управління сільського господарства, а згодом головою Старокостянтинівського районного агропромислового об’єднання. З вересня 1991 року працював першим заступником голови райвиконкому, з жовтня 1995 року виконував обов’язки голови районної державної адміністрації, пізніше був призначений головою райдержадміністрації, а в травні 1999 року був обраний головою Старокостянтинівської районної ради. Після завершення каденції працював у Хмельницькому міськвиконкомі на посаді зав.відділом інвестицій та зовнішньо-економічних зв’язків. Згодом очолював ряд підприємств на теренах Старокостянтинівщини серед яких: СЗАТ "Племпідприємство", ПП "Мрія", ТОВ "Подільський бекон", ДП "Хмельницьке" та інші. 

Володимиру Васильовичу були притаманні людяність, принциповість, високий професіоналізм, за що жителі району неодноразово обирали його своїм  депутатом до районної ради. За самовіддану працю був нагороджений Грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України, грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районними відзнаками.

Володимир Васильович прожив яскраве життя, залишивши на землі добрий слід. Усі, хто знав його, любили і поважали за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість та оптимізм. Його образ доброго життєрадісного чоловіка, сильної особистості, гарного господаря  назавжди буде в пам’яті усіх, хто був із ним знайомий.

Старокостянтинівська районна рада та районна державна адміністрація, поділяючи біль непоправної втрати, висловлюють глибокі співчуття рідним, близьким, друзям, колегам по роботі у хвилину їхньої скорботи.

Світлі спогади про того, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші ніж смерть.

  • 27 квітня 2020 року | Переглядів: 418

27 квітня в районній раді відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл району під головуванням голови комісії Любові Бондар. Також у роботі комісії взяли участь депутати постійної комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

На засіданні комісії було розглянуто депутатський запит Олени Фурсової стосовно призначення на посаду медичного директора комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області та можливого нанесення матеріальних збитків в зв’язку з вказаним призначенням.  В ході обговорення  комісія вирішила направити запит до КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» про надання додаткової інформації з даного питання та запросити на наступне засідання в.о. директора, головного бухгалтера, економіста та юриста.

  • 27 квітня 2020 року | Переглядів: 275

26 квітня 2020 року минули 34-ті роковини страшної для всього людства аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день навічно вкарбувався в історію України та всього світу трагічним днем.

За різними даними, від 600 до 800 тисяч осіб зі всього СРСР брали участь у ліквідації наслідків на ЧАЕС. Від 4 000 до 10 000 осіб загинуло від наслідків вибуху. Понад 70 тисяч стали інвалідами. Під радіоактивне випромінювання внаслідок вибуху у Чорнобилі потрапило 1,9 млн людей в Україні.

В цю статистику не входять лікарі, які отримали опромінення, лікуючи заражених радіацією людей. В цю статистику не ввійшли люди, які померли від супутніх хвороб, проте отримали променеву хворобу чи рак внаслідок опромінення. В Цю статистику не ввійшли родичі ліквідатоів, які отримали від них дозу радіації.

Прямо на місці аварії померла 31 людина – це персонал ЧАЕС та пожежники, які першими приїхали на місце аварії та ліквідовували пожежу.

Чорною плямою стала Чорнобильська катастрофа на нашій блакитній планеті. У ніч на 26 квітня 1986 року відлік часу став далеко не мирним, а бойовим і аварійним. Розпочався лік сумної історії атому. У вічі смертоносному вихору радіації глянули герої, проявивши незламність волі і духу. Ціною свого життя вони зупинили дикий вогонь реактора.

І сьогодні дзвін скорботи, що став символом чорнобильського лиха, уже 34 роки б’є на сполох, на тривогу, разом з тим закликаючи нас до розуму. Страшні сторінки історії рідної країни… Ця трагічна дата назавжди закарбується у пам’яті українського народу. Наслідки атомного вибуху ми відчуваємо і досі.

Сьогодні у місті Старокостянтинів голова районної державної адміністрації Альона Пасічник та голова районної ради Михайло Яснюк вшанували світлу пам'ять загиблих і померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи, поклавши квіти до пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Світла пам’ять всім тим, хто поклав свої життя борячись із невидимим ворогом – радіацією.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА: http://staradm.gov.ua/

  • 24 квітня 2020 року | Переглядів: 330

24 квітня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 25-26 від 03.04.2020 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд листа ЦБС від 10.04.2020 року №9 та заяви ФОП Рибалко М.Б. від 10.04.2020 року.

3. Про розгляд заяв щодо звільнення від сплати орендної плати на період дії карантину з 01.04.2020 року.

4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

  • 21 квітня 2020 року | Переглядів: 313

Працюючи в умовах карантину, фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості продовжують активну профорієнтаційну роботу з клієнтами, які втратили роботу та надають профорієнтаційні послуги засобами онлайн зв’язку: онлайн інформування та онлайн консультування.

Профконсультанти надають актуальну інформацію щодо правил взаємодії з центром зайнятості, стану ринку праці, актуальних вакансій, можливостей отримання інформації на сайті ДСЗ та офіційних сторінках в соціальній мережі Фейсбук.

Кожен охочий має змогу пройти онлайн-курси на Освітньому порталі ДСЗ:

- створення резюме;

- генеруй бізнес-ідею, розпочни власний бізнес;

- як здобути робітничі професії у навчальних закладах державної служби зайнятості;

- успішне працевлаштування;

- тест на визначення компетенцій для роботи в IT-сфері;

- інформаційний семінар з загальних питань зайнятості.   

Також цікаві курси з різної тематики від провідних викладачів університетів та організацій розташовані на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Довідково: з початку року Хмельницькою обласною службою зайнятості надано близько 45 тис. профорієнтаційних послуг різного спрямування: профінформування, профконсультування та профвідбору. Даними послугами охоплено понад 25 тис. осіб.

  • 18 квітня 2020 року | Переглядів: 607

Сердечно вітаю вас, з найсвітлішим  весняним святом Христового Воскресіння, Великоднем!

Для кожного з нас цей день сповнений особливого змісту. Ми сприймаємо його з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри в краще майбутнє, набуттям досконалості земних стосунків під сяйвом вічних християнських цінностей: чесних вчинків, високої духовності, любові до ближнього, торжеством істини і справедливості. Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, дарував нам мир та міцне здоров’я. 

Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією.

Кожна ваша молитва нехай єднає вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням.

Бажаю вам душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту, злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам.

Радісних  вам Великодніх свят!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою голова районної ради Михайло Яснюк

  • 3 квітня 2020 року | Переглядів: 453

В умовах карантину сьогодні для кожного з нас дуже важливо проявити турботу один про одного.

Українські агрокомпанії в умовах заходів із запобігання поширенню коронавірусу виділяють кошти на закупівлю придбання персональних захисних засобів для медиків у лікарнях.

Зокрема, агрокомпанія «Кернел» 3 квітня передала Старокостянтинівській районній центральній лікарні костюми захисту лікаря  (призначені для багаторазового використання), маски та рукавички вартістю 600 грн – один набір. Таких наборів медики отримали - 100 шт.

Під час зустрічі і передачі медичних предметів захисту для медиків були присутні голова районної ради Михайло Яснюк, голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації Альона Пасічник, представники ЦРЛ, керівник відділу соціальної політики Олена Романенко. Вона зазначила, що як відповідальний бізнес, «Кернел» не може залишатися осторонь ситуації. Агрокомпанія в особі керівника Західного кластеру компанії Олександра Огуя  також розуміє невідкладні потреби, які є в Україні зараз, зокрема у Старокостянтинівському районі. До речі, такі ж набори цього дня отримали районні лікарні у Полонному та Старій Синяві.

За словами виконуючого обовязки головного лікаря Старокостянтинівської ЦРЛ Дмитра Саліпи набори захисту для медиків будуть розподілені між Старокостянтинівською підстанцією Хмельницької станції екстренної медичної допомоги, ЦМПСД та інфекційним відділенням ЦРЛ. 

У перспективах «Кернел» планує і в подальшому надавати таку благодійну допомогу. За попередньою оцінкою, значна частина коштів буде витрачена на придбання персональних захисних засобів для медиків.

Тетяна Омелянюк

  • 3 квітня 2020 року | Переглядів: 807

3 квітня голова районної ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання двадцять восьмої позачергової сесії районної ради.

Позачергову сесію було скликано з метою забезпечення фінансовим ресурсом медичних закладів району для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу, викликану коронавірусом (COVID-19).

У пленарному засіданні взяли участь 26 депутатів.

Про план заходів програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки проінформував  присутніх депутатів в.о. директора  Дмитро Саліпа. За словами Дмитра Григоровича, програма орієнтована на забезпечення надання якісної медичної допомоги на вторинному рівні всім верствам населення за рахунок розвитку існуючих медичних послуг.  У зв’язку з поширенням в Україні коронавірусу COVID-19 прийняття та фінансування такої профільної програми є вкрай важливим.

Разом з тим депутати одноголосно схвалили зміни до районного бюджету на 2020 рік. Відповідно до прийнятого рішення було виділено  1 млн. грн на заходи щодо попередження розповсюдження та поширення на території громади коронавірусної хвороби. На ці кошти планується придбати необхідне  медичне обладнання, засоби захисту тощо.

 

«Районна влада зобов’язана подбати  про те, щоб мати фінансовий ресурс для негайного реагування на проблемні питання, що виникають. І ми робитимемо все можливе, щоб спільно протистояти цій хворобі», - зазначив голова районної ради Михайло Яснюк.

У пленарному засіданні двадцять восьмої позачергової сесії районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Альона Пасічник та її заступники, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, засоби масової інформації.

  • 2 квітня 2020 року | Переглядів: 467

Розглянувши лист голови районної державної адміністрації Пасічник А.С.  від 02.04.2020 року №46/495-16/2020, керуючись частиною 7 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.15 регламенту Старокостянтинівської районної ради  :

1. Скликати двадцять восьму (позачергову) сесію районної ради сьомого скликання 03 квітня 2020 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська  центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки;

- про внесення змін до районного бюджету Старокостянтинівського району на 2020 рік.

2. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний двадцять восьмої (позачергової) сесії районної ради.

3. На пленарне засідання районної ради запросити голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, представників засобів масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради М.Яснюк

  • 2 квітня 2020 року | Переглядів: 314

2 квітня  голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь у роботі засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови районної  державної адміністрації Альони Пасічник.

На порядку денному розглянуто питання "Про внесення змін до районного бюджету Старокостянтинівського району на 2020 рік". З цього питання слово для виступу надавалось начальнику управління фінансів районної державної адміністрації Григорію Горді. Доповідач зазначив, що з метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19 на території району, пропонується внести зміни до видаткової частини районного бюджету на суму 1 млн. гривень. Кошти спрямувати:

- на виконання програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки – 600,0 тис. гривень;

- на виконання програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області" на 2020-2022 роки – 100,0 тис.грн.;

- на збільшення резервного фонду районного бюджету – 300,0 тис.грн.

Видатки провести за рахунок вільних залишків бюджетних коштів загального фонду районного бюджету, що утворились станом на 01.01.2020 року.

Також запропоновано внести ряд змін до рішення районної ради від 12 грудня 2019 року №3 "Про районний бюджет Старокостянтинівського району на 2020 рік".

Проект рішення із вищевказаного питання членами колегії прийнято одноголосно.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА: http://staradm.gov.ua/3246-alona-paschnik-zavdannia-ush-glok-vladi-zabezpechiti-gotovnst-zakladv-ohoroni-zdorovia-rayonu-do-protidii-poshirenniu-koronavrusu-covid-19.html

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Квітень 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено