Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1244
  • 29 травня 2020 року | Переглядів: 1 193

Розглянувши лист голови конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Ниник У.Б. від 06.04.2020 року №7, відповідно до статей 55, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я" районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Оголосити повторний конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.

2. Припинити роботу конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня", затвердженої рішенням двадцять сьомої сесії Старокостянтинівської районної ради від 20 лютого 2020 року №16.

3. Розпочати формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області. Встановити кількісний склад конкурсної комісії – 9 осіб. Подати представників від органу управління, трудового колективу КНП "Старокостянтинівська центральна районна лікарня", громадських організацій з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров'я та в сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності до районної ради (м.Старокостянтинів, вул.Острозького, 70, Будинок рад, тел. 3-21-35). Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подати протягом 15 днів з моменту оприлюднення рішення "Про оголошення конкурсу та початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня".

4. Розмістити повідомлення про проведення повторного конкурсу та про формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" на офіційному веб-сайті Старокостянтинівської районної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Овчара І.В.

Голова районної ради                                                          М.Яснюк

 

 

Необхідні документи для подання кандидатур до складу конкурсної комісії

  • 29 травня 2020 року | Переглядів: 757

29 травня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:.

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 33-34 від 01.05.2020 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяв щодо звільнення від сплати орендної плати на період дії карантину.

3. Про розгляд заяви ФОП Матвійчука А.І.

4. Про розгляд заяви ФОП Лаврикової Т.В.

5. Про розгляд заяви ФОП Шевцової Т.М.

6. Про розгляд листа КНП "Старокостянтинівська центральна районна лікарня".

7. Про розгляд листа Народного депутата України Мандзія С.В.

8. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 28 травня 2020 року | Переглядів: 807

28 травня відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 30 депутатів.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни розгляду  депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

 

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Олени Фурсової  щодо управління обєктами комунальної та державної власності. У своєму запиті депутат районної ради Сергій Фесун піднімав питання завершення ремонтних робіт у ФАПі с.Киселі.

 

Істотні зауваження виникли  у депутатів при розгляді внесення змін до  бюджету на 2020  рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність виділення коштів на нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району.

 

Так проектом рішення пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 3179,3 тис. грн. Зокрема  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується виділити на забезпечення співфінансування на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи, дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції "Нова українська школа", комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів – 147,0 тис.грн. та співфінансування на придбання обладнання для їдалень загальноосвітніх закладів – 10,075 тис.грн.

 Центральній районній лікарні передбачено фінансування в сумі 716 тис. грн. на виконання заходів фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки. КНП «Старокостянтинівський Центр ПМСД» отримає 222,5 тис. грн.

Субвенцію з обласного бюджету в сумі 1480,0 тис.грн. спрямовано на капітальний ремонт вуличних мереж водопостачання в с.Іршики Старокостянтинівського району.

Разом з тим передбачено фінансування ряду районних програм, таких як комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району (40,0 тис.грн.), програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки (30,0 тис.грн.); комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки (50,0 тис.грн.).

 

Під час розгляду питання внесення змін до програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки  депутати висловили  ряд зауважень до роботи керівництва лікарні, зауваживши в недоцільності прийняття відповідних змін.  За пропозицією депутата районної ради Сергій Фесуна рішенням сесії було створено тимчасову контрольну комісію для перевірки діяльності благодійного фонду сприяння розвитку охорони здоров’я «Підтримка»

 

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили звіти про реалізацію заходів виконання районної програми надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на 2018-2022 роки,  районної програми забезпечення закладів охорони здоров’я кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2017-2019 роки,  районної програми роботи з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" на 2015-2019 роки соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки.

 

В ході обговорення ситуації, що склалася у комунальному некомерційному  підприємстві « Старокостянтинівська ЦРЛ» більшістю  депутатів було прийняте рішення звільнити в.о. директора Дмитра Саліпу за станом здоров’я  та призначити натомість Людмилу Гнатюк.

Крім того районною радою оголошено повторний конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Старокостянтинівська ЦРЛ».

 

Ряд проектів рішень стосувався погодження проетів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Григорівської, Сковородківської та Баглаївської сільської ради.

 

За підсумками роботи двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято близько 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Альона  Пасічник та її заступники,  завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 26 травня 2020 року | Переглядів: 765

26 травня під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 26 травня 2020 року | Переглядів: 727

З 26 травня  розпочала роботу чергова двадцять дев’ята  сесія районної ради, пленарне засідання якої заплановано на 28 травня. Близько двох десятів питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на засіданнях постійних комісій.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

Члени постійних комісій взяли до відома інформації щодо виконання районних програм, термін дії яких завершився минулого року: районної програми забезпечення закладів охорони здоров’я кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2017-2019 роки та районної програми роботи з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" на 2015-2019 роки.

Разом з тим було розглянуто зміни, що пропонується внести до програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки.

При розгляді питання  внесення змін до районного бюджету на поточний рік депутатами вносилися пропозиції, зауваження та доповнення щодо ефективного використання бюджетних коштів.

Також членами комісій було розглянуто питання управління комунальним некомерційним підприємством "Старокостянтинівська центральна районна лікарня".

Ряд проектів рішень стосувався погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Григорівської, Сководківської та баглаївської сільських рад.

  • 25 травня 2020 року | Переглядів: 677

На період самоізоляції під меднаглядом і перебування у закладах охорони здоров’я медичні працівники отримають від Фонду соціального страхування України компенсацію 100% втраченого ними заробітку. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» набув чинності сьогодні, 19 травня.

Розмір допомоги для медичних працівників не залежить від тривалості страхового стажу, фінансування здійснюється на підставі лікарняного листка із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11». При оформлені заяви-розрахунку, роботодавець вказує причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19.

Нагадаємо, право на компенсацію втраченого за час ізоляції від коронавірусної хвороби заробітку мають всі застраховані особи. Розмір допомоги від Фонду для них становить 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу, починаючи з шостого дня непрацездатності (перші 5 днів фінансує роботодавець).

  • 21 травня 2020 року | Переглядів: 725

Шановні жителі Старокостянтинівщини!

Щиро вітаю усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! Це чудове свято патріотизму, любові до рідної землі та поваги до своїх предків, яке об’єднує всіх українців.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію, а українські традиції – одні з найкрасивіших в світі.

Вишиванка – наша національна святиня, наш національний оберіг! Це невід'ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі.

Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід та бережуть як безцінну реліквію.

У День вишиванки хочу побажати миру і злагоди у ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною. Хай ваша вишиванка зігріває вам душу, дає відчуття національної духовності і високої морально-етичної культури.

З повагою голова районної ради    Михайло Яснюк

  • 20 травня 2020 року | Переглядів: 600

На період карантину Фонду соціального страхування України тимчасово відстрочили виплати за окремими статтями видатків і розширили перелік причин непрацездатності, за якими ФССУ здійснює фінансування. Про це повідомили на селекторній нараді під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Тетяни Михайленко за участі керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції, а також начальників управлінь в областях і місті Києві.

За словами в.о. директора Тетяни Михайленко, сьогодні всі зусилля направлені на стабільну роботу Фонду соціального страхування України та забезпечення застрахованих осіб гарантованими виплатами та допомогами. Фінансування матеріального забезпечення здійснюється Фондом у повному обсязі по мірі надходжень від сплати єдиного внеску.

Заступник директора виконавчої дирекції Фонду Олена Денисова повідомила про зміни до законодавства, які були прийняті Верховною Радою України в частині тимчасового відстрочення на період дії карантину окремих страхових виплат, які здійснюються Фондом. Так, Фондом нараховуються та будуть здійснені після завершення карантину: видатки на забезпечення потерпілих на виробництві лікарськими засобами і виробами медичного призначення, фінансування доглядів і додаткового харчування, виплати одноразових допомог. Відповідні зміни затверджено Законом України від 13.04.2020 № 553 «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік».

Водночас, робочим органам виконавчої дирекції Фонду рекомендовано заключити додаткові угоди з аптечними закладами щодо відшкодування Фондом коштів за відпущені ними ліки і медвироби після закінчення карантину.

За словами начальника управління медичних та соціальних послуг Олени Пухкої, потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, особи з інвалідністю потребують системного і регулярного забезпечення виробами медичного призначення та ліками. Тож існує нагальна потреба в співпраці із аптечними закладами для безперервного забезпечення потерпілих необхідними виробами, кошти за які будуть відшкодовані ФССУ.

Одноразові виплати в разі нещасного випадку на виробництві або встановлення профзахворювання для постраждалих і членів їх родин призначаються Фондом відповідно до діючих нормативно-правових актів, але будуть виплачені в 30-денний строк з дня закінчення карантину. Про це повідомила начальник управління страхових виплат та матеріального забезпечення Світлана Зарубіна.

Також виконавчою дирекцією Фонду було направлено пропозиції щодо внесення змін до законодавства з метою включення до переліку виплат, які здійснює ФССУ у період карантину, одноразових допомог, а також фінансування лікарських засобів, виробів медичного призначення, доглядів, додаткового харчування.

Заступник начальника управління профілактики страхових випадків, начальник відділу медичної експертизи Марина Біляєва повідомила про набуття сьогодні, 15 травня, чинності змін до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, якими регламентовано видачу лікарняних листків застрахованим особам на період перебування в обсервації, на самоізоляції під медичним наглядом. За відповідними лікарняними листками із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11» ФССУ здійснить компенсацію 50% втраченого заробітку. Строк видачі таких листків непрацездатності відповідно до діючих нормативно-правових актів і галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я складає 14 днів.

Як повідомила заступник начальника управління страхових виплат та матеріального забезпечення, начальник відділу матеріального забезпечення Ганна Харченко, фізичні особи-підприємці і самозайняті особи, які тимчасово звільнені від сплати ЄСВ з метою їх підтримки на період дії протиепідемічних заходів, продовжують вважатись застрахованими особами та мають право на виплати і допомоги від ФССУ.

Також Ганна Харченко звернула увагу, що Парламентом затверджено надання медичним працівникам допомог через ізоляцію від COVID-19 в розмірі 100% середнього доходу, про набуття чинності відповідних змін буде повідомлено додатково.

 

  • 15 травня 2020 року | Переглядів: 729

26 травня 2020 року

10.00 год.

- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

26 травня 2020 року

12.00 год.

- президія районної ради.

 

  • 13 травня 2020 року | Переглядів: 754

13 травня в районній раді відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл району під головуванням голови комісії Любові Бондар.

У роботі засідання взяли участь в.о. директора КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» Дмитро Саліпа, а також головний бухгалтер Ольга Рабінович та начальник планово-економічного відділу Світлана Ніколаєнко.

На засіданні комісії було продовжено розгляд депутатського запиту Олени Фурсової стосовно призначення на посаду медичного директора комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» та можливого нанесення матеріальних збитків в зв’язку з вказаним призначенням.

Депутати вивчили додаткові документи надані представниками КНП Старокостянтинівська ЦРЛ» та дійшли висновку, що ніяких порушень стосовно призначення медичного директора та порушень фінансової дисципліни (встановлення посадових окладів, надбавок директору, медичному директору та його заступникам) немає.

Також комісія рекомендувала внести зміни до статуту підприємства щодо погодження штатного розпису лікарні головою районної ради.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено