Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 839
В ІV кварталі 2009 року діяльність районної ради проводилась у відповідності з планом роботи, який був затверджений рішенням двадцять восьмої сесії у жовтні 2009 року і була спрямована на подальший соціально-економічний та культурний розвиток району.
 
На вирішення цієї мети була спрямована робота постійних комісій, сесійна діяльність.
 
Так, за звітний період проведено 2 сесійних засідання, на яких було розглянуто 48 питань, серед яких:
 
•  Про районну програму розвитку психологічної служби системи освіти Старокостянтинівського району на період до 2012 року;
 
•  Про програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2010-2011 роки
 
•  Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2009 рік;
 
•  Про виконання районної комплексної програми "Сім 'я" до 2010 року;
 
•  Про внесення змін та доповнень до Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів в Старокостянтинівському районі на 2005-2010 роки;
 
•  Про хід виконання Програми подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2006-2010 роки;
 
•  Про хід виконання Програми "Здорова мати - здорова дитина"на 2007-2010 роки по Старокостянтинівському району;
 
•  Про хід виконання районної програми розвитку краєзнавства до 2010 року;
 
•  Про хід виконання Програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам;
 
•  Про хід виконання Комплексної програми організаційного забезпечення діяльності Старокостянтинівської об'єднаної державної податкової інспекції на 2007-2010 роки;
 
•  Про хід виконання регіональної програми боротьби з туберкульозом у Старокостянтинівському районі на 2007-2010 роки;
 
•  Про хід виконання районної комплексної програми поповнення бібліотечних фондів на 2008-2011 роки";
 
•  Про хід виконання районної комплексної програми соціального захисту населення на 2008-2010 роки;
 
•  Про хід виконання районної програми розвитку архівної справи на 2008-2010 роки;
 
•  Про хід виконання комплексної районної програми навчання, виховання, підтримки та розвитку обдарованих учнів "Творча обдарованість"(інтелект) на 2007-2010 роки;
 
•  Про хід виконання районної програми правової освіти населення на 2007-2010 роки.
 
Також у відповідності до плану роботи було розглянуто звіт голови районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень та звіт редактора районної газети "Життя Старокостянтинівщини".
 
Слід зауважити, що за поданням райдержадміністрації на розгляд сесії вносились зміни до програм та районного бюджету, як і передбачено планом роботи.
 
Активною була робота депутатів в постійних комісіях районної ради. За звітний період ними проведено 12 засідань постійних комісій, на яких було розглянуто понад 45 питань. Чимало ділових пропозицій та зауважень до проектів рішень було враховано під час їх доопрацювання.
 
Координаційним центром діяльності районної ради, який забезпечує взаємодію постійних комісій і депутатських фракцій є президія районної ради. З метою вироблення узгоджених пропозицій і рекомендацій, порядку денного пленарних засідань сесій районної ради, проектів рішень з особливо суперечливих питань протягом звітного періоду проведено 3 засідання президії, на яких крім зазначених розглядались питання щодо роботи районних закладів культури, надання разової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району.
 
Продовжувалась практика проведення виїзних засідань президії. В листопаді минулого року таке засідання пройшло на базі Самчиківської сільської ради, на якому було детально розглянуто питання соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів. Члени президії та запрошені ознайомились з роботою Самчиківської дитячої художньої школи традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва, відвідали Самчиківську дільничну лікарню та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
 
Результатом розгляду цих питань стали відповідні висновки та пропозиції, спрямовані на максимальне задоволення інтересів територіальної громади.
 
Активізувала свою роботу консультативно-дорадча рада з питань розвитку місцевого самоврядування як орган по узгодженню позицій з питань розвитку місцевого самоврядування та координації дій по забезпеченню соціально-економічного та культурного розвитку району.
 
На своєму засіданні, яке відбулося в листопаді минулого року, ретельно проаналізовано ситуацію, що склалась з передачею земель лісового фонду в постійне користування Хмельницькому обласному спеціалізованому лісогосподарському агропромисловому підприємству "Хмельницькобл-агроліс", детально розглянуто питання виконання соціальних угод, накреслено шляхи вирішення проблемних питань. Результатом розгляду стало виявлення тих проблем у районі, вирішення яких потребує підтримки на районному та державному рівні.
 
Одним із пріоритетних напрямів роботи районної ради та її виконавчого апарату є робота із зверненнями громадян. Загалом протягом звітного періоду до районної ради надійшло 269 звернень.
 
Серед загальної кількості звернень 182 – це письмові звернення. На особистому прийомі у керівництва районної ради побувало 86 осіб. Як завжди, найбільша кількість звернень надійшла з проханням надати грошову допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.
 
У звітному періоді проводилась робота з депутатськими запитами і зверненнями. Всього за цей період було подано 4 депутатських запитів, знято з контролю – 3. Питання про їх виконання розглядались на пленарних засіданнях ради, а інформація про результати розгляду доводилась до відома депутатів.
 
Згідно з планом роботи передбачалось проведення низки заходів по наданню організаційно-методичної допомоги працівникам органів місцевого самоврядування. Робочою групою в складі працівників апарату районної ради надавалась консультативно-методична та правова допомога сільським радам безпосередньо на місцях.
 
Керівництво та працівники виконавчого апарату районної ради брали участь у підготовці та проведенні заходів, пов ' язаних з відзначенням державних свят, урочистостей, які проводилися в районі. Всього за звітний період 102 кращих представників трудових колективів отримали відзнаки районної ради.
 
Відповідно до Положення про районний конкурс "Кращий сільський голова", на підставі рішення районної комісії дипломом районної ради і райдержадміністрації та грошовою винагородою нагороджено переможця конкурсу Сербинівського сільського голову Салія В.В. Також дипломами та грошовою винагородою нагороджено переможців районного конкурсу серед сільських рад на кращий санітарний стан та благоустрій території, а також протипожежний захист населених пунктів.
 
За здобуте перше місце нагороджено Самчиківську, другеІлляшівську, третєРешнівецьку сільські ради.
 
Робота районної ради, депутатського корпусу висвітлювалась на шпальтах районної газети “Життя Старокостянтинівщини”, в ефірі районної телерадіокомпанії.
 
Продовжує працювати офіційний веб-сайт районної ради, систематично оновлюється інформація про діяльність керівництва ради, депутатів, інших представників органів місцевого самоврядування.
 
 Керуючий справами районної ради С.Гречковський
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено