Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 319
З метою перевірки виконання зауважень та рекомендацій, які були надані під час попереднього візиту, робоча група районної ради у складі керуючого справами районної ради Сергія Гречковського, завідувача організаційним відділом  Світлани Ткачук та завідувача юридичного відділу Оксани Нечепоренко 9 листопада відвідала Радковецьку сільську раду.

За період, який минув з травня 2011  року стан справ у діловодстві сільської ради змінився на краще. Всі зауваження та рекомендації апаратом сільської ради були прийняті до відома та враховані у подальшій роботі.

Також в ході поїздки робоча група відвідала заклади охорони здоров'я, культури та освіти сіл Радківці, Демківці та Жабче.

Особливу увагу члени робочої групи звернули на роботу сільської бібліотеки с.Радківці, яка є учасником міжнародного проекту "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету".

Метою проекту є поліпшення доступу населення до інформації та підвищення навичок використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій шляхом обладнання комп'ютерами з Інтернетом мережі публічних бібліотек.
9 листопада відбулася обласна селекторна нарада, участь у якій взяв заступник голови районної ради Іван Катревич.

На нараду також були запрошені заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови  та голови сільськогосподарських підприємств району.

Основною темою зібрання було  завершення осіннього комплексу польових робіт, цінова ситуація на ринку сільськогосподарської продукції та стан протипожежної безпеки.

Підбив підсумки наради заступник голови облдержадміністрації Володимир Галищук. Він наголосив на необхідності завершення комплексу осінньо-польових робіт у стислі строки та на створенні резервного фонду насіння ярих зернових культур, зокрема ярої пшениці. Крім того, Володимир Іванович наголосив на важливості проведення щотижневих сільськогосподарських ярмарок у містах та селищах області.

8 жовтня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Миколи Вовколупа, відбулося засідання місцевого комітету з економічних  реформ.

Участь у засідані взяв заступник голови районної ради Іван Катревич.

Про створення прозорого ринку землі, розробку ефективного механізму обороту земель сільськогосподарського призначення, спрощення просторового розвитку територій учасників зібрання проінформували начальник управління Держкомзему у Старокостянтинівському районі Олександр Возний та в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Суслов.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Оксана Ковальковська ознайомила присутніх з пропозиціями до Проекту реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2014 роки.

Насамкінець, учасники комітету  обговорили ті питання, що виникли під час зустрічі та підвели підсумковий аналіз економічного розвитку нашого району.
Сьогодні відбулися урочистості з нагоди  Дня працівників соціальної сфери України.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто привітати всіх присутніх завітав голова районної ради Іван Овчар.

"До спеціалістів установ соціальної сфери сьогодні висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала б ваша робота основна мета вашої діяльності – допомога людям, а головна риса характеру – людяність. Впевнений, усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті до спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги," - зазначив Іван Васильович.

"Депутати районної ради неодноразово на засіданнях президії районної ради, постійних комісіях розглядали питання фінансування, матеріального забезпечення закладів соціальної сфери, наданні матеріальної допомоги жителям району. На сесіях районної ради було затверджено ряд програм, спрямованих на поліпшення соціального становища наших громадян."

Крім того, голова районної ради та голова районної державної адміністрації кращим з кращих працівників вручили Почесні грамоти та цінні подарунки.


Голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко продовжують здійснювати виїзди до сільських рад району. Наразі сьогодні вони відвідали Немиринецьку та Самчинецьку сільські ради.

Очільники району ознайомилися з проведеними ремонтними роботами приміщення Немиринецької сільської ради та відвідали об'єкти соціально-культурного призначення.

Нагальним питанням для Самчинецької сільської ради є ремонт доріг комунальної власності. Іван Васильович зазначив, що сільська рада має значні надходження до сільського бюджету, а тому є всі можливості для виконання зазначених робіт.

Далі голова ради та голова адміністрації побували на фельдшерсько-акушерському пункті, де гострим питанням на сьогоднішній день є забезпечення медикаментами швидкої невідкладної допомоги. Адже, до прикладу, у 2010 році на придбання цих медикаментів сільською радою виділялося близько 8 грн. на людину, тоді як у 2011 році ця цифра "сягнула" аж 1 грн.

Також Іван Васильович та Ігор Васильович відвідали сільський будинок культури, де вже закінчено зовнішні роботи та триває підготовка до внутрішнього ремонту, зокрема, до встановлення опалення та заміни підлоги.

Іван Васильович зазначив, що депутатський корпус районної ради приділяє значну увагу об'єктам соціально-культурного призначення. "Приємно відзначити, що спільними зусиллями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування здійснюється значна підготовка об'єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період, проводяться поточні та капітальні ремонти. Все це забезпечить належні умови життя сільського населення", - сказав він.

 Крім того, в ході поїздки голова районної ради та голова районної державної адміністрації ознайомилися із роботою центральної районної бібліотеки та поспілкувалися з її працівниками.
Сьогодні, 2 листопада, голова районної ради  Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко та начальником відділу освіти районної державної адміністрації Русланом Кривеньким здійснили робочу поїздку по сільським радам району.

На початку керівництво відвідало Пеньківську ЗОШ І-ІІІ ст., де проаналізувало стан підготовки котельні навчального закладу до опалювального сезону. Наразі, у даній котельні було встановлено електрокотли, які вже сьогодні працюють на повну потужність. Тож Іван Васильович позитивно відзначив ті зміни, що відбулися після проведення електроопалення.

Також голова ради та голова адміністрації ознайомилися з ходом підготовки до ремонту приміщень для дошкільного навчального закладу, який планується відкрити на базі загальноосвітньої школи.

Крім того, в ході поїздки Іван Овчар відвідав дитячий садочок "Веселка" с.Пашківці, у якому завершився ремонт підсобних приміщень та встановлення необхідного обладнання у харчоблоці.

Вивчивши стан обладнання внутрішнього санвузла у Пашковецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Іван Васильович висловив сподівання, що до кінця року роботи завершаться і у школі буде вчитися комфортніше.
1 листопада голова районної ради Іван Овчар взяв участь в XVI Міжнародних муніципальних слуханнях «Розвиток належного врядування на місцевому і регіогальному рівнях», які відбулися в Києві. Слухання проводилися в рамках головування України в Комітеті міністрів Ради Європи.

Учасників слухань привітав Президент України Віктор Янукович. Він закликав керівників регіонів брати активну участь у впровадженні реформи місцевого самоврядування. «Саме ви наближені до людей, знаєте їх потреби та наші можливості – як на рівні регіонів, так і на рівні держави. Наше з вами завдання – зробити все, щоб поступово пішов процес децентралізації влади і передачі певних функцій у регіони. Зробити так, щоб регіони були самодостатні, економіка регіонів була якомога більше збалансованою. Яким шляхом ми будемо йти – ми з вами повинні домовитися. Я чекаю від вас цієї ініціативи», – наголосив Глава держави під час міжнародних муніципальних слухань.
 
Організатором цього заходу виступив Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. Метою проведення слухань є сприяння розвитку місцевого самоврядування в Україні у відповідності до положень Європейської хартії місцевого самоврядування, переходу до системи «доброго», «належного» або «доброчесного» врядування. Це передбачає наближення управління до людей, їхню безпосередню участь у різних формах місцевого та регіонального управління, а також заміну взаємовідносин за принципом «керівник – громадянин» на відносини типу «постачальник послуг – клієнт».

Учасникам слухань була представлена Стратегія інновацій та доброго врядування, рекомендована до впровадження Радою Європи та спрямована на послідовне поліпшення якості місцевих послуг. Йдеться, зокрема, про те, як залучати громадян до управління територіями, застосовуючи 12 принципів ефективного демократичного управління на місцевому рівні, визначених Радою Європи.
 
У рамках слухань відбулася також презентація кращих практик розвитку місцевого самоврядування в Україні та Європі.
 
1 листопада заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у нараді, яка відбулася під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенко.  

Під час її проведення було проаналізовано стан виконання рейтингових показників соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2011 року,  намічені плани роботи на ІV квартал поточного року та на 2012 рік.

На нараду також були запрошені заступники голови районної державної адміністрації, начальник управління праці та соціального захисту населення, начальник управління Держкомзему в Старокостянтинівському районі, начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник відділу культури  і туризму райдержадміністрації, начальник міськрайонного центру зайнятості, начальник управління Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі, в.о. головного лікаря району, представники інших установ та організацій.
31 жовтня голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної ради Іван Катревич здійснили робочу поїздку до Коржівської сільської ради з метою контролю виконання підготовки до  будівництва фельдшерсько-акушерського пункту у с. Коржівка. 

На виконання цих запланованих робіт  на останній сесії районної ради виділено 100 тис.грн.

Голова районної ради наголосив Коржівському сільському голові, що дане будівництво повинно бути одним із пріоритетних напрямків роботи сільської ради на найближчий час, адже  
ще є багато проблемних питань.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Листопад 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено