Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 369
12 липня під головуванням міжрайонного прокурора Віталія Гриньківа відбулася  координаційна нарада керівників правоохоронних органів району з питань стану протидії злочинності та корупції в районі.
 
В нараді взяли участь голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко та начальник Старокостянтинівського РВУМВС Сергій Новак.
 
Віталій Богданович проаналізував стан справ в районі, висловив пропозиції щодо покращення роботи, наголосив на необхідності посилення профілактичної роботи, оскільки значно зростає кількість злочинів, скоєних неповнолітніми. Говорилося також про співпрацю між усіма гілками влади в районі.
 
А щоб слова так і не залишились словами, були поставлені цілком конкретні задачі, дано відповідні доручення щодо покращення правоохоронної роботи в районі.
 
18 липня 2012 року
10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 
19 липня  2012 року
10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)

11.00 год
 - президія районної ради
 
Сьогодні голова районної ради  Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко провели виїздний прийом громадян на території Немиринецької та Вербородинської сільських рад.

Для участі у прийомі були також запрошені начальник Держкомзему у Старокостянтинівському районі Олександр Возний, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Ольга Годна, директор міськрайонного центру зайнятості Михайло Коханський, заступник начальника Пенсійного фонду у Старокостянтинівському районі Олег Бойчук, начальник Старокостянтинівського відділення Красилівської МРДПІ Лариса Слюсарчук, головний лікар ЦРЛ Леонід Семенюк, головний спеціаліст відділу культури і туризму Вікторія Шубіна, повідний спеціаліст відділу освіти Анатолій Ниник.

Основними темами звернень громадян були заміна електричних опор ліній електромереж, відновлення вуличного освітлення населених пунктів, відновлення та ремонт доріг, очищення криниць загального користування. Гострим сьогодні залишається питання підвищення закупівельних цін на молоко.

На всі підняті питання жителі сіл отримали вичерпні відповіді та роз'яснення, а вирішення окремих пробемних питань було доручено відповідним службам.


Згідно Постанови Верховної Ради України від 5 липня 2012 року №5140-17 у зв'язку  з достроковим припиненням повноважень Ладигівського  сільського  голови   Козачука В.Д. (Ладигівська  сільська   рада Старокостянтинівського  району Хмельницької області) та відповідно до пункту  30  частини  першої  статті  85   Конституції   України, частини третьої статті 14, частин першої та п'ятої статті 15,статей 60,61 Закону України "Про  вибори  депутатів Верховної   Ради  Автономної  Республіки  Крим,  місцевих  рад  та сільських,  селищних,  міських голів" призначено позачергові  вибори  Ладигівського сільського голови (Ладигівська сільська рада Старокостянтинівського району Хмельницької області) на неділю 9 вересня 2012 року.
5 липня відбувся семінар-навчання для працівників сільських рад району, організований управлінням економіки районної державної адміністрації спільно із філіалом «Парус-Поділля».

На захід були запрошені голова районної ради, голова та перший заступник голови райдержадміністрації, начальник управління економіки райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, голови, секретарі, бухгалтери сільських рад району.

Порядок денний семінару-навчання:
1. ІАС «Парус-Консультант» – потужна база законодавства України.
2. Основні можливості системи «Парус – Бюджет» для автоматизації бухгалтерського обліку бюджетних установ та організацій.
3. Система «Розумне село» як сучасний інструмент менеджменту громадами.
4. Залучення позабюджетних коштів для соціально-економічного розвитку регіону.

До відома присутніх було доведено інформацію про можливість застосування ІАС «Парус-Консультант» в бюджетних організаціях і сільських радах району, про основні можливості системи «Парус – Бюджет» для автоматизації бухгалтерського обліку. Працівниками філіалу «Парус-Поділля» ознайомлено присутніх із системою «Розумне село» як сучасним інструментом управління громадами. По останньому питанні порядку денного семінару-навчання доповідала начальник управління економіки районної державної адміністрації Оксана Ковальковська, яка презентувала дієві інструменти залучення позабюджетних коштів.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп, підсумовуючи проведення семінару, зазначив, що в сучасних умовах інформаційного суспільства, інтенсивного обміну інформацією необхідно розглядати питання впровадження відповідних програмних продуктів для створення, обробки, зберігання та передачі інформації, що значно пришвидшить і покращить роботу із документами.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua

В зв’язку з тим, що 5 липня 2012 року дванадцята(позачергова) сесія районної ради через відсутність кворуму не відбулась, керуючись статтею 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Внести зміни до розпорядження голови районної ради від 02.07.2012 року №72 "Про скликання тринадцятої сесії районної ради", а саме:

- назву розпорядження викласти в наступній редакції: "Про скликання дванадцятої сесії районної ради";

- пункт перший розпорядження викласти в наступній редакції "Скликати дванадцяту сесію районної ради 20 липня 2012 року о 10.00 год.  в приміщенні Будинку рад"

2. Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.

3. Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Катревича І.І.
 

 Голова районної ради І.Овчар

 

На вимогу 21 депутата районної ради головою ради Іваном Овчаром на сьогодні було скликано дванадцяту(позачергову) сесію районної ради.

До порядку  денного ініціатори зібрання пропонували внести одне питання, а саме "Про прийняття звернення до вищих органів державної влади України".

Але в зв'язку з відсутністю кворуму - на сесію з'явилося 18 депутатів з 60  - головою районної ради Іваном Овчаром пленарне засідання не було відкрито.
2 липня  у приміщенні Старокостянтинівського відділення Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції відбулись урочистості з нагоди Дня працівника державної податкової служби України.

З цього приводу голова районної ради Іван Овчар привітав податківців з професійним святом. У своєму вітальному слові він підкреслив, що благополуччя наших громадян – працівників бюджетної сфери, пенсіонерів, малозабезпечених сімей безпосередньо залежить від працівників податкової служби, від їх відповідальності, знання справи та вірності громадянському обов’язку.
 
"Сумлінна праця податківця має сприяти утвердженню партнерських відносин з платниками податків та підвищенню добробуту наших громадян. Не менш важливою в розбудові української держави також є ваша наполегливість і безкомпромісність у наступі на "тіньову" економіку та корупцію," - зазначив Іван Васильович.

Голова районної ради подякував податківцям за гарну службу, а кращих працівників спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко відзначили грамотами районної  ради та райдержадміністрації і цінними подарунками.
На розгляд  депутатам пропонуються такі питання:

-   про депутатські запити;

-   про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік;

-   про внесення доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення  на 2011-2015 роки;

-   про хід виконання комплексної програми соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2011-2013 роки;

-   про хід виконання Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Старокостянтинівського району на період 2008-2013 роки;

-   про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району";

-   про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2012 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2012 року.

-   інші питання.На розгляд  депутатам пропонуються такі питання:

-   про прийняття звернення до вищих органів державної влади України.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Липень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено