Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154568 чол.
Переглядів: 1748
Сьогодні голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко та начальником відділу освіти Русланом Кривеньким здійснили робочу поїздку по загальноосвітніх закладах району.

Наразі керівництво відвідало Бутовецьку ЗОШ І-ІІІ ст., Поповецьку ЗОШ І-ІІ ст. та Сахновецьку ЗОШ І-ІІІ ст. Основне питання, яке цікавило очільників краю - це стан підготовки закладів освіти району до нового навчального року.

За словами начальника відділу освіти РДА Руслана Кривенького всі школи готові до прийняття учнів на навчання. На сьогоднійшній день тривають останні підготовчі штрихи.

Під час зустрічі із директорами та педагогічними колективами зазначених шкіл Івана Васильовича та Ігоря Васильовича цікавили проблемні питання, які існують на даний час. Зокрема, болісним, як завжди, залишається питання забезпечення шкіл внутрішними санвузлами. Але голова ради та голова адміністрації запевнили, що районною владою робиться усе можливе для якісного та комфортного навчання наших дітей.
До прикладу, лише на останній сесії районної ради, яка відбулася у липні 2012 року, районному відділу освіти було виділено 70 тис.грн. з обласного  та 100 тис.грн. з районного бюджетів на облаштування внутрішніх санвузлів.
 

Традиційно в другу неділю серпня святкується День працівника ветеринарної медицини. Цьогоріч працівники ветеринарної галузі відзначають 10-у річницю свого професійного свята.

З цієї нагоди, 10 серпня, у приміщенні кінокультурного центру відбулися святкові урочистості.

Кращих працівників галузі привітали голова районної ради Іван Овчар, голова районн державної адміністрації Ігор Люшенко, директор регіональної лабораторії ветеринарної медицини Сергій Пластун та начальник управління ветеринарної медицини у районі Леонід Слободянюк.

"Працівники ветеринарної медицини  мають чималі здобутки та досягнення у цій нелегкій галузі народного господарства," - зазначив у своєму виступі Іван Васильович. - "Одним із головних здобутків служби ветеринарної медицини району є те, що протягом багатьох років підтримується стабільна епізоотична ситуація, не допущено масової загибелі тварин від інфекційних хвороб."

 Іван Овчар переконаний, що перспективи для розвитку ветеринарної медицини є. Адже в усьому світі вона займає передові позиції в питаннях забезпечення епізоотичного благополуччя та безпеки харчових продуктів та запевнив присутніх, що районна рада, депутатський корпус докладе всіх зусиль для того, щоб підтримати цю галузь.

На завершення голова районної ради побажав усім працівникам ветеринарноїгалузі міцного здоров’я, щастя, мирного неба, життєвих гараздів, родинного спокою та нових трудових звершень.

Кращих ветеринарів було нагороджено Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками. Завершились урочистості святковим концертом.

 

9 серпня, на виконання рішення одинадцятої сесії Старокостянтинівської районної ради від 24.05.2012 року №21, під керівництвом голови районної ради Івана Овчара  відбулося засідання комісії з визначення переможців районного конкурсу "Краща сільська рада".

Метою данного конкурсу є підтримка діяльності органів місцевого самоврядування щодо реалізації ними власних та делегованих повноважень, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", створення моральних та матеріальних стимулів для підвищення ефективності роботи посадових осіб  зазначених органів, розвитку елементів здорової конкуренції, покращення добробуту мешканців сільських територіальних громад району.

 До складу районної конкурсної комісії увійшли  заступник голови районної ради  (голова конкурсної комісії), керуючий справами районної ради (секретар  комісії),  члени президії районної ради, начальник  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, начальник  управління економіки, начальник управління фінансів, начальник відділу освіти, начальник управління Держкомзему в районі, начальник районного відділу управління МНС України, начальник Старокостянтинівського РВ УМВС,  головний лікар центральної районної лікарні,  головний державний санітарний лікар району, головний спеціаліст міжрайонного погоджувального відділу координації природоохоронної діяльності Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області.

За умовами конкурсу переможцями  вважаються сільські ради, що досягли найкращих результатів щодо реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування і визначаються за цілим рядом критеріїв.

Отже, членами комісії, враховуючи все вищезазначене, більшістю голосів було визначено переможців, а саме Пашковецька сільська рада - І місце, Миролюбненська сільська рада - ІІ місце, Іршиківська сільська рада - ІІІ місце.

На виконання Постанови Верховної Ради України від 05.07.2012 року № 5140-VI "Про призначення позачергових виборів Ладигівського сільського голови (Ладигівська сільська рада Старокостянтинівського району Хмельницької області)"  7 серпня відбулося засідання районної виборчої комісії.

Згідно чинного законодавства виборчою комісією було утворено виборчі дільниці за адресами: с.Ладиги, приміщення Ладигівського сільського будинку культури та с.Губин, приміщення ФАПу с.Губин. Також присвоєно виборчій дільниці с.Ладиги №14036, виборчій дільниці с.Губин №14037.

  • 1 серпня 2012 року | Переглядів: 1 171
Шановні хлібороби Старокостянтинівського району!
 
Щиро, з почуттям глибокої поваги, вітаю вас з намолотом перших ста тисяч тонн зерна нового врожаю.
Складним погодно-кліматичним умовам ви змогли протиставити високу організованість, відповідальність, наполегливу працю та професійність, запровадження сучасних прогресивних технологій вирощування зернових культур.
Завдячуючи і вашим здобуткам, вже третій рік поспіль ми доводимо всій Україні, що на Хмельниччині найкращі хлібороби.
Зичу усім міцного здоров’я, добробуту, наснаги, злагоди у родинах, нових звершень у вашій нелегкій хліборобській праці в ім’я рідного краю та України.
 
 
З повагою
голова обласної державної
адміністрації                                                                        Василь Ядуха
  • 1 серпня 2012 року | Переглядів: 1 098
Район упевнено наближається до жнивового фінішу.  На цьому тижні – за валом зібраного урожаю зернових і зернобобових. До речі, за останні роки вирощувати гарні врожаї та в оптимальні строки зібране збіжжя засипати в складські засіки – стало для нас гарним правилом, і цього вміння по-господарськи працювати у жнива у нас не проти повчитися наші сусіди – райони-подоляни. Отож, і нині старокостянтинівські хлібороби першими в області мають намолот, що перевершив 100 тисяч тонн зерна. Це тільки перша сотня, але ми знаємо напевне, що і з другою наші аграрії упораються якнайкраще.
На початок серпня 2012 із 29945 га поля із зерновими та зернобобовими скосили і обмолотили 27160,1 га. При середній врожайності у 38 ц/га загальний вал на1 серпня’2012 склав 103,238 тонн збіжжя.
Віджнивували вже ПР АТ ПЗ “Агро-Регіон” ПСП “Криниця”, ТОВ “Енселко-Агро”, ТОВ “Укрзернопром”, ФГ “Бізон”, ФГ “Власник”, ФГ “Діброва”. Близькі до завершення збору врожаю хлібороби СГК “Решнівецький”, СГК ім.Щорса, ФГ “Верховина”, ФГ “Огреба”.
От-от завершиться збирання озимої пшениці: із 15805,2 га залишилося тільки 735,2 га. Головного нашого хліба уже намолочено 61 787,0 тонн, а вродила пшениця по 41 центнеру на круг.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять першої позачергової сесії районної ради від 06.08.2020 року  
Календар
«    Серпень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Вересень 2020 (5)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено