Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 594
Під головуванням Івана Овчара відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

 Голови комісій та керівники депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного тринадцятої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

 Також депутати розглянули близько десятка заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

 Члени президії сформували порядок денний сесії для розгляду на пленарному засіданні, яке розпочне свою роботу 14 листопада о 10 годині в сесійній залі Будинку рад.
9 листопада  останньою своє засідання провела постійна комісія районної ради з питань планування, бюджету і фінансів.

Поза увагою депутати не залишили жодного питання порядку денного. Ряд змін та доповнень внесли   до питань, що стосуються подальшої роботи Киселівської і Жабецької ЗОШ та  до питання внесення змін до  статуту центральної районної лікарні.

 Члени комісій обговорили низку інформацій про хід виконання районних програм, які діють на даний час.

Під час розгляду питання "Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік" у депутатів виникло ряд питань до начальника фінансового управління районної державної адміністрації Григорія Горди, на які він дав детальні відповіді.

 Також начальник управління праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації Любов Бондар відповіла на питання, які з'явилися в ході розгляду проекту програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року.
В ході підготовки до пленарного засідання чергової сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв'язку, будівництва та розвитку підприємництва і з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

 Загалом до розгляду депутатів було запропоновано два десятки питань порядку денного.

Депутати заслухали пропозиції начальника фінансового управління райдержадміністрації Григорія Горди щодо змін, які пропонується внести до районного бюджету на 2012 рік із врахуванням отриманих субвенцій з інших бюджетів та перевиконанням дохідної частини районного бюджету. 

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Ольга Годна  представила до уваги членів комісій проект програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року. 

Також депутатами було заслухано  інформації про хід виконання ряду районних програм, зокрема програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року,  програми підтримки сімей на період до 2015 року,  програми спільних дій Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2011-2015 рроки,  програми з охорони, захисту, використання та відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року.

Районні обранці із врахуванням деяких пропозицій підтримали рішення винести на пленарне засідання районної ради ради зміни до Статуту Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

Під час роботи комісій депутати розглянули та погодили питання, що стосувались тимчасового призупинення функціонування Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та реорганізації Жабецької ЗОШ І-ІІ ст. у ЗОШ І ст., заяв ромадян про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.

********************************************
 

У другій половині дня продовжили свою роботу депутати постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

 У ході роботи засідання члени комісії розглянули увесь перелік питань порядку денного, які винесені на розгляд тринадцятої сесії районної ради, а саме заслухали інформації про виконання районних програм та розглянули проект програми на наступні роки, ознайомилися із листами та заявами, які будуть розглядатися на пленарному засіданні, підртимали внесення змін до районного бюджету на 2012 рік тощо.

 

  • 6 листопада 2012 року | Переглядів: 496
8 листопада
10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 
9 листопада 
10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
11.00 год
 - президія районної ради
  • 1 листопада 2012 року | Переглядів: 478
На розгляд депутатам пропонуються наступні питання:

-   про депутатські запити;

-   про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік;

-   про районну програму подолання та запобігання бідності на період до 2015 року;

-   про внесення змін та доповнень до районної програми "Шкільний автобус";

- про хід виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року;

-   про хід виконання районної програми підтримки сімей на період до 2015 року;

-  про хід виконання комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2011-2015 роки;

-  про хід виконання районної програми з охорони, захисту, використання та відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року;

-   про внесення змін до Статуту Старокостянтинівської центральної районної лікарні;

-   інші питання.

1 листопада відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери, участь у яких взяв голова районної ради Іван Овчар.

Голова районної ради щиросердечно привітав працівників органів праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, Фондів соціального страхування тимчасової втрати працездатності і від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, міськрайонного  центру зайнятості населення, соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, ветеранів соціальної сфери з професійним святом.

Звернувшись до всіх присутніх, Іван Васильович, зокрема, зазначив: "Сьогодні ми з вами зібралися у цій залі, щоби привітати з професійним святом людей, які всі свої сили віддають милосердю, справі допомоги ближньому. Мабуть, не кожен впорається з цим завданням, не в кожного вистачить душевних сил і доброти. Доглядати за хворими, за старими та немічними людьми можуть тільки ті, хто сприймає цю роботу не тільки як якусь формальність, а як покликання всього життя."

"До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. В чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність. Саме її відчувають найбільш вразливі люди – пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни", -  сказав голова ради та відзначив, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще.

Варто зазначити, що районна рада завжди надавала і надає питанням соціального захисту населення пріоритетного значення. Яскравим прикладом цього є затвердження ряду програм,  основними напрямками яких є підтримка інвалідів, ветеранів війни та праці, вдів померлих учасників війни, надання соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, особам, які опинились у складних життєвих обставинах та які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи тощо.

Голова районної ради  Іван Овчар переконаний, що і в подальшому соціальним працівникам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Кращих працівників даної галузі було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Листопад 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено