Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154568 чол.
Переглядів: 1846
  • 15 лютого 2013 року | Переглядів: 974
Голова районної ради Іван Овчар разом із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко, заступником голови районої ради Іваном Катревичем взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Захід приурочено до 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

24 роки тому міст над річкою Амудар'я в районі містечка Термез перетнув останній БТР 40-ї армії Радянського Союзу. В той день завершилося дев'ятирічне перебування обмеженого контингенту радянських військ на території Афганістану. 
За даними офіційних джерелучасть у війні взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами.

  Керівництво району та міста, представники установ і організацій,  ветерани-афганці, учасники бойових дій, матері, батьки, вдови, а також близькі і рідні ветеранів вшанували пам’ять загиблих поклавши квіти до підніжжя пам'ятника.

Після цього голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної ради Іван Катревич відвідали сільські ради району, щоб покласти вінки і квіти до могил загиблих та померлих воїнів-афганців . Також 15 сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів  отримали грошову допомогу від районної влади.

Сьогодні, 14 лютого, відбувся семінар-навчання для керівників та агрономів сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та приватних підприємств в агропромисловому комплексі району  з питань прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур.

"Загальновідома істина, яку вже давно взяли на озброєння аграрії, говорить: що посієш, те й пожнеш. Останнім часом це прислів’я набуло прямого значення. Отримані результати у 2012 році показали, що підприємства, де враховуються та дотримуються вимоги співвідношення культур та впровадження науково обгрунтованих сівозмін, вносяться в достатній кількості органічні та мінеральні добрива, впроваджуються прогресивні технології вирощування сільськогосподарських культур, приділяється значна увага якості посівного матеріалу, підбору високопродуктивних сортів насіння та забезпечується належний догляд за посівами, мають і відповідні результати. Сучасні технології не стоять на місці, тому для досягнення мети, сьогодні у своїй роботі потрібно враховувати не тільки практичні, а й наукові аспекти діяльності", – зазначив голова районної ради Іван Овчар.

Підсумки роботи в галузі рослинництва за 2012 рік та невідкладні питання підготовки до весняно-польових робіт проаналізував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Суслов.

Під час семінару, директор Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Микола Сучек і директор інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Олександр Корнійчук  надали аграріям Старокостянтинівщини методичну допомогу з питань особливостей догляду за посівами озимих зернових  в умовах 2013 року; вологозберігаючих технологій обробітку грунту.

Не залишилося поза увагою присутніх і питання  формування сортових ресурсів у Старокостянтинівському районі  під урожай 2013 року. З головними умовами отримання високих урожаїв в умовах Хмельницької області ознайомила хліборобів району, Жанна Молдован, завідувач лабораторії польових кормових культур, сіножатей і пасовищ Хмельницької ДСГДС ІКСГП НААН.

По завершенню семінару заступником голови райдержадміністрації Олегом Омелянюком було підведено підсумки, у яких піднімалося питання стану підготовки сільгосппідприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт, стану охорони праці в сільськогосподарських підприємствах району та дотримання роботодавцями вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці.
 
  • 14 лютого 2013 року | Переглядів: 1 119
Голова райдержадміністрації Ігор Люшенко провів робочу нараду за участю голови районної ради Івана Овчара, начальника фінансового управління райдержадміністрації Григорія Горди, начальника управління держземагентства у Старокостянтинівському районі Олександра Возного та начальника ДП "Старокостянтинівське лісове господарство" Юрія Грачука з метою вирішення питання використання коштів від відшкодування витрат сільськогосподарського виробництва та збору коштів за забруднення навколишнього природного середовища на лісовпорядкувальні роботи та виготовлення кошторисної документації з питань лісовідведення на територіях сільських рад. У ході наради проаналізовано стан справ з цього питання, зазначено, що на території району нараховується понад 800 га земель пасовищ та сіножатей, які підлягають залісненню, уже готовий земельний відвід на ці площі, тому голова райдержадміністраці дав доручення начальнику управління фінансів райдержадміністрації спільно із начальником ДП "Старокостянтинівське лісове господарство" та начальником управління держземагентства у Старокостянтинівському районі у найкоротші терміни вивчити можливість використання коштів від збору за забруднення навколишнього середовища на проведення робіт по залісненню. Прийнято рішення створити робочу групу з даного питання. Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію у тижневий термін.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА     http://staradm.net.ua

Сьогодні  ще в двох селах нашого району  запалав блакитний вогник.  У селі Самчинці та Семереньки, які належать до Самчинецької сільської ради, на газ люди чекали багато років. На урочистому відкритті газопроводу був присутній голова Старокостянтинівської районної ради Іван Овчар та перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп.

Газифікація населених пунктів Старокостянтинівського району є одним з пріоритетних напрямків роботи районної ради. Не випадково четвертою сесією районної ради була прийнята Програма газифікації населених пунктів району на 2011-2015 роки, яка дає змогу продовжити будівництво підвідних газопроводів та забезпечити сільських жителів найбільш вигідним, зручним, екологічно чистим видом палива. Підведення природного газу до сіл району стало сьогодні не тільки приємною новиною, а й закономірним явищем.

На будівництво газопроводу у селах Самчинці та Семереньки було використано близько 600 тис.грн. Слід відмітити, що мешканці сіл не залишились осторонь у вирішенні цього питання. Завдяки старанням Самчинецького сільського голови Ірини Сторожук та вуличних кооперативів, які очолили Галина Урус і Леонід Костишин були зібрані кошти необхідні для підведення газу до осель селян.

Варто наголосити, що саме завдяки такому ентузіазму у більшості осель горітиме голубий вогник.

Голова районної ради Іван Овчар у своєму вітальному слові відмітив, що газифікація Старокостянтинівщини продовжуватиметься та висловив переконання, що і надалі ми будемо мати підтримку обласної влади, надходження з державного бюджету, підключимо і власні резерви.

"Сьогоднішній день визначальний для жителів Самчинецької сільської ради, які отримали можливість значно поліпшити умови проживання завдяки "блакитному вогнику"в своїх оселях. Зростання кількості газифікованих населених пунктів – наочне свідчення того, що робиться владою для покращення добробуту жителів в сільській місцевості, "- зазначив Іван Васильович.

На розгляд депутатам пропонуються наступні питання:

-   про депутатські запити;
-   про звіт про виконання районного бюджету за 2012 рік;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік;
-   про виконання Програми соціально-економічного розвитку  Старокостянтинівського району на 2012 рік;
-   про Програму соціально-економічного розвитку  Старокостянтинівського району на 2013 рік;
-   про виконання програми підтримки малого підприємництва у  Старокостянтинівському районі на 2011-2012 роки;
-   про програму розвитку малого і середнього підприємництва у  Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки;
-   про районну програму протидії захворюванню на туберкульоз  на 2013-2016 роки;
-   про виконання районної програми "Вчитель";
-   про виконання районної програми  розвитку культури на період до 2013 року;
-   про хід виконання програми газифікації населених пунктів Старокостянтинівського району на 2011-2015 роки;
-   про хід виконання програми зайнятості населення  Старокостянтинівського району на 2012-2014 роки;
-   про створення комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
-   інші питання.
Вперше, 8 лютого цього року, згідно заходів Старокостянтинівської райміської організації ветеранів України до дня святкування Дня захисника Вітчизни, відбулися змагання з шахів, в яких взяли участь 12 найсильніших шахістів з числа ветеранів праці, ветеранів військової служби тощо.

"Для більшості ветеранів шахів є прекрасним дозвіллям, яке допомагає тримати себе в тонусі, тренує пам'ять  і мислення.," - зазначив голова ветеранської організації Євген Лепьохін.

Ніхто не хотів здаватися, усі прагнули перемоги, але І-е місце посів ветеран праці Прокін С.В., ІІ-е  - Заборський Д.І., ІІІ-є  - Шохін В.В.

Рішенням ради райміської організації ветеранів України переможців було нагороджено грамотами та грошовою винагородою.


З  1 січня 2013 року в Україні державна реєстрація речових прав на нерухоме майно (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, будівлі та споруди тощо)  проводиться за спрощеною процедурою за принципом «єдиного вікна». Державну реєстрацію проводить державні реєстратори прав на нерухоме майно та нотаріуси.

4 лютого 2013 року було прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України щодо належного функціонування системи органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

З метою виконання заходів даного розпорядження сьогодні відбулася спільна робоча нарада голови районної ради Івана Овчара, голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенко, їх заступників із начальником Старокостянтинівського районного управління юстиції Олександром Петлюком та начальником реєстраційної служби Андрієм Терещуком.

Так, органами державної реєстрації прав здійснюватиметься «первинна» реєстрація речових прав на нерухоме майно (новозбудованих будинків, квартир у новобудовах або новосформованих земельних ділянок), а також усіх прав на нерухоме майно, які виникли до 1 січня 2013 року.  Орган державної реєстрації прав за місцезнаходженням нерухомого майна реєструватиме відповідні права та видаватиме свідоцтво про право власності на нерухоме майно.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України органам місцевого самоврядування рекомендовано:

 -  забезпечити збереження матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ, які зберігаються у бюро технічної інвентаризації - комунальних підприємствах;

 -  сприяти розміщенню органів державної реєстрації прав у приміщеннях, в яких до 1 січня 2013 р. розташовувалися реєстратори бюро технічної інвентаризації, та функціонуванню зазначених органів;

 -  передбачити безоплатний доступ до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно з метою належного опрацювання ними запитів, що надходять в установленому порядку;

 -  створити умови для доступу юридичних та фізичних осіб до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ у порядку, визначеному органами місцевого самоврядування;

 -  вирішити в установленому законодавством порядку питання передачі органам державної реєстрації прав матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ.

Керівництвом району  було прийнято рішення створити робочу групу щодо реалізації цих заходів в найкоротші терміни.6 лютого відбулося засідання Асоціації сільсгосптоваровиробників району за участю голови районної ради Івана Овчара та голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенко.
 
Метою зібрання стало питання раціонального використання земель та сумлінне виконання умов договору оренди інвесторами.
 
Голова Асоціації Василь Гальома у своєму виступі проінформував присутніх, що останнім часом на теренах району з'явилися нові підприємці , які планують орендувати земельні паї у місцевого населення. Зі слів  інвесторів, вони обіцяють збільшити орендну ставку від існуючої,  вкладати кошти у ремонт комунальних доріг та покращити соціальний розвиток населених пунктів. Василь Володимирович наголосив, що хотілося аби це все реально втілилося у життя, а не залишилося лише обіцянками.   
 
Голова ради спільно із головою адміністрації зауважили, що жителі району повинні обдумано приймати рішення щодо своєї землі. Адже наш район – сільськогосподарський і його подальший розвиток залежить від того, як ми раціонально використаємо свої земельні ресурси.
 
Своїми баченнями з приводу даної ситуації із керівниками сільськогосподарських підприємств  також поділилися начальник управління Держкомзему у Старокостянтинівському районі Олександр Возний та  заступник начальника Красилівського МДПІ, начальник Старокостянтинівського відділення Лариса Слюсарчук.
Сьогодні відбулася робоча нарада із керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенко та голови районної ради Івана Овчара.

У ході наради було проаналізовано плани роботи структурних підрозділів РДА на 2013 рік та необхідні обсяги фінансування по кожній галузі. Начальники упраління освіти, молоді та спорту, відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації, керівництво центральної районної лікарні у своїх доповідях окреслили основні напрямки роботи у 2013 році. В цілому зауважено, що фінансування по даних галузях достатнє.

Керівники району наголосили на необхідності максимально ефективно використовувати державні кошти, впроваджувати заходи економії енергоресурсів. Відділу культури дано завдання детально вивчити питання рентабельності використання приміщення районного кінокультурного центру, визначити і розробити проект розвитку базових сільських будинків культури, з метою збільшення надходжень від надання платних послуг. Найбільше питань виникло по розвитку та реформуванню медичної галузі. Керівництво району турбує зниження суми коштів що виділяються на невідкладну медичну допомогу. Великі затрати несе лікарня при розрахунках за тепло, тому дано доручення вивчити питання про встановлення в центральній районній лікарні автономного опалення.
Працівники районного радіомовлення започаткували нову рубрику «З пожовклих сторінок» до 90-річчя утворення Старокостянтинівського району, який ми відзначатимемо в 2013 році. Цикл передач передбачає своєрідний екскурс в минуле за допомогою письмових матеріалів, опублікованих переважно в тодішній районній газеті та збережених інших офіційних записах. До творення рубрики запрошені працівники архівних установ району, музею, бібліотеки, а також усіх краян, котрі можуть поділитися фактами, котрі стали історією району та сприяли його утвердженню й розвитку.

Логічно, що першу передачу із циклу «З пожовклих сторінок» працівники радіо присвятили темі розвитку радіомережі району. Стаття «Могутній засіб ідейного виховання», опублікована 7 травня 1966 року в газеті «Світло Жовтня» за підписом М.Зінченко, кореспондента-організатора районного радіомовлення інформує, що «…В районі працює три державних і сім колгоспних радіовузлів, які обслу­говують понад 25 тисяч - радіоточок. Багато сімей мають у своєму користуванні ще й приймачі, чи радіоли… Багато років діє районне  радіомовлення. Регу­лярно, три рази на тиждень ведуться передачі. Тільки за останні три з лишком роки редакція ра­йонного радіомовлення підготувала і провела по­над 450 передач. Тематика їх широка. Головне місце в цих передачах займає пропаганда рішень Кому­ністичної партії і Радян­ського уряду, поширення передового досвіду, попу­ляризація передовиків про­мисловості і сільського господарства, пропаганда комуністичної моралі, бо­ротьба з пережитками ми­нулого… Значну роботу прово­дять редакції місцевого радіомовлення колгоспів, радгоспів і учбових закла­дів, де є радіовузли. Вони готують і передають радіогазети, які стали важливим засобом мобілізації трудящих на виконання конкретних завдань виховання нової людини… Слід  відмітити хорошу роботу редколегії радіогазети колгоспу імені XX партз'їзду село Іршики (редактор тов. Коломієць О. О.), яка виходить ось вже понад десять років. Колгосп­ники з великим інтересом слухають передачі радіо­газети. Випускаються радіогазети і в колгоспах імені Ілліча, імені Дзержинського, «Ленінський шлях», імені Петровського, «Біль­шовик» та в дослідній станції. Однак слід сказа­ти, що не всі парторганізації названих колгоспів дбають про регулярний ви­пуск і змістовність радіогазет. Від випадку до ви­падку виходять радіогазети в колгоспі «Ленінський шлях», нерегулярно ви­ходять вони в Мшанці і Пишках

Цей матеріал створено за активної участі заступника директора ЦБС, завідувачки районної бібліотеки для дітей Галини Білоус. У розширеному варіанті він звучатиме в ефірі районного радіомовлення 3 лютого, початок ефіру о 14:00 год.
 

Оксана Радушинська

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять першої позачергової сесії районної ради від 06.08.2020 року  
Календар
«    Лютий 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Вересень 2020 (5)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено