Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 349
Заступник голови районної ради Іван Катревич спільно із заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Ліщуком сьогодні, 19 червня, в урочистій атмосфері привітали з професійним святом дільничних інспекторів міліції краю.

У своєму вітальному слові заступник голови ради відзначив, що робота дільничних міліціонерів надзвичайно важлива та особлива, бо саме ці люди почасти працюють цілодобово і саме до них зі своїми проблемами найперше звертаються старокостянтинівці.

"Ви розглядаєте заяви та повідомлення громадян, затримуєте зловмисників, розкриваєте злочини та складаєте адміністративні протоколи, на вашому контролі кожна неблагополучна родина та раніше судимі громадяни, які проживають на довіреній вам території, - сказав Іван Іванович. - У сільській місцевості дільничний інспектор міліції є чи не єдиним представником держави на селі".


Іван Катревич повідомив, що дільнична служба загалом  налічує 20 працівників, з них 12 - сільські дільничні інспектори і кожному з них доводиться опікуватися проблемами понад 2,5 тис. жителів села. За словами заступника голови районної ради найголовнішим є те, що дільничний інспектор  - це важлива комунікаційна ланка між громадою і правоохоронними органами та представниками влади.

"Певен, що міліція починається саме з дільничного. Ви є тими людьми, котрі завжди готові захистити добро і покарати зло", - підсумував Іван Катревич. 

Разом із заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Ліщуком, Іван Іванович вручив кращим дільничним інспекторам краю почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації і цінні подарунки.
Актуальні теми зі сфери заробітків і ринку праці стали предметом принципової дискусії на засіданні обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що відбулася 18 червня 2013 року на базі Старокостянтинівського району.

На зібрання запрошувалися представники від місцевої влади та відповідних профільних служб і підрозділів із чотирьох сусідніх районів: Красилівського, Теофіпольського, Білогірського, Волочиського. Наш район на заході представляли голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук.

Президент України Віктор Янукович зазначає, що необхідною передумовою успішної модернізації країни є ефективна, професійна та відповідальна державна влада. Одним з пріоритетних у роботі обласної державної адміністрації на чолі з головою Василем Ядухою є питання погашення заборгованості із заробітної плати, підняття її рівня та повної зайнятості населення області. Це чіткий вектор діяльності всіх профільних служб району. На виконання цих завдань використовуються найрізноманітніші засоби, вишукуються шляхи вирішення; основною вимогою до них є їхня дієвість і ефективність.

Нині жорстко контролюється своєчасність виплати зарплат та погашення заборгованості попередніх періодів. Люди мають своєчасно отримувати зароблене. А ті керівники, котрі допускають борги, в жодному разі на лояльність чи поблажливість не можуть розраховувати, вона-то й матимуть справу з правоохоронними органами. Бо люди мають бути захищені.

Отож, по черзі кожен з районів мали слово для виступу. І кожному Світлана Лукомська, яка очолює Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, ставила чіткі і не завжди "зручні" запитання: що зроблено, щоб виправити, як аналізується ситуація, чому досі мають місце недопрацювання. Пояснень вимагала лаконічних і конструктивних, бо ж коли йдеться про людські зарплати та робочі місця, - абстракція і невиразність виключаються.

Приємно, що до нашого Старокостянтинівського району не те що зауважень, а навіть і запитань було найменше. І це зрозуміло. Адже питання, які обговорювалися, під постійною увагою керівництва району. Підвищення рівня оплати праці, недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам, а також легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення постійно знаходяться в полі зору керівництва району, а відтак відповідні налаштування у роботі мають і структурні підрозділи райдержадміністрації.

Заборгованість із заробітної плати в районі відсутня ще з 2011 року. Однак, за даними обласного управління статистики, за районом рахується заборгованість з виплати зарплати по Старокостянтинівській районній організації політичної партії "Наша Україна" в сумі 32,5 тис.грн.  До речі, ця партійна структура аналогічну картину створює й в інших районах, про що, власне, теж ішлося на нараді.

Середній розмір заробітної плати штатних працівників району за І квартал 2013 року становив 2000 грн. (це майже на 20,7% більше, ніж за відповідний період 2012 року). За темпами росту рівня середньої заробітної плати за І квартал 2013 року до відповідного періоду торік наш район – лідер і області і посідає І місце серед інших районі Хмельниччини. За квітень 2013 року середньомісячний розмір заробітної плати в районі зріс порівняно з попередніми місяцями і становив 2409 грн. (більше на 417 грн., або на 21% порівняно з відповідним періодом 2012 року).

Питання заробітної плати, рівня оплати праці та легалізація трудових відносин – досить об'ємні, і тому повсякчас викликають інтерес у людей.

Наталя Куницька  

 
 
18 червня відзначив свій славний ювілей ветеран праці, колишній керівник сільськогосподарського підприємства, депутат районної ради трьох скликань Іван Дмитрович Ярощук.

Привітати шанованого ювіляра прийшли  голова районної ради Іван Овчар,  начальник управління агропромислового розвитку Олександр Суслов, заступник начальника управління - начальник відділу розвитку сільської місцевості, організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції тваринництва Микола Козачук та голова СТОВ "Заготівельник" Анатолій Гуменний.

Багато вдячних слів прозвучало на адресу Івана Дмитровича, отримав ювіляр вітальні адреси та цінні подарунки від керівництва району.

Народившись в родині хліборобів, Іван Дмитрович з дитинства мріяв зробити землю родючою. Закінчивши агрономічний  інститут, почав працювати на землі. За людяність та ініціативність довгий час працював на керівних посадах.

Шанують працьовитих людей у Старокостянтинівському краї. Бо такі люди– слава та гордість, славна історія держави.

На виконання рішення п'ятої сесії Старокостянтинівської районної ради п 'ятого скликання від 01.11.2006 року №16   ім’я Івана Дмитровича Ярощука внесене  до Книги Пошани Старокостянтинівського району.

Пишається Іван Дмитрович своєю міцною та дружною родиною, цінує людську щирість.  Адже усе своє життя він докладав багато зусиль не тільки для досягнення високих показників у праці, а й для пробудження зацікавленості людей у зростанні духовності, мудрості, виваженості у досягненні мрій і сподівань. У святах  і буднях, клопотах і турботах, радостях і смутку промайнуло 80 років життя ювіляра. А він за буденними справами не має часу озирнутися назад та збагнути той добрий слід, що залишив  на рідній землі.

Тож нехай в усьому прихильною до Вас, Іване Дмитровичу, буде доля, здійснюються усі світлі мрії, добрі бажання та задуми. Хай завжди буде з Вами віра та впевненість у кращий завтрашній день!

Саме на цьому наголосив голова районної ради Іван Овчар на урочистостях з нагоди Дня медичного працівника, яке відзначатиметься у неділю, 16 червня.

З теплими, щирими словами привітань та подяки за милосердя й самовіддану працю до лікарів, медсестер, санітарок і медиків-ветеранів, які багато років життя присвятили відповідальній та благородній справі, звернулися голова  районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Віктор Ніконішин, міський голова Микола Мельничук, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв.

Іван Васильович відзначив, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань. Завдячуючи міцній співпраці  органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та медичних закладів  вдалось зберегти охорону здоров’я, як галузь.
 
Жодна сесія районної ради не проходить без розгляду нагальних питань охорони здоров'я. За останні роки суттєво збільшено фінансування капітальних вкладень у районну медицину що дало змогу  планомірно втілювати  заходи щодо поліпшення умов функціонування закладів охорони здоров’я, покращити надання якісних медичних послуг мешканцям Старокостянтинівщини

 Окремо голова районної ради відмітив працівників сільських медичних закладів. Наявна мережа  амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунктів надає можливість забезпечити належний рівень медичного обслуговування населення на селі.

За сумлінну працю та вагомі здобутки найкращі медичні працівники району були відзначені грамотами, подяками та подарунками від органів влади обласного та районного рівня, а працівники культури подарували усім медикам гарну святкову програму.
З почуттям щирої вдячності та особливої поваги я радий вітати вас – кращих представників галузі охорони здоров'я, з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.
 
Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення та повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною та цінувалися, як особливий талант.
 
Чуйність і турбота, небайдужість і готовність першими прийти на допомогу у важку хвилину, самовідданість і професіоналізм – усі ці риси завжди були властиві вам, представникам найгуманнішої у світі професії.

Від появи на світ, свого першого кроку людина усе життя перебуває під опікою "людей в білих халатах". Турбота медичних працівників про своїх пацієнтів у поєднанні з високим професіоналізмом завжди є вирішальними складовими у боротьбі за життя і здоров’я наших громадян.

Від імені депутатського корпусу районної ради  та від себе особисто зичу Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.
 
Нехай людською шаною та вдячністю повертається Вам все те добро, яке Ви робите людям! Хай кожна мить життятішить Вас своєю неповторністю!  Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!
 

З повагою голова районної ради Іван Овчар

Сьогодні у кожному регіоні України, при реформуванні галузі медицини, основним завданням є забезпечення доступних медичних послуг, покращення матеріально-технічної бази, наближення медицини до людей, створення усіх належних умов для лікування хворих і задоволення їх потреб при перебування у медичних закладах.

Практичне впровадження в Старокостянівському районі завдань і доручень Президента України щодо модернізації медичної галузі – це забезпечення громадян якісними медичними послугами.

11 червня голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко відвідали центральну району лікарню. Метою такого візиту було вивчення подальшого стану справ щодо  втілення в життя медичної реформи, проблемами, які виникають на сьогоднішньому етапі реформування та станом кадрового забезпечення лікарні.

За словами Івана Васильовича здоров'я населення є одним з найважливіших чинників розвитку економіки будь-якої країни та добробуту її народу, запорукою національної безпеки. Саме тому Президент України вбачає пріоритетним для всіх гілок державної влади питання створення надійної та ефективної національної системи охорони здоров'я. Проведення невідкладного та глибокого реформування медицини створить необхідні передумови для раціонального запровадження страхової медицини.

В основу реформ у медичній галузі, започаткованих владою, покладено створення всіх умов для забезпечення кожному, незалежно від соціального статусу і місця проживання, якісної та доступної медичної допомоги.Це включає і відокремлення первинної медико-санітарної допомоги від вторинного чи третинного рівня її надання та є найефективнішим засобом досягнення справедливого розподілу і раціонального використання коштів та підвищення результативності роботи усієї галузі охорони здоров’я.
 
Також на виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки  та Національного плану дій на 2013 рік рішенням сесії Старокостянтинівської районної ради було створено Центр Первинної медико-санітарної допомоги, який дасть змогу забезпечити населення доступною, безперервною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою, невідкладною допомогою, а також проведення профілактичної роботи серед населення як в амбулаторно-клінічних умовах так і вдома.

11 червня на базі публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України "Старокостянтинівський елеватор" за ініціативи Головного управління ДСНС у Хмельницькій області відбулась нарада з заступниками голів райдержадміністрацій – головами координаційних рад з питань безпечної життєдіяльності населення, начальниками міських та районних секторів Головного управління ДСНС, керівниками сільськогосподарських підприємств, комбінатів хлібопродуктів, хлібоприймальних підприємств та комбікормових заводів Хмельницької області.

В роботі наради взяли участь голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.

Нарадою головував заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Галищук, який у вступному слові зосередив увагу на важливості дотримання заходів пожежної та техногенної безпеки задля забезпечення збереження зібраного врожаю.

Начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Борис Болібрух у свою чергу зазначив, що забезпечення пожежної безпеки жнивної кампанії – пріоритетний напрямок діяльності Головного управління. Він наголосив, що проведення подібного заходу – це можливість обговорити завдання по збереженню врожаю, визначити проблемні питання щодо протипожежного захисту зернових та шляхи їх вирішення. Борис Васильович також подякував керівництву обласної державної адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку за розуміння проблем щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки, адже така співпраця дає можливість досягти позитивних результатів у підвищенні протипожежного захисту об’єктів усіх форм власності і населених пунктів області.

Під час наради присутні ознайомились з вимогами пожежної безпеки, охорони праці та загальним станом протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю 2013 року. Також були доведені вимоги безпеки до організації і виконання технологічних процесів під час збирання та первинної обробки зернових та основні вимоги до техніки та технічних засобів.

Першими до ліквідації пожежі приступили працівники добровільної пожежної дружини. Згодом на місце виклику прибули рятувальники 19-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Старокостянтинова, пожежні розрахунки військової частини та служби взаємодії району, які оперативно та злагоджено ліквідували пожежу та врятували постраждалого працівника елеватору.

Метою даних навчань було відпрацювання взаємодії оперативних служб м. Старокостянтинів, оперативного персоналу та протипожежних формувань підприємства, пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС та Міноборони при ліквідації умовної пожежі.

  • 10 червня 2013 року | Переглядів: 568
9 червня в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни. Привітати дітей з початком оздоровчого сезону завітали голова районної ради Іван Овчар та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Руслан Кривенький. На відкриття зміни приїхали 131 дитина, з яких 22 дитини з м.Полонне, а решта з Старокостянтинівщини. На святі були присутні батьки дітей та гості.

Звертаючись до дітей, Іван Овчар побажав дітям зміцнення здоров'я, приємного та активного відпочинку, незабутніх і яскравих вражень. Оскільки літо – найвеселіша для дітей пора року, бо влітку найдовші та найцікавіші канікули. Вони дарують цікаві розваги та зустрічі, можна багато побачити нового та дізнатись цікавого. Також голова районної ради у свою чергу подякував працівникам табору за проведену роботу по підготовці закладу до початку оздоровчого періоду.

Як і годиться до свята, окрім гарних привітань та побажань, у цей день діти отримали й подарунки. За сприяння голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи введено в експлуатацію спортивний майданчик вартістю 60 тис. грн., який покращить літнє оздоровлення та дозвілля дітей. Приємним дарунком для дітей став і спортивний інвентар, який вручили Іван Овчар та Руслан Кривенький.

На оздоровлення дітей в цьому році сесією районної ради додатково виділено 300 тис.грн., ще понад 100 тис.грн. передбачено бюджетами сільських рад району. Також Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділяються кошти з розрахунку 42 грн. на одну дитину в день. Загалом на всі оздоровчі зміни передбачено виділити більше 1 млн. грн.

На урочистій лінійці з нагоди відкриття першої табірної зміни відбулось представлення 5 загонів,  кожен з яких обрав собі назву та девіз.
Урочистості традиційно закінчилися багаттям та святковим феєрверком.
 
Відповідно до плану відпочинку на дітей чекають екскурсійні поїздки, цікаві конкурси та розваги, спортивні змагання. Вожаті зроблять все, щоб літні канікули залишили в школярів незабутні враження. Тож запрошуємо усіх бажаючих на приємний літній відпочинок у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради.
  • 4 червня 2013 року | Переглядів: 506
4 червня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Ліщука, в Будинку рад відбулося засідання районної ради з питань протидії захворюванню на туберкульоз та ВІЛ/СНІДу. У роботі засідання взяв участь заступник голови районної ради Іван  Катревич.
 
Відкриваючи засідання ради, Володимир Ліщук наголосив на тому, що проблема туберкульозу є надзвичайно важливою і актуальною. Для того, щоб її вирішити,  треба прикласти максимум зусиль. Статистичні дані є досить невтішними: щогодини в Україні реєструється 4 хворих на туберкульоз і кожну годину один такий хворий помирає, серед них – є діти, кількість яких з кожним роком збільшується.
 
Відповідно до порядку денного, по питанню "Про стан епідеміологічної ситуації із захворюванням на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІДу в районі" доповіла районний фтизіатр Старокостянтинівської ЦРЛ Ольга Богомол. Вона зауважила, що серед всіх інфекційних хвороб туберкульоз має найбільшу смертність, при чому один хворий  заражає навколо себе мінімум 20 людей. Зараз на диспансерному обліку знаходиться 96 хворих на активний туберкульоз, з них 46 жителів сільської місцевості.
 
Одним з факторів передчасного виявлення захворюваності на туберкульоз є флюорографічне обстеження. За І квартал 2013 року обстежилося 8479 жителів ( 254 на тисячу населення), з них – 3026 сільських жителів. За 5 місяців 2013 року флюорографічно обстежилось 12691 житель міста і району, що складає 230 на тисячу населення. Наступним фактором виявлення туберкульозу на ранніх стадіях є проведення туберкулінодіагностики в дітей. За І квартал 2013 року закуплено 1578 доз туберкуліну.
З метою поліпшення епідемічної ситуації в напрямі зменшення кількості хворих на туберкульоз, зниження рівня захворюваності та смертності від нього на шістнадцятій сесії районної ради була прийнята районна програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки. За 5 місяців 2013 року дану програму профінансовано на суму 25792 грн.
 
Про діяльність роботи кабінету "Довіра" Старокостянтинівської ЦРЛ щодо попередження ВІЛ-інфекції/СНІДу розповів лікар-інфекціоніст Володимир Воробчук.  Він відмітив, що за результатами обстежень в районі налічується 85 ВІЛ-позитивних людей. За 5 місяців взято на диспансерний облік 4 чоловіка, з них 3 сільські жителі (з яких одна людина вже померла).  Часто у людей складається негативна думка про хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД. Це виникає внаслідок того, що на недостатньому рівні ведеться роз’яснювальна робота з молоддю, жителями району. Добровільно на наявність інфекції перевіряються тільки вагітні жінки, донори, абітурієнти, які поступають у вищі навчальні заклади, військовослужбовці, які йдуть на контрактну службу та частина населення, яка легально виїжджає на роботу за кордон.
 
Підводячи підсумки засідання, Іван Катревич наголосив,  що туберкульоз – це небезпечне інфекційне захворювання, яке передається в 95% випадків повітряно-крапельним шляхом і без своєчасної діагностики та лікування може призвести до інвалідності або ж смерті. Туберкульоз – це проблема всієї країни. Держава виділяє великі кошти на діагностування та лікування хворих. Всі хворі безкоштовно забезпечуються медикаментами, лікуються як в стаціонарах, так і в санаторіях безкоштовно. Головне вчасно забезпечити обстеження жителів на наявність хвороби.
 
Також у роботі засідання ради взяли участь директор міськрайонного центру зайнятості Михайло Коханський, директор районного територіального центру соціального обслуговування Надія Дзюба, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Годна, начальник кримінально-виконавчої служби Роман Філарет та сільські голови. Всім присутнім були дані рекомендації по проведенню роз’яснювальної  роботи з громадянами та вчасному їх направленню на обстеження.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Червень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено