Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 334
  • 12 липня 2013 року | Переглядів: 533
11 липня в приміщенні Старокостянтинівської районної ради провів виїзний прийом громадян депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування Тарасюк Петро Кузьмич. Облаштування автобусних зупинок в місті, забруднення річки Ікопоть, земельні питання – ось неповний перелік проблем, які хвилювали старокостянтинівців під час прийому. Уважно вислухавши кожного відвідувача Петро Тарасюк надав вичерпні роз’яснення та рекомендації.
  • 11 липня 2013 року | Переглядів: 505
На численні звернення жителів Миролюбненської та Немиринецької сільських рад щодо функціонування Підгірнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини була створена робоча група для вивчення даного питання у складі: заступника голови районної ради Івана Катревича, заступника голови районної державної адміністрації Володимира Ліщука, голови постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Сергія Кучерука та головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної лікарні Володимира Стіхарєва, які 10 липня зустрілися з працівниками амбулаторії та мешканцями села.
 
Разом з працівниками амбулаторії було оглянуто кабінети, де ведеться прийом хворих, палати терапевтичного відділення №3 центральної районної лікарні, а також детально обговорено подальше функціонування АЗПСМ з метою покращення медичного обслуговування населення.
  • 9 липня 2013 року | Переглядів: 529
На розгляд депутатам пропонуються наступні питання:
 
-   про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік;
-   про щорічний звіт голови районної ради;
-   про програму розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки;
-   про районну програму подальшого вдосконалення соціальної роботи  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі  на 2013-2017 роки;
-   про внесення змін до програми розвитку малого та середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки;
-   про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки;
-   про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району";
-   про затвердження Порядку списання безнадійної та простроченої заборгованості з орендної плати за майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського  району;
-   про затвердження  Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу;
-   про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року;
-   про направлення депутатських запитів;
-   інші питання.
  • 9 липня 2013 року | Переглядів: 644
9 липня голова районної ради Іван Овчар спільно із новопризначеним головою районної державної адміністрації Олександром Островським взяли участь у державній селекторній нараді під керівництвом заступника міністра аграрної політики та продовольства України - керівника апарату Сень Олександра Васильовича з питань проведення жнив та цінової ситуації на зерновому ринку.

По завершенні була проведена селекторна нарада за участю обласного керівництва, зокрема, директора департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Олега Стрілецького. Директор Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Микола Сучек надав рекомендації по проведенню жнивових робіт.

Також на нараду були запрошені керівники сільськогосподарських агроформувань та фермерських господарств району.
  • 5 липня 2013 року | Переглядів: 789
Сьогодні в сесійному залі обласної ради відбулося засідання правління Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. У ньому взяли участь голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот, заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль, представники сільських общин та місцевого самоврядування різних регіонів України.
 
На порядок денний було винесено наступні питання:
 1. Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
2. Про Концепцію загальнодержавної програми сталого сільського розвитку України на період  до 2025 року.
3. Про проект Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».
4. Про міжнародне співробітництво Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад. Про Конгрес місцевих влад Молдови (КАЛМ).
5. Про зміни в складі Правління Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад.
6. Про діяльність Виконавчої дирекції ВАССР за період січень-червень 2013 рік.
7. Про співробітництво з Програмою Ради Європи щодо посилення інституційної спроможності органів органів  місцевого самоврядування в Україні.
8. Про роботу регіонального відділення ВАССР в Хмельницькій області.
9. Про роботу регіонального відділення ВАССР в Київській області.

Ключовим пунктом в ході засідання стало обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Неабияка увага до цього питання спричинена тим, що місцеве самоврядування наразі в нашій державі не має достатньої самостійності в своїй діяльності. В силу цього та через відсутність необхідних ресурсів дана система влади на місцях не спроможна цілком задовольнити потреби суспільства. Щодо конкретно сільських громад, то на сьогоднішній день, абсолютна більшість їх є дотаційними. Голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних громад Микола Фурсенко зазначив: «В сучасних умовах реформування місцевого самоврядування повинно здійснюватись на засадах децентралізації, деконцентрації владних повноважень, що вимагає зважених кроків щодо законодавчого вирішення нагальних проблем місцевого та регіонального розвитку».

Ініційоване Президентом України та Кабінетом Міністрів здійснення перетворень направлене на формування активної особистості, активної громади. В центрі цих перетворень стоїть людина з її потребами. Окрему зацікавленість у присутніх викликала озвучена Концепція загальнодержавної програми сталого сільського розвитку України на період до 2025 року. В ході дискусії члени засідання перейшли до обговорення проекту Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», котрий наразі є особливо актуальним та перебуває у фокусі уваги суспільства.
 
У роботі засідання взяли участь голова районної ради Іван Овчар, голова Асоціації сільських та селищних рад Старокостянтинівського району, Радковецький сільський голова Микола Побережняк та начальник управління Держземагенства у Старокостянтинівському районі Олександр Возний.
 
За матеріалами Хмельницької  ОДА
http://www.adm.km.ua
  • 5 липня 2013 року | Переглядів: 505
На депутатське звернення Фурсової О.В. 4 липня в  Будинку рад було скликано постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти. На засідання також були запрошені: заступник голови районної державної адміністрації Ліщук В.В., головний лікар Старокостянтинівської центральної районної лікарні Стіхарєв В.О. та головний лікар комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Швець А.І.
 
Було заслухано та обговорено інформацію головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної лікарні Стіхарєва В.О. щодо скорочення ліжок терапевтичного відділення №3 (с.Підгірне) Старокостянтинівської ЦРЛ. А також ознайомлено присутніх з депутатським зверненням депутата районної ради Сторожука П.В. і листами Миролюбненського та Немиринецького сільських голів, які стосуються піднятої проблеми.

У засіданні взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.
  • 2 липня 2013 року | Переглядів: 695
02 липня 2013 року о 12:00 год. в сесійній залі Будинку рад відбулося представлення затвердженого розпорядженням Президента України від 27 червня 2013 року №243/2013-рп голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації Олександра Олексійовича Островського.

Для активу району Олександра Островського представив голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, який у своєму виступі зазначив, що Старокостянтинівщина є потужним районом Хмельниччини. За останні роки у районі зроблено чимало: покращився розвиток аграрного сектору, створюються нові робочі місця, відсутня заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та багато іншого. Однак є ще над чим працювати, зокрема, потрібно провести роботу із детінізації зайнятості населення, започаткувати кооперативний рух на селі, розвивати тваринництво та інше.

Звертаючись до активу району Василь Ядуха сказав, що сьогодні усім непросто та нелегко працювати, адже працювати доводиться в час реформ та модернізації усієї державної системи. Але ці зміни вже дають результати, тому потрібно докладати усі зусилля, працюючи злагоджено однією командою, до втілення в життя започаткованих реформ. Усі хто займає державні посади – від керівників до працівників повинні об’єднатися у прагненні будувати міцний район. Лише тоді ми матимемо економічно міцне Поділля, квітучу Україну, а громадяни держави житимуть в достатку.

Підсумовуючи, голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха зазначив, що потенціал Старокостянтинівщини чималий і голові та активу району потрібно докласти усіх зусиль щоб він повністю був задіяний на благо жителів краю.

Також голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха подякував попередньому голові Старокостянтинівської районної державної адміністрації Ігорю Люшенку за роботу.
 
У свою чергу голова районної ради Іван Овчар привітав новопризначеного голову райдержадміністрації Олександра Островського та подякував Ігорю Люшенку за тісну співпрацю, яка існувала протягом всього часу, побажав успіхів і  нових досягнень у його подальшій діяльності. 

За матеріалами Старокостянтинівської РДА  
     http://staradm.net.ua/  
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Липень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено