Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 912
Напередодні свята,18 серпня, на Старокостянтинівщині відзначили День пасічника. На центральній набережній міста ярмаркували бджолярі, пригощаючи людей своєю продукцією.

Привітати бджолярів із професійним святом завітали заступник голови районної ради Іван Катревич, заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк, міський голова Микола Мельничук.

Звертаючись до присутніх із вітальним словом Іван Катревич зазначив, що асоціація бджолярів Старокостянтинівщини – одна з найкращих і з найбагаточисельніших в області. Вона об’єднує понад 800 пасічників, які утримують близько 8 тисяч бджолосімей. І закономірно, що з року в рік більшає людей, що займаються утриманням бджіл, цією непростою, але захоплюючою душу справою.

Члени Асоціації постійно приймають участь у проведенні ярмарок, виставок як в районі та місті, так і в обласному центрі. З метою пропаганди та залучення молоді до справи бджільництва на базі Асоціації проводяться семінари та демонстраційні покази, на які запрошуються фахівці галузі.

Іван Іванович висловив слова вдячності всім працівникам галузі бджільництва, які не тільки забезпечують населення району цінною продовольчою та лікарською продукцією, але, завдяки розведенню бджіл, сприяють підвищенню на 20-30% врожайності сільськогосподарських культур та поліпшенню їх якості.

За вагомий особистий внесок в розвиток бджільництва району засупник голови ради Іван Катревич та заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк вручили Почесні грамоти районної ради і районної державної адміністрації і цінні подарунки кращим представникам галузі: Олені Сівак, Павлу Миколайчуку й Володимиру Ковальчуку.

Окрему подяку керівники висловисли усім членам Асоціації за благодійну акцію, яка щорічно проводиться ними по наданню бджолопродукції багатодітним родинам,дитячим садкам та лікувальним закладам міста та району.


Відповідно до Указу Президента України  за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання п’яти і більше дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку ще 4-м жінкам Старокостянтинівщини присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".

Сьогодні, 7 серпня відбулося вручення державних нагород. Привітали матерів заступник голови районної ради Іван Катревич та голова районної державної адміністрації Олександр Островський. Вони вручили багатодітним матерям державні нагороди, цінні подарунки та квіти.

"Для "Матерів-героїнь" державна нагорода - не тільки визнання, але й матеріальна допомога та пільги для сім’ї і дітей зокрема. Окрім одноразової грошової винагороди, статус передбачає пільги на житлово-комунальні послуги, пенсію за особливі заслуги та багато іншого, "- зазначив Іван Катревич.

На адресу матерів-героїнь звучало багато привітань і теплих слів. На завершення керівники району побажали всім матерям міцного здоров’я, Божого благословення їх багатодітним родинам та висловили своє синівське спасибі всім матерям - героїням.

А святковий настрій учасникам урочистостей створювали артисти районного центру культури.


Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Вовколупа відбулося засідання місцевого комітету з економічних реформ при Старокостянтинівськів районній державноій адміністрації, участь у якому взяв керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар проінформувала про втілення соціальних ініціатив Президента України - підвищення якості життя. Також Любов Степанівна коротко ознайомила присутніх із напрацюваннями щодо реформування системи надання соціальних послуг вищезазначеним управлінням.

Про реалізацію вимог Закону України "Про зайнятість населення" та про основні аспекти Програми економічних реформ та соціальних ініціатив Президента України в галузі пенсійного забезпечення доповідали Михайло Коханський та Олександр Савін.

У перші дні серпня в Одесі в рамках XVII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку "Зелена хвиля" відбувся Всеукраїнський конкурс на кращий твір для дітей "Корнійчуковська премія".

Знаному авторові "Мойдодира", "Мухи-цокотухи", "Айболита" й низки інших, відомих кожній дитині творів, приписують вислів про те, що "…дитячий письменник повинен бути щасливим". 
Саме під таким гаслом Корнія Чуковського вперше в Україні організували премію за кращий твір для дітей, який ще не видавався. Спершу експертне журі з-поміж 370 заявлених робіт відібрало 57 авторів, котрі увійшли до шорт-листа, а згодом визначили кращих із кращих у чотирьох номінаціях.

Серед лауреатів конкурсу – письменниця Оксана Радушинська, чия прозова казка "Про Царицю Громовицю і Кропив’яного Короля" отримала високу оцінку журі. Варто зазначити, що Оксана стала єдиною авторкою з Хмельниччини на цьому літературному змаганні, котре відзначилося письменницьким представництвом з різних куточків України. Маємо нагоду привітати переможницю і побажати щонайшвидшого втілення книги у паперовому вигляді!
Щороку, в першу неділю серпня в Україні відзначається  День Повітряних сил Збройних Сил України.

З цієї нагоди 2 серпня в гарнізонному будинку офіцерів відбулись урочисті збори за участю керівного складу військової частини А2502, голови районної ради Івана Овчара та голови районної державної адміністрації Олександра Островського.

Іван Овчар привітав військовослужбовців з нагоди  свята та подякував за мужність, сумлінну і самовіддану службу. "Захист повітряних кордонів держави є почесним, важливим і одним із найвідповідальніших обов'язків," - зазначив Іван Васильович.
Голова ради висловив переконання, що  військові і надалі успішно виконуватимуть поставлені завдання заради збереження мирного неба над Україною та її щасливого майбутнього.

Кращих військовослужбовців частини було відзначено почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.
Саме це було основним лейтмотивом сьогоднішнього виїзного засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на базі Старокостянтинівського району. 

На зібрання під керівництвом заступника директора Департаменту охорони здоров'я Тетяни  Косовської  були запрошені голова районної ради Іван Овчар,  голова районної державної адміністрації Олександр Островський, заступники голів районних державних адміністрацій Старокостянтинівського та Шепетівського районів, головні лікарі ЦРЛ, фтизіатри, інфекціоністи, начальники медичних частин лікарень установ Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області.

В ході засідання розглянуто такі питання, а саме: про дотримання стандарту інфекційного контролю за туберкульозом у лікувально-профілактичних закладах області, про стан роботи кабінетів «Довіра» Старокостянтинівського та Шепетівського районів, про взаємодію обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом та Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області щодо профілактики, виявлення та лікування туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в осіб, які перебувають в установах Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області.

"Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Згідно світової статистики щорік в усьому світі від туберкульозу гине 2 млн. людей. За оцінками даними ВООЗ у період між 2000 і 2020 роками, майже один мільярд людей буде інфіковано, 200 мільйонів захворіє та 35 мільйонів загине від туберкульозу, якщо контроль за епідемією не буде посилено," - зазначив у соєму виступі голова районної ради Іван Овчар.

За словами Івана Васильовича ситуація з туберкульозом в Україні дуже складна, адже починаючи з 1995 р. зареєстрована епідемія туберкульозу, вона невпинно прогресує та набуває загрозливих масштабів. Статистика свідчить про те, що в Україні щоденно реєструється 82 нових хворих на туберкульоз, з них 30 помирає, а загалом від цієї хвороби щороку гине 10 - 11 тисяч осіб.

Туберкульоз - це соціальна хвороба, яка значною мірою залежить і від наших умов життя. Жахливий екологічний стан довкілля, неповноцінне харчування, низький матеріальний рівень, неуважне ставлення до стану свого здоров’я, шкідливі звички – ось ті чинники, які досить сильно впливають на ймовірність ураження. Актуальною проблемою на сьогоднішній день є профілактика захворювання на туберкульоз, тобто заходи соціально-економічного, організаційного, протиепідемічного та медичного характеру, які спрямовані на запобігання виникненню та масовому поширенню туберкульозу, а також на своєчасне виявлення інфікованих мікобактеріями туберкульозу дітей та підлітків і хворих на туберкульоз серед населення.

Заслухавши інформаці Старокостянтинівського та Шепетівського районів про стан роботи кабінетів "Довіра", враховуючи важливість цього питання, та тенденцію до збільшення випадків захворювань, визнали їх роботу такою, що потребує поліпшення. Також рада вирішила посилити взаємодію центру СНІДу з медичними установами пенетенціарної служби.
В Україні активно створюють Центри надання адміністративних послуг. До кінця року вони мають з'явитися у всіх містах обласного значення та районних центрах. За задумом, ЦНАП — це своєрідне "єдине вікно", де громадянам надаватимуть увесь спектр адмінпослуг в одному приміщенні.

1 серпня відбулось засідання робочої групи по створенню Центру надання адміністративних послуг у Старокостянтинівському районі, участь у якому взяв глова районної ради  Іван Овчар.
У вступному слові до присутніх голова райдержадміністрації Олександр Островський відмітив, що сьогодні держава іде складним шляхом реформування, проте в центрі кожної реформи стоїть людина. Президент Віктор Янукович наголошує що центри надання адміністративних послуг створюються з метою покращення рівня обслуговування людей. Тому такий центр створюється у Старокостянтинові, він буде розташований максимально наближено до автостанції, планується створення усіх зручностей, що необхідні для людей з обмеженими можливостями, для людей похилого віку, матерів з дітьми тощо.

Начальник відділу економіки та торгівлі Оксана Ковальковська презентувала проект створення Центру надання адміністративних послуг, детально окресливши основні вимоги законодавства. У своїй презентації вона показала кращий досвід роботи таких центрів що давно діють за кордоном, та успішно розпочали роботу в обласних центрах і деяких містах області, окреслила напрацювання по створенню ЦНАПу в районі. Робочою групою погоджено план розміщення структур в центрі надання адміністративних послуг.

"Президент нашої держави наголошує, що створення таких центрів має відновити довіру людей до влади. Створення належних умов для отримання громадянами адмінпослуг та відкриття профільних центрів у кожному місті України – це реальна можливість перейти на принципово новий вимір ефективності роботи влади, позбутися бюрократичної тяганини. Тому усі посадові особи, хто приймає участь у створенні цього центру мають з максимальною відповідальністю віднестись до поставлених завдань.", - зауважив голова райдержадміністрації.Очільник району переконаний, що успіх будь якої реформи залежить від добросовісного та чіткого виконання поставлених перед відповідальними особами завдань. На засіданні робочої групи було визначено стислий план дій по створенню ЦНАПУ, визначено конкретні терміни виконання поставлених завдань.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА  http://staradm.net.ua

Саме це зауважив  голова районної ради Іван Овчар, перебуваючи із робочою поїздкою у Решнівецький сільській раді.
 
Наразі триває капітальний ремонт покрівлі сільського клубу с.Решнівка. Робітниками приватного підприємства "Рост-центр" старе шиферне покриття замінюється на сучасну металочерепицю. Загальна вартість ремонтних робіт становить близько 100 тис.грн., які були виділені із сільського бюджету.  

Останнім часом більшість сільських рад нашого району мають вдосталь коштів для проведення будь-яких робіт, чи то ремонти соціальних закладів,  чи то поточні ремонти комунальних доріг, криниць тощо. А отже голова районної ради Іван Овчар неодноразово наголошував сільським головам  про їх ефективне використання. " Гроші повинні працювати на благо громади, на її розвиток,"- переконаний Іван Васильович.
 
Надалі голова ради відвідав Решнівецьку ЗОШ, у якій повним ходом готуються до початку нового навчального року. Вже зроблені косметичні ремонти класних кімнат та завершується ремонт приміщень під дитячий садочок. Іван Овчар під час спілкування із директором навчального закладу Людмилою Швець наголосив, що роботи по дитячому садку повинні бути завершені до 15 серпня поточного року.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Серпень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено