Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154687 чол.
Переглядів: 1556
Недільне святкування розпочалось із покладання квітів до пам’ятника засновника міста - князя Костянтина Острозького.

Далі відкривав святкування фестиваль "Болохівські гостини", участь у якому, як завжди, взяли танцювальні та фольклорні колективи, народні музики із різних регіонів Хмельниччини - колишньої Болохівської землі.

На центральній площі міста розкинулося містечко ремесел "Болохів майстровий". Найкращі зразки подільської витинанки, писанкарства, народних оберегів, гончарства, лозоплетіння тощо представили майстри народної творчості краю. Усі бажаючі могли ознайомитися із тонкощами створення рукотворних шедеврів або придбати вподобану річ.

Старокостянтинівців з Днем міста привітав міський голова Микола Мельничук:  "Нині ми зібралися усією громадою, щоб відзначити день народження нашого міста. Це свято - данина пам'яті про наших предків, які віками будували рідне місто, а також свято тих, хто тут народився і живе. Я впевнений, що кожен, хто хоч трохи прожив у нашому місті, назавжди залишив у Старокостянтинові частинку свого серця. Усі досягнення, які є у нашому місті, створюються щоденною працею, розумом, талантом, небайдужістю мешканців, і за все це я хочу подякувати кожному з вас. Щиро вітаю усіх старокостянтинівців із Днем міста. Нехай добробут і щастя живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, в кожній родині. Бажаю усім щастя, здоров'я, Божої опіки, а нашому місту  процвітання, добра та миру".

Голова Старокостянтинівської районної ради Іван Овчар теж привітав жителів Старокостянтинова, який зазначив, що  кожного року наше місто змінюється  і все це завдяки усім його жителям. Змінюються вулиці, інфраструктура, проте залишається незмінним одне  автентичність та старовинність Старокостянтинова. "В такий хороший день бажаю усім добра, затишку, добробуту і всього найкращого", - сказав  Іван Васильович.

На святкування 804-річниці Старокостянтинова завітав і народний депутат України Віктор Бондар, за сприяння якого цього дня було відкрито ще один дитячий спортивний майданчик.

У цей день кожен міг знайти щось для себе: старше покоління слухало виступи колективів народної творчості, діти грались на дитячих майданчиках, ласували солодкою ватою та попкорном, забавлялись на дитячих атракціонах, які працювали на площі.

Родзинкою свята, звичайно, став виступ народного аматорського театру української пісні "Лісапетний батальйон" -  переможців телевізійного проекту "Україна має талант".

На завершення Дня міста святковий феєрверк "розмалював" небо різними кольорами.
 
  • 20 вересня 2013 року | Переглядів: 995
Щорічно, 22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом,  своїми подвигами прославили нашу Вітчизну різні покоління українського народу.
 
Сьогодні з нагоди Дня партизанської слави голова районної  ради Іван Овчар, заступник голови районної ради Іван Катревич, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ліщук  разом з іншими представниками трудових колективів взяли участь в урочистому покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави.
 
День партизанської слави був запроваджений Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року N1020/2001 на підтримку  ініціативи   ветеранів   війни   та   з   метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років,  увічнення  їх  пам'яті.
  • 19 вересня 2013 року | Переглядів: 1 020
19 вересня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся II етап підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України. У роботі семінару взяв участь голова районної ради Іван Овчар.
 
Семінар реалізується відповідно до Державних контрактів, укладених зі Школою вищого корпусу державної служби. На другому етапі під час кейс-стаді та круглих столів учасники навчання набувають практичних знань щодо реформування державного сектору України відповідно до стандартів ЄС, практичних аспектів реалізації європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України, майбутніх викликів євроінтеграційної стратегії України, адміністративної реформи в умовах модернізації державного управління та євроінтеграційного курсу України.
 
Заступник голови Хмельницької обласної ради Василь Осадчий  привітав учасників семінару та у своєму виступі наголосив на пріоритетності євроінтеграційного курсу України, а отже – і на актуальності навчання посадових осіб місцевого самоврядування з питань євроінтеграції.
 
Україна та Європа нерозривно пов’язані, і кроки, які робить наша держава, намагаючись увійти у європейську сім’ю, є цілком логічним наслідком поступового пробудження національної історичної пам’яті, усвідомлення громадянами усіх соціальних та економічних преференцій та переваг, які надає членство у ЄС. Уже чимало зроблено для того, аби Європа визнала Україну як партнера, прийняла її до своєї спільноти. Але ще більше треба зробити й досягти, аби довести країнам-членам ЄС, що ми готові до конструктивної, взаємовигідної співпраці з ними, і що Україна – здатна не лише брати від Європи, але й може чимало дати європейцям», - зазначив у своєму виступі Василь Петрович.
 
Із цікавими, змістовними доповідями перед слухачами виступили також завідувач кафедри європейської інтеграції Національної академії державного управління при Президентові України, доктор державного управління, професор Ігор Грицяк, виконуюча обов’язки заступника директора Адміністративного офісу програми Twinning, завідувач сектору координації проектів Twinning Національного агентства державної служби України Ірина Лучинська та інші.
Учасникам семінару вручено сертифікати відповідного зразка.
 
За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua
  • 19 вересня 2013 року | Переглядів: 1 762
19 вересня в актовому залі Центральної районної бібліотеки  відбулась обласна пересувна історико-документальна фотовиставка  "Хмельниччина в роки Великої Вітчизняної війни (1941-1945 рр.)", присвячена 70-й річниці визволення Хмельницької області та України  від фашистських загарбників. У роботі виставки взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.
 
Увазі відвідувачів були представлені архівні документи, світлини, спогади, газетні публікації, що розміщені на 26-ти стендах, які розкривають один з найскладніших етапів в історії нашої держави – події Великої Вітчизняної війни.
 
Фотовиставка була підготовлена Хмельницькою обласною державною адміністрацією спільно з Державним архівом Хмельницької області, Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницьким обласним управлінням культури, національностей та релігій, громадською організацією архівістів та дослідників Поділля "Поклик віків", Хмельницькою обласною радою організації ветеранів України за фінансово-матеріального сприяння Хмельницького осередку міжнародної громадської організації "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність".
 
Інформація розміщена на стендах, висвітлює плани радянських та партійних органів щодо мобілізації в лави Червоної армії військовозобов'язаних громадян та заходи щодо евакуації майна, худоби, людських ресурсів на Схід; ставлення гітлерівців до освіти, культури; знищення нацистами цивільного населення та військовополонених; боротьбу населення проти гітлерівських загарбників; нищівну експлуатацію природних багатств краю; визволення області від фашистів.
 
Особливої уваги заслуговує інформаційно-довідкове видання "Хмельниччина в роки Великої вітчизняної війни (1941-1945 рр.)", підготовлене за матеріалами фотовиставки на 116 арк. В книгу увійшло 26 інформаційно-довідкових блоків: Хмельниччина в перші дні війни, мобілізація та евакуація, примусова праця, нацистські табори, партизанський та підпільний рух, які висвітлюють події, що відбувалися в роки війни в населених пунктах краю.
Про героїчні події в роки Великої Вітчизняної війни розказав учасник бойових дій Андрій Зіновійович Деркач.
18 вересня голова районної державної адміністрації Олександр Островський провів виїзне засідання колегії райдержадміністрації на базі філії "Старокостянтинівський райавтодор" ДП "Хмельницький облавтодор" на якому розглянули питання про стан готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період.  У роботі колегії взяли участь голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної ради Іван Катревич.
 
Філія "Старокостянтинівський райавтодор" ДП  "Хмельницький облавтодор" –  державне підприємство основним завданням, якого є забезпечення безпеки руху транспортних засобів на автошляхах загального користування державного та місцевого значення. Про роботу підприємства доповів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вовколуп. Зокрема він зазначив, що у 2013 році виконувалися відповідні роботи по відновленню дорожнього покриття автомобільних доріг державного та місцевого значення, плануванню узбіч, скошування трави та видалення порослі в межах полос відводу. В загальному з початку року виконано робіт на суму 5216.7 тис. грн., в тому числі ліквідовано ямковість на суму 2842,1тис.грн. (14179 кв.м.). Незважаючи на проведену роботу значна частина доріг району залишається в незадовільному стані. Із закріплених за філією 182,3км. доріг державного значення, пошкоджено 111,9  км. (61,4%), з 310км. доріг місцевого значення пошкоджено 222,8  км. (71,7%).
 
Підприємством визначено основні заходи щодо підготовки до стабільної роботи дорожнього комплексу в осінньо-зимовий період, проте на сьогодні вони практично не зрушили з місця.  Мала заготовка посипних та паливно-мастильних матеріалів. В плані технічного забезпечення - з 23-х запланованих для роботи в зимовий період одиниць техніки в справному стані лише 14 одиниць, що становить 61%. Підготовлено навісного обладнання - 2 з 6, бульдозерів - 1 з 2, автогрейдера - 1 з 3, піскорозкидувальні автомобілі - 4 з 5, навантажувачів - 2 з 3, трактори Т-150 – 2 з 5, МТЗ-82 – 2 з 4, і вантажний автомобіль КрАЗ - 1. Для ефективної роботи в осінньо-зимовий період необхідна заміна 48-и шин снігоочисної техніки. Існують на підприємстві також проблеми із виплатою заробітної плати, та до сьогодні не ліквідована заборгованість перед субпідрядними організаціями за розчистку доріг місцевого значення в зимовий період 2012/2013 року: ТОВ "Старокостянтинів Агро" – 2340 грн; ФГ "Власник" – 9020 грн.
 
Такий стан справ на підприємстві не задовольняє районне керівництво та викликає неабияку стурбованість у влади. Огляд господарства та техніки членами колегії показав повну безгосподарську діяльність на підприємстві. Звичайно, що за браком коштів уже багато років техніка не оновлюється проте і те що є не зберігається належним чином. Голова районної державної адміністрації звертаючись до керівника господарства наголосив, що сьогодні треба кардинально міняти підходи до роботи, відчути відповідальність за доручену справу.
 
Тому з метою своєчасної підготовки до стабільної роботи дорожнього комплексу району в осінньо-зимовий період 2013/2014 року, враховуючи інформацію з даного питання прийнято рішення колегії райдержадміністрації в якому рекомендовано філії "Старокостянтинівський райавтодор" ДП "Хмельницький облавтодор" до 01.11.2013 року активізувати роботу по ремонту дорожнього покриття та ліквідації ямковості на дорогах загального користування, підготувати спецтехніку, створити необхідний резерв паливно-мастильних матеріалів, заготовити в необхідній кількості посипкового матеріалу та реагентів для роботи в зимових умовах, в тому числі на визначених небезпечних ділянках доріг загального користування, укласти угоди із сільськими радами щодо визначення відповідальних осіб для посипання в період ожеледиці найбільш небезпечних ділянок доріг, підготувати угоди із субпідрядними організаціями, приватними підприємствами та фізичними особами на розчистку доріг місцевого значення та в межах населених пунктів в осінньо-зимовий період 2013/2014 року, відпрацювати питання ліквідації заборгованості з заробітної плати працівникам підприємства.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА

http://staradm.net.ua
17  вересня в Будинку Рад під очільництвом голови районної державної адміністрації Олександра Островського відбулася нарада по підсумках збору ранніх зернових культур, посіву озимих культур та перспективах розвитку сільських територій.
У роботі наради взяв участь голова районної ради Іван Овчар.
 
До участі в роботі зібрання також запрошувалися керівники агроформувань району, підприємств сільгосппереробки, сільські голови, керівники окремих служб і підрозділів районної ланки.
 
У порядку денному агрофоруму з доповідями виступили: начальник управління агропромислового розвитку РДА Олександр Суслов – про підсумки збирання ранніх зернових та посів озимих культур на території району; головний спеціаліст відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти рослин Державної сільськогосподарської інспекції в області Олена Гринчук – про стан підготовки насіння озимих зернових культур в агроформуваннях району під урожай 2014 року; директор Державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААНУ с.Самчики Микола Сучек – про наукові рекомендації щодо технології посіву; директор ТОВ “Старокостянтинівцукор” Співак Олександр – про збирання цукрових буряків урожаю’2013 та планування посіву на 2014 рік; начальник управління статистики в районі Наталія Нестерук – про терміни і строки подання звітності в частині збору врожаю.
 
Цьогорічна урожайність ранніх зернових на Старокостянтинівщині становить 38,8 ц/га, тоді як по області цей показник сягає 40,1 ц/га. Така ситуація змушує нас зробити і глибокий аналіз, і висновки, на яких етапах недопрацьовуємо і чому допускаємо втрати. Торік урожайність ранніх зернових становила 40,6 ц/га, що дало нам можливість отримати вал зерна 121 тис т – це проти цьогорічних 88 тисяч т. Крім зменшення урожайності, скоротилася і площа посіву озимих зернових на 3,8 тис га. Відповідно по валовому виробництву серед районів області з І місця ми перемістились на 5, – сказав у своєму виступі Олександр Суслов.
 
Вже само сьогодення підказує, що підходи, які практикувалися колись, тепер конче необхідно міняти, це стосується і сівозмін, і вибору насіння, й агротехніки, й… Словом, потрібно – і то без зволікань – впроваджувати новітні технології, інновації, які не тільки на імпортних полях довели свою ефективність, а й успішно пройшли апробацію в наших подільських умовах і в господарствах сусідніх районів дають вельми пристойні результати.
 
Своїми міркуваннями щодо піднятих на нараді питань поділилися голова СГК “Решнівецький”, голова Асоціації сільгоспвиробників району Василь Гальома, голова ФГ “Династія” (с.Йосипівка) Ігор Василевський, сільські голови: Немиринецький – Олег Москалюк, Стецьківський – Василь Кирилюк, Григорівський – Анатолій Простак, Баглаївський – Лідія Саволюк. З пропозицією про співпрацю та детальніше про послуги, які можна надавати своїм партнерам говорив очільник районного споживчого товариства Юрій Шевчук.
 
Дуже потрібним ділом, на переконання керівництва району, є організація торгових точок, де свою продукцію могли б збувати місцеві сільгоспвиробники. Для підприємств це не тільки реалізація власної продукції, а ще й щороку і постійно – жива копійка. Та й для людей вигода очевидна – агропродукція місцева, тривалого транспортування не “зазнала”, і ціна помірна.

Проблеми зникають, коли є бажання працювати, коли є, власне, співпраця, коли є задуми і плани на перспективу, – переконаний голова районної ради Іван Овчар. Так, наприклад, він нагадав керівництву нашого цукрозаводу, що свого часу, підприємство досить плідно співпрацювало з населенням чому б нині не скористатися тим досвідом.
 Закликав Іван Овчар також і дієвіше на практиці застосовувати авторитетне слово науки – щоб і врожаї були кращими, і в тваринництві справи поліпшилися. А от слушним часом для навчання є зимова пора.
 
Перебіг агрофоруму перевершив час, запланований для його проведення. Та воно й не дивно, бо ж обговорювали найактуальніші, найболючіші питання, і дискусія була відвертою, іноді – емоційною, і віриться – що результативною. Адже в процесі диспутів чітко окреслювалися шляхи вирішення проблемних питань.
 
Наталія Куницька
Відповідно до Указу Президента України №830/2008 від 12 вересня 2008 року, в країні щорічно святкують свято по справжньому чоловічої професії – День рятівника. Його святкують працівники: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань.

17 вересня привітати працівників Старокостянтинівської державної пожежно-рятувальної частини завітали голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський.

“Запобігти! Врятувати! Допомогти! – ці три слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії”. Саме з такими словами звернувся до присутніх Іван Васильович. “Ваше покликання – прийти на допомогу людям в найскрутнішу хвилину, в будь-яку мить запобігти та ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру.

Приємно відмітити, що районна рада нинішнього скликання традиційно підтримує конструктивні та ділові стосунки із службою надзвичайних ситуацій району та по мірі можливості надає фінансову допомогу на покращення матеріального забезпечення служби.
Так на виконання програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки, у 2012 році виділено 70 тис.грн. на придбання двох апаратів для дихання в непридатному для дихання середовищі та освітлювальної електростанції.

У цей святковий день бажаю всім, хто стоїть на варті життя і добробуту наших людей, міцного здоров’я, щастя, оптимізму та якомога менше тривожних викликів. Нехай ваші серця завжди зігріває родинне тепло, любов ваших рідних та близьких”.
За добросовісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм кращі працівники служби були нагороджені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації й цінними подарунками.

Ведуча радіопрограм районного радіо, поетеса, письменниця, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ст. Оксана Радушинська привезла на рідну Старокостянтинівщину чергову вагому перемогу. Цього разу – за свою пісенну творчість.

Уже двадцять два роки поспіль у другу суботу вересня в селі Березова Рудка, що на Полтавщині, відбувається масштабне свято, приурочене славетному земляку, Шевченківському, лауреату поету-пісняру Дмитру Луценку. Одним із кульмінаційних моментів свята традиційно є вручення літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка «Осіннє золото», що її присвоюють за сприяння Українського Фонду культури, яким опікується Борис Олійник. Премії удостоюються співаки, композитори, поети-піснярі та журналісти, що популяризують музично-пісенне мистецтво України.
 
Одним із лауреатів 2013 року стала Оксана Радушинська. У співавторстві з композиторами, на Оксанині вірші написано більше півсотні пісень, котрі виконують як співаки-початківці, так і професіонали сцени – заслужені та народні артисти. Варто виокремити співпрацю Оксани Радушинської зі старокостянтинівським композитором Олегом Круторогим, у співавторстві з котрим написано найбільше пісень. Творяться пісні з хмельницьким віртуозом Іваном Пустовим, також написано твори спільно з Борисом Лободюком, Миколою Балемою, Віктором Николишиним, Володимиром Куклюком, Ольгою Леочко, Русланом Чоланюком, Лідією Яцковою та ін. Неодноразово проводилися авторські творчі вечори, справжньою оздобою котрих були пісні на Оксанину поезію.

«Сказати, що я рада цій перемозі – замало сказати. Це – ота квінтесенція, з якої згодом народжуватимуться і нові вірші, й нові пісні,» – ділиться враженнями лауреатка.
Наголошу, що за роки присвоєння премії «Осіннє золото», її отримали: Раїса Кириченко, Віктор Шпортько,  Анатолій Матвійчук, Ярослав Борута, Павло Мрежук, хор ім. Г.Верьовки; композитори Анатолій Пашкевич, Остап Гавриш, Ігор Поклад, Анатолій Сердюк; поети-піснярі Степан Галябарда, Микола Луків, Вадим Крищенко, Михайло Ткач та інші.
Відтепер серед когорти достойників – і наша Оксана Радушинська.
 
Сергій Грищук
Фото Петра Радушинського

Традиційно, у другу суботу вересня, відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту –  День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Урочистості з нагоди відзначення Дня   фізичної культури і спорту відбулися сьогодні в залі Будинку рад. У заході взяли участь голова районної ради Іван Овчар, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Руслан Кривенький,  вчителі фізичного виховання, тренери дитячо-юнацької спортивної школи, керівники гуртків спортивного спрямування та кращі спортсмени району.
 
У своєму виступі Іван Васильович наголосив: “Фізичне виховання – це здоров’я нації. Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району – це одне з пріоритетних завдань районної ради та її депутатського корпусу.
 
Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях ”.

По закінченню кращі спортсмени та тренери з фізичної культури були нагороджені грамотами та цінними подарунками.
13 вересня відбулось урочисте засідання до Дня працівника лісу, яке відзначається щорічно у третю неділю вересня.
 
До державного підприємства «Старокостянтинівський лісгосп» з нагоди відзначення професійного свята працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України завітав голова районної ради Іван Овчар.

 
Звертаючись до учасників заходу,  Іван Васильович відмітив, що люди, які працюють в лісовому господарстві, заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Саме завдяки їх невтомній та наполегливій праці  забезпечується надійний захист земельних угідь, поліпшується екологічний стан довкілля та множиться зелене багатство району. А колектив ДП "Старокостянтинівський лісгосп" відіграє неабияке значення у збереженні природного національного скарбу.
 
Після привітальних слів голова районної ради  за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку лісового господарства району, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу вручив найкращим працівникам лісогосподарської галузі почесні грамоти районної ради й районної державної адміністрації та цінні подарунки.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено