Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 746
Керівництво районної ради  значну увагу приділяє  проведенню особистого прийому громадян, в тому числі з виїздом у сільські населені пункти району.

8 жовтня відбувся черговий виїзний прийом громадян. Голова районної ради Іван Овчар спільно з начальниками відділів, управлінь та служб району відвідали  територіальну громаду Чорнянської сільської ради.

На прийом прийшло понад 20 місцевих мешканців. Серед типових звернень, з якими зазвичай звертаються місцеві жителі, звучали питання встановлення закупівельної ціни на молоко, забезпечення скрапленого газу, ремонту доріг та механізм оформлення субсидій.  Найболючішим питанням для сельчан є питання закриття поштового відділення в с.Чорна в зв'язку із відсутністю працівника. Директор Старокостянтинівського відділення УДППЗ "Укрпошта" Оксана Іщук зазначила, що ця проблема їй відома і вона знаходиться на її постійному контролі.

Також місцеві жителі звернулися і з проблемою щодо енергозабезпечення, адже на одній із вулиць села електричні опори та трансформатор знаходяться у аварійному стані. На сьогодні, за словами Чорнянського сільського голови Миколи Репю'ка, це питання планується вирішити спільними зусиллями сільської ради та Старокостянтинівського РЕМ. 

В ході виїзного прийому присутні не залишили  осторонь й питання підвозу дітей із малозабезпечених сімей до школи.

Голова ради не оминув увагою жодну з цих проблем. По окремих питаннях було надані чіткі відповіді, по інших  доручено відповідним службам, установам та організаціям детальніше вивчити кожне окреме питання, вжити ряд дієвих заходів для їх вирішення.

Наші прекрасні, рідні вчителі
Ми знову з Вами, ні, ми завжди з Вами!
І хай усі живущі на землі
Шанують тих, кого звуть вчителями.

У переддень професійного свята 4 жовтня у кіно-культурному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня працівнику освіти.

Освітян Старокостянтинівщини з професійним святом привітали голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський, начальник управління освіти, молоді та спорту Руслан Кривенький.

Голова районної ради  вітаючи освітян наголосив, що професія вчитель – одна з найбільш почесних і поважних. Кажуть, що людина своєю працею змінює природу. Але праця вчителя тим цінна й неповторна, що вона формує саму людину. Адже саме через виховання дітей, молоді вчитель передає у майбутнє неоціненний скарб народної духовності, традицій і вищих чеснот, який матеріалізується у прагненні змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

"І мені надзвичайно приємно, що розвиток освітньої сфери, підвищення престижу професії вчителя, вихователя, викладача є пріоритетним для Президента України, Парламенту та Уряду. Адже швидкі соціально-економічні та політичні зміни, що відбуваються в світі та Україні, викликають потребу у реформуванні освітньої системи відповідно до нових запитів та суспільних вимог," - сказав Іван Васильович.

Іван Овчар зазначив, що депутатському корпусу районної ради близькі та зрозумілі потреби та проблеми освітян. Тому саме розвиток освітянської галузі є пріоритетним в діяльності районної ради. Практично, на кожній з 18 сесій ради розглядались шляхи покращення фінансування та матеріаль-ного забезпечення   закладів освіти району.  Зокрема,  3 жовтня на пленарному засіданні депутати одноголосно підтримали рішення, щодо виділення 900 тис.грн. на реконструкцію котелень Ладигівського та Остропільського НВК.
Загалом же у бюджеті нинішнього року на освітню галузь спрямовано    44,7 млн. грн., що на 355 тис. грн  більше, ніж у 2012 році.

Іван Васильович подякував багатотисячній когорті педагогів, за те, що вони передають своїм вихованцям знання і життєвий досвід, вкладають у них своє серце та душу, виховують в них патріотизм та громадську свідомість.

За сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти керівники районної влади вручили педагогам почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації  і цінні подарунки.

Мистецькі колективи району подарували учасникам заходу святковий концерт.

Сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Василя Ядухи відбулась обласна селекторна нарада з питань проведення комплексу осінньо – польових робіт та завершення посівної кампанії під урожай наступного року. В роботі наради взяв участь голова районної ради  Іван Овчар.

Розпочинаючи селектор Василь Ядуха наголосив, що кожен хто має відношення до агропромислового комплексу нашої області повинен відчувати персональну відповідальність за якісне виконання поставлених завдань на відведеній йому ділянці роботи. Адже сьогодні для влади є принципово важливим питання посіву такої стратегічної для Хмельниччини культури як озима пшениця, та як наслідок збереження стабільної ціни на соціальні сорти хліба для людей.

«В нашій області продовжується комплекс осінньо – польових робіт. Станом на 3 жовтня ц.р. обмолочено 405 тис. га зернових, що становить 66% до прогнозу. А для того щоб обмолотити решту – 34% залишились лічені дні.», - звертаючись до учасників в районних студіях, наголосив очільник краю. Крім того, Василь Степанович зазначив, що сьогодні в керівників тих агроформувань, хто не добросовісно відноситься до землі та не працює на результат, землі будуть вилучатись. А тому потрібно жорстко та принципово провести аналіз використання кожного продуктивного гектара землі і прийняти відповідні рішення. Відповідне доручення, щодо проведення даного аналізу, було дано головам райдержадміністрацій.

Власне, що стосується валового збору, то намолочено 1 млн. 800 тис тонн зерна, при середній урожайності 44 ц/га. Поряд з тим, головуючий висловив вдячність тим районам, хто в посиленому режимі проводить збирання урожаю та гарну організую посівних робіт. Високими темпами йде збір зернових культур у Хмельницькому, Шепетівському та Ярмолинецькому районах. Дещо зволікають із збиранням у Новоушицькому, Деражнянському та Старокостянтинівському районах, де зібрано близько 50% площ. А тому, вкотре звертаючись до районного керівництва, Василь Ядуха закликав вжити всіх заходів аби не допустити зимівлі урожаю на полях.

«Сівба озимих зернових культур в області проведена на площі 70% від прогнозу. І власне показник всієї запланованої площі для Подільського краю є незадовільним, а тому потрібно переглянути план посіву озимини і віднайти відповідно додаткові площі. Це в першу чергу стосується тих районів, які допустили зниження посівних площ даної культури.», - зазначив Василь Степанович.

Підсумовуючи все сказане, головуючий зазначив, що для Хмельниччини озима пшениця є стратегічною культурою і зменшення площ її посіву є неприпустимим. А тому контроль за посівом даної культури додатково на 250 тис. га в області покладено на профільного заступника голови – Володимира Галищука.

За матеріалами Хмельницької ОДА
http://www.adm.km.ua

3 жовтня відбулося пленарне засідання позачергової вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Іван Овчар. В роботі пленарного засідання приймали участь 43 депутати.

У пленарному засіданні вісімнадцятої сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації Олександр Островський, міський голова Микола Мельничук, заступники голови райдержадміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь районної державної адміністрації, установ і організацій району.

На порядок денний було запропоновано лише 3 питання, але усі вони дуже важливі для життєдіяльності територіальних громад, адже стосуються головного документу краю - районного бюджету.

 На початку начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда детально ознайомив депутатів із виконанням районного бюджету за І півріччя 2013 року. За словами головного фінансиста власних доходів мобілізовано  до районного бюджету  4506885 грн., при затвердженому плані 3062313 грн., що складає 147,2 відсотків до звітного періоду.

Крім того, за звітний період з державного бюджету надійшло субвенцій  19979288 грн.; субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються   при  визначенні  обсягу  міжбюджетних  трансфертів  –   7797675 грн., інша субвенція – 650171  грн.

Видатки на утримання установ соціально-культурної сфери та виконання заходів у І півріччі 2013 року становили 47854959  грн., з них: на освіту – 26654607 грн., на охорону здоров'я – 18264754 грн., на соціальний захист на соціальне забезпечення населення – 1190620 грн.,   на культуру – 1438222  грн., на фізичну культуру і спорт – 306756 грн.
Григорій Олександрович надав чіткі відповіді на запитання, що виникли у депутатів в ході розгляду питання.

 Надалі начальник управління фінансів проінформував присутніх із змінами, що пропонується внести до районного бюджету на 2013 рік та із пропозиціями, озвученими на засіданні постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

Останнім питанням, що стосувалося бюджету, було питання про фінансування видатків, переданих на 2014 рік Старокостянтинівською міською радою. Зокрема Старокостянтинівською районною радою було прийнято  делегований Старокостянтинівською міською радою повний обсяг видатків, обрахований за фінансовими нормативами бюджетної забезпеченості на 2014 рік на фінансування медичних послуг населенню міста та затверджено відповідну угоду між Старокостянтинівською районною та Старокостянтинівською міською радами щодо передачі-прийняття обсягів видатків.

 Всі проекти рішень були одноголосно підтримані депутатами районної ради.

 Насамкінець, депутатом районної ради Оленою Фурсовою було озвучено депутатський запит щодо діяльності керівництва районної ради, але він не був підтриманий більшістю присутніх депутатів.

Коментуючи роботу чергової сесії, голова районної ради Іван Овчар зауважив, що депутати сьогодні працювали конструктивно і злагоджено, що дало можливість прийняти важливі рішення для соціально-економічного розвитку району.Сьогодні голова районної  ради Іван Овчар провів засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій проаналізували порядок денний вісімнадцятої(позачергової) сесії районної ради для розгляду на пленарному засіданні, проведення якого заплановане на 3 жовтня 2013 року  о 10.00 в сесійній залі Будинку рад.

Також депутати розглянули заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, на якому були розглянуті пропозиції до позачергової сесії районної ради, яка відбудеться 3 жовтня 2013 року.
 
Всі три питання, запропоновані до розгляду, стосуються районного бюджету. Зокрема, начальник управління фінансів Григорій Горда прозвітував перед членами профільної комісії про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року та ознайомив із змінами, які планується внести до бюджету. Членами комісії було внесено ряд пропозицій до проекту рішення про внесення змін до районного бюджету щодо виділення додаткового фінансування на капітальні видатки для центральної районної лікарні.
 
Слідуюче питання стосувалося фінансування видатків на медичні послуги, переданих на 2014 рік  Старокостянтинівською міською радою. Депутати одноголосно підтримали усі проекти рішень та запропонували розглянути їх на сесії районної ради.

В роботі засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів приймали участь голова районної ради Іван Овчар та його заступник Іван Катревич.
30 вересня  в  Старокостянтинівській центральній  районній  бібліотеці  відбулися  урочистості  з  нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 100 -річчя з дня  заснування районної бібліотеки.

На святкування зібралися працівники центральної районної бібліотеки, завідуючі сільськими бібліотеками району, ветерани бібліотечної справи. В урочистостях взяли участь голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський.

У своєму вітальному слові голова ради зазначив, що центральна районна бібліотека впродовж всіх цих років була та залишається одним з основних інформаційних, просвітницьких та культурних  осередків в нашому районі, а її працівники – справжніми фахівцями своєї справи. Крім того, сьогодні – це  одне з найбільших книгосховищ району;   а також інформаційно-методичний центр для 40 сільських бібліотек-філіалів. У фонді бібліотеки зберігається близько 100 тис. книг, періодичних видань та інших документів, якими користується понад 6 тис.  читачів.

"Наші бібліотеки – це велике багатство. Воно зберігається і примножується завдяки благородній і копіткій праці понад 60 бібліотечних працівників району.Адже взялися вони за цю велику, важливу і потрібну справу не заради нагород і почесних звань, а за покликом душі і громадянського обов'язку," - сказав Іван Васильович.

Також Іван Овчар відмітив небайдужість депутатського корпусу районної ради до бібліотечних проблем. З метою впровадження і використання сучасних технологій та вирішення питання технічної модернізації бібліотек району районною радою була затверджена Програма  з підготовки публічних бібліотек до реалізації Міжнародного проекту "Глобальні бібліотеки" на 2012-2014 роки у рамках програми "Бібліоміст". Приємно, що серед 620 бібліотек України наші 4 бібліотеки  здобули перемогу у конкурсі оголошеного  фундацією Білла і Мелінди Гейтс. Для підготовки цих бібліотек до прийняття обладнання згідно з проектом з районного бюджету було виділено 14 тис.грн. У вересні минулого року центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей, бібліотеки сіл Огіївці, Радківці отримали 15 комплектів комп'ютерів та ліцензійне програмне забезпечення до них. Це дало змогу читачам цих бібліотек безкоштовно користуватися інтернетом,  мати доступ до книжкових фондів найбільших бібліотек України і світу.

Кращих  бібліотекарів району нагороджено почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації  і цінними подарунками, а аматори районного центру культури подарували присутнім святкову концертну програму.
 
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Жовтень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено