Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 1055
14 березня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Вадима Гаврішка відбулася селекторна нарада. Участь в ній взяв голова районної ради Олександр Коханюк.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Стан розрахунків за спожитий природний газ підприємствами комунальної теплоенергетики;
2. Проведення в області щорічної акції «За  чисте довкілля» та Дня Довкілля;
3. Проведення ремонту доріг комунальної власності та автомобільних доріг загального користування;
4. Подання прокуратури Хмельницької області про усунення порушень вимог законодавства про відходи.
  • 14 березня 2014 року | Переглядів: 427
На звернення керівництва району до підприємців та мешканців Старокостянтинівщини із проханням надати благодійну допомогу військовим частинам, які дислокуються на території міста відгукнулась чимала кількість  наших громадян. Найбільшу активність та оперативність в наданні допомоги проявили мешканці всіх 30 сільських рад району, а також  керівники сільськогосподарських підприємств:

ФГ «Авангардне» Бугайчук В.Д.;
ФГ «Бізон-І» Яснюк М.Б.;
СГК ім. Щорса Фомович В.В.;
СГК «Решнівецький» Гальома В.В.;
ФГ «Діброва» Арбора О.Ф.;
ПП «Агро-Сервіс» Асадов А.А.;
СТОВ «Новий шлях» Максімов М.М.;
ФГ «Династія» Василевський І.В.;
ФГ «Огреба О.В.» Огреба К.А.;
СТОВ «Заготівельник» Гуменний А.В.;
КП «Райкоопринкторг» Братущик С.І.;
ПП Чорногод О.О.;
ПП Марцінишин В.М.;
ПП Марчук С.А.;
ФГ "Бачук" Бачук М.Г.;
ПП Демид А.І.
 
Голова районної ради Олександр  Коханюк від імені депутатського корпусу районної ради, заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін висловлюють щиру вдячність всім небайдужим мешканцям району за надану допомогу, яка була вкрай необхідна й корисна в організації харчування військовослужбовців.
 
"В цей складний для країни час ви, шановні, продемонстрували свою активну громадянську позицію, проявили себе справжніми патріотами нашої держави, які завжди прийдуть на допомогу. Ваша підтримка - це приклад соціальної відповідальності, прояв людяності та громадянського обов’язку", - зазначив голова районної ради.
  • 12 березня 2014 року | Переглядів: 397
12 березня відбулося друге пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії обласної ради під головуванням голови обласної ради Івана Гончара. Участь у ньому взяв голова районної ради Олександр Коханюк.

Відповідно до порядку денного депутати обрали до керівного складу обласної ради першого заступника та заступника голови обласної ради.
Першим заступником обраний депутат від депутатської фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Віктор Адамський. Шляхом таємного голосування за його кандидатуру свій голос віддали 60 депутатів із 80 зареєстрованих у залі.
За кандидатуру на посаду заступника голови обласної ради – Ігоря Хитрука, депутата від депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина» під час таємного голосування проголосували 55 депутатів.

У доцільності обрання саме двох заступників голови обласної ради Іван Гончар переконаний. «Враховуючи сьогоднішню суспільно-політичну ситуацію в Україні збільшилася кількість людей з різноманітними зверненнями, яким потрібно роз’яснювати стан справ в області та допомагати з вирішенням наболілих питань. Чимало роботи буде й напередодні проведення позачергових президентських виборів та виборів до місцевих рад. Тому між Віктором Адамським та Ігорем Хитруком буде розподілено відповідні функції і будемо працювати на подальший розвиток краю», - зазначив Іван Гончар.

Під час другого засідання двадцять другої позачергової сесії обласної ради прийнято ряд рішень.
Зокрема, обговорюючи суспільно-політичну ситуацію в Україні, депутати засудили посягання на суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та виступили з вимогою до світової спільноти виконання гарантій Будапештського меморандуму 1994 року. Рішенням ради обранці прийняли Звернення до жителів Криму, в якому зазначили, що лише шляхом мирних переговорів, бажанням та умінням почути один одного можна досягти єдиної мети всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, політичних переконань, мови і віросповідання.

У зверненні до земляцтва вихідців із Хмельницької області в Російській Федерації депутати закликали земляків допомогти в зупиненні акту агресії з боку Кремля.

Схвалили обласні обранці рішення про зміни у складі президії та постійних комісій Хмельницької обласної ради.
Також Іван Гончар представив учасникам депутатського зібрання новообраних голів районних рад: Віньковецької – Михайла Бойка, Деражнянської – Оксану Берегову, Дунаєвецької – Антона Камінського, Кам’янець-Подільської – Миколу Жогана, Красилівської – Василя Фурмана, Летичівської – Леоніда Довгалюка, Полонської – Ярослава Шпега, Старокостянтинівської – Олександра Коханюка, Старосинявської – Оксану Бондарчук, Хмельницької – Олександра Прокопова та Ярмолинецької – Михайла Шклярука. Окрім того, Білогірська, Ізяславська, Новоушицька, Теофіпольська, Шепетівська та Чемеровецька районні ради підтвердити повноваження чинних голів, а саме: Людмили Янишиної, Михайла Борисюка, Віктора Барчишина, Віктора Лебединського, Миколи Ковальчука та Ігоря Забіяки.

У роботі другого пленарного засідання двадцять другої позачергової сесії обласної ради взяли участь голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, начальники управління та відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь обласної державної адміністрації, установ і організацій області.

За матеріалами Хмельницької обласної ради   http://oblrada.km.ua
  • 11 березня 2014 року | Переглядів: 465
Ця урочиста подія засвідчила, що ми належно успадкували і гідно продовжуємо справу наших батьків та їх попередників, вшановуючи пам’ять про Тараса Григоровича Шевченка, долучаючись до його творчості, як до цілющого джерела.
 
В рамках святкування на Старокостянтинівщині відбулися заходи по вшануванню Кобзаря.  До пам’ятників Тарасу Шевченку, які  є на території нашого району в селах Вишнопіль та Шевченка,  очільники територіальних громад, учні та мешканці сіл поклали вінки та живі квіти.   
На відзначення  200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка працівниками Старокостянтинівської ЦБС проводилися літературні години, поетичні портрети, літературні вікторини, мистецькі колажі, літературно-художні викладки.
 
 У Центральній районній бібліотеці пройшов Шевченківський тиждень, під час якого відбувалися презентації книжкової виставки «Доростаймо серцем до Шевченка», електронної виставки «У славі живій Кобзаря»,  проведено день інформації «Слава Шевченкова - слава України».  
 
Працівниками відділу обслуговування було проведено літературно-мистецьку годину «Шляхи України у Каневі сходяться», на якій гостей заходу знайомили з цікавими фактами з біографії поета, звучали уривки з поем та вірші. Окрасою заходу став уривок з п’єси «Назар Стодоля» у виконанні учнів ЗОШ №3. Поети різних народів планети, виявляючи шану до Т.Г.Шевченка, переклали «Заповіт» рідною мовою.  Він перекладений  147  мовами народів світу, деякі переклади були прочитані учасниками заходу. Також запрошені переглянули відеоматеріали «Т.Шевченко-художник з душею поета», «Малярство Кобзаря». Надіємося, що почуте  на заході залишило добрий, світлий слід  у серцях слухачів.

В ці дні про нього говорять багато. Проте, Шевченко, як невмирущий образ, потребує не так високих і пафосних слів, як вдумливого  прочитання, розуміння і усвідомлення. Дуже влучно  сказав про це Іван Дзюба: "Ми на вічнім шляху до Шевченка…” Так, на вічнім.
 
 *********************************************************************
 
"200 років минуло відтоді, як народився на українській землі, під українським небом Шевченко, він належить до тих людей, які стають дорогими усьому людству і в пошані знаходять безсмертя", - такими словами в Староостропільській дитячій музичній школі розпочалося літературно – мистецьке свято «Уклін тобі, Кобзарю!».

На святі викладачі, учні та гості вкотре відчули магію Шевченкового слова. Учні школи: Поліщук Павло, Корженівська Ганна, Вітюк Валентина, Гловацький Денис, Нагнибіда Анастасія – читали на пам'ять поезії  Великого Кобзаря. Окрасою свята стали інструментальні твори українських народних пісень у виконанні учнів школи.
На тексти і мотиви творів Шевченка сотні композиторів світу створили близько 500 творів, саме тому його називають одним з наймузикальніших поетів світу. Деякі з пісень на слова видатного українця прозвучали у ході заходу.

«Ти Україну привітай» - виконав учнівський хор школи, керівник - Шлапак Л.В,  пісню «По діброві вітер виє» - вокальний ансамбль учнів, «Зоре моя вечірняя» виконала Радюк Аліна, крім того, порадували наших глядачів пісні у виконанні Лисюк Богдани та викладача школи Гуменюка Івана.

Учні класу образотворчого мистецтва підготували виставку художніх робіт, присвячену творчості Т.Г. Шевченка.

"Творчість великого Тараса – то неоцінений набуток духовного світу для кожного українця, це те чарівне вікно з якого відкривається далина історичної минувшини, багатобарвний світ людських почуттів", ці слова звучали з вуст ведучих заходу.
Українці завжди стоятимуть перед Шевченком, як перед своєю совістю. А в душах житиме його Слово, сповнене любові і само­пожертви.

Найсучасніший із сучасних – кажемо ми сьогодні. Такий наш Шевченко…
Ти – наш, вічний Кобзарю. Ми – з тобою і нині, і повсякчас, і навіки віків.
 
 
За матеріалами  Старокостянтинівської ЦБС та Староостропільської дитячої музичної школи
  • 10 березня 2014 року | Переглядів: 398
9 березня виповнилося 70 років з дня визволення Старокостянтинівщини від німецько-фашистських загарбників. З цієї урочистої нагоди до усіх братських могил, обелісків та меморіалів були покладені квіти мешканцями району.
 
Сьогодні в районі стартувала Всеукраїнська естафета пам'яті «Слава визволителям України». Патріотична естафета пам'яті проходить від області до області, від міста до міста, по всіх місцях бойової слави, в кожному куточку нашої, тепер уже вільної і незалежної України.
 
У селі Пеньки відбулася зустріч делегації від Ізяславського району  та передача естафети пам'яті разом з Прапором Перемоги і капсули зі священною землею з місць бойової слави. За участю мешканців села відбувся мітинг та покладання квітів до обеліску.
Далі заходи продовжились у місті Старокостянтинові на Меморіалі Слави.
 
У своєму виступі голова районної ради Олександр Коханюк наголосив: "Це наш святий обов'язок – зберегти пам'ять про тих, кого сьогодні немає поруч з нами, хто віддав своє життя за наше щасливе сьогодення, віддати шану тим, хто пройшов через лихоліття страшної війни – нашим дорогим ветеранам. Імена їх навічно викарбовані в граніті і бронзі на могилах і священних пам’ятних місцях. І час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності захисників Вітчизни. Вогонь подвигу не згасне ніколи. Герої живі і мертві навічно залишаться у строю, завжди будуть прикладом для молодих своїх нащадків".
 
Також всі присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання.
Символи Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України» протягом 10 днів перебуватимуть у Старокостянтинівському  районі. 19 березня естафету пам'яті прийматиме Хмельницький район.

  • 7 березня 2014 року | Переглядів: 421
Від імені депутатського корпусу районної ради та від мене особисто прийміть щирі, сердечні вітання зі святом весни – Міжнародним жіночим днем прав жінок і миру!

Ви, жінки, – це найкраще, що ми, чоловіки, маємо у цьому світі і ми вшановуємо вас за красу і розум, терпіння і мужність на життєвих шляхах, за вашу віру, любов і ніжність.

Проте, у першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Адже всю свою енергію і тепло ви віддаєте, насамперед, сім’ї, виховуєте дітей і онуків, дбаєте про добробут не тільки своєї оселі, а й всього суспільства в цілому. Впевнений, що ваша активна громадянська позиція допоможе в найближчому майбутньому вивести нашу державу на сучасний європейський рівень.

Напередодні 70-ої річниці визволення Старокостянтинівщини від фашистських загарбників моє особливе шанування та безмежна вдячність жінкам-ветеранам, тим, хто визволяв рідний край, кував перемогу на фронтах Великої Вітчизняної війни та в тилу ворога, хто пережив неймовірні приниження окупації, хто докладав чимало сил, енергії та здоров'я для відбудови народного господарства.

Ваше життя, шановні наші, – зразок мужності, витримки та працелюбності. У години нелегких випробувань ваша любов, мудрість, безкорислива доброта були запорукою кращого, світлішого майбуття. Вічної молодості вам, міцного здоров’я, великого щастя, поваги і любові від оточуючих.

Дорогі наші жінки, ще раз сердечно вітаю вас, низько вклоняюсь і дякую, що ви є у нашому житті: розумні, трудолюбиві, дбайливі, мудрі та милі. Адже саме ваша жіноча мудрість і терпіння налаштовують нас, чоловіків, на добро і милосердя.

Від щирого серця бажаю Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей та щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту.
Нехай кожна з Вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення Ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків!

Ще раз зі святом вас, дорогі жінки!

Голова районної ради О.Коханюк

  • 4 березня 2014 року | Переглядів: 444
Під час пленарного засідання двадцять другої позачергової сесії районної ради, що відбулася 18 лютого 2014 року, депутатом Ігорем Люшенко  було запропоновано включити до розгляду питання стосовно оренди земель запасу Старокостянтинівського району та підготувати відповідне звернення до Хмельницької обласної державної адміністрації та Упраління Держземагенства в Хмельницькій області, адже виникла критична ситуація із одним із найбільших господарств району - СГК " Решнівецький" -  яке очолює  депутат районної ради, голова сільгосптоваровиробників району Василь Гальома. Зазначеному господарству було відмовлено в подальшій оренді землі, яку воно обробляло впродовж 10 років. Депутати одноголосно погодились із прийняттям такого рішення та доручили президії районної ради спільно із постійною комісією з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села розробити проект звернення.

На сьогоднішній день дане звернення вже направлено до Хмельницької обласної ради, обласної державної адміністрації та Управління Держземагенства в Хмельницькій області.


Звернення
до Хмельницької обласної ради, Хмельницької обласної державної адміністрації та Головного Управління Держземагентства в Хмельницькій області стосовно оренди земель запасу та водного фонду Старокостянтинівського району

Ми, депутати Старокостянтинівської районної ради шостого скликання, стурбовані ситуацією, що виникла після перерозподілу повноважень щодо розпорядження землями державної власності та землями водного фонду, які з компетенції райдержадміністрації були передані відповідно до Головного Управління Держземагентства в Хмельницькій області та Хмельницької обласної державної адміністрації. Станом на сьогоднішній день такий перерозподіл створив додаткові труднощі суб’єктам господарювання через територіальну віддаленість до обласного центру,  великий  наплив  людей  зі  всієї  області,  збільшив  термін  розгляду  заяв  і  клопотань  та  значну  кількість  відмов  у  наданні земельних  ділянок  сільськогосподарського  призначення  та  поновлення  договорів  оренди.  Як  приклад, можна  навести відмову  на звернення  сільськогосподарського   кооперативу   "Решнівецький"   (керівник   Гальома В.В.).

Бюджет Старокостянтинівського району значною мірою залежить від надходжень орендної плати за землю, тому нас, як депутатів, турбує становище, коли дані питання вирішуються або дуже повільно, або не вирішуються взагалі, що створює соціальну напругу в районі та може негативно позначитись на наповнюваності місцевих бюджетів.

З метою недопущення соціальної напруги в районі просимо Вас звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою на законодавчому рівні вирішити питання повернення повноважень щодо розпорядження землями державної власності та землями водного фонду на районний рівень.


  • 4 березня 2014 року | Переглядів: 408
Сьогодні, 4 березня, відбулося засідання президії районної ради під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка.

Одне із питань порядку денного стосувалося надання матеріальної допомоги жителям Старокостянтинівського району, які звернулися до районної ради із відповідними заявами.

Згідно Положення районної ради про порядок та умови надання разової грошової допомоги така допомога може надаватись фізичним особам, які постійно проживають на території Старокостянтинівського району на на лікування, придбання ліків, протезування та вирішення соціально-побутових проблем. Обґрунтованість та розмір допомоги визначає президія районної ради на своєму засіданні.

Члени президії ретельно розглянули всі заяви, ознайомилися із матеріально-житловими умовами заявників та обговорили доцільність надання допомоги  кожному заявнику зокрема, адже на 2014 рік загальний обсяг видатків на одноразову грошову допомогу малозабезпеченим жителям району становить лише 17 тис.грн. Наразі майже усі заяви були задоволені позитивно.

Також депутатами була розглянута заява ТОВ "Альянс-фарм" щодо надання дозволу на проведення робіт по утепленню орендованого приміщення районної комунальної власності. Присутні члени президіїї зауважили, що заявник повинен був надати кошторисну документацію із зазначенням вартості робіт, які планується проводити, а вже тоді можна приймати рішення про зарахування вартості витрат в рахунок орендної плати.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено