Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 398
  • 9 грудня 2014 року | Переглядів: 408
5 грудня в  світі відзначили Міжнародний день волонтерів, людей, котрі добровільно взяли на себе тягар чужих бід та страждань. І на Старокостянтинівщиніє багато людей та організацій, які змогли об’єднати навколо себе інших небайдужих громадян заради підтримки наших земляків. Старокостянтинівські волонтери опікуються нашими військовими в АТО, їх родинами, пораненими у шпиталях, вимушеним переселенцями. 

Не залишаються осторонь проблем армії і сільські ради та підприємці нашого району. Зокрема сільськими радами придбано сертифікатів казначейських зобов’язань  Збройних Сил України на суму 28 тис.грн.

Усього підприємствами, установами, фізичними та юридичними особами, громадськими організаціями та волонтерами району для допомоги Збройним силам України, Національній гвардії та добровольчим батальйонам зібрано продовольчих товарів та продуктів харчування на загальну суму 280,0 тис.грн., надано матеріально-речової допомоги на суму 57,5 тис.грн., медикаментів та перев’язувальний матеріал на 9,1 тис.грн., засобів гігієни на 7,5 тис.грн.

В якості благодійної допомоги на 57 тис.грн. закуплено 15 бронежилетів. Окрім того для потреб армії за сприяння депутатів районної ради було відремонтовано ГАЗ-66.

За словами голови районної ради Олександра Коханюка сьогодні кожен, хто не залишився байдужим у дні Майдану, хто допомагав героям вершити Революцію Гідності, хто допомагає бійцям АТО і біженцям з гарячих точок, узявши на себе функції держави - волонтер.

"Українські волонтери розширили це поняття. Вони стали ангелами-охоронцями для України і українців. Вони виносять на собі солдатів з поля бою. Вони одягають добровольців і біженців в теплий одяг. Вони збирають гроші на тепловізори і ліки, закуповують машини і їжу, в'яжуть шкарпетки і готують вітамінні суміші. Вони проводять дні і ночі в шпиталях, чергуючи біля ліжка поранених. Вони ділять свій дах і стіл з біженцями, ставши для них ріднішими і ближчими за родичів. Вони, наші волонтери, стали уособленням українського характеру - щирого, доброго, відкритого, надійного, вірного. " – зазначає Олександр Володимирович.

Тож прийміть щирі слова подяки за безкорисливу працю на благо миру в Україні, за допомогу тим, хто її потребує. У цей складний для держави час без вашої допомоги були б неможливими перемоги наших воїнів АТО, без вашої підтримки не впоратись із проблемами вимушеним переселенцям, ви вкрай необхідні тій категорії громадян, які обділені долею.
У щоденних турботах не забуваймо про головне – творити добро, дарувати надію, дбати про ближнього, допомагати відчувати підтримку і турботу.
 
  • 8 грудня 2014 року | Переглядів: 362
Голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк привітали військовослужбовців Старокостянтинівщини з Днем Збройних сил України.

У своєму виступі голова адміністрації зазначив, що у такий важкий для країни час народ з особливою повагою дивиться на своїх захисників. Михайло Борисович висловив переконання, що наші військовослужбовці і надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України. Що бійці-патріоти переможуть ворога, котрий заполонив терором Схід нашої країни, продемонструють міць нашої армії агресивно налаштованому північному сусіду.


В ході урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам'ять про військових що загинули беручи участь у проведенні антитерористичної операції. Було вручено державні відзнаки за мужність і героїзм трьом нашим льотчикам, які брали участь у антитерористичній операції на сході України. Також кращих військовослужбовців відзначено грамотами Міністерства Оборони, районної державної адміністрації, районної та міської рад.

Військові дякували представникам органів влади за надання допомоги у зміцненні матеріально-технічної бази військових частин, що базуються на Старокостянтинівщині.


Не оминули увагою і роль волонтерів у посиленні обороноздатності нашої армії. Особливі слова вдячності лунали на адресу Оксани Радушинської. Оксана - організатор та активний учасник волонтерського колективу артистів "Мистецька подільська сотня". Творче об'єднання співаків, музикантів, літераторів, художників уже більше як пів року здійснюють благодійні концерти та акції у військових частинах, госпіталях, просто неба, вони постійно морально та фінансово підтримують українських військових.

По завершенні урочистої частини відбувся святковий концерт.


За матеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua

  • 5 грудня 2014 року | Переглядів: 409
5 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, в Будинку рад відбулися урочистості з нагоди свята.

Виступаючи перед присутніми депутатами районної та сільських рад, сільськими головами,  виконавчим апаратом районної ради, усіма представниками місцевого самоврядування у Старокостянтинівському районі голова районної ради Олександр Коханюк зазначив, що у сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Адже саме у системі самоврядування втілюється ідея максимального наближення влади до її джерела – народу. Саме тут є простір для ініціативи, для ефективного управління самоврядними територіями без команди "зверху". Інша справа, що цю систему потрібно вдосконалювати.  Сьогодні Україна стоїть перед нагальною потребою здійснення широкомасштабної реформи місцевого самоврядування та реформи адміністративно-територіального устрою, на чому неодноразово наголошував Президент України Петро Порошенко.
 

У своєму виступі Олександр Коханюк зупинився і на тому, що досить важливо до проведення реформ передбачити, щоб кожне село мало розвинену інфраструктуру, невід’ємною складовою якої має стати комплексний розвиток аграрного ринку, доріг, транспорту, житлово-комунальної сфери тощо. І це має бути пріоритетом усіх гілок влади. Адже тільки в консолідації усіх зусиль можливо досягнути позитивного результату у розвитку територіальних громад.
 

Крім того, як відзначив посадовець, лише реальне місцеве самоврядування забезпечить подальший розвиток України як демократичної держави з розвитком громадянського суспільства та соціально відповідального бізнесу, з комфортним проживанням та безпекою її громадян. Адже ці питання актуальні для будь-якої країни, й Україна не є винятком.

"Величезна роль у цьому процесі належить депутатам районної та місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування" - сказав Олександр Володимирович. - "Пріоритетним напрямком в діяльності районної ради є і надалі залишатиметься першочергове вирішення соціальних питань: покращення медичного обслуговування населення, створення  належних умов у освітянській галузі, розвиток культури, проведення вуличного освітлення населених пунктів, ремонт доріг, тобто усе, що ми називаємо рівнем і якістю життя. "


На завершення урочистої доповіді голова ради висловив слова вдячності усім, хто натхненною творчою працею примножує здобутки нашої громади: сільським головам, депутатам районної та сільських  рад, голові та усьому колективу районної державної адміністрації, її відділам та управлінням, виконавчому апарату районної ради, усім, хто причетний до забезпечення належного розвитку району.

Виконуючи приємну місію, голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк вручили відзнаки  Хмельницької обласної ради та облдержадміністрації, районної ради і райдержадміністрації кращим представникам самоврядних структур району.


Свої щирі вітання на урочистостях висловили також голова райдержадміністрації Михайло Яснюк, Решнівецький сільський голова Павло Талимончик, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Романюк, представник агрохолдингу "Кернел" Василь Родюк.

Святковий настрій учасникам урочистого зібрання створили артисти гурту "2+3" та Староостропільської музичної школи.
  • 4 грудня 2014 року | Переглядів: 400
Щороку, у грудні, вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. День – покликаний привернути увагу громадськості до проблем людей, які потребують особливої уваги та турботи.
 
Найбільше про проблеми таких людей знають рідні, та медики, які працюють саме з цією категорією пацієнтів. Медики впевнені  - лікування то велика сила, однак доброта, чуйність та опіка відіграють не менш важливу роль у житті людей з обмеженими можливостями. Особливо коли мова йде про дітей.

Цього дня для дітей- інвалідів в районному центрі культури влаштували справжє свято.


На початку заходу, до присутніх звернувся керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.
"Районна влада працює над тим, щоб створити такі умови, які дадуть змогу інвалідам відчути себе рівними серед рівних, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами, - сказав Сергій Іванович. - Щорічно з районного бюджету виділяються кошти на утримання районного центру реабілітації дітей-інвалідів. У 2014 році на ці цілі виділено понад 100 тис.грн."

Керуючий справами зазначив, що саме ставлення до інвалідів і визначає ступінь цивілізованості суспільства та подякував всім, хто опікується інвалідами, щодня допомагає їм та підтримує.
 

В свою чергу персонал центру організував свято для своїх маленьких пацієнтів та їх батьків. Кажуть веселий настрій сприяє позитивній динаміці у лікуванні дітей, адже центр працює з органічним ураженням нервової системи та порушенням психіки у дітей.

На завершення свята всі маленькі учасники отримали святковий торт та подарунки із солодощами.

  • 3 грудня 2014 року | Переглядів: 361

22 грудня 2014 року

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

23 грудня 2014 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Пасічник А.П.)
 
13.00 год
 - президія районної ради
 
 
  • 2 грудня 2014 року | Переглядів: 595
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцять восьму сесію  районної  ради шостого скликання з  22 грудня  2014  року.

2. Провести пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання 24 грудня 2014 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік;
-   про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у  Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки;
-   про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у  Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки;
-   про програму розвитку автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки;
-   про внесення доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення  на 2011-2015 роки;
-   про виконання районної програми з підготовки публічних бібліотек до реалізації Міжнародного проекту "Глобальні бібліотеки" на 2012-2014 роки;
-   про хід виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року;
-   про хід виконання районної програми  розвитку архівної справи у 2011-2015 роках;
-   про звіт в.о. директора КП "Старокостянтинівська районна радіокомпанія";
-   про затвердження ліквідаційного балансу ДП "Старокостянтинівська районна телерадіокомпанія";
-   про внесення змін та доповнень до рішення сьомої сесії Старокостянтинівської районної ради від 28.10.2011 року №17   "Про  Порядок проведення конкурсу на право оренди майна  спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району";
-   про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2014 року та затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2015 року;
-   інші питання.
3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

Голова районної ради О.Коханюк

 

 
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено