Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 431
  • 6 квітня 2015 року | Переглядів: 263
В контексті реалізації положень Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, Верховна Рада України в 2014 році ухвалила важливий Закон України «Про співробітництво територіальних громад», в лютому 2015 року прийняла два важливих Закони України: «Про засади державної регіональної політики» та «Про добровільне об’єднання територіальних громад», які відкривають передумови для формування сучасних підходів до регіонального розвитку, а також для створення в Україні спроможних територіальних громад та розбудови ефективного місцевого самоврядування на базовому рівні із подальшою трансформацією системи органів влади на рівні району та області.

З метою роз’яснення основних завдань та механізмів впровадження реформ в регіонах, Українська асоціація районних та обласних рад в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 3 квітня 2015 року провела нараду – семінар для представників районних і обласних рад. В роботі наради взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.
 
Шляхи реалізації положень Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні висвітлювали Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов спільно із Віце-прем’єр-міністром — Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадієм Зубко.

В ході семінару обговорювались питання застосування стратегічного планування регіонального розвитку та умови участі органів місцевого самоврядування у відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, реалізації проектів співробітництва територіальних громад.

Також керівники органів місцевого самоврядування розглянули основні положення Методики формування спроможних територіальних громад в процесі розроблення перспективних планів та про порядок проведення добровільного об’єднання територіальних громад.  • 3 квітня 2015 року | Переглядів: 518
Ось і прийшла весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа. І саме з весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Великдень або Пасха. Великдень в українців завжди асоціюється з писанкою. Важко собі уявити Пасху без писанок, які й око радують і нечисту силу відганяють. А розписане по-мистецьки яйце створює особливий, святковий настрій.


Саме на виставку пасхальних композицій «Христос Воскрес, воскресне Україна» запросив Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради своїх вихованців та учнів району у Центральну районну бібліотеку 3 квітня 2015 року.


Свято розпочали вихованці гуртків вокального ( кер. Самчук М.С.) і літературно-краєзнавчого (кер. Любчак Н.І.,), які продемонстрували уривок фольклорного свята, яке проводилося напередодні Великодня на Поділлі. На виставці були представлені учнівські композиції:     Драчівської ЗОШ І –ІІст., Морозівської ЗОШ І –ІІ ст..,  Левківської ЗОШ І- ІІ ст...,  Бутовецької ЗОШ І – ІІІ ст., Веснянської ЗОШ І –ІІІст.,  Воронковецької ЗОШ І- ІІІ ст… В. Чернятинської ЗОШ І – ІІІ ст., Ілляшівської ЗОШ І –ІІІ ст.,  Григорівської   ЗОШ І –ІІІ ст.,  , Самчиківської ЗОШ І –ІІІ ст., Миролюбненської ЗОШ І –ІІІ ст.,  Немиринецької ЗОШ І –ІІІ ст.,  Пеньківського НВК, Радковецького НВК,   Стецьківського НВК, Іршиківського НВК Поповецького НВК, Ладигівського НВК, Решнівецького  НВК,  Губчанського НВК та  вихованців гуртків  декоративно-ужиткового мистецтва ЦДТ.


Милувало око різнобарв’я композицій. А що вже писанки – справжній витвір мистецтва! Оригінальністю композицій, різноманітністю технік виконання вирізнялись роботи вихованців ЦДТ та учнів Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст., Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У програмі свята проводили майстер-класи по виготовленню традиційної та сувенірної писанки у яких взяли участь учасники та гості свята.


Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Квітень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено