Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154691 чол.
Переглядів: 1179
Всебічна підтримка тих, хто потребує допомоги з боку держави, є одним з пріоритетів Президента України та Уряду, а у соціальних ініціативах Президента України Віктора Федоровича Януковича на 2013 рік міститься низка конкретних положень, спрямованих на посилення соціального захисту людей з особливими потребами. Одним з зазначених положень є забезпечення інвалідів автомобілями.
 
Забезпечення інвалідів автомобілями за місцем проживання здійснюється у порядку черговості управлінням соціального захисту населення. Формує чергу та веде облік Департамент соціального захисту населення. Фінансування витрат, пов’язаних з отриманням автомобілів та підготовкою їх до експлуатації здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Перелік медичних показників для забезпечення інвалідів автомобілями затверджується Міністерством охорони здоров'я.
 
13.09.2013 року згідно Постанови КМУ №999 від 19.07.2006р. "Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями" автомобіль "Славута" б/в отримав Гуменюк Яків Пилипович. Сьогодні відбулося урочисте вручення ключів в приміщенні Будинку Рад за участі голови районної ради Івана Овчара, заступника голови районної державної адміністрації Володимира Ліщука та начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любові Бондар.
 
Вітаючи з цією подією, Іван Васильович відмітив, що Яків Пилипович багато років стояв на черзі і саме сьогодні отримує ключі від машини, якою буде користуватись довгий період.  Також  побажав ветерану міцного здоров'я, успіхів та багато років гарного життя.
 
Гуменюк Яків Пилипович народився 01.07.1929 року в с.Зеленці Старокостянтинівського району,  Хмельницької області, є інвалідом прирівненим до інваліда ВВВ ІІ групи. Все  своє життя пропрацював в колгоспі с.Зеленці на різних роботах. Виховав п’ятеро синів. Має сім онуків та чотири правнуки.
Напередодні Дня фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних навчальних закладах країни щорічно проводиться Олімпійський урок. Його мета – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування серед дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму.
 
11 вересня на базі Великочернятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в рамках нових соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України", відбувся "Олімпійський урок". У святкових заходах взяли участь голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський. Розпочалося свято урочистою лінійкою, на якій зі словами привітання виступили керівництво району та дирекція школи.
 
У вітальному слові Іван Васильович наголосив: "Старокостянтинівщина багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі як в області, так і далеко за її межами. Вони зберігають і примножують славні традиції спорту, піднімають авторитет спортивного руху в нашому районі. Ці успіхи – результат таланту та наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів фізкультурного руху".
 
Свято пройшло поетапно: для учнів молодших класів було організовано конкурс малюнку на асфальті; для учнів середніх класів – уроки-вікторини на олімпійську тематику; для учнів старших класів – показовий урок,  на якому вони продемонстрували підготовку та синхронність у легкоатлетичних вправах, володіння технікою тхеквандо та футбольні навики.
 
По завершенню, за високі досягнення у спорті району, кращих тренерів та спортсменів було відзначено почесними грамотами районної ради і районної державної адміністрації та цінними подарунками.

  • 10 вересня 2013 року | Переглядів: 1 418
10 вересня голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха з робочим візитом побував на ТОВ "Подільський бекон" с. Воронківці. Свинокомплекс - репродуктор розрахований на 1200 голів свиноматок, проектна потужність – 30 тис. голів молодняка свиней. Реконструкція першої черги тваринницького комплексу в с.Воронківці під свинокомплекс-репродуктор розпочалась у 2011 році, сума капіталовкладень становить більше 25 млн. грн.
 
Уже сьогодні, до кінця дня, на свинокомплекс буде завезено 600 свиноматок та 10 хряків. Загальна розрахункова потужність першої черги свинокомплекса-репродуктора складає 15 тис. голів молодняка в рік.  У перспективі на 2014 рік -  реконструкція приміщень та введення в дію другої черги свинокомплексу, будівництво свинокомплекса-відгодівельника на 20000 голів.
 
 Оглянувши комплекс Василь Степанович відмітив, що обласна державна адміністрація уже два роки під ряд бореться за те, щоб усі господарства, які мають земельні наділи обов'язково відроджували галузь тваринництва, бо це і нові робочі місця, і надходження до бюджету та розвиток економіки області в цілому. Комплексне ведення господарства дає змогу підстрахуватись, якщо ціни на зерно коливаються, то є змога отримувати дохід від тваринництва. В області в цьому році по усіх категоріях господарств поголів'я ВРХ зросло на 22 тисячі голів,  свиней на 39 тисяч, птиці на 4 мільйони.

Сьогодні для області дуже важливо, що є ряд керівників, які будують нові комплекси, проводять реконструкцію старих приміщень застосовуючи нові прогресивні технології. За перше півріччя 2013 року в області введено два нових молочно-товарних комплекси, чотири свино-комплекси, птахофабрика "Авіас" відкрила дві репродуктивних ферми. "На Хмельниччині проводиться велика робота по відродженню галузі тваринництва, вона заслуговує на велику увагу, а керівники бізнесових структур, які роблять все щоб  до роботи були задіяні люди в сільській місцевості заслуговують на велику шану. Ми і надалі будемо проводити єдину політику, будемо підтримувати тих, хто працює на розвиток Хмельниччини, на створення нових робочих місць, відродження її слави в галузі тваринництва", - підсумував Василь Ядуха.
  • 9 вересня 2013 року | Переглядів: 914
Сьогодні головою районної ради Іваном Овчаром було затверджено графік виїзного прийому громадян у сільських радах району.
 
Г Р А Ф І К
виїзного прийому громадян у сільських радах району
головою районної ради
 
Дні прийому Сільські ради
24.09.2013 Великомацевицька
08.10.2013 Чорнянська
22.10.2013 Великочернятинська
12.11.2013 Капустинська
26.11.2013 Ілляшівська
10.12.2013 Радковецька
24.12.2013 Пашковецька
  • 9 вересня 2013 року | Переглядів: 1 602
 7 вересня відбулась 29-та обласна виставка сільськогосподарської продукції "Агро-Поділля 2013".

На виставці було представлено увесь спектр аграрного сектору області: скотарство, свинарство, птахівництво, бджільництво;  науково-методичні доробки навчальних закладів, наукових установ, а також різноманітну сільськогосподарську техніку, яка відповідає новітнім прогресивним технологіям. Перейняти досвід проведення таких виставок на Хмельниччину завітали гості із десяти сусідніх областей.
 
Відкриваючи виставку голова облдержадміністрації Василь Степанович Ядуха зазначив, що сьогодні аграрний сектор області демонструє впевнене зростання. За останні три роки, за словами голови адміністрації, Хмельниччина показала усій Україні, що у нас – найкращі хлібороби. За цей період розорано 170 тисяч гектарів землі, яка пустувала десятиліттями, і наразі в обробітку більше 1 мільйона 137 тисяч гектарів землі. Тільки в минулому році посаджено більше 300 гектарів молодих садів. «Це говорить про те, що ми не стоїмо на місці, а розвиваємося. І як підсумок нашої роботи той факт, що за 3 роки Хмельниччина збільшила валовий збір зерна на 1 мільйон тонн, а урожайність на 15 центнерів з гектара», - підкреслив очільник краю. І цього року хлібороби області зібрали гарний урожай ранніх зернових, намолотили близько 1,4 мільйона тонн при урожайності більше 40 центнерів з гектара.

 «Це говорить про те, що ми не стоїмо на місці, а розвиваємося. І як підсумок нашої роботи той факт, що за 3 роки Хмельниччина збільшила валовий збір зерна на 1 мільйон тонн, а урожайність на 15 центнерів з гектара», - підкреслив очільник краю. І цього року хлібороби області зібрали гарний урожай ранніх зернових, намолотили близько 1,4 мільйона тонн при урожайності більше 40 центнерів з гектара.

 
У виставці взяла участь і делегація Старокостянтинівського району, яку  очолили голова районної ради Іван  Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський.
 
Наш район демонстрував гарні досягнення у сільськогосподарській галузі. Було виставлено велику рогату худобу СГК ім. Щорса с.Ладиги, ФГ "Бізон-1" с.Сахнівці, свинарство демонстрували ФГ "Кобудь" с.Сахнівці та ХДСГДС інституту кормів та сільського господарства "Поділля", також була виставлена продукція асоціації бджолярів, птахівників, рибалок Старокостянтинівщини. Експозиційну палатку оформлено хлібо-булочною продукцією СТОВ "Новий шлях" с.Ілляшівка, ПП "Сидір-Хліб" м.Старокостянтинів, овочі та фрукти були представлені фірмами "Агро-Сервіс", ФГ "Аргамак", ОСГ "Одарич", ТОВ "Айдаред".
 
Відбулась виставка короваїв, у якій красувався і коровай Старокостянтинівського району, як символ шани хліборобської праці.
 
А біля виставок досягнень кожного району гостей зустрічали колективи художньої самодіяльності. Наш район на таких заходах уже багато років супроводжує муніципальний фольклорний ансамбль ім.В.Ножки.

 За матеріалами Старокостянтинівської РДА

http://staradm.net.ua


Сьогодні голова районної ради Іван Овчар спільно з головою районної державної адміністрації Олександром Островським  відвідали ТОВ "Подільський бекон" с.Воронківці, де завершені роботи по реконструкції тваринницького комплексу під свинокомплекс-репродуктор на 610 голів свиноматок та хряків.
 
 Поточне виробництво організоване за цеховим принципом, де кожен цех розміщується в окремих приміщеннях, які обладнані передовими технологіями вирощування свиней.  Всі процеси комп'ютеризовані та автоматизовані з метою досягнення високої продуктивності у вирощуванні молодняка свиней. Виробничий підрозділ першої черги включає цехи утримання та штучного запліднення свиноматок, цех опоросу та утримання молодняка. Загальна розрахункова потужність першої черги свинокомплекса-репродуктора складає 15 тис. голів молодняка в рік. 
 
 На 15 вересня у ТОВ "Подільський бекон" планується завезти 600 племінних свиноматок (супереліта). На наступний рік підприємство планує розширити виробництво шляхом  реконструкції другої черги свинокомплексу і довести загальне поголів'я свиноматок до 1400 голів, що дасть змогу щорічно отримувати не менше 30 тисяч молодняка.
 
 В перспективі – будівництво приміщень для дорощування та відгодівлі свинопоголів'я з річною відгодівлею 20 тисяч голів.
За матеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua
День знань  голова обласної ради Микола Дерикот та голова районної ради Іван Овчар святкували з колективами двох загальноосвітніх шкіл Старокостянтинівського району.
 
Звертаючись до учнів, батьків та педагогічного колективу Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Микола Васильович сказав: «Президент України Віктор Янукович приділяє достатньо уваги розвитку освітньої галузі. Перед освітянами держави поставлено завдання зробити все можливе для отримання дітьми якісної освіти. Сьогодні школи області відкривають свої двері для 13 тисяч першокласників. І найприємніше те, що цього року, вперше за кілька останніх років, в загальноосвітні заклади краю йдуть здобувати знання на 210 учнів більше, ніж у 2012 році».
 
Посадовець зазначив, що обласна влада докладає багато зусиль для створення належних комфортних умов навчання дітей області. Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів стала однією з 25-ти шкіл Хмельниччини та однією з шести шкіл Старокостянтинівського району, в якій проведено утеплення фасаду, замінено вікна і двері з метою енергозбереження в рамках Кіотського протоколу. На ці потреби використано 2,4 млн гривень. І сьогодні діти мають змогу навчатися в оновленому навчальному закладі.
 
З нагоди свята очільник обласної ради вручив директору школи Анатолію Франку сертифікат на отримання трьох шкільних дошок та електроплити, закуплених за кошти обласного бюджету.
 
Вітаючи  усіх присутніх з святом голова районної ради Іван Овчар відмітив, що 1 вересня особливо хвилюючий та відповідальний день. Саме ця дата знаменує початок нового незвіданого життя для першокласників, і саме  з цього дня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань,  до нових звершень. Іван Васильович висловив слова вдячності педагогам за їх благородну і подвижницьку місію, оскільки саме педагоги виховують майбутнє країни, відкривають перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу та побажав міцного здоров’я, добробуту, щастя, усіх земних благ, наснаги та нових здобутків на освітянській ниві задля процвітання рідного краю.
 
 Також голова районної ради наголосив що розвиток освітянської галузі є одним із пріоритетних в діяльності районної ради. Депутатському корпусу районної ради близькі та зрозумілі потреби та проблеми освітян. Практично, на кожній з 17 сесій ради розглядались шляхи покращення фінансування та матеріального забезпечення   закладів освіти району. Не випадково, в поточному році в бюджеті району на утримання закладів освіти передбачено понад 44 млн.грн., що становить понад третину бюджету району.
 
Вітаючи з Днем знань учнів та педагогів Великомацевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», в якому теж проводилися ремонтні роботи за кошти Кіотського протоколу, Микола Дерикот зазначив, що після утеплення корпусу та заміни в ньому вікон і дверей, не лише буде створено комфортні умови для перебування учнів у школі, а й досягнуто значної економії коштів, які можна буде направити на інші не менш важливі потреби навчального закладу.

Не обійшлося без подарунків у цей святковий день і у Великомацевицькому навчально-виховному комплексі. Голова обласної ради подарував для потреб закладу електром’ясорубку та три шкільних дошки.
 
Як повідомив посадовець, на функціонування загальноосвітніх навчальних закладів краю з обласного бюджету цього року виділено 6,5 млн грн, з яких 450 тисяч спрямовано на заміну вікон шести шкіл саме Старокостянтинівського району.

За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua/

1 вересня в Коржівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася  урочиста лінійка присвячена Дню знань. На це  хвилююче свято до  школярів завітав заступник голови районної ради Іван Катревич.
 
На шкільному подвір'ї  було досить пожвавлено.  Учні школи, які подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрілися зі своїми друзями і ділилися враженнями про проведені літні канікули. Проводжати своїх дітей та онуків у новий навчальний рік  прийшли батьки, бабусі й дідусі.


 
 У своєму привітанні заступник голови районноъ ради Іван Іванович наголосив: "День Знань є одночасно і загальним для всіх, і особистим для кожного. 1 вересня – це, насамперед, свято тих юних громадян України, які вперше у своєму житті сідають за шкільну парту. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
 
Першокласники з величезними бантами і оберемками квітів мало не вдвічі більшими себе, з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, роблять свій перший крок на великому шляху  до Країни знань, де їх чекають цікаві знайомства з вчителями,  які відкриють перед ними незліченні скарби нових предметів.
 
Бажаю вам, дорогі школярі, гарних успіхів у навчанні, відмінних оцінок у новеньких ваших щоденниках, навчання із захопленням і радістю. А досягнути гарних результатів у навчанні допоможуть вам ваші вчителі та батьки, підтримають, пояснять незрозуміле, навчать працювати самостійно, стануть вашими мудрими старшими порадниками та помічниками".

 
Цього року школа поповнилася п’ятьма першокласниками. Загалом у Коржівській загальноосвітній школі навчається 48 учнів.
 З вітанням  до школярів звернувся директор школи Леонід Левчук, який подякував районній владі та безпосередньо депутату районної ради від Коржівського округу Івану Катревичу за допомогу та сприяння у вирішенні любих питань.
 
Приємною несподіванкою для всіх присутніх став газовий опалювальний  котел "Колві" вартістю 25 тис.грн. та спортивний інвентар на суму одна тисяча гривень, які Коржівській школі подарував директор ТОВ "Старземком" Ященко Олександр Васильович та побажав школярам успіхів у навчанні та нових звершень.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено