Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 1221
Відбулася чергова сесія районної ради. Прийнято важливі рішення
  • 3 березня 2016 року | Переглядів: 276

З березня відбулося пленарне засідання четвертої сесії Старокостянтинівської районної ради сьомого скликання. під головуванням голови районної ради Михайл Яснюка. В її роботі взяли участь 29 депутатів.

Перед затвердженням порядку денного Михайло Яснюк поінформував присутніх на сесії із заявою депутатів про створення депутатської фракції ВО «Батьківщина» та обрання її головою Олександра Білобокого.

Крім того депутатом районної ради, головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Оленою Фурсовою було запропоновано внести питання "Про забезпечення харчування дітей 1-4 класів та учнів окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016 році. Більшість з присутніх депутатів підтримали цю пропозицію і врахували внесений проект у своїй подальшій роботі.

Одними з перших депутати розглянули  питання виконання районного бюджету за 2015 рік та внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Під час розгляду останнього з них на засіданнях постійних комісій надійшло ряд змін та доповнень, які знайшли одноголосну підтримку у депутатського корпусу. 
Також районні обранці заслухали проект  найголовнішої програми району, а саме соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2016 рік та проаналізували виконання аналогічної за 2015 рік.

Разом з тим депутати взяли до відома інформацію щодо виконання районних програм, термін дії яких завершився минулого року і відразу опрацювали проекти аналогічних нових програм: комплексну програму спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки; цільову програму забезпечення пожежної безпеки насе­лених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфра­структури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки; програму запобігання загибелі людей на водних об'єктах Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2016-2018 року; районну програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2016-2017 роки; районну комплексну програму соціального захисту населення на 2016-2018 роки; програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації на 2016 рік; районну програму правової освіти населення на 2016-2020 роки.

Без зауважень депутатський корпус затвердив план роботи районної ради на 2016 рік, положення про порядок відшкодування депутатам Старокостянтинівської районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю та вніс зміни до Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги.

Бурхливе обговорення у депутатів викликало питання забезпечення харчуванням дітей 1-4 класів та учнів окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016 році. Ініціатор питання та розробник проекту депутат Олена Фурсова переконана в необхідності прийняття такого рішення задля ефективного використання коштів районного бюджету на зазначені цілі. 25 депутатів з присутніх на пленарному засіданні підтримали цю пропозицію та прийняли відповідне рішення.

Також були детально обговорені шляхи реформування редакції районної газети "Життя Старокостянтинівщини" і затверджені нормативно-грошові оцінки землі для ведення фермерських господарств та для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

Загалом четвертою сесію районної ради сьомого скликання прийнято близько 30 рішень з різних сфер діяльності району.
У роботі пленарного засідання чергової четвертої  сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, його заступники, сільські голови,завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено