Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»  

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2018 року 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2017 рік 

Паспорти бюджетних програм 2017 рік 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153633 чол.
Переглядів: 399
Відбулося пленарне засідання п'ятнадцятої сесії районної ради
  • 22 лютого 2018 року | Переглядів: 56

22 лютого голова районної ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання чергової п’ятнадцятої сесії Старокостянтинівської районної ради. В роботі сесії взяло участь 20 депутатів.

Понад двадцяти  питань порядку денного розглянули депутати сьогодні на пленарному засіданні чергової сесії.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2017 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2018 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району за 2017 рік до загального фонду районного  бюджету  надійшло податків та зборів з врахуванням міжбюджетних трансфертів 317434092 грн., що складає  101,9 відсотка  до затверджених обсягів, в т.ч. власних доходів мобілізовано до районного бюджету  49895808 грн., при затвердженому плані 40895937 грн. (122 %). Виконання планових показників забезпечено по всіх джерелах формування доходної частини  районного бюджету.

На протязі 2017 року проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 304324690,42  грн. Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

Видатки спеціального фонду районного бюджету за минулий рік склали 15838756,83 грн., по бюджету розвитку проведено видатки на суму 8615429,36 грн.

При розгляді змін до районного бюджету на 2018 рік депутати затвердили субвенцію з сільських бюджетів в сумі 31,8 тис. грн. на невідкладну допомогу сільського населення та поліпшення матеріально-технічного забезпечення сільських закладів охорони здоров’я.

За рахунок збільшення видаткової частини  районного бюджету за загальним фондом виділили кошти в сумі 3462,3 тис.грн., з них: відділу освіти, молоді та спорту в сумі 1449,3 тис.грн., центральній районній лікарні – 390,0 тис.грн., Старокостянтинівському Центру ПМСД – 300, 0 тис.грн., на виконання заходів комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки, програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки,  комплексної програми з мобілізації зусиль Старокостянтинівської районної ради, управлінь та відділів Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Старокостян-тинівського відділення Красилівської ОДПІ по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення комфортних умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2017-2018 роки,  програми забезпечення виконання  Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою,  програми підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки. Волице-Керекешинській сільській раді передбачено виділення 200 тис.грн на поточний ремонт дороги.

Крім того планується виділити кошти  за рахунок державної субвенції на капітальний ремонт покрівлі Староостропільського навчально-виховного об’єднання « Дошкільний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія». Також з районного бюджету буде профінансовано роботи з будівництва паливної зі встановленням твердопаливних котлів для опалення Поповецького НВК.

Разом з тим буде продовжене фінансування робіт з реконструкції дошкільних навчальних закладів «Пізнайко» с.Григорівка та «Капітошка» с.Веснянка, ФАПу с.Демківці.

Ключовим серед  питань порядку денного сесії, безумовно, став щорічний звіт голови районної ради. Він зупинився на окремих аспектах своєї роботи та роботи районної ради  за звітний період, відзначивши, що районна рада працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень.

"Обіймаючи посаду голови районної ради, головне завдання для мене – виправдати дану мені довіру, мобілізувати роботу виконавчого апарату та консолідувати зусилля депутатського корпусу на прийняття важливих для району рішень," – сказав Михайло Борисович. – "Усі ті позитивні напрацювання і досягнення вдалося одержати завдяки щоденній, наполегливій, спільній праці. Завдяки взаєморозумінню із керівництвом райдержадміністрації, сільськими головами, керівниками підприємств, установ, організацій району досягнуто певних позитивних результатів у вирішені проблемних питань району." Щорічний звіт голови районної  ради депутатами взятий до відома.

Надалі депутати заслухали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та затвердили аналогічні програми на наступні роки. Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало дві нових районних  програми: програму соціального та правового захисту дітей «Діти Старокостянтинівщини» на 2018-2010 роки та програму забезпечення виконання Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою.

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив керівник прокуратури Василь Сліпець, який відмітив, що прокуратурою у 2017 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Віктора Бачинського, які піднімали питання  ремонту дороги  Самчинці-Немиринці та встановлення дорожнього знаку "с.Семереньки". Депутат Сергій Мизернюк звернувся з проханням відновлення автобусного сполучення безпосередньо до с.Капустин. Щодо ремонту дороги  від с.Северини да дороги державного значення Житомир-Чернівці та виділення коштів на капітальний ремонт інфекційного відділення Старокостянтинівської ЦРЛ надійшли депутатські запити від Івана Козака та Андрія Андрійчука відповідно.

Десяток  проектів рішень стосувалися затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського та фермерського господарств.

З метою забезпечення належного здійснення навчально-виховного процесу та недопущення перетворення загальноосвітніх закладів району у поле для ведення суспільно-політичної діяльності із пропозицією включити до порядку денного питання про недопущення громадсько-політичної діяльності та політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах виступив голова  районної ради Михайло Яснюк. Ініціативу очільника ради одноголосно підтримав депутатський корпус та прийняв відповідне рішення.

За підсумками роботи п'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято 30 рішень.

У пленарному засіданні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування п'ятнадцятої сесії від 22.02.2018 року  
Календар
«    Лютий 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2018 (14)
Січень 2018 (12)
Грудень 2017 (18)
Листопад 2017 (14)
Жовтень 2017 (10)
Вересень 2017 (12)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено