Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»  

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 25 квітня 2018 року 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА І квартал 2018 року 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153702 чол.
Переглядів: 1024
З пленуму райміської організації ради ветеранів
  • 27 квітня 2018 року | Переглядів: 80

27 квітня, в Будинку Рад, відбувся пленум Старокостянтинівської райміської організації ветеранів України. У роботі пленуму взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, завідувач організаційного відділу Світлана Ткачук, голови первинних ветеранських організацій району та запрошені.

Основним питанням роботи пленуму було посилення роботи по соціальному захисту ветеранів Вітчизняної війни, праці, військової служби та правоохоронних органів, дітей війни. Учасниками пленуму порушено низку питань, що стосуються соціального захисту ветеранів усіх без винятку категорій, зокрема, надання окремих пільг, покращення медичного та пенсійного забезпечення, оздоровлення. Значна увага приділена й питанням розгортання волонтерського руху та патріотичного виховання молоді.

Заслухавши доповідь в.о. голови ради райміської організації ветеранів Степана Звєзди з цього питання пленум визнав роботу ради за звітний період, яка була спрямована на збереження прав і свобод, соціальних пільг для ветеранів, пенсіонерів, всього старшого покоління громадян задовільною. Ветеранські цілі залишаються такими ж: всебічний захист ветеранства, виховання молоді в дусі істинного патріотизму, зміцнення всіх ветеранських структур, як головного інструменту у вирішенні завдань.

Вітаючи учасників пленуму Сергій Гречковський у своєму виступі наголосив: «Чимало зроблено міськрайонною організацією ветеранів зокрема. Це і зміцнення та підвищення ролі первинних ветеранських організацій, і співпраця з органами місцевого самоврядування, спрямована на покращення соціально-побутових умов ветеранів, і проведення багаточисленних заходів, приурочених пам’ятним датам. Велике значення для виховання підростаючого покоління мають уроки мужності, на яких ви, шановні  ветерани, доносите до дитячих сердець велику, неспотворену часом правду про війну та всіх її учасників.

Хочеться відмітити, що районна рада завжди тісно співпрацювала і співпрацює з районною радою ветеранів. Жодна урочиста подія, жоден захід не проходив без нашої участі. За рішеннями сесій районної ради, президії ради неодноразово надавалась фінансова допомога як районній раді ветеранів в цілому (при прийнятті бюджету на 2018 рік  районній раді ветеранів було виділено кошти у сумі 10 тис.грн.), так і окремим ветеранам. У минулому році матеріальну допомогу отримав 141 житель нашого району на суму понад 216 тис.грн. Вже в цьому році було надано близько 70 тис.грн. допомоги 43 громадянам.

За ініціативи районної ради в минулому році було створено Клуб Дозвілля районного Центру культури імені Ножки. Районна рада виділила безкоштовно приміщення, кошти на його обладнання та взяла на себе оплату комунальних послуг». Також Сергій Іванович подякував активістам ветеранського руху за їхню участь в громадському житті територіальних громад, за небайдужість до долі району, села і кожного громадянина, за ту важливу і нелегку роботу, яку вони проводять. Побажав життєвої наснаги ветеранам та пообіцяв підтримку з боку районної ради у вирішенні проблемних питань ветеранських організацій. Він наголосив на тому, що захист ветеранів та літніх людей – пріоритет у роботі районної влади, яка й надалі докладатиме всіх зусиль, щоб почути кожного з них. 

За наслідками роботи пленуму було прийнято постанову згідно якої окреслено коло питань та заходів на наступний звітній період.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування п'ятнадцятої сесії від 22.02.2018 року  
Календар
«    Травень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Квітень 2018 (13)
Березень 2018 (9)
Лютий 2018 (14)
Січень 2018 (12)
Грудень 2017 (18)
Листопад 2017 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено