Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»  

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 20 червня 2018 року 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА І квартал 2018 року 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153733 чол.
Переглядів: 1022
Виховуємо патріотів
  • 22 травня 2018 року | Переглядів: 35

Завершився І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») організаторами якого були відділ  освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації  та Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради . Ця гра є системною формою роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, підготовкою молоді до життєвих ситуацій та забезпечує важливим досвідом, відкриває нові здібності, об’єднує та навчає роботі в команді.

Учасниками   районного етапу гри   стали  8 роїв з 7 закладів загальної середньої освіти району та Центру дитячої творчості.  На урочистому відкритті гри перед юними джурами виступили: начальник відділу освіти, молоді та спорту Чернега С.А., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Грінченко О.В., заступник військового комісара майор ЗСУ Рибачук О.А., директор ЦДТ Сапчук Н.В.

Програма гри  складалася з видів змагань та конкурсів військово-спортивного та культурно-просвітницького спрямування: «Впоряд», «Стрільба», «Рятівник», «Відун» та «Перетягування линви».

Всі види змагань та конкурси були командні, але у конкурсі «Стрільба» визначалися ще особисті результати. Найкращі результати у командному заліку конкурсу «Стрільба» показав рій «Відважні соколи» (Пашковецький НВК). Друге місце зайняв рій «Патріоти» (Іршиківський НВК) та третє місце – рій «Стрільці» ЦДТ (на базі Староостропільського НВО).

Виконання прийомів муштрового впоряду у складі рою оцінювалося у військово-спортивному виді «Впоряд». Найкраще із завданнями впорався рій «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.) Друге і третє місця – у роїв «Берегиня» (Григорівська ЗОШ І-ІІІст.) та «Відважні соколи» (Пашковецький НВК).

В інтелектуальній вікторині «Відун», що включала питання з історії України та доби козаччини переможцем став рій «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.), друге і третє місця посіли «Патріоти» (Немиринецька ЗОШ І-ІІІст.) і «Берегиня» (Григорівська ЗОШ І-ІІІст.). Відмічено у даному конкурсі і знання юних джур рою «Молода Січ» (В.Мацевицький НВК).

У конкурсі «Рятівник» оцінювались  знання та практичні вміння з надання першої долікарської допомоги. Рій «Нащадки козаків» (Бутовецька ЗОШ І-ІІІст.) був визнаний кращим. Друге місце у цьому конкурсі – у рою «Берегиня» (Григорівська ЗОШ І-ІІІст.), третім став рій  «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.).

Цікаво пройшло змагання «Перетягування линви», яке традиційно є одним з найулюбленіших видів змагань. Поетапне  випробовування сили та  командного вміння принесло перемогу рою «Патріоти» (Іршиківський НВК). Друге і третє місця розділили відповідно рої  «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.) та «Патріоти» (Немиринецька ЗОШ І-ІІІст.)

Швидко промайнув день джурівського таборування. На урочистому закритті переможцям та  призерам І етапу козацької гри вручалися грамоти.

Методист ЦДТ                                           А.Л.Нагорна

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування шістнадцятої сесії районної ради від 17.05.2018 року  
Календар
«    Червень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2018 (1)
Травень 2018 (14)
Квітень 2018 (13)
Березень 2018 (9)
Лютий 2018 (14)
Січень 2018 (12)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено