Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»  

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 29 серпня 2018 року 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів

Результативні показники діяльності Старокостянтинівського місцевого центру з НБВПД в І півріччі 2018 року 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік 

Звіт про виконання паспортів за 2017 рік 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153822 чол.
Переглядів: 273
Сімнадцята сесія районної ради завершила свою роботу
  • 26 липня 2018 року | Переглядів: 87

26 липня  голова районної  ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання сімнадцятої чергової сесії районної ради. У засіданні взяли участь 30 депутатів. Депутати розглянули понад 20 питань та прийняли 23 рішення з різних сфер життєдіяльності району.

Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району». В цьому році посмертно звання було присвоєно Павлову Іллі Олександровичу, який загинув при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України та за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність присвоїли звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району"  Польовому Павлу Петровичу.

Крім того обранці заслухали інформації про хід виконання районних програм,  зокрема районної програми правової освіти населення на 2016-2010 роки  та програми протидії захворюванню на туберкульоз у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки.

Разом з тим, депутати внесли зміни до діючої програми підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки  і тим самим передбачили забезпечення діяльності військового комісаріату для ефективного проведення військового обліку.

Зі змінами, що пропонується внести до районного бюджету на 2018 рік, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району необхідно внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 13407,19 тис. грн., а саме субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» 1263,29 тис.грн., субвенцію з Старокостянтинівського міського бюджету в сумі 250,0 тис.грн. та сільських бюджетів в сумі 250,0 тис.грн., збільшення медичної субвенція з державного бюджету на 1997,6 тис.грн.,  збільшення субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції на 2306,5 тис.грн.,  збільшення субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на 835,5 тис.грн., збільшити власні надходження районного бюджету в сумі 5832,3 тис. грн.

Власні надходження районного бюджету пропонується спрямувати центральній районній лікарні -  на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет в сумі 250 тис.грн.,  на капітальний ремонт даху адміністративного корпусу – 970,0 тис.грн., на придбання набору для артроскопічних втручань – 500,0 тис.грн., управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  - на забезпечення перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах – 300,0 тис.грн., відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на забезпечення співфінансування видатків на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів відповідно до постанови КМУ № 237 від 04.04.2018 р – 120,69 тис.грн.,  на співфінансування  придбання персонального компютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи, на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів та опорних шкіл засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання – 387,73 тис.грн.

Також декілька галузевих програм району отримають фінансування на виконання заходів, передбачених у програмах.

Загалом районними обранцями було розподілено близько 6 млн. грн. додаткових надходжень на  нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району. 

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму  надання безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2020 роки, районну цільову соціальну програму "Молодь Старокос-тянтинівщини" на 2018-2020 роки, програму формування страхового фонду документації Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2021 роки та району програму надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2018-2022 роки.

Також депутати розглянули  питання, що стосувалися ефективного управління спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтиніввського району. Зокрема рішенням сесії було реорганізовано Баглаївську ЗОШ І ст. шляхом приєднання до Лажівської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. та перейменовано останню у школу І-ІІІ ст. Крім того за пропозицією комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Старокостянтинівської районної ради було прийнято новий Статут цього закладу.

Кілька питань порядку денного були щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського та фермерського господарств. Двома рішеннями затверджено проекти землеустрою щодо зміни меж населених пунктів сіл Громівка та Писарівка Огіївської сільської ради.

В пленарному засіданні сімнадцятої взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун,  заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району.

 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування вісімнадцятої (позачергової) сесії районної ради від 21.08.2018 року  
Календар
«    Вересень 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Серпень 2018 (11)
Липень 2018 (9)
Червень 2018 (14)
Травень 2018 (14)
Квітень 2018 (13)
Березень 2018 (9)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено