Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»  

Звіт начальника Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області перед громадою (за 2018 рік) 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів

Паспорти бюджетних програм 2018 рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Звіт про виконання бюджетних програм за 2018 рік 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154251 чол.
Переглядів: 3734
Двадцять третя сесія районної ради відбулася
  • 10 жовтня 2019 року | Переглядів: 82

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Михайла Яснюка відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради. На засіданні зареєструвалося 28 депутатів.

У цілому на контролі районної ради перебувало 3 депутатських запити. Під час розгляду питання районні обранці продовжили терміни їх виконання до повного вирішення та підтримали нові запити депутата Сергія Зарічного, які стосувалися розчистки доріг від розрослих крон дерев та встановлення інформаційно-вказівних знаків із назвами населенних пунктів на території Огіївської сільської ради.

 

Також районні обранці схвалили зміни до головного фінансового документа краю, розподіливши 3,3 мільйони бюджетних коштів.

Рішенням ради передбачені кошти на забезпечення діяльності закладів освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту тощо. Зокрема відділу освіти,молоді та спорту РДА на придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти виділено 1503,549 тис.грн.

 

Власні надходження районного бюджету спрямовано  на виконання заходів районних програм, а саме: районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу – 25,0 тис.грн.;  програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району" – 20,0 тис.грн.;  програми забезпечення виконання  Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою – 40,0 тис.грн.;  програми "Підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки" – 10,0 тис.грн.; програми соціального та правового захисту дітей "Діти Старокостянтинівщини"" на 2018-2020 роки – 10,0 тис.грн.; комплексної програма спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки – 50,0 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації передбачено 200 тис.грн. на забезпечення перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах.

 

Разом з тим спрямовано кошти на співфінансування будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Самчики – 635,1 тис.грн.

За словами начальника управління фінансів РДА Григорія Горди усе фінансування направлено на розвиток і забезпечення діяльності комунальних закладів, бюджетних установ та територіальних громад району.

Депутатами районної ради було внесено низку доповнень до проекту рішення та одноголосно за них проголосовано.

 

Заслухали депутати інформації про програми територіальної оборони Старокостянтинівського району на 2017-2018 роки, програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки,

районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки.

 

Крім того, рішенням ради внесено зміни до двох діючих програм – районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки та програми по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2019-2021 роки.

Найбільш обговорюванним стали питання затвердження статуту Комунального некомерційного підприємтсва «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради та затвердження передавального акту ЦРЛ. Депутати висловили хвилювання щодо подальшої діяльності закладу та обговорили із головним лікарем закладу Володимиром Стіхарєвим перспективи для подальшого розвитку сфери охорони  здоров’я у районі.

 

Про заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції, що реалізовувалися у І півріччі 2019 року, перед районними обранцями доповів керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець.

 

Ряд проектів рішень стосувався погодження проетів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Григорівської сільської ради.

Загалом тринадцятою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 20 рішень з різних сфер діяльності району.

 

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять другої сесії районної ради від 10.10.2019 року  
Календар
«    Листопад 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2019 (1)
Жовтень 2019 (12)
Вересень 2019 (18)
Серпень 2019 (8)
Липень 2019 (13)
Червень 2019 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено