Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»  

Звіт начальника Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області перед громадою (за 2018 рік) 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Звіт про виконання бюджетних програм за 2018 рік 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154301 чол.
Переглядів: 1810
Прийнято районний бюджет на 2020 рік
  • 12 грудня 2019 року | Переглядів: 122

Три десятка  питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на пленарному засіданні  чергової двадцять четвертої сесії районної ради, яку провів  голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 28 депутатів.

На початку засідання голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк вручили почесні грамоти та цінні подарунки Великочернятинському сільському голові Оксані Дзюм та депутату районної ради Андрію Андрійчуку.

Спочатку районні обранці заслухали доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди, який зазначив, що пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 1816,701 тис.грн. Значна частина субвенцій з державного бюджету буде використана на надання пільг та житлових субсидій населенню, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам тощо. Водночас передбачається спрямувати субвенцію з бюджету Березненської сільської ради в сумі 38,5 тис.грн. відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на заміну вікон в Бутовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У прийнятих змінах до головного фінансового документа району також збільшено видатки по спеціальному фонду  в сумі  11,0 тис.грн спрямувати на співфінансування придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Представляючи бюджет району, головний фінансист Григорій Олександрович  зазначив, що прогнозні показники доходів районного бюджету на 2020 рік розроблені на основі бюджетного та податкового законодавства, іншого законодавства з урахуванням росту показників соціально-економічного розвитку району на 2020 рік, зростання середньомісячної заробітної плати, надходження доходів бюджету за попередні базові роки. Варто зазначити, що бюджет району на наступний рік  становить 170,6 млн.грн. 

Рішенням ради прийнято нові районні програми:  програму протидії захворюванню на туберкульоз у Старокостянтинівському районі на 2020-2022 роки та програму забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі.

Крім того, депутати схвалили внесення змін до двох діючих програм – районної цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки та цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки.

Разом з тим взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм, зокрема: районної програми «Шкільний автобус» (2003-2020 роки);  цільової програми «Молодь Старокостянтинівщини» на 2018-2020 роки; програми залучення інвестицій в економіку Старокостянтинівського району на 2011-2020 роки; програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2018-2020 роки.

Одноголосно депутати підтримали затвердження статуту комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області у новій редакції.

Також депутатами районної ради було затверджено звіт про виконання плану роботи за 2019 рік та план роботи районної ради на 2020 рік.

При розгляді блоку земельних питань погодження районної ради щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок отримали ПП «Укр-Петроль» та ПАФ «Відродження».  Ряд рішень стосувався погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Сковородківської  та Губчанської сільських  рад. А також затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Ілляшівської та Великочернятинської сільських рад.

За підсумками роботи двадцять четвертої  сесії районної ради було розглянуто і прийнято 30 рішень.

У роботі пленарного засідання чергової двадцять четвертої сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять четвертої сесії районної ради від 12.12.2019 року  
Календар
«    Грудень 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2019 (17)
Листопад 2019 (12)
Жовтень 2019 (12)
Вересень 2019 (18)
Серпень 2019 (8)
Липень 2019 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено