Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 405
Відбулась сьома сесія районної ради
28 жовтня, під головуванням голови районної ради Іваном Овчаром, відбулося пленарне засідання сьомої сесії районної ради.

Перед формуванням та розглядом питань порядку денного, голова районної ради надав слово голові Старокостянтинівської районної виборчої комісії Івану Кудруку, який ознайомив депутатів з постановою виборчої комісії. Мова йшлася про  заміщення в зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутата Старокостянтинівської районої ради VI скликання, обраного за списками районної організації Народної партії Миколи Семеновича Ковтунця та визнання обраним депутатом районної ради за черговістю кандидатів в депутати у виборчому списку відповідної організації Юрія Дмитровича Грачука, 10.10.1965 року народження, члена Народної партії, освіта вища, директора ДП "Старокостянтинівське лісове господарство".

Також Іван Васильович поінформував присутніх про те, що від 10  депутатів надійшли заяви про вихід з депутатської фракції ВО "Батьківщина" та 9 з них увійшли до складу нової депутатської фракції в районній радіі "За добробут Старокостянтинівщини".

При розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – «Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік» у депутатів виникло ряд питань, на які відповів начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда.

Приділили увагу депутати розгляду проектів рішень, у яких йшла мова про хід виконання діючих районних програм за минулі роки та прийняття нових на нинішній та наступні роки. Зокрема, схвалено Програму поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки, районну цільову програму "Цукровий діабет" на 2011-2013 роки, районну програму роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти", програму впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки. Заслухано інформації про виконання програми розвитку національної мережі шкіл сприяння здоров'ю в Старокостянтинівському районі на 2004-2010 роки, програми розвитку та забезпечення діяльності об'єктів соціально-культурного призначення у Старокостянтинівському районі на 2006-2010 роки, районної програми з підготовки публічних бібліотек до реалізації Міжнародного проекту "Глобальні бібліотеки" на 2009-2010 роки.

Затверджено депутатами, після висловлення низки зауважень та об’єктивних пропозицій, Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

Рішенням сесії прийнято положення про помічника-консультанта та опису посвідчення помічника-консультанта депутата Старокостянтинівської районної ради.

Загалом сьомою сесію районної  ради шостого скликання прийнято близько 25 рішень з  різних сфер життєдіяльності району.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено