Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 1167
19-23 квітня депутати районної ради, учасники дистанційного навчання в рамках проекту “Центр польсько-української співпраці” відвідали м. Краснік Люблінського воєводства, Республіки Польща
Старокостянтинівська районна рада налагодила тісну і досить плідну співпрацю із громадською організацією “Європейський діалог” (м.Львів), що працює у таких напрямках, як розвиток місцевого самоврядування та локальних ініціатив; впровадження програм європейської/неформальної освіти; мережеве співробітництво та сприяння міжкультурному діалогу тощо.

Старокостянтинівці вже не раз долучалися до заходів, спланованих “Європейським діалогом” й зосереджених на сприянні обміну досвідом і знаннями між українцями та поляками в питаннях функціонування місцевої влади і стимулювання громадських ініціатив. Учасники цих заходів також були й членами делегацій, які безпосередньо на польській землі знайомилися з цікавими напрацюваннями, що презентувала польська сторона. Слід відмітити, що “Європейський діалог” ще на початку року започаткував в рамках проекту “Центр польсько-української співпраці” дистанційне навчання, до участі в якому запрошувалися представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, підприємці, студенти та ін.

Навчальний візит української делегації до польського Краснікаце ознайомча поїздка про основні завдання проекту та про деякі аспекти розвитку місцевого самоврядування в Польщі. Троє старокостянтинівців, депутатів районної ради – Світлана Ткачук, Наталя Куницька, Володимир Сідлецький, які пройшли відбір, взяли участь у навчальному візиті. Тож мали змогу ознайомитися з практичними аспектами організації та управління ґміною, впровадженими рішеннями у сфері системи управління якістю, проекологічною діяльністю ґміни, активністю в галузі комунікації з мешканцями та співпраця з громадськими організаціями. Учасники знайомилися також з електронною системою бюро допомоги (адміністративного відділу і справ громадян безпосередньо у мерії) і модерновими вирішеннями у сфері послуг для мешканців. Візит безсумнівно сприє обміну досвідом і знаннями задля покращення функціонування адміністрації та слугував поштовхом для спонукання суспільних ініціатив. Власне, що й притаманне європейській демократії.
 
Програма XIV навчального візиту Центр польсько-української співпраці в Красніку 19-23 квітня’2010 була насичена різноманітними заходами. Передусім це зустріч із бургомістром Красніка паном Пьотром Чубинським, який розповів про діяльність мерії, про інноваційні ініціативи, спрямовані на розвиток місцевості. Краснік позиціонує себе як фабричне місто з високими екологічними стандартами, але водночас активно дбає про розвиток інфраструктури.

У ході навчання учасникам були представлені лекції та презентації на теми: “Інвестиції міста Краснік”; “Система освіти в Польщі і професійне зростання вчителів”; “Формування бюджету в умовах економічної кризи”; діяльність громадських організацій в Красніку. Крім того, українська делегація відвідала водосховище в Красніку, міський центр спорту і рекреації, Центр соціального захисту, музей 24 полку уланів, публічну гімназію №1; ознайомилася із роботою громадських організацій, осередку освіти і науки, відділу інвестицій мерії тощо.

Навчання відбувалось в основному в форматі запитань та відповідей, з паралельною організацією візитів цікавих об’єктів.

Поїздка залишила багато приємних спогадів та вражень, а також цінний польський досвід, який є необхідний для розвитку наших громад.

Польща у плані розвитку самоврядування має глибокі традиції і нам є чому повчитися в неї, – відмічає голова районної ради Сергій Фесун, який теж свого часу брав участь у візиті до Польщі. – Розвиток та посилення ролі місцевих громад, їх розбудова є необхідною складовою на шляху до європейської інтеграції України, а це у свою чергу має цілком конкретні проекції на регіони, і зокрема на нашу Старокостянтинівщину
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено