Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 475
Легалізація «тіньової» зайнятості та підвищення рівня заробітної плати в області на постійному контролі
Створення додаткових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати працюючих – є базовим фактором для поліпшення добробуту населення та підвищення купівельної спроможності мешканців Хмельниччини, у цьому переконаний перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко.

Саме тому питання  відновлення балансу працюючих  та  виявлення прихованої заробітної плати  в області вирішується  комплексно.

29 травня в Старокостянтинівському районі, відбулось виїзне засідання робочої  групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення області на чолі із заступником голови облдержадміністрації Вадимом Гаврішком.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Іван Овчар, представники Старокостянтинівського, Красилівського, Теофіпольського, Волочиського районів.

На початку засідання В.Гаврішко провів детальний аналіз стану справ на обласному рівні, наголосив на тих питаннях, які потрібно негайно покращувати у районах. Зокрема він відмітив, що за січень-квітень 2012 року в області створено 9700 нових робочих місць, що становить 41% до річного завдання. Один із найвищих показників по створенню робочих місць у Волочиському районі – 67%. У інших районах цей показник дещо гірший. Вадим Дмитрович попросив присутніх звернути на це особливу увагу, тому що саме створення нових робочих місць є однією із соціальних ініціатив Президента.
Він також наголосив на тому, що в районах мало уваги приділяється виявленню та легалізації трудових відносин. До прикладу наведено Красилівський район, там було проведено 23 перевірки, виявлено 21 особу, що працювала без належно оформлених трудових відносин.
За рівнем заробітної плати у першому кварталі 2012 року область покращила свої показники. Детально проаналізовано стан виплати заробітної плати по кожній галузі у кожному районі. Перший заступник голови облдержадміністрації підкреслив, що потрібно поступово позбавлятись від такого явища як неповна зайнятість.

У другій частині засідання заслухано представників районів та проаналізовано стан справ по кожному району зокрема, заслухано голів райдержадміністрацій та заступників голів адміністрацій які відповідають за дану ділянку роботи.

У підсумку ще раз наголошено, що потрібно проводити щоденну спільну роботу із підприємцями, керівниками сільськогосподарських підприємств, господарств, говорити про те що  дотримання законодавства про оплату праці дасть позитивні результати. За рахунок підвищення рівня заробітної плати працівників, збільшення чисельності працюючих, легалізації тіньової зайнятості та доходів населення збільшаться надходження  до місцевих бюджетів, пенсійного фонду, покращаться перспективи розвитку територій та люди матимуть забезпечену старість.

 За метеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено