Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 167
Конституція - правова гарантія незалежної держави
28 червня 2012 року виповнюється шістнадцять років з дня прийняття Верховною Радою нової Конституції України і набуття нею вищої юридичної сили. Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію – на  державу.
 
Століттями кращі уми України думали про державні механізми і про гарантії прав і свобод українського народу. Гетьманські універсали і шабля запорізького війська будували славну українську козацьку державу. Величними і одночасно трагічними були історичні події, пов'язані з її утворенням – поява першої в Європі Конституції, написаної Пилипом Орликом, яка так і не була впроваджена у життя.
 
 Прийняття Конституції України у 1996 році – це продовження багатовікової традиції. Це був акт вияву вищої волі українського народу, фундаментальне закріплення його історичного вибору, його прагнення жити в суверенній, соборній, демократичній, соціальній, правовій державі. Основний Закон став правовою гарантією незалежності України.
 
 Цей документ дав українцям право на право. Конституція стала спільним досягненням мільйонів українців сучасності і минулого. Вона стала міцним фундаментом стабільного цивілізованого суспільно-політичного життя нашої держави. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані найвищою цінністю. Вперше визначені державні механізми, що мають їх гарантувати.
 
Відтак Основний Закон нашої країни здобув високу оцінку з боку фахівців конституційного права і був визнаний одним з найдемократичніших за змістом з-поміж конституцій в історії людства новітньої доби.
 
Завдання, що стоять перед нами сьогодні, складні і масштабні. Хочемо жити в демократичній, правовій державі – маємо її збудувати власними руками, керуючись власними думками. Хочемо жити в європейській країні – маємо створити Європу в Україні – з високими європейськими стандартами та традиціями української цивілізації.
 
Як основа правової системи, Конституція України може ефективно виконувати покладені на неї функції лише за умов реальної можливості практичного втілення у життя конституційних норм та положень. Ми всі повинні усвідомлювати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу державу заможною і процвітаючою. Тільки власним розумом, наполегливою працею можна наповнити реальним змістом все, задеклароване Конституцією.
Проте сьогодні Конституція України викликає у більшості пересічних громадян неоднозначні почуття. Соціологічні опитування та й повсякденна реальність свідчать, що більшість людей вважають незадовільним стан реалізації їх конституційних прав на достатній життєвий рівень, на житло, освіту, соціальний захист, охорону здоров’я.

З метою удосконалення базових положень Основного Закону відповідно до реалій сьогодення, з урахуванням досягнень та тенденцій розвитку сучасного конституціоналізму, забезпечення залучення в установленому порядку до такої роботи провідних учених, представників громадянського суспільства і різних політичних сил, міжнародних експертів, Президент Віктор Янукович ініціював створення Національної конституційної асамблеї.  
 
Адже Конституція України – це документ, який беззаперечно з плином часу потребує внесення певних змін та поправок. Центральною позицією конституційно-правової модернізації є формування справжнього народовладдя, подолання відчуження влади і суспільства.
 
Разом з тим, процес конституційного будівництва має ґрунтуватися передусім на принципах порозуміння у суспільстві, згуртування політичних та громадських сил довкола ідеї гармонійного розвитку країни через усунення причин для виникнення будь-яких чинників політичної або соціальної напруги. Народові і державі потрібен справжній демократичний рух уперед, без потрясінь, спекуляцій та руйнівних політичних експериментів.

Переконаний, що сьогодні перед Україною стоїть велике і відповідальне завдання – подолати розрив між конституційними нормами і реаліями життя мільйонів її громадян. Вважаю, що місцеві органи влади повинні першими долучитись до цієї справи, об’єднавши свої зусилля заради розвитку та процвітання рідного краю, створення гідних умов життя та всебічного розвитку особистості для кожного його жителя. Я вкотре наголошую на тому, що настав час консолідації та порозуміння між усіма політичними силами, які на засадах патріотизму, порядності та професіоналізму згуртуються навколо вирішення нагальних проблем наших територіальних громад.
 
Час розкидати каміння минув. Усе в наших руках, тому не можна їх опускати. Засукати рукава і стати до праці – єдина альтернатива. Той політичний порядок, в якому житиме майбутнє покоління України, буде творінням нашої активності або нашої байдужості. Адже зрештою гідність держави залежить від гідності особистостей, які її утворюють. Маємо починати з себе, своєї відповідальності до всього, що нас оточує. Доля людства – в руках людини. А вищим законом для людства є благо народу.
 
Нині у нас є унікальний шанс – реалізувати в нашому житті благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, які закладені в Конституції України. Переконаний, що усі разом ми його використаємо.    Ніхто, крім нас самих, – жоден месія чи рятівник, – не збудує нам дім, який цеглинка за цеглинкою зводимо щодня і який колись має перетворитися на храм.
 
З нагоди свята – Дня Конституції, бажаю усім вам, шановні друзі, міцної і непохитної віри в майбутнє України, щастя і добробуту усім родинам, здоров’я, миру і наснаги до творіння добрих справ в ім’я рідної держави, в ім’я українського народу під високим захистом Основного Закону!
 

Голова районної ради Іван Овчар

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено