Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 648
Відбулася дванадцята сесія Старокостянтинівської районної ради
20 липня відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Старокостянтинівської районної  ради шостого скликання. В роботі сесії, яку провів голова районної ради Іван Овчар, взяли участь 49 депутатів.

За пропозицією депутата районної ради Сергія Кучерука  та за підтримки 46 депутатів до порядку денного було внесено питання "Про звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради  до Президента України щодо Закону України "Про засади державної мовної політики".

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни виконання депутатських запитів Сергія Мизернюка, Дмитра Поліщука, Олени Фурсової та Надії Адамчук до повного їх вирішення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Сергія Фесуна щодо вирішення питання водозабезпечення жителів с.Партинці та Лариси Юхимович стосовно виділення коштів на заміну вікон у Веснянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Жвавим обговоренням вирізнялося питання "Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік".  Після обговорення та голосування за кожну із пропозицій, що надійшли в ході розгляду питання від депутатів районної ради, зміни до районного бюджету на поточний рік схвалено 34 депутатами із 49 зареєстрованих.
 
Обранцями територіальних громад було заслухано інформації про виконання нині діючих програм, а саме Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Старокостянтинівського району на період 2008-2013 роки і комплексної програми соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2011-2013 роки.

До районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 року були внесені доповнення в частині фінансування, адже на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича при управлінні праці та соціального захисту населення РДА було створено мобільний соціальний офіс. До обов'язків мобільного  офісу входить соціальне забезпечення населення на місцях: видача різноманітних довідок, посвідчень, консультації працівниками Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі щодо оформлення пенсій,  безкоштовне отримання послуг перукаря, швачки, взуттєвика тощо. З районного бюджету планується виділити понад 36 тис.грн. протягом 2012-2015 років на роботу даного офісу.

Також депутатами одноголосно було підтримано кандидатуру Захрабова Нуруша Гейдаровича на звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району".

Захрабов Нуруш Гейдарович народився 13 травня 1918 року в селі Зійрік Лачинського району Азердбайжанської РСР в сім’ї колгоспників.
В 1938 року був призваний на службу до лав Радянської Армії. Служив в Білоруському військовому окрузі. З 14 грудня 1939 року по 13 лютого 1940 року брав участь у радянсько-фінській війні. 13 лютого 1940 року був поранений і три місяці лікувався у Ленінградському військовому шпиталі, після чого був направлений для проходження подальшої військової служби в Ленінградський військовий округ.
З вересня 1941 року по червень 1942 року служив в Західному військовому окрузі в м. Батумі. З 7 листопада 1942 року по 12 лютого 1943 року приймав участь в бойових діях на Північнокавказькому фронті.  Двічі був поранений.
З березня 1943 року по квітень 1944 року навчався в військовому училищі м. Махачкала. По закінченню якого був направлений на фронт (з 22 квітня 1944 року по 9 травня 1945 року). Під час війни був командиром взводу, мінометної роти, батареї.
Нагороджений 2 орденами Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І та ІІ ступенів та орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями.
Після закінчення війни у 1945 році був направлений для проходження служби в Хмельницьку область (тодішня Кам'янець-Подільська), м.Старокостянтинів.
В 1948 році був звільнений в запас. З червня 1948 року по грудень 1949 року працював головою районного комітету добровільного товариства сприяння армії.
З грудня 1949 року по липень 1952 року працював звільненим секретарем первинної партійної організації радгоспу ім.Котовського с.Самчики.
З липня 1952 року по жовтень 1955 року працював інструктором організаційного відділу та завідуючим сільськогосподарського відділу Старокостянтинівського райкому Компартії України.
В 1955 році заочно закінчив Львівський сільськогосподарський технікум за спеціальністю "агроном".
З листопада 1956 року по серпень 1957 року – звільнений секретар первинної партійної організації Немиринецької МТС.
З серпня 1957 року по жовтень 1957 року працював секретарем райкому КПУ по Старокостянтинівському МТС. Після скорочення посади був призначений інструктором організаційного відділу райкому Компартії України.
З серпня 1958 року по лютий 1984 року працював директором Старокостянтинівського відгодівельного радгоспу.
З лютого 1987 року по 1990 рік очолював Старокостянтинівську районну організацію ветеранів війни, праці та військової служби.
В 1966 році за значні досягнення в рослинництві та тваринництві був нагороджений орденом "Знак Пошани", а в 1973 році – орденом Жовтневої революції.
За час керівництва Захрабова Н.Г. колектив відгодівельного радгоспу неодноразово нагороджувався перехідним Червоним Прапором Міністерства м'ясної промисловості УРСР та СРСР та неодноразово був переможцем соціалістичного змагання.
Захрабов Н.Г. був занесений на районну Дошку Пошани, неодноразово обирався депутатом міської та районної ради. Нагороджений Почесними грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації. Почесний громадянин міста Старокостянтинова. Виховав двох дітей.


Рішенням ради затвердженно звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2012 року та план роботи районної ради на ІІ півріччя 2012 року.

Емоційним і бурхливим було обговорення списку присяжних. У деяких депутатів виникла підозра, що той перелік осіб, який запропоновано до затвердження, не впорається із значним обсягом обов'язків присяжних, а тому потребує додаткового вивчення та доопрацювання.   Думки депутатів роздвоїлися, тому жодного однозначного рішення прийнято не було.

Прийняли депутати ряд рішень, які затверджують технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для жителів району.

Після жвавої та всесторонньої дискусії депутати прийняли Звернення до Президента України Віктора Януковича щодо Закону України "Про засади державної мовної політики". За це рішення проголосувало 49 обранців.

В цілому дванадцятою сесією районної ради шостого скликання розглянуто понад десятка питань різних сфер життєдіяльності району.

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники районних  та обласних засобів масової інформації.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено