Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 328
Відбулася тринадцята сесія Старокостянтинівської районної ради
  • 14 листопада 2012 року | Переглядів: 672
14 листопада відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії Старокостянтинівської районної  ради шостого скликання. В роботі сесії, яку провів голова районної ради Іван Овчар, взяли участь 45 депутатів.

За пропозицією постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів   та за підтримки  депутатів до порядку денного було внесено питання "Про звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради до Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації".

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни виконання депутатських запитів Сергія Фесуна та Лариси Юхимович до повного їх вирішення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Сергія Фесуна, Анатолія Пасічника, Олексія Сторожука,які стосувались капітального ремонту греблі при в'їзді в с.Решнівка, відновлення огорожі біля пам’ятника загиблим воїнам в с.Зеленці, вивезення залишків отрутохімікатів з території Стецьківської сільської ради та виплати допомоги на оздоровлення молодшим медичним працівникам Старокостянтинівської центральної районної лікарні.
 
Без обговорення затвердили депутати зміни до районного бюджету на 2012 рік. Рішенням ради була прийнята Програма подолання та запобігання бідності на період до 2015 року.
 
Певні дискусії виникли під час розгляду питання про хід виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року. Але після низки питань та відповідей рішення було прийнято.
 
Обранцями територіальних громад було заслухано інформації про виконання нині діючих районних програм, а саме Програми підтримки сімей на період до 2015 року, комплексної Програми спільних дій Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2011-2015 роки та Програми з охорони, захисту, використання та відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року. Рішенням ради депутати внесли зміни та доповнення до районної програми "Шкільний автобус".
 
Емоційним і бурхливим було обговорення внесення змін до статуту Старокостянтинівської центральної районної лікарні. На думку деяких депутатів з внесенням змін до статуту буде ліквідовано існуючу мережу лікувальних закладів району. У зворотньому їх переконував головний лікар центральної районної лікарні Леонід Семенюк.  Він вважає, що вносячи лише незначні зміни, керівництво намагається найменш болючими методами провести реформування галузі охорони здоров'я. Але, не зважаючи на всі дискусії, депутати зважено прийняли рішення, віддавши за нього 31 голос.

Прийняли депутати ряд рішень, які затверджують технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для жителів району.

В цілому тринадцятою сесією районної ради шостого скликання розглянуто більше десятка питань різних сфер життєдіяльності району.

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, депутати обласної ради Леонід Семенюк, Віктор Добровольський, Микола Гнатюк, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники районних  та обласних засобів масової інформації.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено