Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 810
Чотирнадцятою сесією районної ради прийнято бюджет на 2013 рік

25 грудня відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної  ради Іван Овчар В роботі пленарного засідання взяли участь 45 депутатів.

Найважливішим питанням роботи сесії було, безперечно, прийняття бюджету району на наступний рік. З детальною інформацією про запропонований на розгляд депутатів проект головного фінансового документа району  виступив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Григорій Горда.

Встановлено загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік у сумі 135850,7 тис.грн., у тому числі: обсяг дотації вирівнювання з державного бюджету у сумі 58084,2 тис.грн., обсяг субвенцій з державного бюджету на здійснення державних програм соціального захисту у сумі 44193,0 тис.грн., обсяг додаткової дотації на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення в сумі 359,1 тис.грн., обсяг субвенції з міського бюджету на виконання власних повноважень територіальної громади міста у сумі 19367,9 тис. грн., іншої субвенції з обласного бюджету у сумі 1300,4 тис. грн.

Обсяг  доходів загального фонду  бюджету визначити у сумі 132648,8 тис.грн., спеціального фонду бюджету  3202,0 тис.грн.

Прийнятий бюджет передбачає загальний обсяг видатків районного бюджету на 2013 рік у сумі 135850,7 тис.грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у  сумі 132648,8 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету  3202,0 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків.

Після обговорення без особливих зауважень районний бюджет на 2013 рік було затверджено більшістю депутатських голосів.

Також районні депутати рішенням сесії внесли зміни до районного бюджету на поточний рік.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями знято з контролю два запити: Анатолія Пасічника щодо вивезення з території поблизу села Дубина Стецьківської сільської ради небезпечних хімічних речовин та Олексія Сторожука стосовно виплати матеріальної допомоги на оздоровлення молодшим медичним працівникам ЦРЛ.

Продовжили депутати термін виконання двох депутатських запитів  депутата районної ради Сергія Фесуна, які стосувались відновлення огорожі біля пам'ятника на честь загиблих воїнів часів Великої Вітчизняної війни с.Зеленці та технічного стану греблі при в'їзді в село Решнівка.

Із нових запитів  підтримано пропозиції депутатів Олени Фурсової, яка підготувала 3 запити, та Валентини Бугери.

Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало дві нові програми – розвитку освіти Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки та розвитку галузі охорони здоров'я на 2013-2014 роки.

Рішенням ради взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм, зокрема програми підтримки індивідуального житлового будівництва "Власний дім" у Старокостянтинівському районі на 2011-2016 роки; програми військово-патріотичного виховання молоді та організацію підготовки громадян до служби в Збройних силах України на 2011-2015 роки і  програми правової освіти населення на 2011-2015 роки.

Спочатку проект рішення "Про передачу зі спільної власності територіальних громад Старокостянтинівського району майна структурного підрозділу швидкої медичної допомоги" не знайшов належної підтримки в сесійній залі, проте згодом за пропозицією депутата Івана Горди депутати повернулися до розгляду порушеної проблеми і підтримали запропоновані зміни до вищезазначеного проекту.

Серед інших, на пленарному засіданні сесії схвалено рішення про затвердження в новій редакції статутів Ладигівського та Пашковецького загальноосвітніх навчально-виховних комплексів.

До питання  про план роботи районної ради на І півріччя 2013 року постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів  було внесено ряд доповнень, які не знайшли  належної підтримки у решти депутатів, і тому проект рішення був прийнятий як рішення ради.

Два питання порядку денного сесії стосувалися  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земальних ділянок, які одноголосно підтримали районні обранці.

В цілому чотирнадцятою сесією районної ради шостого скликання розглянуто майже 20 питань та по кожному із них прийнято відповідні рішення.

На завершення пленарного засідання 14 сесії голова районної ради Іван Овчар привітав присутніх у сесійній залі з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим, побажав міцного здоров’я, турботи та тепла від близьких людей, любові і взаєморозуміння, здійснення професійних планів.

Після закриття пленарного засідання депутатів та учасників пленарного засідання з наступаючими новорічними та різдвяними святами привітав колектив  муніципального-фольклорного ансамблю ім.В.Ножки.

 


 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено