Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 470
Відбулася шістнадцята сесія районної ради
25 квітня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Іван Овчар. В роботі пленарного засідання взяли участь 46 депутатів.

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко відзначили дипломами та цінними подарунками переможців огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві за 2012 рік та з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці в Україні, а саме: серед  підприємств  з  середньообліковою  чисельністю  працюючих  до  50 осіб – сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Заготівельник" с.Воронківці (керівник – Гуменний Анатолій Васильович), серед підприємств з середньообліковою чисельністю працюючих від 50 до 100 осіб – державне підприємство "Дослідне господарство "Самчики" Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції інституту кормів та сільського господарства Поділля національної академії аграрних наук с.Самчики (керівник – Сучек Микола Миколайович) та серед підприємств з середньообліковою чисельністю працюючих від 100 до 500 осіб – публічне акціонерне товариство "Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр" с.Красносілка (керівник – Романюк Володимир Віталійович).

Першим та найбільш обговорюванним питанням було внесення змін до бюджету району на 2013 рік. Кожен депутат, як представник територіальної громади, відстоював інтереси своїх виборців. Зокрема, депутат Сергій Олійник просив виділити кошти на добудову водогону у с.Сковородки, а депутат Василь Войтко вважає за необхідне передбачити кошти на газифікацію Великомацевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На жаль, не завжди власних надходжень районного бюджету достатньо на реалізацію усіх проектів соціально-економічного розвитку нашого регіону. Але все ж  таки депутати дійшли єдиної думки, що після виготовлення проектно-кошторисної документації гроші на ці потреби будуть виділені.

Надалі депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Ігоря Люшенко про про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після численних запитань та виступів звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.

Рішенням ради, без обговорення, депутати затвердили програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на  період до 2017 року. Було взято до відома районними обранцями інформації про виконання довгострокової цільової програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період до 2013 року "Житло для молоді" у Старокостянтинівському районі та районної програми  поповнення бібліотечних фондів на 2008-2011 роки,  а також інформації про реалізацію заходів програм оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки і районної програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.

Заслухали депутати районної  ради інформацію старшого прокурора Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури Петра Стецюка про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Старокостянтинівського району.

Одним із важливих питань сьогоднішнього засідання було призначення головного лікаря центральної районної лікарні. Кандидатура, запропонована до розгляду, не викликала жодних зауважень у депутатів, а отже на цю посаду було призначено Володимира Стіхарєва.

Також районні обранці рішенням ради  встановили кількість оздоровчих змін, їх тривалість та вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка"; розміри  грошової компенсації вартості продуктів харчування батькам дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які не відвідують дитячих дошкільних навчальних закладів, на 2013 рік.

За підсумками роботи, шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання розглянуто і прийнято близько 15 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, начальники управлінь, установ та організацій.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено