Вітальне слово голови районної ради
 
 
Старокостянтинівський район
 
 

Іван Овчар
голова районної ради
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваюся, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошую всіх до співпраці, чекаю на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні.
Роботи: Відсутні.

Всього відвідало: 46223 чол.
Переглядів: 155
У Старокостянтинові відбувся короткотерміновий семінар на тему "Актуальні питання реалізації Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції"
  • 16 травня 2013 року | Переглядів: 73
16 травня в залі Будинку Рад відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему: "Актуальні питання реалізації Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції"для працівників органів місцевого самоврядування та органів державної влади у якому прийняло участь близько 200 осіб.
 
Семінар провели: начальник навчально-організаційного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Галина Григоришин; завідувач сектору організаційно-кадрової роботи, юрисконсульт  Управління державної служби Головдержслужби України в області Максим Дзюбак; начальник відділу правової роботи та представництва інтересів держави в судах Головного управління юстиції в Хмельницькій області Людмила Адамчук; консультант з питань запобігання та протидії корупції Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Дончак та Старокостянтинівський міжрайонний прокурор Віталій Гриньків.
 
Лектори ознайомили присутніх з Державною політикою України щодо запобігання та протидії корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, нормативно-правовим забезпеченням запобігання та протидії корупції у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування та стан дотримання Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції".
 
У ході роботи семінару учасники мали змогу задати запитання лекторам та отримати на них ґрунтовні відповіді. По завершенню всі присутні отримали сертифікат відповідного зразка.
Вхід на сайт

Календар
«    Серпень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Погода


Архів новин

  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
© 2011 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено