Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 867
Наші видатні земляки
16 вересня 2010 року Указом Президента України № 909/2010 нашому земляку, солісту Харківської обласної філармонії Дзюбі Олегу Андрійовичу було присвоєно почесне звання "Народний артист України".

Олег Дзюба народився 3 листопада 1952 року у селі Старий Остропіль Старокостянтинівського району. Професійну освіту розпочав у музичній школі, закінчивши яку, в 1970 р. вступив до Київського державного інституту культури. Після закінчення інституту в 1974-1975 рр. працював викладачем спецдисциплін у культосвітньому училищі м.Дубно Рівненської області, а у 1975 р. вступив до Львівської державної консерваторії. Навіть під час служби в армії в 1975-1976 рр. продовжував вдосконалювати свою професійну майстерність, будучи артистом хору та солістом ВІА Прикарпатського військового округу. У 1977 р. перевівся в Харківський інститут мистецтв, який закінчив у 1979 р., працюючи з 1976 р. по 1982 р. художнім керівником самодіяльних колективів Харківського фізико-технічного інституту. З 1983 р. – соліст-вокаліст камерного і вокального жанрів Харківської обласної філармонії.

Олега Дзюбу знають в Україні і далеко за її межами як одного з найкращих виконавців української сучасної, традиційної пісні та фольклору. Збагачуючи скарбницю української культури, він несе українську пісню в широкі кола української та зарубіжної громадськості. Українська пісня у виконанні співака звучить в концертних залах Німеччини, Франції, Польщі, Литви, США, Росії.  Він створив багато сольних і тематичних програм: це українська сучасна і традиційна пісня, пісні в стилі ретро, старовинні романси, пісні та романси О.Вертинського, сучасні та естрадні пісні.

Має фондові записи на Національному радіо і телебаченні, є музичним редактором та автором музично-тематичних програм на радіо Слобожанщини (м.Харків), пропагуючи творчість видатних українських композиторів та поетів. На студії "Росток-Рекордс" вийшли вісім СD з його музично-тематичними програмами "Українська пісня", "Душі криниця", "Нічний вокзал", "Пісні О.Вертинського", "У камина", "Визнання", "Вибране", "Благословляю все, що було".

Щиро радіючи за нашого видатного земляка, зичимо йому  нових творчих злетів і перемог, міцного здоров'я та довголіття, талановитих учнів і вдячних шанувальників.

Голова районної ради Сергій Фесун від імені депутатського корпусу привітав Олега Андрійовича з присвоєнням почесного звання "Народний артист України".
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено